Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

dziewczyny co z wami, gdzie jestescie ?? Gosiek__brawo dla Kubulka !! za to że znowu ladnie spi no i ze zaczął nowy etap w swoim życiu !! a ja ostatni tydzień pracuje po 7 godzin, od przyszłego zaczynam już normalnie pracować... jednak karmienie piersią ma wiecej zalet niżby mogło się wydawać... naprawdę brakuje mi tego bardzo, ale te nocki mnie wykańczały no i wogóle chciałam mieć już więcej swobody... i tak nie myślałam, że tyle wytrzymam :) a tak apropos to jest tu jeszcze jakaś karmiąca mama ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania, ja juz nie karmie od jakiegos miesiaca :( , nocki mnie tez wykanczaly , myslalam , ze jak przejdzie na butle to bedzie spokuj w nocy :O Ale od wieczoru kiedy zostala z babcia to spi jak aniolek :P Chyba tesciowa ja zaczarowala ;) Od trzech nocy nie budzi sie na picie, ani mleko, znaczy przebudzi sie , zaplacze ale dam jej smoka albo sama uspokoi sie spi dalej :D Za to ostatnio odstawia przedstawienie gdy idzie spac do lozeczka :( placz, wstawanie itd GRATULACJE do KUbusia !!!!! :D :D :D BRAWO !!!!!! Prosze jak wystartowal , a mama tak sie martwila ;) Goba, jak tam po kontroli ? Dzieciaczki juz zdrowe ? Ewcia , u nas tez pogoda zimowa :( znow napadalo sniegu swieci sloneczko i ale tylko +1 C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj dotarly do nas w koncu rajstopki z ABS :D dostala tez takie fajne skarpetki frote obszyte od spodu skorka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Kubolka :) Zdolniacha maly. U nas oki. Ninka nic nowego nie wyczaila, chce chodzic i coraz lepiej jej to wychodzi jak ja trzymam za raczki. A do przodu posuwa na tylku :o Nie mam czasu wiec tylko na momencik wpadam. Buziole dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po wizycie u kuby już osłuchowo ok niema juz żadnych zmian moge powoli przy słoneczku wychodzić na dwór a wiki w sumie ok brawo dla kubolka jaki zdolniacha z niego a tak sie gosia martwiłaś. mój kuba ma opanowane przekrety i obracanie sie na tyłku wokół własnej osi ,oprócz tego przyjmuje pozycje do raczkowania ale nie chce isc dalej w sumie na podłodze teraz lubi sie pobawić dość długo juz sam wszystko sięgnia jak sie przewroci to umie raz dwa usięść z leżenia na pleckach czy na brzuszku ,uwielbia chodzić za rączki staio sam stabilnie trzymając się czegokolwiek i czsami jak stoi obok mnie to ja go przestaje podtrzymywac to potrafi około pół minuty ustac sam ale jak się tylko zorientuje ze coś nie tak to leci hihi juz jest taki inny niz kiedyś. teraz czakamy tylko na raczkowanie i samodzielne chodzenia bo reszta w sumie opanowana. zapomniałam wysłać zdjęć wyśle jutro. a gdzie dzisija elmirka i ewcia?milka i inne bo juz dawno nie widziałam wpisów. do juterka kochana acha zapomniałam napisac ze kuba nie umie chodzić w bucikach tylko na boso-moja wina bo od małego nie zakładałam tylko skarpetki z abs-em i dlatego a tu niedługo roczek wiec musze zacząć uczyć a jakie buciki po domku maja wasze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo :) gratki dla Kubusia 👄🌻 super spryciulek !!! agula super że Gabrysia tak ładnie przesypia nocki :) może faktycznie teściówka rzuciła urok na małą ;) fajnie że już rajstopki doszły i do tego Gabi dostała skarpety - ekstra :) Melania,Surfitka troszke spóźnione goba super że dzieciaczki już zdrowe :) 🌻👄 dla spryciulka Kubusia kurcze a u nas znów ciąg dalszy pająków :O masakra ja już nie wiem co robić,gdzie one są ? może ktoś na nas rzucił zły urok :O myłam podłogi octem tak jak camomilla pisała i te dziadostwo też łazi :O och dziewczyny już mam dość tych pająków,co robić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, czytalam ze koty odstraszaja pajaki ty milas kiedys kotka, prawda ?? czy te pajki mie pojawily sie wtedy , gdy stracilas go ?? moze glupie rozumowanie , ale probuje ci jakos pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula tak mam kotka tylko jak Eryś się urodził to kicia jest u mojej mamy.Wiesz ja kiedyś się tak zastanawiałam nad tym,bo jak się wprowadziliśmy do domku w 2007 to razem z kotkiem i pająków nie było,a teraz w październiku 2008 one zaczeły wyłazić :O Kurcze mówisz że koty odstraszają pająki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia spotkalam sie z dwiema opiniami na temat roli kota pierwsza , to ze koty zjadaja pajaki :O druga, to ze koty wydaja wysokie dzwieki , ktore odstraszaja owady slyszama tez , o roznych urzadzeniach emitujacych wysokie ultradzwieki , majace za zadanie odstraszyc owady czy gryzonie znalazlam cos tekiego http://www.allegro.pl/item578442216_odstraszacz_gryzoni_owadow_itp_do_470_m2_100.html podobno sie sprawdza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) witam wtorkowo,u nas chyba w końcu dotarła wiosna :) fajnie słoneczko świeci pewnie będzie cieplutko :) stawiam poranną kawusie a do kawusi serwuje pyszne pączusie z marmoladą :) agula dzięki za informacje,no tak wiem że mój kotek zjadał różne owady: muchy,koniki polne i pająki również :O Dom był spryskany jakimś preparatem i kurcze ona nadal są :O są naprawde okropne,boje się aby Eryś nie natknoł się na takiego buu :( Oskarek wczoraj u siebie w pokoju go znalazł jak zapierdzialał po podłodze :O Jestem pewna że one wcisneły się z dworu i zadomowiły się :O u moich rodziców też pojawiło się takie 3 ale tylko w piwnicy,u nas było chyba z 30 :O Przepraszam że ja tak o tych pająkach piszę,ale jestem ze stresowana,załamana i tu mogę się wam wyżalić. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i milusiego wtoreczku życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ja tylko na sekundkę powiedzieć, że żyjemy i mamy się dobrze :) W KOŃCU doczekaliśmy się pierwszego ząbka (wczoraj) - i w ogóle jaja, bo mi się przebił ostatni ząbek (czwarta ósemka), a Rubenkowi pierwszy - tego samego dnia! Rubi już skończył 9 miesięcy i stał się odrobinę bardziej mobilny, niestety jeszcze nie raczkuje, pełza w tył lub turla się (w każdą stronę), próbuje wstawać przy meblach, ale dupcia widać za ciężka ;) z leżenia też jeszcze nie umie usiąść. Waży 10kg :O jest na 75 centylu jeśli chodzi o wagę i wzrost. To tyle co u nas, wracam do nauki bo mam milion rzeczy do zrobienia na weekend (studia). pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejko Gosiek, cuda jakies :) Chyba Ninka poczytala kafe i jak uslyszala, ze Kubus raczkuje tez postanowila. Wczoraj patrze a ona raczka, raczka, nozka, nozka i daje do przodu po dywaniku :) Nieprawdopodobne, ale nasze nyguski zaczely rowno raczkowac :D Nie robi tego tak szybko i daleko ( moze przeszla ze 2 m) ale jednak zlamala ten opor poruszania sie do przodu. I co zrobila? Doszla do telewizora, wstala przy nim i dawaj wlaczac go, bo juz wie ktory guzik uzywamy do wylaczania :P Ewcia, nie mam pojecia co z tymi pajakami u ciebie. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie czytałam Was od wczoraj rana i myslałam, że będę miała sporo nadrabiabia a tu takie pustki, chyba to przez to polepszepenie pogody:) My już spacerek też zaliczyliśmy. Katarku też wydaje mie się że już koniec, ale troszkę było z tym męczarni, szczególnie mała miała problem z jedzeniem, czasmi to mi przez ten katar wszystko zwymiotowała, ach na szczęście już się skończył:) Gosiek gratulacje dla Kubusia, super, że już raczkuje i to od razu w jakim stylu:) My dalej czekamy na to raczkowanie, narazie tylko tyle, ze jak jest już w tej pozycji to próbuje coś robić do tyłu, ale zaraz siada, niewiem chyba brak jej motywacji do przemieszczania się:( Ewcia współczuję tych pająków, niewiem kochana co Ci poradzić, bo jeszcze sie nie spotkałam z taka sytuacją. A szukałaś na forach, może ludzie piszą jak się ich pozbyć. Hanio śmiesznie z tymi Waszymi ząbkami wyszło. Gratki dla Rubenka za pierwszego ząbka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka Ninka napewno musiała się unieść dumą i postanowiła póść w śłady Kubusia:) Suuuper Moja ma właśnie jakąś barierę przed ruszeniem do przodu:( Oby jak najszybciej ją pokonała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Gratulacje dla naszych raczkujących maluszków - Kubuś i Ninka brawo. Może Julek niedługo do nich dołączy bo dzisiaj zrobił kilka kroczków na czworaka, ale potem to jednak wolał pełzać, ale wyczyn powtórzył kilka razy więc może niedługo załapie. Jak narazie to jak tylko ma możliwośc żeby się czegoś chwycić to zaraz wstaje więc muszę być ciągle blisko żeby asekurować małego akrobatę. A u nas bunt na pokładzie- mały nie chce jeść, tzn mleko jeszcze jakoś wypije ale wszystko co podawane łyżeczką - czyli kaszka obiadki, deserki i owoce są beee i nie chce nawet buzi otworzyć tylko łyżeczkę odpycha i nic nie pomaga, żadna zabawka. Zawsze się cieszyłam że zjadał wszystko co dostawał a teraz się obraził na jedzenie. No cóż trzeba chyba przeczekać, dobrze chociaż że mleko pije. Dobrze że chociaż jeden sukces mamy - mianowicie Wiki w końcu wyprowadziła się od nas z sypialni - tzn już nie przychodzi do nas w nocy i od 2 dni spi w swoim pokoju do samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deminula, to ja mysle, ze nasze dzieciaki mjaa podobnie z tymi raczkami. Ja sie ciesze, ze wreszcie cos zaczela do przodu na czworraka. Bo do tej pory bylo pelzania, przemieszczanie na tylku, a nie klasyczne naprzemienne raczkowanie. Mierzejko, napewno Anulka zaraz zacznie ruszac do przodu :) Hanio - gratulacje za zebolki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) hanio gratulacje ząbków :) ale super wam się zgrało :) surfitko gratki dla Ninusi 🌻 idą łeb w łeb z Kubusiem ;) mierzejko niedługo Anulcia również zacznie raczkować :) demiluna i również dla Julianka gratki 🌻 za parę kroczków na czworaka. super że Wikunia przekonała się do swojej sypialni :) Nie szukałam po forach,wprawdzie to nawet nie wiemm gdzie szukać :O U nas dziś piękna pogoda + 28 stopni w słońcu,super w koncu wiosna do nas zawitała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za gratulacje :) zaraz podeślę na interię zdjęcie tortu urodzinowego który zrobiłam dla mojego męża ;) a właściwie już poszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanio śliczny torcik,wspaniały napewno był pyszny :) masz dziewczyno zdolności !!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torcik sliczny. Ewcia, ale chlopaki sa cudne. A zabawki maja obledne :D A ten basen normalnie ale beda w lecie szalec !!!! I juz sie nie moge doczekac kiedy bede w domku zeby moja miala miejsce na takie szalenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, był pyszczny torcik, był, ale szybko znikł :) czeka mnie pieczenie jeszcze jednego, bo jeszcze z moją rodzinką nie świętowaliśmy urodzinek Pana Męża :) tylko czeka mnie nie lada wyzwanie: tort nie może zawierać nic mlecznego (masło, mleko, ser, śmietana) i nic co zawiera kakao :O będzie ciężko - wyższa szkoła jazdy ;) ciocia ma alergię (ja z resztą też, więc bez mleka spoko, wiem jak i co, ale bez kakao.... będę musiała kupić chyba farny spożywcze tdo kremu) wracam do nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja tylko na chwilkę z wiadomością że Julek raczkuje. Hurra tak się cieszymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłałam kilka fotek na interie pokoju wiki ale z telrfonu i wiecie co niemoge sie tam połapać prosze niech wróci dawna interia hihi zajrze potem bo kuba robi mi bałagan wiec musze go wziasc od kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) surfitko dzięki za komplementy odnośnie moich synków 👄 nocniczek bardzo fajny :) napewno jak wrócisz do pl. to będziesz mogła zaszaleć z zagospodarowaniem Ninusi pokoika,a ona będzie mogła w nim szaleć :) Demiluna brawo dla Julianka 🌻 goba bardzo ładne mebelki :) Milka a ty gdzie wsiąkłaś z tymi płytkami ? mi też kupiłaś ? agula a ty co tak zamilkłaś ? gosiek ma rodziców to ok. zajęta ;) - wybaczymy :) elmirka,aisha,katrina,pom.mama,kasia,mierzejka,beja,Melania,martusia,ewelona i inne dziewczynki meldować się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia melduję się Te Twoje skarby mają super \"kącik\" do zobawy. Zazdroszczę i wogóle pięknie masz urządzony domek. Goba tesz myślałam o takim regaliku do pokoju Anulki, czy to z black red white? Powiedz mi czy szafa w nim ma wieszak czy półki? Bo ja szukam takiej z półkami Demiluna gratulacje dla Julka za pierwsze kroczki na czworaka. Hanio ale piękny ten Twój tort, prawdziwy cukiernik z Ciebie i dobrze wyszkolony!!! A zrobi tort bez nabiału i kakao to nie lada sztuka. Surfitka super ten nocniczek Ninki, niewiem czy u nas też takie są, zaraz zerknę na allegro, bo jeszcze nie sprawdzałam. Moja Anulka śpi teraz pierwszy raz na brzuszku, dziwne, bo zawsze tego nie lubiła i od razu się budziłą, a ja chodzę ciągle i sprawdzam czy oddycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzejka, dobre, dobre... cukiernik :D ja studiuję teologię :P hihihi ;) u nas na forum lipcówek w końcu doczekałyśmy się pierwszej ponownie zafasolkowanej ;) hihihi! i tak się zastanawiam - jak tak camomilla (nie pamiętam dokładnie nicku) i aisha? Aisha to chyba gdzieś w piętym? A camomila - nie mam pojęcia, ale chya już wysoko w ciąży? Ruben właśnie zasnął więc wracam do nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane z julcia juz chyba ok tylko apetyt jej nie dopisuje ,na usg piersiatek wyszło jej ze ma dwa gruczołki o tych samych wymiarach i za trzy miesiace na powtorne usg,Sukces Juleczka nauczyła sie mowic mama mama i ciagle to powtarza i jak nie chce jesc to kreci głowka nie i poprostu8 nie je mowie wam jest taka rozpieszczona ze szok ,wczoraj od siostry mojego pana została taki rowerek i juz w\\na niego wsiad atylko ja prowadzam;Dziewczynki mam pytanko jak ma takie duze cztery gule na gorze czy to jej zabki id BO NAWET JAK TAM ZAGLADAM TO JEJ PRZESWITUJA TO CHYBA ONE I JEST DLA TEGO BARDZO MARUDNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!Melduje sie! u nas ok!tylko Kinia ma katar az świece z nosa lecą..... wczoraj w piaskownicy z klamotami bylismy!super pogoda!krystian sie wkurzał bo mu zabierała zabawki... Mojego meza siostry dziecko jest w szpitalu bo sie zakrztusiło FILIPEK MA 8 miesiecy nie wiem doklładanie jak to sie stało bo jak dzwoniła to zaryczana i lezy na intensywnej...........bu!niech z tego wyjdzie!!!!!!!!!ona ma 9dziecion najmłodszy z tego co mówiła to ich nie było w domu a jedno z dzieciaków karmiło tego małego i sie zaczał krztusic i sinieć ale wiem ze ma rurkke do oddychania!o jezu zeby z tego wyszedł! A ja wiem,ze nie poważna jestem!teraz robie sobie dietke oczyszczająca 7dni bez jedzenia wie,ze to bez sensu ,ze tak nie mozna !dziś mo 4dzień czuje sie świetnie mam energie ,super sie czuje!!!!!!!!!!!!!ale wczoraj zjadłam jabłko!ech słaba wola!!!!!!!!ale co tam jabłko jedno!!!!!!!!!!! u mojego w robocie powiedzieli,ze o 1000zł mu obcinaja pensje no nie tak do końca jak bedzie utarg w restauracji dobry tzn,taki jak moją załozony to dostanie a jak nie to nie!!!!!!!!!!!!!ech,to jego wina ,ze ludzie nie przychodza na żarcie!!!!!!!!!!!! troche sie wkurzyłam,no mieć 1000a nie mieć! Gratuluje wszystkim dzieciaczkom postępów!!!!!!!!!!!!!!!!! PAmiętacie rok temu o tej porze............ech kasia 78 daj znac jak tam na tym usg z tymi cycuszkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×