Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Witam :) u nas OK, tylko Gabrysia jakas marudna , moze kolejne zabki ida ?? Poza tym , wcale nie uwaza :O wczoraj zaliczyla guza na czole , zdarta broda i rozciety do krwi jezyk :( Teraz lazi za Kamilka, bo ta dala jej polizac lizaka , no i Kamilka ma ubaw z tego a Gabrysia marudzi i zlosci sie :O Wczoraj zaliczyla tez pierwsze ciecie :) obcielam jej troszke grzywke , bo koncowki wchodzily juz do oczu. Gratuluje Nince i Juliankowi nowej umiejetnosci :) Brawo !!!! Surfitka, teraz babcia nie pooglaga sobie spokojnie seriali w TV ;) Nocnik sliczny, ale najlepsza jest te szuflada z tylu :P Beja, ty to masz samo zaparcie dziewczyno !!!! Glodowka !!!!! Jejku, biedne malenstwo twojej kuzynki :( , co za nieszczescie :( jest juz jakas poprawa ???????? Ewcia , chlopaki cudowni !!!! A jakie zabawki boskie maja :D Chyba synowa ci tam podrzuce na troszke :P Ja tez jestem zachwycona twiom domem , swietnie urzadzony :) Hanio, ale ty zdolna babka jestes :) Tort jest przepiekny !!!! Uczta dla oczu i podniebienia :D . Goba, mebelki ladne i bardzo funkcjonalne :) Kurzcze, pisze tego posta juz z 2 h !!!!! Ciagle cos 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dzieki za komplementy w sprawie mebli mierzejka szfa jest na wieszaki ale mi mąż dorobił półke jedną na kuby rzeczy bo narazie komody jeszcze nie kupiłam i telewizor stoi na starym stoliku 20 letnim hihi ewcia domek masz przepiękny juz ci kiedys mówiłam ale urzadzanie gustowne dużo kosztuje nie? dziewczyny bujam sie z wózkiem ja niewiem nikt nie chce kupic juz zjechałam na 430 i fotelik i 2 śpiwory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) melduje sie ze zyjemy:)dzis pierwszy wieczor kiedy mala zasnela wczesnie tzn tak jak wczesnej.W sobote wieczorem pojawila sie goraczka ponad 39 stp;pierwsze podejrzenie ze mala podlapala ode mnie jakas infekcje bo ja od dobrych paru dni mialam katar i kaszel jak u gruzlika.W niedziele przyjechal lekarz z pogotowia,osluchal ja,sprawdzl gardlo i wszystko ok,goraczka i katar od zebow,osluchal mnie i u nie tez wszystko ok,kaszel i katar prawdopodobie alergia heh,24 lata zyje i raptem stalam sie alergikiem:oDzis rano udalo mie sie podpatrzec zeby i ida jej 2 gorne jedynki i 2 gorne dwojki:) Gratuluje èierwszym raczkujacym:)Ja czekam az moja w koncu ruszy,przez te zeby nic prawie nie je,nawet mleka nawyzej 90ml teraz wypije i to musi byc prawie zimne,dieta prawie glodowkowa bo pije sama woda.. Beja mam nadzieje ze sie do glodowki przygotowalas merytorycznie;) Ewcia ah z tymi pajakami,mi sie teraz przypomnialo ze pajakozerny to jest jez..nie macie jakiegos jeza pod bokiem?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i kubie wybił sie prawie jedynka górna i dwójka dziwnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula, dzięki! camomilla - zdrówka dla was 🌼 w którym miesiącu teraz jesteś? Bo właśnie dziś się zastanawiałam - jakoś w 7 chyba? U nas dziś pierwsza się dwoma kreseczkami chwaliła :) stąd te moje przemyślenia ;) na pająki nie wiem co... wiem że sa jakieś środki przeciw owadom odstraszające, ale czy to działa, nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita...m was.... ja tylko na moment bo jestem padnieta okropnie dzisiaj... ok streszczam sie.... wczoraj bylismy u neurologa bo juz od dawna mialam umowione spotkanie wiec pojechałam,,, pani doktor stwierdzila ze jest ok wszystko i jest opozniony o miesiac takze jest w normie skierowała nas do rehabiltanta na dzisiaj i bylismy bardzo fajnie było pokazała nam cwiczenia w formie zabawy zeby nauczył sie siadac przez bok i stwierdzila ze jest ok wszystko do nadrobienia i ze ma lekko asymetrie ale to jest nic takiego potem znow czekalismy na neurologa drugiego i tez powiedziala ze ok ze jedne rzeczy robi zwyprzedzeniem a inne z opoznieniem..... i za 2tygodnie mamy kolejne spotkanie z legopeda i psychologiem a za 3tyg pedagoga i rehabilitac... ale po co to wszystko to niewiem. mowili ze taka formalnosc tylko wywiad przeprowadza i tyle.... ale po dzisiejszym dniu juz jestem pewna ze to jest w 100% moja wina ze jest opozniony tzn jak był maly to dostałam fotelik bujak i przyznam sie ze w wiekszosci czasu w nim siedzial i to był bład bo powinien na kocu na podłodze by mial pole do popisu by uczył soie nowych rzeczy a tak to mial ograniczone ruchy itd,,,, aaaaaaaaaaaaa zła jestem na siebie i mam wyzuty sumienia ale skat ja mogłam wiedziec.... nikt mi niepowiedzial....................... a teraz moj maciek przez moja głupote bedzie musial nadrabiac wszystko.................. mam doła............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, gratulacje dla wszystkich maluszków nowych postępów :) zwłaszcza dla Ninki, Kubusia i Julka za raczkowanie :) brawo dla małych pociech! ewelona - kochana, nie zamartwiaj sie i nie obwiniaj sie o nic! przeciez Twoj synek rozwija sie prawidlowo! jedne dzieci troszkę szybciej cos robia a inne pozniej - przeciez taka jest natura. A to, ze lekarz powie to a tamto... Musi cos powiedziec. A cwiczonka wzmocnia Twojego synka i bedzie mial z tego zabawe :) A z ta asymetria... my tez to przechodzilismy, jedni widzieli, inni nie... i komu wierzyc? hanio, ale masz talenty! :) piekny tort! beja, jejku, to straszne co opisałas, mam nadzieje, ze ten chlopczyk szybko wroci do zdrowia, zycze mu tego z calego serca! agula, bidulka Gabi, no ale niestety chyba kazde dziecko jak sie zaczyna poruszac ma guzy i siniole. kasiu, super, ze usg wyszlo ok :) i brawo dla Juleczki za nowe umiejetnosci :) Ewcia, a Twoje chlopaki cudowne, sliczne zdjecia :) U nas nic nowego, Mati raczkuje coraz dalej i szybciej, całkiem sprawnie mu to idzie. Bedzie sie mial czym pochwalic na nastepnej wizycie u Pani rehabilitantki :) poza tym idza nam dwojki, bo troszke maly marudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam :) Beja ale ty jesteś zawzięta,życzę utracenia kilogramów i uzyskania upragnionej wagi :) mierzejka,kasia,hanio agula bardzo chętnie podrzucaj mi synówke,oj oj ale będe miała wesoło :D tylko oby nasza parka czegoś nie zmajstrowała ;) agula ten link nie wchodzi :( camomilla dużo zdróweczka kobitko 👄 yhm niestesty w tym roku jeżyka nie widziałam,w zaszłym roku po placu sobie chodził :) tylko kurcze jeże podobno mają bardzo dużo pcheł :O goba gratki dla Kubunia za ząbeczki 🌻 ewelona będzie dobrze nie możesz się obwiniać,niedługo Maciuniek będzie rownie sprawny jak rówieśnicy :) dziewczynki dziękuje za miłe komplementy odnośnie moich dzieciaczków i domku,bardzo mi miło - teraz troszkę widziałyście nad czym tak pracowałam w pocie czoła ;) dziś był u nas piękny dzionek,cieplunio + 38 w słoneczku,chłopcy wariowali na podwórku tzn Oskarek a Eryczek grzecznie spoglądał na braciszka :) Dziewczynki pare z tych podanych preparatów na pająkusy miałam i niedziałają :( Boże ja nie wiem gdzie to dziadostwo się lęgnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pom.mamo 👄 dla Mateuszka oby ząbki bezboleśnie wychodziły słodziaczkowi kochanemu :) beja to straszne co się przytrafiło malutkiem,biedactwo oby wszystko było ok 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula teraz poszło poczytałam troszkę,jestem przerażona :O och :( w sumie to nic cieekawego się nie dowiedziałam prócz tego że pająki kąsają :O i chodzą po ludziach w nocy :O masakra,chyba dziś nie zasnę :( Zmykam,dzięki,papa do jutra 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, przepraszam , nie chcialam cie wystraszyc :O :O :O :O myslalam , ze pomoge, bo widzialam , ze pisza tam o roznych srodkach i sposobach na pozbycie sie pajakow :( sorki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, no nie mam czasu pisac. Dzieki za komentarze na nk. Nocnik fajny, a Ninka sie go chyba boi. Posadzilam wczoraj, ona w ryk i schodzi z niego i placze, jakby ja kroili na nim :o Ciekawe czy dzis bedzie miala inne podejscie. Ewalona, daj spokoj. Jestes swietna mama i przypuszczam, ze gdyby wziac kazde z naszych dzieci lekarze by znalezli cos nie tak w nich. A to to robi zle a to tamto za szybko, a to za wolno. Jest i bedzie dobrze. Zmykam, a tego posta pisze juz pol godziny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula spoko,wybaczam ci ;) ale już wiem że moje pająki to kątniki :O teraz muszę tylko dowiedzieć się jak się ich skutecznie pozbyć. wydaje mi się że one mają gdzieś gniazdo,bo są rożnej wielkości :O cholera tylko gdzie ???? surfitko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dzisiaj nocka taka sobie,mala co jakis czas sie wybudzala,ale jak jej dawalam popic wody to zaraz zasypiala. Ewelona wszystko bedzie dobrze ,maly nadrobi szybko wszystko to co ma do nadrobienia.Moja Claudia tez nie siada sama z lezenia,ale nie uwazam jej za opozniona:) hanio.k mi suwaczek pokazuje ze do porodu ostalo mi 98 dni,czyli jakies 3 mies z hakiem,porod niby a 9 lipca. ewcia no tak jez ma pchly,niepomyslalam o tym..wpisalam sobie w google nazwe tego pajak co masz i hihi wspomnienia mi odzyly:P:P a co do miejsca ich gniazda..ja bym zaczela od miejsc gdzie jest w miare cieplo i ciemno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zapraszam na kawusie :) Jejku tak jak mówiłam że w nocy nie będe mogła spać,gdzieś bardzo się budziłam i jak zamykałam oczy to widziałam kątniki :O Camomilla a macie już imię dla maleństwa w brzusiu ? Buziaczki dla Claudusi dla mamusi i brzusia 👄 Czy ty też miałaś przeżycia z tymi pająkami ??? jak sobie poradziłaś? ewelona głowa do góry,kochana będzie dobrze - naprawde zobaczysz jesteś wspaniałą mamusią !!! 👄 Dziś znów z pewnością będzie cieplunio :D w koncu mamy wiosne hura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki. Wpadam tylko na minutkę, doczytałam Was i skrobię 3 słowa:) U nas wszystko OK. Ola miała pierwszy raz katarek, ale tylko 2 dni i jedną nockę. Za cholerę nie chce chodzić w butach, tylko w skarpetkach. U nas remontów ciąg dalszy, więc mam wesoło. Brzuszek też ma się OK:) Jestem w 4 miesiącu:) Wracam do pracy:/ Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko, gratuluję nowym raczkującym dzieciaczkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja mialam stycznosc z tymi czortami jak bylam w Paryzu Au-pair.Rodzinka mnie nie uprzedzila ze tacy goscie ich nawiedzaja:P,kiedys ogladam tv i cos mi czarnego smignelo za biurko,pierwsze moje skojarzenie ze to mysz,bo skubany przemieszczal sie z taka predkoscia ze nigdy wczesniej nie powiedzialabym ze pajak umie tak biegac.Na szczescie bylo na tyle dobrze ze one tylko chcialy do domu na zime,nie mialy gniazda,psikalismy framugi okien jakims sprayem,ktory nic nie dawal,potem octem,zima wycieli taki krzew co oplatal taras,po ktorym one sie do domu wspinaly i juz wiecej sie nie pojawily:) Co do imienia dla dzidzi to chyba bedzie Laura w holdzie Laurze Pausini:P:Pnie wiem czy ktoras z was zna,to taka piosenkarka hihihi poprzednim razem mialam dac to imie,ale jakos Claudia bardziej mi sie spodobala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha witaj,super że u was wszystki ok.👄 Camomilla Laura to bardzo ładne imię :) - ale niestety nie wiem o jaką piosenkarke chodzi :( A te pająki są okropne :( u nas jest pełno zakamarków,a one niestety na pajęczynach nie siedzą tylko tak z nienacka sobie wychodzą :O ratunku !!!!!!!!!! siedzę i szukam coś na ten temat,ale jeszcze nic pomocnego nie znalazłam,ludzie wypowiadają się że mają takie pająki w domu,ale konkretów jak je wytępić nie podają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Julek coraz lepiej sobie radzi z raczkowaniem, ale jeszcze nie odkrył że może przemieszczać się sam po całym mieszkaniu, tylko raczkuje w pomieszczeniu w którym akurat jesteśmy. A u nas koszmar z jedzeniem, mały odmawia dosłownie wszystkiego co nie jest mlekiem, od kilku dni nie jadł normalnego obiadku a kaszkę zjadł może 2 razy, jedynie jeszcze mleko wypija. Już sama nie wiem co mu jest, na dziąsełkach nie widać żadnych zmian więc to chyba nie to. Jak do poniedziałku nic mu się nie poprawi to chyba do lekarza się wybierzemy. Nie chcę panikować bo dorosłym też zdarzają się dni bez apetytu. A teraz chyba się budzi więc idę do niego Narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,ja tez jestem,nadrobilam troszke.Stesknilam sie i musialam was odwiedzic. Kochane dziekuje za gratki dla Mojego spryciolka.Raczkuje pieknie,ja sama bylam w szoku,ze ruszyl dp przodu i od razu w tak dluga trase sie udal hehehe.Ale dalam mu przynete,zabawke jasia ,ktora bardzo chcial zdobyc i tak sie wysilal ze przeszedl przez caly pokoj,jak dochodzil do zabawki to ja mu ja oczywiscie odsuwalam hehehe:PNo i teraz lazi, trzeba cholernie go pilnowac,bo probuje stawac przy meblach,ale ta niemotka jescze nie bardzo to umie i sie boje,ze seeeeeeeeeeee glowke rozwali. Ewelona,nie martw sie ,Macius nadrobi,i to ,ze mowia ze jest miesiac opozniony to tylko taka gatka lekarska,a w sumie to wiadomo ze z dnia na dzien robi postepy.U mnie rehabilitantka tez tak mowila,tylko pediatra wierzyl w kube i mowil ze rozwija sie dobrze i na swoj sposob,.Dopiero dzisiaj wiem ze mial racje.Kuba skonczyl 9miesiecy i na drugi dzien zaczal raczkowac,poszedl jak burza:P,kto by pomysla,bo ja nie:P Tak moze byc i z Twoim malym,daj mu czas i pozwol mu jak najdluzej spedzac czas na podlodze i na brzuchu. Moj Kuba na brzuchu lezal godzinami,a kiedys tego nie lubil,to jest najlepsze cwiczenie dla dziecka.Badz pewna,ze wszystko z maciusiem dobrze,a lekarze to nieraz przesadzaja i potrafia przestraszyc,Glowa do gory!!!!!!!!!!! U nas zebole rosna i widac juz 4 na gorze,teraz kluja sie dolne dwojki.Nie chce przechwalic,ale moja mama powiedziala,ze takiego dziecka jak kuba jeszcze nie widziala.Jest niesamowicie grzeczny,nie beczy niie marudzi,caly czas sie smieje,niczego sie nie boi,zasypia sam,spi pieknie,je ladnie i w ogole same pochwaly uslyszalam na jego temat.Ostatnio widzial go jak mial 3 tygodnie i dopiero teraz ,wiec jest w szoku,ze on taki jest.Ja sie smieje,ze takie grzeczne dzieci rodzi sie na starosc heheheheh:P Wczoraj bylam z nim u fotografa z moja mam,robilismy zdjecie do paszportu,tam tez pokazal jaki z niego artysta,jakby pozowal do zdjec,usmialysmy sie strasznie.Myslalam ,ze bedzie problem ze zrobieniem zdjecia,a poszlo szybko.Smial sie w glos az krztusil sie ze smiechu jak mu pani zdkecia robila.W sumie to na takim zdjeciu nie powinien sie smiac,ale nie mozna bylo zrobic inaczej,bo to dziecko caly czas sie chichotalo:P Pozdrawiam was dziewczynki i caluje wszystkie dzieciaczki,wszystkie sa kochane ,sliczne i najzdolniejsze nasze czerwcowe szkraby,oczywiscie majowy Erys i kwietniowy Bartus tez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Musze kupic tez rajstopki i skarpetki z ABS-em,bo probuje wstawac przy meblach a na tym laminacie sie slizga i sie boje troszke wiec mu nie pozwalam za bardzo. Spadam kochane i zycze slicznego,slonecznego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha,gratki dla Juleczka za raczki:) camomilla ,Laura sliczne imie!!!!!!!!Bardzo mi sie podoba,swietny wybor:) Surfitka,gratki dla mojej synowej,ale sie ucieszylam,jak napisala,ze ruszyla do przodu,tak samo sie ucieszylam jak zobaczylam,ze moj Kubek raczkuje.ach moja synowka kochana:):):)Super!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A coz to sie dzieje ze was nie ma? gosiek, pochwalilam chyba corke przed zachodem slonca. Owszem, jak chce przeraczkuje metr do przodu, ale z reguly ma mega lenia i kladzie sie na brzuszek, albo siada i na tylku czolga po swojemu. Dobre tylko to , ze wiem, ze jak chce to potrafi przeraczkowac. Ostatnio wpadla na pomysl fikania po lozku. I siada sobie tak, by z tylu lezala pierzyna lub poduszka i spada na nia bezwladnie do tylu. I smieje sie na glos przy tym. :D Camomilla, Laura ladnie. Moja siostrzenica to Laura :) No to lipiec juz niedlugo :) Aisha, ty jedz cos wiecej, bo na suwaczku to dzidzi w brzuszku zabiedzone cos ;) A na iedy masz termin, bo nie chce mi sie liczyc, co bedzie za 24 tygodnie...wrzesien, pazdziernik? Ewcia, jeju te pajczyska. Nie mam pojecia jak je wykurzyc. Pozdrawiam wszystkie szkraby i ich mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za wsparcie... wiedzialam ze moge na was liczyc.... tymczasem u nas wiosna...wreszcie...... spedzamy cale dnie na dworze i nawet niemam my kiedy cwiczyc ale wiecie co dzisiaj tak dopiero spostrzeglam ze on jak lezy na plecach wspiera sie na łokciach i tak bokiem siada niezwasze musi sie udaje ale jednak ... a ja głupia powiedzialam ze on niesiada wogole..... co do lezenia to niema mowy wogole ani na brzuchu ani na plecach nawet go przewinac niemoge bo podnosi sie i drze takze to odpada... probowalam roznych sposobow i ulubionych zabawek i pilota i klucze i telefon i nic cawaniak niechce lezec i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×