Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

hej :) widze ze dziewczyny zrobily sobie labe od kafeterii :) my dzis w domku siedzimy,tzn Erys dzis byl pierwszy raz na sankach :) bardzo mu sie podibalo :) teraz sie grzejemy w domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj kasiu ja jestem, narazie tylko z doskoku bo jeszcze muszę małej poczytać bajeczkę na dobranoc, no ale Julek już smacznie śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mnie od trzech dni boli głowa i dretwieje mi troche twarz moze to od kregosupa juz sama nie wiem Julcia z tata sobi spi a zuza na kapie wiec ja sobie zrobiłam drinka i zasiadłam przy moim laptopiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hj kasiu, jutro pewnie dziewczyny wrócą. Może powinnaś iść do lekarza tak długotrwałego bólu głowy i w dodatku drętwienia twarzy nie można lekceważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodze do lekarzy a oni ze to nerwica albo od kregosupa i badz madry człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć zpraszam na kawke leniuchy wczorajprzasadziłyście nikogo nie było prawie wstyd. kasiu mojej kumpeli w końce sparaliżowało twarz na jakis czas i okazało sie ze miał nerwy przeziębiene twarzowe niestety miłe to nie było.uważaj na siebie kochna no i moze jakies badania co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Goba ja się chętnie piszę na kawkę, bo z moją małą marudą to dzisiaj nic nie zrobię. Ciągle jęczy i chce na ręce. Kasiu ja kiedyś się leczyłam na bóle głowy u neurologa. Chodziłam na masaże z NFZ miałam leki i przez dwa lata przytyłam 20 kg, z czego w ciągu pół roku 10 kg. Leki mało mnie nie zabiły, a bóle nadal się miesiącami utrzymywały. W końcu postanowiłam zaryzykować i zamówiłam sobie do domu prywatnego masażystę kręgarza. W ciągu 5 minut nastawił mi kręgi bo okazało się, że tu był problem, a potem przez rok nie wiedziałam co to bóle głowy. Po roku znów powtórzyłam wizytę, tym razem z masażem. No i teraz znów by się przydało, ale kaski brak. Więc może spróbuj. Bo u mnie nawet mi padaczkę wymyślali. Ja dziś byłam na kolejnych badaniach. Jutro mąż mi odbierze wyniki, zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, melduje sie na kawce... ale rzeczywiscie wekend pusty byl tutaj... u nas bialo za oknem..... maciek spi juz sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja sie pisze na kawke ;) Dziewczyny gdzie wy sie podzialyscie ???? mierzejko dzieki za zaproszenie na nk. Erys wlasnie teraz zasnol :) i ja mam teraz czas na kompa :) Dzis snieg u nas tez pruszy,tak bielutko za oknem :) ale i mrozno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Myślałam, że będę miała dużo czytania tego co naskrobałyście przez weekend a tu takie pustki tylko jedna stronka:( Ja w weekend byłam na zajęciach, więc nie zaglądałam do Was Ania grzeczna tylko coś się jej odmieniło z zasypianiem, bo w sobotę zasnęła o 23 a wczoraj o 22, ale za to mniej się budzi w nocy, tylko, ze tym sposobem to my z mężulkiem nie mamy kiedy pobaraszkować:(chyba Ania nie chce rodzeństwa hihihi) Dziękuję w imieniu Ani za słodziutkie komentarze na naszej klasie Ancia siedzi teraz w foteliku i śpiewa:), bo wlączyłam jej piosenki dla dzieci z polskiej stacji(znacie tą stronkę jest tam różna muzyczka) http://www.polskastacja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę i szukam na allegro na prezent dla Ani, rodzinka kazała coś polecić, zastanawiam się nad tymi zabaweczkami http://www.allegro.pl/item481297808_little_tikes_1617_edukacyjny_chodzik_pchacz_6_36m.html http://www.allegro.pl/item480787913_little_tikes_1621_muzyczny_ogrodek_zabaw_5w1_nowy.html Surfitka i oile dobrze pamiętam to ty też o tym myślisz? http://www.allegro.pl/item479512377_interaktywny_stolik_muzyczny_fisher_price_g2845.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u nas ok tylko ten internet zaraz do jakieś nerwicy mnie doprowadzi od godziny prubuje się do was dostać no i w końcu sie udało.U nas ok po różyczce aniu śladu więc jedo chorubsko mamy za sobą...Dzwoniłam dzisiaj do położnej ma przyjśc i obejrzeć Juleczke czy wszystko w pożądku czekam właśnie za telefonem kiedy się zjawi. mirzejka fajowe te zabaweczki ja przymierza się do kupienia kojca bo przyda mi się jak pojade do polski na świeta no i potem sobie wykorzystam żeby mała glizdeczka mi nie uciekała hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia nam też potrzebny jest kojec łóżeczko i podobno ma go kupić Ani babcia:), druga babcia miała kupić krzesełko do karmienia, ale moja koleżanka powiedziała, że mi może pożyczyć no i musze coś innego wymyśleć na ten prezent a kojec upatrzyłąm sobie taki http://www.allegro.pl/item457985353_chicco_kojec_bye_byes_lozeczko_turystyczne_kiwi.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania śpi więc idę się może też troszkę zdrzemnąć o ile zaraz się nie obudzi mój slkarbik wpadnę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jestem juz, bylam u siostry ponad tydzien, wczoraj dopiero przyjechalysmy;) U nas ok, mala marudzi, w nocy mam komedie z nia, bo zaczela obracac sie przez sen z pleckow na brzuszek, i zawsze jak sie przekreci, to najpierw buczy, ech i tak wstaje po pare razy. Do spiworka jej nie wsadzam, bo jakos mi sumienie nie pozwala jej unieruchamiac. trzeba to jakos przezyc. Poza tym zblizaja sie Swieta:) siostra do mnie przyjedzie, bedzie wesolo, a juz za tydzien zaczyna sie Weinachtsmarkt- w samym centrum miasta pelno jest kolorowych straganow swiatecznych. Wysle zdjecia do poogladania. Martusia dobrze, ze rozyczka juz minela- duzo zdrowka dla Julci Kasiu ty to sie masz z tymi chorobskami, co chwile cos!!! A kysz chorubska!!!! Mierzejka musze mojej malej to radio wlaczyc, niech sobie slucha, a z zabawek, podoba mi sie pchacz:) Ja zamowilam takiego hopsera, i krzeselko ale drewniane http://cgi.ebay.de/Chaise-haute-evolutive-tablette-reducteur-d-assise_W0QQitemZ110315284933QQihZ001QQcategoryZ164957QQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262 i hopser http://cgi.ebay.de/Hauck-Winnie-Pooh-Jumbo-Tuerhopser-Babyhopser-Hopser-NEU_W0QQitemZ390008846631QQcmdZViewItemQQptZLernspielzeug?hash=item390008846631&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no milka witaj z powrotem mi sie podoba ten stolik ale ponieważ mam juz ten muzyczny ogród zabaw to sie wstrzymam milka super ten hopster tak dobrze napisałam? mierzejka dzieki za zaproszenie na nk Anulka śliczna dziewuszka jest. marta dzieki bogu juz po różyczce. a ja się nudze może pomyje okna albo pójde do kumpekli na kawke???co wy na to???ja małemu chyba kupie szczeniaczka uczniaczka a wiki mata do tańca albo drukarke do kompa-w zależności od ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirzejka ja tez myslałam o tym co ty ale zdecydowałam się na troche szerszy i kupie ten http://www.allegro.pl/item486875147_nowosc_kojec_110_x_110_moskitiera_polecam.html Witaj milka dzieki no moja łobuzica jeszcze sie nie przekręca troche nygusek z niej ale juz od jakiegos czasu spi w śpiworku i jestwm z niego bardzo zadowolona bo ciągle w nocy mi się odkrywała... goba a tam gdzie bedziesz szła do kumpeli wpadnij do mnie to ponudzimy się razem hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba a jestem, ja nie zapominam o swoich zonach[moj maz mowi, ze jestescie moimi zonami- ha, ha, ha) Goba ja bym tam na kawe wyskoczyla- okna nie uciekna, ja swoje mylam, tzn maz myl w maju ostatni raz! Tylko u mnie tak sie nie brudza. A ten hopser mam nadzieje ze sie malej spodoba, narazie jeszcze jest za slaba, ale mysle za miesiac bedzie ok;) Lece prasowac, bo mam gore, a mala spi- na brzuchu oczywiscie. Chyba trzasne sobie kawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia kojec fajny, ja kupie tylko taka deke do raczkowania, u mnie w domu wszystko na jednym pietrze, wiec bede mala do lozeczka pakowac, i tam bedzie sie bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzejka🖐️ krabbeldecke to taki koc do raczkowania, tylko ja chyba kupie cos w ikei- sa tam wieksze, bo taka 1m na 1m to zamale, a wyglada to tak np. http://krabbeldecke.com/detail/B0007NNZAW/ A Ja Anulek? Przybiera na wadze??? Ja kupilam mojej mlodej kaszke jaglana- mierzejka bardzo to pozywne, i nie powoduje zaparc jak ryz- polecam, zawiera duzo zelaza, i cynku wiec do wzrostu akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! U nas tez sniezek proszy :) Weekend minol nam bardzo szybko, cala sobote przesiedzielismy u tesciowej :) , jak sie nie odzywala to byl spokoj, a teraz zaczely sie na nowo odwiedziny, obiadki itd. , tyle dobrze , za Kamilka lubi tam jezdzic , wygania sie z psami i na wszystko jej pozwalaja. A w niedziele zegnalam sie z przyjaciolka , z ktora przyjechalam do USA , a w tym tygodniu wraca do Polski, smutno mi .... Gabrysi wyszedl pierwszy zabek !!!!! Oj biedne moje cycki teraz :P Melania , jak u ciebie to wyglada , Mikolajek gryzie cie podczas karmienia, bo on juz ma zabki , prawda ? Spodziewalam sie troche pozniej tych zabkow, Kamilce pierwszy wyszedl gdy miala 1 rok i 2tyg.! Wszystkie zabawki sa fajowe, moja starsza cora bardzo lubila to do pchania przed soba. JA mam taki pchaczek, ktory mozna przerobic na takie cos do jezdzenia, poszukam potem linka to zobaczycie. Kasia ...Julcia jest sodziutka 🌻 Demiluna... Julianek fiu, fiu ale przystojniak , sama slodycz Czy wasze dzieci spia na poduszkach, Elmirka ty chyba pisalas , ze Kaji podkladasz poduszke, jakiej grubosci? U nas lekarze zabraniaja klasc dziecko na poduszce do 1 roku zycia, podobno to zle wplywa na kregi szyjne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja jeszcze nie wiem co chlopca kupic :( mierzejko jak wyglada u Anulki ta atopia i co to znaczy ? Ja troszke poprasowalam,a Erys sobie spi :) ale juz sie przebudza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirzejka ja wezme ten bo wydaje mi się że jest w nim więcej miejsca do zabawy. milka ja niestety jestem zmuszona bo mam pietrowy domek a łóżeczko na górze więc w salonie będzie super no i przynajmniej jak mała zacznie pełzać to mi na schody nie będzie uciekać hi hi ale mata super jak bym miala parter to bym się na nią skusiła:):) Kurcze mała nie chce mi wogule tego antybiotyku brać połowe to wypluwa.Daje jej na lerząco żeby jak najwięcej wypiła ale ona jak fontanna pluje do góry.Na szczęscie jeszcze 2 dawki tylko zostały.My już po zupce warzywnej a na deserek dzisiaj mamy czerwone owoce polowe juz glizda zjadła reszte wcisne jej za 30 minut...Julka uwielbia kaszke bananową zawsze jej daje rano tak 30 minut po cycku i wcina aż jej się uszy trzęsą hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej agula gratki dla Garysi - za zabka :) oj biedne twoje cycolki - hihihih :P moj Erys spi na plasko,ja tez slyszalam ze poduszki nie sa wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×