Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Hej kochane właśnie skończyłam nadrabiać z stron i juz wszystko mi się pokręciło.. Najpierw wszystkiego najlepszego dla Maciusia🌼 Co do jabuszka to faktycznie może utwardzać u nie których dzieci... Kasiu niewiem czy czytałaś wtedy to co ci napisałam żebyś znalazła bo moja kuzynka miala identyczne obiawy co twoja Klaudia i dermatolodzy oraz alergolodzy załamywali ręce bo nie wiedzeli od czego to.Ona miała poprostu chrosty takie place ich i wygladały własnie jak po ugryzieniu komara oraz strasznie to ja swędziało.Dopiero jak poszła do dermatologa starszej daty to on jej o tym powiedzał okazało się że to te pasożyty a wczesniej też leżała w szpitalu i nic nie wykryli.Dał jej odpowiedni lek i musiała trzymać diete spacialną teraz po cholerstwie nie ma sladu a trzymało ja ze 3 miesiące... Dobra zmykam bo mała sie obudziła i krzyz mnie już boli tyle czytania miałam to buziaki dla was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Dla Maciusia 🌻 mierzejko u Erysia to wygladalo tak samo,ale teraz narazie tych plamek brak.Mi dermatolog powiedzial ze to ogniskowe zapalenie skory :( ale nie wiem czy to jest to samo co azs. gosiu czy synusiowi same te plamki znikly ? bo Erysiowi samo przeszlo,tzn. nie wiem czy znow go nie wysypie :( Buziaczki dla wszystkich 👄👄 ja zmykam z malym na spacer dzis taka piekna pogoda u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dla Maciusia :) U mojej jabluszko powodowalo takie rozluznienie kupki, ze az cala dupine czerwona miala, robila kupke co godzine. A na zaparcia moze sprobuj podac suszona sliwke z deserkow , jest polecana od 4 miesiaca u mnie. Goba chodzik fajny , a kiedy myslisz sadzac w nim Kube ? Gabi jak obudzila sie o 1 to nie spala do 5 rano !!!! Ledwo zyje ! Ja juz nie wiem ci z tym jej noskiem, nic jej nie leci, nawet jak zapuszcze krople, a ciagle cos jej siedzi tam wysoko i uniemozliwia oddychanie.W dzien jest jeszcze jako tako , ale w nocy wszystko nasila sie. Jade z nia jutro znowu do lekarza, i jak znowu oleje sprawe do ja juz opieprze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka ja nienawidze smoczkow !!!!! Ale to dlatego , ze moja sratsza cora ciagle chodzilaby ze smoczkiem w buzi :( Gabrysi podaje sporadycznie , przed spaniem , bo mala ma silny odruch ssania i gdybym jej nie dala to wissialaby u mnie na cycku. Kupila im takie niby ortodontyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki mam do was pytanko otuz moja julcia strasznie piszczy z zadowolania a w znikomych ilosciech gaworzy a jak wasze maluszki sie zachowuja ,a dodam jeszcze jak piszczy to az bebenki pekaja uwielbia to robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Kasiu, moja duzo gaworzy a piszczy tylko czasami - jak spiewamy, to spiewa razem ze mna :D A moze wlasnie twoja mala ma na odwrot ;) Mierzejka, lekarz powinien miec calkiem inne godziny przyjmowania dzieci zdrowych i chorych. W gabinetach u lekarki Ninki jest osobne wejscie, osobna poczekalnia, a nawet osobne pokoje gdzie przyjmuja dzieciaki. Bo przeciez wiadomo, ze takie maluszki latwo cos moga podlapac od innych. Elmirka, moj maz jeszcze nigdy nie wstal do Niny w nocy, nie zrobl jej jesc w nocy ani nie karmil. I jakos daje sobie rade sama, ty tez dasz :) I ja sobie nie wyobrazam nie dac Ninie smoczka. Dasia, no nie wiem co tym jabluszkiem, ale moze byc zatwardzenie od niego. Moja Ninka ma twardsza kupke po bananie i na dodatek ten banan by z dodatkiem kwasku cytrynowego i wyszlo jej kilka krostek na buzi :o teraz kupie jej swiezego i sprobujemy. deminula, ale ci fajnie.. :) Goba, ja zaproponowalam mezowi, ze trzeba cos malej na swieta kupic i wlasnie pomyslalm, o takim jumperze - na chodzik nie ma u nas miejsca :o No i on nie bardzo, ze za wczesnie. W sumie przyznalam mu racje, bo dziecka sie w to za wczesnie nie wsadza, a tak to by to lezalo i tylko miejsce zajmowalo...musimy inny prezent wymyslic. Ale to co wybralas fajne. Wlasnie dziewczyny, co kupujecie dzieciakom pod choinke? ewalona - wszyskiego naj dla synusia !!! :) A wczoraj mialam nieprzyjemna przygode jak wracalm z pracy - ewakuacja z metra :( I wrocilam 2h pozniej do domu niz zwykle. i nawet nie moglam zadzwonic... A corusia jak witala w koncu mame...:) Pozdrawiam wszystkich i zdrowka zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka niestety nie pojadę na koncert, właśnie zadzwonił mój małżonek i powiedział że w czwartek do pracy na rano musi iśc, a ja miałam wrócic dopiero po 2 w nocy, julek budzi się ostatno o 6.30 i jeszcze muszę wiki do szkoły zaprowadzić więc chyba nie dałabym rady. Mam jeszcze czas do wieczora żeby zarezerwować bilet ale raczej się nie zdecyduję - a tak się cieszyłam - to miał być pierwszy wieczor od dawna tylko dla mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zyczenia dla mojego mezczyzny przrkazałam wszystkie.... tymczasem usnał juz zjadl 150 mleczka z kaszka i padł bo mial bardzo ciezki placzacy dzien.... opowiem wam... moj maz wrocil z pracy o 2 wiec postanowil ze pojedziemy na miasto pozałatwiac pare spraw a malego zostawie u siostry i tak to zrobilismy lecz po pol godz siostra dzwoni ze tak placze ze poradzic sobie niemoze wiec lece na gwałtu rety juz mysle ze to brzuch ze moze cos mu dałam zlego do jedzenia a wchodze do mieszkania a on zobaczył mnie i z taka załoscia zaczał płakac az mu łzy leciały zalił sie na ciocie, uspokoił sie, poprostu kapnal sie ze mamusi niema, uspokoil sie zaczal sie smiac gaworzyc wiec podejscie numer 2 znow wyszłam niemineło 15min od nowa tel.... wysłal meza juz bo ja dokonczyc musiałam na miescie, zalił sie tez tacie.... ach ten mój cucus mamasi i tatusia, niby to fajne jest ze płacze za mama i tata ale z drugiej srony to nie rozumie ciocie zna przeciez, widzi ja dosc czesto a przeciez nigdy tak niemial... a jak tak bedzie dalej to niewiem, z nikim niezostanie? ok dziewczynki spadam zaczyna sie moj tasiemiec ,,e mka\" zycze miłej i spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelona spryciarz z Maciusia :)demiluna bardzo mi przykro,napewno bedziesz miala jeszcze okazje zrobic sobie wolny wieczor.kurcze Erys zasnol o 18.30 i teraz nie wiem kiedy wstanie.wczoraj poszedl spac o 20 o 22 wstal i do 1.30 buszowal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewalona, no coz, Macius poki co chce byc z mama :) Ewcia, a coz to Eryczek wymyslil takie nocne harce? Oj cos mu sie poprzestawialy godzinki. Deminula, ojej :( Tez bym byla zla jakbym sie na cos nastawila i dupa z tego wyszla. A gdzie sa wszyscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze moja Juleczka zacznie ładnie gaworzyc narazie to jej tylko to piszczenie w głowie ale mowie wam normalnie uszy pekaja,ładnie sie tez smieje w głos tylko mnie martwi to gaworzenie dobra dziewczynki ide sie połozyc bo jestem padnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelona , Macius wie jak zatrzymac mame przy sobie :) Ewcia , szkoda , ze nie mieszkamy obok siebie, to maluchy mialyby w nocy randki, moja nie spala dzis 4 h w nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia Erys na poczatku strasznie krzyczal,piszczal teraz juz mniej za to czesto gaworzy. surfitka a widzisz nocny marek :) agula - no,no znaszych bobaskow to nie zla parka ;) przed chwila wstal,dalam mu cycusia i spi dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bede zmykac, glowa mnie boli.. Zamowilam oilatum z Angli i nie dosc ze czekam 3 tygodnie, zabolilam za wysylke jak za woly to mi jeszcze nie przyslali wszystkiego. Juz ich zrabalam przez maila.. A tak mi zalezalo na tym kremie do buzi dla Ninki, bo taka sucha ma buzie :o Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,nie wierze ze jestem pierwsza!!!!!!! Kasiu ja mysle ze nie ma sie czym martwic,ja zauwazylam to samo u mojego tzn.wczesniej fajnie gaworzyl aguuuuuuuuuuuuuu gggggggguuuu giiiiiiiiiiiiiii itd hehehehe a teraz mniej za to krzyczy ,piszczy smeje sie do rozpuku w glos ,mruczy sobie,tez gaworzy ale mniej albo inaczej,tak to juz jest. Ja mojemu juz od dawna nie daje smoka tak ze 2 miesiace juz ale on sam odrzucil i nie chce,probowalam na poczatku mu dawac jak marudzil,ale bylo jeszcze gorzej i ciesze sie ze tak jest.On w ogole jakos malo marudzi ,jest grzeczny. Goba chodzik fajny,podoba mi sie ,ale nie wiem czy bede kupowala malemu chodzik ,pomysle jeszcze. Moj sie obudzil trzeba dac flaszke,a spal jak zwykle cala nocke paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula wspolczuje zarwanej nocki wczoraj W piatek przyjedzie moja tesciowka i poprosilam ja by mi kupila kosmetyki oilatum,bo tak zachwalalyscie,emulsje do kapieli,kremik i szampon,zobaczymy czy sprawdzi sie u nas ,jak tak to bede zamawiac przez internet. Zapraszam na kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Kasiu -- Kajcia na początku gaworzyła, a teraz też piszczy w niebo głosy. Ale ja się tym nie martwię, że nie gaworzy. Wybrała drogę piszczenia, a i na nią przyjdzie pora :) dokładnie mam tak jak Gosia mówi. My od wczoraj same. Nawet nie było tak ciężko w nocy. Kajcia spała ze mną, żebym na pewno ją w porę usłyszała. Troszkę zawodziła jak robiłam jej mleko, ale nie było źle. Tylko zasnąć nie mogła. U mnie odwracała się do cyca i płakała, a jak ją wzięłam inaczej to się nerwowo rozglądała jakby szukała taty. Powiedziałam jej, że wróci dziś wieczorem, ale nie pomogło :p Więc teść ją usypiał - godzinę, ale zasnęła, a potem do siup do mamuni do łóżka i zleciało U lekarza okazało się, że wszystkie wyniki mam idealne, wszyściutkie. Mam brać antybiotyki 14 dni i parę innych tabletek. Lekarka powiedziała, że to mogło być zapalenie woreczka żółciowego, ale nie wiadomo do końca, bo wyniki na nic nie wskazują. Zobaczymy co u tego gastrologa, mam nadzieję, że już dzisiaj mi wizyty nie przełożą A zaraz zmyka do laryngologa z moim niedosłuchem. Ech.. dobrze, że mam Was to mogę się wyżalić, bo mam dosyć chorób które się mnie łapią na okrągło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kupiłam wczorak chodzik ale inny potem prześle zdjęcia włozyłam małego na chwilkre i odpychał się do tyłu z tym ze jeszcze nie umie siedzieć bo leci do przodu jest z bujakiem wiec można go wsadzać i bujać i od spodu tez ta podłoga surfitka aco to ten jumper podeślij linka. a ja od rana wkurwiona wiki nie chciała sie ubrac do szkoły-popielate spodnie jej się nie spodobały kłóciła sie ze mna jak byk w końcu mi powiedziała ze mam byc cicho bo w pysk dostane-kurwa mówie wamona ,mnie kiedys wykończy nerwowo tak to jest kochana i wogóle ale momentami jak diabel wychowany na ulicy sorka ale musiałam się komuś wyżalić mały spoko w nocy dostał flache bo wieczoram nie chciał tak wiec wczoraj jego jedzenie wyglądało tak: 8-30ml mleka 11-120 kaszki i słoiczek jabłka 16-180 mleka 20:30-50ml mleka i w nocy o 2-150ml mleka a teraz rano -60ml mleka ewelona całuski dla małego. mam pytanie jezeli mały w piątek skończy 5 miesięcy moge mu juz podać zupke z mięskiem np.króliczkiem albo jagnięciną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry.... moj skonczyl wczraj dopiero 5miesiecy a juz tydzien temu dałam mu miesko z gołabka i z piersi kurczaka, a lekarka powiedziala ze juz schab pomalu wprowadzac a z warzyw to buraka juz..... takze..... u nas nocka spoko 3 i 8godz. co do chodzika to my juz mamy dostał na chrzciny i wlasnie z bujakiem, ja mysle ze to fajna sprawa jest bo dzicko zaczyna siedziec i juz mozna wkladac do bujaka a potem to wiadomo, fakt lekarze wypowiadaja sie ze chodziki sa be ale kazdy kupuje mim zdaniem mozna ich uzywac ale z głowa.... ok zmykam bo maciek tak zaczol piszczec w bujaku ze zaraz cały blok sie zleci..... i moj tak samo wiecej piszczy i krzyczy a mniej gaworzy i zauwarzyłam ze reaguje a swoje imie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelona podeslij fote bujaka ja posłałam na meila teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1506
Cześć dziewczyny troche mnie nie było ale wkoncu wzielam sie za zalatwianie becikowego he i troche innych spraw. Ja mojej Roksance dalam w dzien kiedy konczyla 5 miesiecy 3 lyzeczki zupki z mieskiem a na drugi dzien zjadla juz reszte sloiczka, wczoraj juz caly. Bardzoo jej smakuja te zupki i jarzynki z miesem, dosłownie jak ja karmie to zczyna wymachiwac rekoma i buzie ma cala otwarta czeka az jej dam. Dzisiaj wogole nie dala mi pospac, obudzila sie o 1 na butle a pozniej o 6tej i koniec spania dopiero teraz zasnela jestem padnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1506
Dziewczyny czy ktoras z Was załatwial juz wychowawcze bo ja od juz jestem na wychowawczym i chcialabym sie dowiedzic co jest potrzebne i jak to sie załatwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba niepodesle fotki bujaka bo go niemam w domu u tesciow jeszcze jest a co do wychowawczego to tez nic niewiem bo jak wrocilam do poski to juz bylam w ciazy i niemialam ani macierzynskiego ani wychowawczego, nic.... wlasnie tak patrze na allegro.... i c o myslicie o krzesełaku do karmienia, bo sie tak zastanawiam babcie chca mu kupic na mikołaja ale ja sie zastanawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u nas nocka w końcu normalna, mały spał od 19.30 do 4.30 wypiłmleczko i spał do 7.30. Teraz znowu spi. Moja wiki spała dzisiaj u kuzyna, jakos tak dziwnie jak jej w nocy w domku nie było, ale miała frajdę jak jechała cały dzień sie szykowała. Za 1,5 godziny przyjedzie fryzjerka a ja jeszcze nie wymyśliłam co z włosami zrobić, napewno nie chcę zbyt krótko ścinać bo zawsze lepiej włosy związaćbo mój Julek upodobał sobie łapanie za włosy jak mam rozpuszczone. Jeszcze wczoraj wieczorem zastanawiałam się czy może jednak sie na ten koncert nie wybrać ale nie mogłam dodzownic sie do brata żeby zamówił mi bilet więc sprawa nie sama rozwiazała Ok uciekam bo jeszcze sniadania nie jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelona ja też rozglądam się za krzesełkiem i chyba zdecyduje sie na takie z rozkładanym oparciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) u nas nocka ok :) goba Wikusia buntowniczka mala,moj Oskarek tez ma swoje dni :( elmirka fajnie ze wynik wyszly dobrze. kamila ja niestety ci niepomoge,jestem bezrobotna ewelona moj Oskarek mial fotelik do jedzonka,ja bylam z niego zadowolona,on mial taki drewniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj kubcia spi sobie teraz .Ewelona ja tez zauwazylam tak od tygodnia moze 2 ,ze moj reaguje na swoje imie,ale fajnie.......... Ja jeszcze sie nie rozgladalam za krzeselkami ani chodzikami ale mysle intensywnie jakie wybrac hehehe Mala mi napisalam Ci meila na NK Acha ,wczoraj bylam u Gina,powiedzial ze wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila ja załatwiam niedługo juz jestem na wypoczynkowym od 7 listopada a do wychowawczego tak: zgoda pracodawcy na udzielenie urlopu na 3 lata od pracodawcy zaświadczenie o zatrudnieniu od kidy i na jaki okres od zusu:zaświadczenie potwierdzające zgłoszenie do składek ubezpieczenia społecznego wniosek i zaświadczenie o zarobkach-chyba ze masz juz rodzinne to wtedy nie. ja mam krzesełko mały juz w nim siedzi dostał na chrzciny takie: http://www.babydesign.pl/babydesign.php jestem bardzo zadowolona w nim karmie ma 3 poziomy oparcia i 5 poziomów wysokośći można obie tacki zdjąć i 5-punktowe pasy i ja mam z wkładka dla niemowlaka taka miekką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×