Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Martusia masz racje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Moj maly to dokladnie odbicie twojej laleczki jesli chodzi o lenistwo hehehehOn tez szybko zaczal lapac zabawki do raczki,przekladac z raczki do raczki i bawi sie fajnie ,umie po prostu.Jak lezy na brzuszku to tez chwyci zabawke jak mu ja podsune i gryzie,a na macie nawet 2 godziny bez marudzenia lezy,chwyta zabawki .ktore wisza i jest caly happy. Lekarka powiedziala ze on b ladnie na brzuszku lezy obserwowala od strony fachowej patrzyla czy symetrycznie w stosunku do ciala trzyma glowke itp,powiedzial ze jest dobrze tylko ze on lezac trzyma caly czas glowke w gorze a jak sie zmeczy ,to nie kladzie jej na bok na przyklad i tego mam go nauczyc,bo przeciez to normalka ile mozna trzymac glowke w gorze kazdy by sie zmeczyl.Dzisiaj z nim to probowalam i bylo duzo lepiej, w ogole cwiczylam z nim troszke po swojemu i wiedze ze jest duzo lepiej niz np tydzien temu,takie dziecko z dnia na dzien robi postepy. Ale cwiczenia nie zaszkodza,moga tylko pomoc,a nie ma co tez przesadzac,bo rzeczywiscie co 2 dziecko to cos ma niby ,przesada .A jak jest starsze to okazuje sie ze wszystko jest dobrze, Goba udanej imprezy,uda sie na pewno,zrob fotki i pusc na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki spi sobie ,troche pozno na druga drzemke ale tak wyszlo,juz go wykapalam i mam z glowy,Jasi tez juz wykapany w pizamce.W miedzy czasie uprasowalam i zmienilam posciele dzieciom i u nas,az sie dziwie ze mi sie zachcialo ,bo nie planowane to bylo heheheheZaraz kolacja,wykapie sie i mam wieczor dla siebie bo malzon na nocke do pracy a ja znow sama.Ale zapale sobie swieczki i napije sie winka, a co??????Goba tez bedzie dzisiaj pila hehehehe I tak wieczor przed tv zleci................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ma dzisiaj lenia prawie nic nie zrobiłam a zmęczona jestem jak po jakieś charówce:(:( ale mój mnie wkórzył ma niedziele wolną a tu nagle kolega zadzwonił żeby go na lotnisko odwiózł no on oczywiście się zgodził a mnie szlak trafia.Dosyć że codziennie o 4 rano wstaje do pracy i zamiast w niedziele sobie pospać i odpocząć to on będzie gdzieś jezdził a potem mi marudz że ciągle od nie wyspania głowa go boli.No i ja lubie jak jesteśmy razem tak rano i warjujemy sobie z dzieciaczkami włóżku...Nie żebym była przeciwko twmu ze ma pomagać innym tylko ze wszyscy odmawiają i potem dzwonia do niego bo wiedzą że on nie odmówi pomocy tak już ich nauczył.A koledzy nie potrafia uszanowac tego że on ma rodzine i jeden dzień tylko w tygodniu wolny aż mnie coś szczyka za złości No to się wyzaliłam ufffffff ulżyło Ja też z moją myszką ćwicze no i z dnia na dzień widze poprawe.. gosiek podziel siętym winkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek, ale się rozpisałaś o tej rehabilitacji, pewnie że trzeba dmuchać na zimne. Ja już umówiłam Anie na rehabilitacje tym razem prywatnie, mam nadzieję, ze da nam jakieś inne ćwiczenia, bo teraz mamy dwa a Ania ich nie cierpi:(a jaka mądra jest, bo jak ją wezmę na rączki to od razu uśmiech od ucha do icha i zapomina od razu o płaczu. Gosiek jeżeli chodzi o diagnozę to też mam takie zdanie jak ty. Myślę, że zawsze trzeba się skonsultować z innym specjalistą. Mam przykład nawet po dzisiejszej wizycie u nefrologa, bo chcieliśmy się skonsultować, czy konieczne jest teraz to badanie, które jest bardzo nieprzyjemne dla dziecka(tak nam kazała poprzednia pani doktor) i mieliśmy obawy co do tego słuszności wykonania teraz tego badania i nie dawało nam to spokoju. Wyszukalismy w necie lekarza, który jest bardzo polecany przez rodziców. Ku naszej uciesze powiedział, zebyśmy się wstrzymali do badania usg, które mamy zrobić w styczniu i on wtedy powie co dalej mamy robić, kazał nam też ostawić podawanie furaginu małej(poprzednia doktor kazała podawać tak zapobiegawczo) a on stwierdził, ze nie ma takiej potrzeby, bo wyniki moczu są dobre a wogóle to przy badaniu małej zobaczył, że ma delikatnie zrośnięte wargi sromowe(taką błonką) i powiedział, że trzeba to przeciąć(na szczęście jest to delikatny zabieg i on go wykona, znieczuli małą jakiś kremem) a co w tym najdziwniejsze to tamta pani nefrolog tego nie zauważyła. Dał nam też namiary na usg, które wykonuje jakiś profesor i on je robi tylko dzieciom, więc jest w tym doświadczony, bo wcześniej robione mała miała w trzech miejscach i za każdym razem były inne wymiary tych nerek. O właśnie Anulek wstała, ja odkładam ją ok 20 spać a ona po pół godzinie jest znowu chętna do zabawy i zasypia dopiero ok 22, a wczoraj np coś jej się przestawiło bo zasnęła po 19 i obudziła się o 22.30 i do 0.15 nie spała mało tego chciała cały czas na rączkach a ja głupia chodziłam z nią i płakałam bo byłam tak zmęczona i śpiąca a mąż w pracy. chciałabym sobie tak usiąść wieczorem i coś pooglądać albo z mężem coś porobić fajnego, zazdroszcze Wam, ze możecie wieczorkiem sobie usiąśc i wypić kieliszeczek wina itp. no nic w każdym bądź razie mam nadzieję, że niedługo zmieni się Anulce to zasypianie wieczorne. Jestem już tak zmęczona. Ach ten mój kochany szkrabik, wieczorny maruderek, teraz leży w wózku i chyba nie jest z tego zadowolona bo marudzi... Goba udanej zabawy, super, ze możecie się tak wyrwać na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziewczynki macje racje lepiej dmuchac na zimne,ja z Erysiem bylam u 3 specjalistow i kazdy niestety mowil nam cos innego :(:( - juz wczesniej wam o tym pisalam. goba dobrej zabawy wam zycze,super wyszalejesz sie :) mierzejko dobrze ze znalazlas kontakt z tak dobrym lekarzeem :) Moj Eryczek rowniez bardzo lubi lezec na brzuszku,on juz skonczyl pol roczku a wiec robi wszystko o czym dziewczynki pisalyscie :) teraz od tygodnia juz sam siedzi,ale jeszcze sie kolysze :):) kurcze cos nasze kochane bobaski ostatnio szybko spia i maja pozniej duzo energii do zabawy poznym wieczorkiem :):( ,w naszym przypadku do 1 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,moje wszastkie chlopy mspia juz dawno ,a pan w pracy.Ogladam Tv i skacze sobie po necie. Zaraz ide na tarasik na dymka i napije sie winka slodkiego bo kwasu nie lubie hehehe U nas dzisiaj spadl snieg taki fajny prawdziwy,dzieci lepily balwany,super !!!!!!!!!!!!!!U mnie na polnocy niemiec to kiepsko ze sniegiem ,rzadko i malo no i wielkich mrozow tez nie ma,ale przynajmniej na swieta sniezek by sie przydal. Ciekawe co u camomili,jak sie czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka sorry ze tak przynudzalam o tych rehabilitacjach hehehehe Obiecuje poprawe ,zapraszam na winko albo nalewke tesciowej roboty,smaczna ale mocna!brrrrrrr palce lizac,wpadajcie na kielicha babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ja tak wieczorowa pora. My dzis zagonieni. Mama zostala z mama i pojechalismy na zakupy, ale nic sobie nie kupilam oprocz dwoch stanikow. Taka chala ze glowa boli. Jedynie Nince kupilismy kilka ubranek i tygryska. A po poludniu bylismy na Andrzejkach, na imienianch u taty. Moj sie opil, poklocilam sie z nim bo po pijaku na amory go wzielo :o Ja tez uwazam ze kazde dziecko rozwija sie w swoim czasie. Ostatnio nawet z siostra rozmawialam przez telefon, i ona pyta, czy Nina siedzi, ja ze sama nie i ma na to czas.. A siostra mowi, ze no ok, a czy pamietam jak jej syn w Niny wieku juz umial siedziec, raczkowac i stawac przy wersalce..i tak bylo naprawde. Babel mial niecale 6 miechow i juz to umial zrobic. I dziecko samo takrobilo, a inne potrzebuje wiecej czasu by nabrac sil. Ninka chcialaby siedziec, ale jak siadzie to sie chwieje i musze ja palcem przytrzymywac ;) bo chce mi sie zlozyc - leci do przodu. Z tymi zabawkami to juz dawno sobie radzi, z przkladaniem, chwytaniem, obracaniem. Ale do stania np to bardzo jej daleko. Moj tato dostal chodzik i chcialam ja dzis wlozyc na probe, ale nie ma mowy, nic z tego nam nie wyszlo. Kazalam wyrzucic chodzik i juz. A tak wogole Nina jest bardzo towarzyska, z ogromnym zainteresowaniem ogladala dziadkowych gosci. Miala co prawda problem z usnieciem w obcym miejscu, ale jakos dalysmy rade. Usmieszki puszcza, ale takie delikatne do obcych. Tylko do swoich smieje sie pelna buzia :D Co do rogala, to jak pisalam bede konsultowac z lekarzem, niech dadza nam jakies cwiczenia. Wszystkim zycze zdrowka. Mam nadzieje, ze te wszystkie problemy ktore mamy nie okaza sie powaznymi problemami i wkrotce sie ich pozbedziemy. Agula, my dopiero zaczynamy 3 Pampersa Cruisers. Nie wiem ile Nina wazy w funtach, ale pewnie tak 16-17, wiec sa nawet takie luzne. Rozmiar 2-3 Swadlersa jest od 14 do 22 lbs, a 3 cruisers od 16 do 28 lbs. I nie lubie jak juz pieluchy sa w gornej granicy. Zawsze zakaladam w dolnej granicy, bo sie te gumki wrzynaja ;) Po za tym zawsze kupuje te najwieksze paki i zuzywam do konca. A jak sie konczy to kupuje z reguly pake o rozmiar wieksza ;) Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !! Moja Gabi ciezko znosi wyjscie drugiego zabka :( , dzis dostala takiego ataku placzu, ze nie dalo rady jej uspokoic przez 45 min . Ale jest juz przy wierzchu, mysle ze do poniedzialku wyjdzie. Mierzejko... mala sama jakos zalapala picie przez smoczek, najpierw dawalam jej przez ustnik, a 3 dni temu podalam jej przez smoczek i pocignela 80ml bez zadnego problemu. Jak do tej pory pila tylko soczki z butelki, herbatki cos nie lubi a kasze je lyzeczka. Ale nie wiem czy niedlugo nie przejde na sztuczne mleczko :( Jeszcze wczoraj pisalam ze Gabi nawet nie gryzie a tu prosze , dzis tak mie lapnela , ze slad po zabkach podszedl krwia :( . Moja stara lekarka ( chodzilam z do niej z Kamilka) , tez zawsze sprawdzala wargi sromowe dziewczynkom, ale ona mowila, ze ta blonke smaruje sie jakims kremem i wtedy ona sam znika/rozpuszcza sie . Surfitka ja kupilam dzisiaj Pampers Cruisers 4 od 22 -37 lb , ale jeszcze koncze paczke 3 ( tez kupuje te najwieksze paczki ) zostalo mi na jakies 4-5 dni. Wagowo sa jeszcze OK ale moja barylka ma sporo cm w pasie i wydala mi sie ciasne i jak piszesz gumki sie jej wrzynaja :D Uciekam spac bo zapowiada sie ciezka nocka , Gabrysia spi od 1,5 h ale cigle sie budzi i poplakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki :) Zapraszam na kawke i ciacho z tryskawkami :) gosiek ja poprosze winka lub naleweczki,jesli oczywiscie wczoraj wszystkiego nie wypilkas :):P surfitko pewnie kazde dziecko sie inaczej rozwija :) Mala agentka z Ninki :):) To nie zaszalalas na zakupach :( Ja tez nam wszystkim zycze oby te problemy nie byly duzymi problemami i oby juz wszystkie nasze szkrabiki nie cierpialy :) agula biedna Gabrysia 🌻🌻 och te zabki :( niech bezbolesnie wychodza !!!! ja nic na temat warg sromowych nie wiem bo to moj 2 synus. no ciekawe co u camomilli juz dawno sie nie odzywala ??? goba pewnie jeszcze spi,odsypia nocny bal :) U nas nocka oki,maly zasnol o 21 i naszczescie juz sie nie obudzil na zabawe :) i dzis pospalismy do 9 :) zmykam do kuchni,dzis mamy miec gosci a wiec musze cos pysznego uszykowac :) Milej niedzielki wam zycze :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki u nas nocka bez problemu jak wcześniej mała miała obiawy wyżynania się ząbków to teraz wszystko zanikło. Bidulka Gabi żeby te ząbki jak najszybciej wyszły no i żeby mamusi tak nie gryzła🌼 A nie pisałam wam ale moja glizda uwielbia stać na nogach jak ją stawiam to mogła by tak z 10 minut... Dzisiaj idziemy na zakupy bo w centrum naszego miasteczka jest ceremonia zapalenia lampek na choince i wyprzedasz przed świateczna...Mam nadzieje że znajde jakieś kozaki bo ostatnio nic ciekawego nie było... Dobra kochane życze miłej niedzielki i zajze do was wieczorkiem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez witam,moj drzemie sobie,nocka jak zwykle u nas cala przespana.Troche sie przestraszylam ,bo o 8 zajrzalam do niego a on jak zwykle spal,poglaskalam go za raczke a on nic nawet nie drgna,no to mocniej ruszylam raczka i nic,zaczelam ruszac mocniej raczka i nic,az mi sie nogi jak z waty zrobily,obudzil sie dopiero jak porzadnie zaczelam go budzic,juz myslalm o najgorszym a on sobie tak smacznie i twardo spal.Ja zawsze patrze jak on spi czy wszastko ok jak ruszy paluszkiem po dotknieciu to odchodze,sprawdzam czy oddycha ,ja chyba trzepnieta na mozg jestem,ale juz tak mam. To mnie nastraszyl dzisiaj. Przed drzemka polozylam go na brzuszku,lezal ladnie raczki wyciagal przed siebie na otwartych dloniach,chwytal zabawki i zaczal sie odpychac nozkami jakby chcial isc do przodu.Ja tu sie tak zamartwialam a on takie postepy z dnia na dzien robi,widze ze wszastko jest z nim ok i wszastko przychodzi w swoim czasie. Ja nie wiem co on w nocy za sztuczki wyprawia,ale ja go klade tak posrodku lozeczka a rano znajdije go ze glowke ma przy szczebelkach na poczatku lozeczka,dobrze ze ma ochraniacze na szczebelkach,ale to znak ze zaczyna sie przemieszczac ale w nocy???????????hehehehmoze lunatykuje?????????hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek no co ty nie przynudzałaś, przecież to jest normalne, że martwimy sie o nasze kochane pociechy, ja też jestem w tej sprawie przewrażliwiona, bo im więcej człowiek wie na temat jakiś nieprawidłowości to tym bardziej się boi, że może to zdarzyć się u naszych dzieci(odpukać oczywiście). Mnie dodatkowo dobiły zajęcia, które miałam tydzień temu na studiach, bo ich tematem było m.in to jak sobie radzą rodzice dzieci niepełnosprawnych, oglądaliśmy ich wypowiedzi, historie chorób tych dzieci, wyszłam po prostu chora po tych zajęciach i trzyma mnie to do dzisiaj, wrrrrr Martusia to twoja Julcia po prostu chce już od razu chodzić:) Ania jeszcze chyba nie za bardzo wie po co ma nóżki, a najchętniej to by cały czas siedział na moich kolankach już nawet coraz lepiej jej to wychodzi bo mniej się kołysze, tylko tak jak Ninka Surfitki leci do przodu i oczywiście uwielbia poznawać świat z wysokości mamusiowych i tatusiowych rączek, najchętniej by wszystko brała do buzi, skarb mój kochany. Wczoraj jak się obudziła o 20.30 to zasnęła dopiero o 23 i to z wielki trudem ukołysana na rączkach tatusia, ja już wymiękam z tym jest nie spaniem wieczornym i ciekawa jestem czy można jej to jakoś zmienić? Dzisiaj jedziemy do znajomych na obiadek Gosiek a tej nalewki bym z wielką chęcią się napiła,jakbym się dorwała to by nic Ci w barku nie zostało, bo odkąd zaszłam w ciążę to prawie (poza łykiem piwa i winka) nie miałam alkoholu w ustach. A właśnie dziewczynki, które karmicie cycusiem, czy popijacie troszkę procentów, czy też całkowita abstynecja tak jak u mnie? A tak jeszcze napisze odnośnie tempa rozwoju dzieci, to ja podobnojak jak miałam 3,5 miesiąca to już sama siedziałam a chodziłam jak miałam 8,5!!!!!Anulek niestety we mnie nie poszłą no ale nie ma się co dziwić po takim trudnym porodzie na pewno jest słabsza a po za tym ma anemię a to podobno też ma wpływ na rozwój ruchowy dziecka. A teraz właśnie się obudziła, spałą w wózku i zaczęla głowę podnosic z plecami podałam jej tylko ręcę a ta fik i już siedzi, kurcze jednak nie jest tak źle chyba z tym jej rozwojem, tą głowę to zaczęla tak dźwigać od kilku dni dopiero. A teraz siedzi w wózku(oparta) i mnie straszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka i inne dziewczynki,nalewki zostalo,pomimo ze smaczna to ja wypilam pol lampki,ja jakos nie lubie za bardzo procentow bez sensu pic hehehe,no chyba ze jaks imprezka ale to rzadko,wiec zapraszam dzisiaj na naleweczke tesciowki ,mam z wisienek i zurawinki,ktora serwowac????????????????Proponuje dzisiaj wypic,bo w poniedzialek ne radze ,potem caly tydzien do bani hehehehe Mierzejka pewnie ze z ania ok jest,po tym co napisalas to jest super,ale na cwiczenia bym poszla na twoim miejscu,troche sportu nie zaszkodzi hehehhe Ja mysle ze wszastkie ansze dzieciaczki sobie wspaniale radza tylko ta literatura i wiedza w leb wali ze czlowiek ma dosyc.Ja kiedys mialam roczna praktyke w szpitalu na roznych oddzialach i wszystkie choroby jakie poznalam to tez mialam w glowie oczywiscie,tak sobie wszystko do siebie bralam ze wszystkie prawie objawy pasowaly do mnie ,to chore myslenie ludzkie a ja zdrowa jak byk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) A co tu tak pusto dzisiaj ?????? U mnie nudna niedziela, siedzimy dzisiaj w domu , bo niechce Gabrysi nigdzie ciagac , no i ma temperature 37,5 C . A poza tym na dworze snieg z deszczem , bllleee okropna pogoda. Chyba zaraz zrobie szybki serniczek na poprawe nastroju :) Mierzejko ja jako karmiaca matka tez raczej nie pije nic procentowego, czasem napije sie lyczka piwa od meza, albo 1/3 lampki wina raz na ruski miesiac. Wczoraj bylismy znowu !! u tesciowej a ona robi pyszna wisniowke, ale tylko zamoczylam jezyk :P . U jej meza wykryto guzy na prostacie , w poniedzialek idzie robic badania czy nie ma jakis przerzutow wiec pojechalsmy do nich aby troche pobawil z dziecmi , zajal mysli czyms innym. Martusia pochwal sie co kupilas :D , u nas w ten weekena sa najwieksze wypzedzaze w roku , ale ja nigdzie sie nie wybieram bo pelno ludzi wszwdzie , kolejki , nie ma gdzie zaparkowac. Zreszta ostatnio to najwiecej robie zakupy przez internet a po spozywke wysylam meza :P Gosiek to ci Maly napedzil stracha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zakupy dość udane kupiłam sobie kozaki a raczej takie czułenka indjańskie nie wiem czy dobrze napisałam o co mi chodzi... Małej kombinezon ,czapeczke i 2 ksiazeczki.Synkowi biblie bo juz mnie od dawna o to prosił ale chciałam mu kupic polską ale się uparł to ma po angielsku no i troche jeszcze prezentów do polski.ludzi było bardzo dużo i ciężko nam było przejechać z wózkiem :):):) Agula może mała ma stan podgorączkowy na ząbki.No i jak zrobisz serniczek to się podziel uwielbiam serniki:-p mirzejka ja czasemi wypijam sobie pysznego drinka juz wam pisze jak się robi jest naprawde pycha i mało procentowy.. do szklanki wlewam likier jajeczny z kieliszek i zalewam to gazowanym napojem cytrynowym wymieszam i wrzucam kostki lodu mówie wam pychota.Jak ktoś lubi mocniejszy to dolewa się troche wódki...Ja ogolnie nie lubie alkocholu tylko takie drinki w których go nie czuć... gosiek faktycznie mały cie nastraszył ja tez dość często podchodze do małej do łóżeczka jak śpi i sprawdzam czy oddycha a jak wydaje mi się że nie to też ją zaczynam dotykać żeby się ruszyła ..no i są z nas takie zwariowane mamuśki hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Wikusi z okazji urodzinek _______$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$ _____$$$$$$$$$$$ _____$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$$$$$$ _______$$$$$$$$_____$$$$ ____________$$$__________$ _________$$$$$______$___$$ __$$$$$__$$$$$______$$_$$_$ _$$$$$$$_$$$$$_____$$$_$$__$$ $$$$$$$$$$$$$$$____$$$_$$$$$_$ $$$$$$$$$$__________$$____$$$$ $$$$$$$$$$__$P____________$$$ _$$$$$$$_$____$_____________$ __$$$$$__$$____$$__________$$ __________$$__ _$$$$$$___$$$ ____________$$$_$____$$$$$$ _______________$$_$$$_$ _________________$$$$ ......._/|_ ..... ......>,\"< .......... dużo usmiechu na codzień i powodzenia w szkole:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia pewnie goraczka od zabkow :( Gabi ciagle poplakuje , marudzi . Dalam jej juz syropek przeciwbolowy, kropelki homeopatyczne na zabkowanie i masc na dziasla troszke pomaga , ale nadal nie przechodzi zupelnie. Do serniczka jeszcze sie nie zabralam , bo mala ciagle na recach. No zakupki widze udane :D Ja lubie napic sie czerwonego wytrawnego winka z 7up lub Sprite , czy inna slodka, gazowana woda :) Widze, ze reszta dziewczyn baluje gdzies na andrzejkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny na pewno balują tylko im pozazdrościć my pewnie sobie na sylwestra odbijemy... Oj biedna Gabi 🌼🌼 Zaraz obejrze mój serial \"teraz albo nigdy\" i zmykam spać bo rano o 6:30 pobudka i spacerek długi do szkoły... Ale za 3 tygodnie jade do polski i sobie wkońcu odpoczne... miłej nocki😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrobie zaległości jutro dzisiaj juz nie dam rady dziekuje w imieniu wiki za życzenia-moja lala andrzejkowa hihi goście juz pojechali stawiam torta i placki i kawke oczywiście w imieniu wiki kubol ma katar nada; kaszle masakra zebe go bola których niema szok od wczoraj marudzi,płacze wszystko gryzie ale bardziej intensywnie niestety czekam az sie wykluje ten ząbek. my po imprezie ok.spałam do 11 hihi mały tez bo w nocy babci płakał katar i wzdęcie po suszonej sliwce w słoiczku-ja juz za nia podziekuje biedak męczył sie a babcia z nim a my na imprezie ale jakos to babcie dała rade do 2 w nocy a jak juz byłam to sobie jakos poradziłam. we wtorek jade z wiki do alergologa to wezme małego niech go zbada i pójde do rehabilitantki niech sprawdzi bo akurat bedzie u mamy na oddziale to mi powie czy wszystko ok. do jutra lece jutro wiecej napisze i poczuytam papa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wekkend imprezowy był!!!!!!!!w sobote bylismy u moich rodziców bo moja mama wyprawiała imieniny wprawdzie ma 4grudnia tak jak Krystian a ona Barbara ale teraz robiła bo goscie w wekendy mają wolne -jak zwykle sporo ludzików było.........A w niedziele my wyprawialismy Imieniny Krystiana dla rodziny........dostał prezentów,ze hej!!!!!!!!!!! A kiniusia ma zapalenie spojówek -znowu miała we wrzesniu jak lezała w szpitalu oczka tylko ropieją ale juz przechodzi jej......... GOBA-wszystkiego naj dla Wiki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BUZIACZEK!!!!!!!!! Jak tam po Andrzejkach GobA?????????Miałas przynajmniej jakąś odskocznię od codziennych obowiązków mamuśki!!!!!!!!!!!!!!!!! A ja dzis ide na aerobik!!!!!!!pierwszy raz po c iąży tesciówka posiedzi z małą!!!!!!żdam relacje.......... Ja juz po kawce..........Kinia jesze spi wiec ide obchajtnąć chate!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja taz juz po kawce-prawie niestety mały ma znowu zapalenie krtani:-(:-(:-(😢 nocka masakra nie spałam wogóle prawie kaszlał do tego katar bu czekam czy jutro mnie przyjmie alergolog jak nie to dzisiaj pojade do lekarza poprostu mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Spoznione ale szczere zyczenia dla Wikusi Duzo zdrowka i słodyczy,usmiechu na twarzy,samych szczesliwych dni w zyciu,dobrych ocen w szkole i spelnienia marzen 🌻👄🌻 Duzo zdrowka dla wszystkich chorowitkow 🌻🌻🌻 Wczoraj u nas byla meza siostra na mikolaja Erys dostal pluszowego misia i dresik - tak sie bawi tym misiem :) Erynkowi kiedys dawalam chlebka,tak wcinal :) a wczoraj mu dalam odrobine ciasta biszkoptowego,tak sie zastanawiam,bo jesli on mialby skaze to pewnie by go po ciescie wysypalo ? och .... kurcze biore sie za sprzatanie po wczorajszej imprezce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jejjj ale długo nie zagladałam,echh te kompy czasem niedomagaja:)) u nas wszystko ok.tydzien temu byla ostatnia szczepionka po ktorej w nocy goraczkowal.hmm a tak pozatym wydaje mi sie ze Bartus malo je bo co 3godz góra 120ml,jeden deserek i zupka lub obiadek.i okolo 100ml soczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry... melduje sie na kawce... pare dni niepisałam i myslalam ze bede miec wieksze zaległosci w czytaniu a tu nie.... dla wszystkich chorowitkow duzo duzo zdrowka zycze..... i dla wszystkich solenizantow wszystkiego najlepszego...... u nas wszystko dobrze, maciek zdrowy łobuzuje troche, przesypia mi juz prawie cala noc, budzi sie ok 5, 6 lub 7 zje i dalej spaciu, a zauwazyłam ze tak lepiej spi jak zaczełam mu dawac,, kaszke na dobranoc\". postepy widze codziennie lecz nieprzekreca sie jeszcze na brzuch i odrwotnie ani nozek do buzi tez nie.... ale wszystko w swoim czasie.... zato zaczol mowic baba a babcie sa zachwycone.... teraz zrobił sobie drzemke a ja ide dalej sprzatac narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do postepow w rozwoju to Bartus na brzuszek sie przekreca i odwrotnie tez,nozek do buzi nie bierze ale czasem bawi sie nimi.na brzuszku lubi lezec,zabawki przelklada z raczki do raczki.z pozycji pollezacej podnosi sie ale jeszcze nie siada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny u nas ok choc mały coraz częściej w nocy sie budzi b0 głodny jest - normalnie jak go kładłam o20 to budził się koło 4-5 nad ranem na mleczko a teraz potrafi obudzić się już o 24 i potem o 6 i wypije wtedy całą butelke i czasem jeszcze mu braknie. Nie wiem może to dlatego że w dzień nie bardzo chce pic mleczko.My właśnie wróciliśmy z zakupów mikołajkowych - trzeba było wykorzystać okazję że wiki w szkole - ona wierzy w mikołaja więc zakupy to oczywiście bya tajemnica. oKteraz uciekam bo małatrzeba odebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×