Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Dzien dobry kochane :) Kurcze,ale mielismy dzis spanie z chlopakami,wstalismy o 12 :D:D:D Moj maz wstal oczywiscie wczesniej,gdy Erys zaplakal po hustal go w wozku,aby mnie nie obudzil i Eryniek tez zasnol :):) Teraz siedze sobie z kawka przy kampie. ewelona moj Oskarek mial takie krzeslo drewniane do karmienia,ja bylam z niego zadowolona,pozniej je rozlozylam i Oskarek przy nim bawil sie,malowal,pewnie teraz Erysiowi tez taki drewniany kupie ;);) U nas tez strasznie zimno buuuuuuu :( ponuro i wietrznie - masakra,pewnie juz cieplych dni nie bedzie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też pogoda psia:-( ja do wiki tez miałam to krzesełko drewniane i mam nadl w piwnicy hihi ale to krzesełko ma 11 lat bo po moim siostrzeńcu jeszcze fajne jak się rozłoży moja wiki długo miała w pokoju a teraz na tym stoliku ma komputer hihi;-) ja sobie takie wymyśliłam bo mi siostra kupiła na chrzciny wiec spoko luz. a jakie jeszcze zabawki macie dla dzieci?bo nieiwm co mojemu kuipoić na gwiazdke. musze jeszcze zjechać odkurzaczem bo znowu syf-a mały spi teraz.obiad dle moich mam od wczoraj-teściowa im ugotowała rosołek z gołębi-ja nie lubie wiec nie jem to sobie pierogi zrobie hihi ale was dzisiaj mało co się dzieje jak ja jestem to pustka a jak mnie niema to nie moge nadrobić nadrukowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki pogoda u mnie straszna tylko lejie i straszny wiatr własnie obudziła sie juleczka i podglada co ja robie w poniedziałek ide z nia do neurologa zapytac sie o to gaworzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)) u nas ok,ja juz zdrowieje byłam przeziebiona ,Bartus tez ma katarek ale juz mu przechodzi.wczoraj bylismy na rehabilitacji i pani powiedziala,ze juz jest dobrze:))))tylko oczywiscie trzeba go pilnowac.ja kupilam krzeslko do karmienia plastikowe z ceratka takie szaro czerwone zaplacilam okolo 200zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,u nas malo lba nie urwie tak wieje,nawet rzadziej wychodze na papieroska ,bo gasnie heheheheh,zdrowsza bede. Malutki obudzil sie i bawi sie teraz pieskiem pluszowym. Dzisiaj jakos nie chce jesc,rano o 9 zjadl 100ml mleczka z kaszka,potem 100g druszki i o 13 mleczko z kasza 90ml,pierwszy raz tak jest u nas ze nie ma apetytu,zpbaczymy pozniej. Merona ja z moim chodze na gimnastyki ,2 miesiace bylam 6 razy i od pazdziernika zaczelam chodzic znowu.My nie dostalismy skierowania od neurologa,tylko to ja powiedzialam pediatrze ze chce w razie czego terapie bo wydawalo mi sie ze troszke napina sie.Wczesniej po tych 6 gimnastykach terapeuta powiedzial ze jest ok,ale moj pediatra dal nam jeszcze bo chialam,uwazam ze nie zaszkodzi.Poszlam do lepszego specjalisty ,wczoraj bylam drugi raz i pani powiedziala ze wszystko jest ok tylko maly ma mala blokade w prawej lopatce i to da sie spokojnie wycwiczyc.Spowodowane jest to najprawdopodobniej ze zle byl ulozony podczas porodu ,bo innej przyczyny nie widzi.Ale maly rozwija sie dobrze,z brzuszka na plecki jeszcze mu sie nie udalo ale on jeszcze nie ma 5 mies ,moze niedlugo mu to przyjdzie ,poza tym jest ok.Chce tam chodzic ,bo uwazam ze to mu dobrze zrobi i na pewno nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie czy zmienialyscie juz butelki a raczej smoczki do nich? i te takie zwykle smoczki do ssania?Ja wiem ze owinno sie zmienic po 3 miesiacu ale tego nie zrobilam....do mleka w sumie chyba moze byc ten sam smok bo caly czas pije to samo mleko ale chce zmienic ogolnie cala butelke bo ta co mam teraz wkurza mnie juz!!!Moze mi polecicie jakas firme??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynka ja juz zmieniłam smoka do ssania-ale i tak starego uzywam bo niema zednych uszkodzeń bo tylko do spania uzywamy takze jeden mam w pokoju u siebia a drugi w drugim zeby nie chodzić hihi a do butelek tez zmieniłam do herbatki dałam nowy a do mleka jeszcze nie a stary do herbatki wymieniłam dlatego ze był pomarańczowy od soków i do soków go zostawiłam. ale u nas leja ale zdążyłam iść po zakupy z wiki a mały był z babcia w domu.przed chwilą sie obudził spał prawie 3 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dałam dzis kaszke co z próbek dostałam ze szpitala i wymiotowała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale miałam stracha juz jej nie dam!kaszka bobowity z malinami no juz 2 razy jej próbowałam dać ale pluła a dzis miałam nadzieje ze zje a tu......... ja dzis powyparzalam grzechotki i gryzaki i butle ELMIRKO-masz racje z tym noszeniem trzeba byc twardym!ale łatwo noie jest!!!!!!!!!!! a rystian ma kare napluloledze w twarz w przedszkolu i nie pozwoliłam mu bajek ogladac dopiero dobranocke pozwole i było ciezko 30minut ale teraz wie i rozumie i odlicza do bajki godziny!teraz bawi sie uklada z klocków! ja znów o kilogramach -sorry ale musze sie pochwalic jeszcze 5kilo i bedzie git!!!!!!!!!!!!!!! moja potrafi sie z pleckow na brzuch skulac a z brzucha na plecki to nie-chyba ma czas........sorrka za byki ale trzymam kinge na rekach.teraz poloze ja na kocyku i poleze z nia i bede sie bawic.pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam od poczatku butelek z aventa i jestem bardzo zadowolona... na poczatku byl smoczek poczatkowy a teraz ma po 3miesiacu smoczek a do kaszek inny specjalny do nich, co jakis czas zmieniam smoczki....polecam aventa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po wizycie u arelgolaga no i niestety te zmiany to typowe objawy atopowe:( musze odstwić całkiem nabiał, dostaliśmy receptę na maść z kortyzolem i na taką do pięlęgnacji całej skóry po kąpieli. Ania mało bardzo mało przybiera na wadze jest najlżejszym dzieciątkiem z tego topiku!!!:( waży dopiero 5400, dziś pani doktor przepisała nam bebilon pepti, żeby ją troche \"podtuczyć\", narazie mam jej dawać z kaszką sinlac by ją przyzwyczaić do smaku a później dokarmiać butlą tylko, że ona butli nie chce, ciekawe jak to będzie:( Jestem zła na to wszystko ciągle coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA tez ,polecam buteleczki aventa tez uzywam od samego poczatku i do picia i do jedzenia tez uzywałam troche doktora Brauna tez sa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erys juz poszedl spac,pewnie przez ta okropna pogode :( mierzejko co to znaczy atopowe ? Anulka kruszynka,bidulka - buziaczki dla niej 👄👄 a ja dzis jestem taka senna,nic mi sie nie chce :( kurcze znow mam dola :O:O wszystko mnie wkurza :( ja dla Erysia mam buteleczke z nuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ja tez sie dzis zloszcze, bo zamowilam kiedys oilatum z angli, nie przyslali wszystkiego. Napisalam juz 3 maile i nie odpowiadaja :o A przeciez do nich nie pojade za te 5 funtow :P Ale chcialam ten krem dla Niny 😠 Mierzejka, faktycznie masz przejscia z Anulka. Mam nadzieje, ze wyrosnie z tych problemowi juz za pare miesiecy bedzie zdrowym duzym dzieciakiem. A ktos ci wyjasnil dlaczego ona taka malutka i slabo przybiera? Ewcia, ja tez mam butle Nuka. Co do smoczkow to mam 4, przez pierwsze 3 miesiace mialam 2, potem kupilam bo byly ladne ;) i Nina uzywa 4 teraz. Musze jej wymienic po 6 miesiacach. Tutaj jest wiekszy rozmiar wlasnie jak dziecko pol roczku skonczy. A co do smoczkow w butelkach, to tez po pol roku. Aventowskei mi nie pasowaly i Nina mi sie krztusila, i powymienialam na nukowskie wszystkie. I tak mam butelke do picia z Aventu z nukowskim cumlem. ;) A butelek wogole nie ma zamiaru zmieniac. ja sama nie wiem co Ninie kupic na swieta, pytalam juz ale nikt nie odpowiada co kupuje..:o Mysle o takim piesku: http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2265219, albo takim stoliczku : http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=3109734 Sama nie wiem, ale widze, ze podobaja jej sie \"grajace\" zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko bardzo ładne sa oby dwie te zabaweczki ja bym wzieła obie ,ja juz wszystkim powiedziałam zeby Julci kupowali zabaweczki bo ubranka sami jej kupujemy ja wszystkie ubranka zostawiam po julci na pamiatke szkoda mi ich oddawac chyba ze ktores z mojego rodzenstwa bedzie miało dziewczynke bo narazie sa sami chłopcy tylko ja m am dwie kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam butelki z Avent, tyle ze sparawdzone na starszej corce :P Surfitka ten stolik jest cudny!!!!! Chyba kupie go Gabrysi pod choinke :) Fajnie ,ze mozna zdjac gore i sprawdza sie gdy dziecko zaczyna stawac . A co do misia to nie polecam . Mamy takiego w domu i prawie 1,5 roku lezy na samym dnie w koszyku z zabawkami :( , wzbudzal male zaineresowanie. Teraz nasze dzieciaczki bedzie interesowalo wszystko co gra, swieci i robi duzo halasu . Ewcia ...a co ty masz taki zly humor ?????? :( Ja spakowalam juz wielkie pudlo ciuszkow po Gabrysi i czeka na kolejnego potomka u ktoregos z mojego rodzenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoliczek super fajny :) Pisalam ze Erys poszedl spac o 19.30 i tak o 20.30 wstal i juz po spaniu :( Teraz marudzi,hustam go w wozku :O Jakies fatum,zle czary ktos na nasz dom rzucil :O Ostatni byla mysz,ale jeszcze wczesniej pojawialy sie czasami pajaki :O myslalam ze z dworu wchodza :(,ale ostatnio okna zamkniete mialam i pajaki sie pokazaly :O:O Kazdy zdziwiony bo nowy dom i pajaki ?? :O Dzis mezowi kazalam zobaczyc w kratce wentylacyjnej,-kurcze a tam pajeczyny :O przez komin sobie weszly i z tamtad wychodzily,najgorsze jest to ze ta kratka byla polaczona z listwami od paneli i one tam powlazily :( maz kupil specjalny preparat przeciwko owada i takim tam - moze to holerstwo wyginie. Jeszcze smutno mi bo mojej mamy kotka dzisiaj samochod zabil :( juz wiecie dlaczego mam takiego dola,troszke sie wam wyzalilam. Erysiu juz prawie spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tani ten piesek u nas wpolsce około 100 ponad 100 a stolik cudo kup nie bedziedz żałwać ja mam ale podobny ten 5w1 little tikes jest na allegro. ja zaraz ide spać. byłam w carrfur po zakupy i kupiłam małemu spodnie za 5 zł z wyprzedaży sztruksy niebieskie body 2 pary za 16 bluzki z długim za 20 a wiki kurtke super tez 20 wyprzedaże maja na święta jak nieiwm kaszki bobovity 4,15 z para skarpetek gratis hihi a ja nieiwm co mam kupic na świeta mój małżon to taki ze mówi ze mały na cos za mały i ze mam nie wymyslać bo tyle zabawek jest w domu-ale on nie wie ze to zabawki po wiki i nie tylko. we wtorek mu troche kupiłam zabawek bo babka wyprzedaje niemowlece artykuły za połowe ceny ale powiedziałam ze to ciocia anie ja bo by mnie z domu wyrzucił hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, no to taniutko w tym carefurze :) Ja za bobowite tu place 4 dolary, czyli 12 zl :o A co do pieska, to wiem ze tu zabawki sa tansze. Ale do tej ceny doliczyc trzeba jeszcze podatek i wyjdzie jakies 80 zl za tego pieska. Mowicie ze stoliczek fajny? Tez sie ku niemu sklaniam, bo powienien byc na dluzej. Goba, a ty masz takie cos ? http://www.walmart.com/catalog/product.do?product_id=3884700&sourceid=1500000000000003260330&ci_src=14110944&ci_sku=3884700 Ewcia, wedlug mojej mamy pajaki to szczescie przynosza i nie wolno zabijac..tylko lapac zywe i na zewnatrz wypuszczac ;) Pamietam jak bylam mala, mielismy w domu niewykonczone pietro. i tam to byl raj dla pajakow..ile pajeczyn i czasem sobie te pajaki ogladalam, albo wrzucalam krzyzakowi malenkiego kamyczka, zeby myslal, ze ma nowa ofiare i wychodzil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba fajne zakupy zrobilas :) i za jaka cene ;) surfitko :) - tylko te pajaki ktore sa u nas sa okropne,duze,czarne i maja dludie nogi :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wiem, ze maja :D Ewcia, ale ja zartuje z tymi pajakami. To moja mama ma takie zabobony :P Ja tam wywalam wszystko..do odkurzacza i fru... Uciekam do domu. Papapatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko ja to jak cos oblesnego zobacze to wale w to mocno klapkiem :P a moj tato tak samo uwarza jak twoja mama,jak cos widzi to nie zabije - woli zeby ucieklo :O buuuuu ja to zaraz ciach,prach i juz nie ma. Moj Erys znow wstal :( i mamy po spaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejoo:)Mam wolny wieczor-maz spi ,mala tez chrapie a ja przy kompie z papieroskiem siedze;P Wiecie ze u nas spadl pierwszy snieg????I to przed chwila!!!A jaki ładny......;);) Dzieki za podpowiedzi dotyczace butelek-z rad napewno skorzystam i chyba zdecyduje sie na Aventa,sama duzo o nich slyszałlam Mierzejka moze Twoja niunia ma tak na poczatku tylko z ta waga a potem jej sie wszystko unormuje?Nie ma co sie martwic moze nowe mleczko jej pomorze nabrac potrzebynch kiloskow:) Co do zabawek to tez twierdze ze im bardziej kolorowe,grajace i ruszajace sie tym lepiej:) Przyciaga uwage dziecka (wogole w tym wieku co sa nasze dzieci) Chociaz jak dzis odwiedzial mnie kolezanka ze swoja 1,5 roczna corka i ta zaczela krzyczec(nie ze zlosci tylko tak dla zabawy) to moja tak sie wystraszyla ,podkowa na buzce i w placz a jest wtedy taka slodka jak robi taka zmartwiona i przstraszona mine zebym ja zjadla!!!!!Czy wasze dzieci tez sie lekaja glosnych nie znanych im odglosow??Bo mojej nie pierwszy raz to sie zdarzylo. Ewcia ja tez nie nawidze zadnych chodzacych,pelzajacych,biegajacych czy tam wiszacych insektow!!!!Brrrr.........jak widze pajaka to juz go laczkiem zdziele i to nie raz ,a wlane tak ze po pierwszym uderzeniu napewno nie zyje ale ja musze tak kilka razy dla pewnosci hihihihi a jakbym mysz zobaczyla w domu to .....o rany wole nie myslec o tym!!!!Chociaz kiedys zarzyczylam sobie zeby moj (wtdey jeszcze nie maz) kupil mi szczura ale ten byl nawet ladny pomaranczowo-szaro-bialy byl facetem a ja go nazwalam Gabrysia :P:P jednak teraz stwierdzam ze nie chce miec zadnego zwierzecia ktorego nie mozna przytulic a Gabrysia niestety baaardzo lubila gryzc :O eee tam..... Ewcia a co to ?Dlaczego Erys jeszcze nie spi?Zawsze tak ma? Ja jak moja poloze o 20 tak jest spokuj,i do ktorej teraz Ci nie zasnie??Wspolczuje Ci,nie dosc ze caly dzien to jeszcze wieczor masz zajety zamiast odpoczac ....ajjj jakie to dzieci sa rozne.... Zalozylam sobie ze o 24 ide spac wiec jeszcze mam 24 minuty:P Jest tu jeszcze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Martynko :) cos sie Erysiowi poprzestawialo :( teraz tez jeszcze nie spi :( zasnie i znow sie budzi :( Martynko zycze milego wieczorku :) musze konczyc,bo w laptopie bateria sie konczy a ladowarke mam w salonie,a nie moge tam wejsc bo popsikane jest na pajaki :( dobranoc,do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba moj P jak widzi, ze w domu przybyla jakas nowa zabawka to go szlak trafia :P , twierdzi, ze nie dlugo nie bedzie mozna w domu sie ruszyc a mala i tak niczym sie nie bawi, tylko porozrzucane te zabawki po calym domu. Tak naprawde to ma racje :( Tu u nas zabawki i inne pierdoly dla dzieci sa stosunkowo tanie, czlowiek sam tyle nie mial i chce teraz ubarwic dzieciom zycie , a wiekszosc z tych zabawek jest fajnych na 10 min, a potem laduja w kocie. Martynko... moja mala tez tak reagowala przez dluzszy czas na krzyki , ale teraz sie przyzwyczaila, bo u mnie w domu Kamila ciagle wrzeszczy, piszczy i ryczy a glosik ma bardzooooo donosny i wysoki :O . Na poczatku zaraz pojawiala sie podkowka i placz, a teraz patrzy sie tylko na starsza siostre wielkimi oczami . To chyba wszystkie Gabrysie lubia gryzc , moja upodobala sobie moje brodawki :( . Maly gryzon mi rosnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×