Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Witam kochane Ewelona gratulacjie napewno jak dlamnie to jestes w ciazy mnie testy nigdy nie zawiodły jak do tej pory zycze ci tego z całego serducha,,Aco do nocniczka to Jula tez ma nocniczek fisher price tylko to jest 3w1 nocnik ksiezniczki normalny rozowy sedesik grajacy i mozna z niego stolik zrobic ,kurcze ale był drozszy bo az 189zł ale dlatego moze ze ze sklepu ,fajna sprawa mowie wam jest masywny i stabilny. No kochane chwilka dla mnie zrobiłam sobie zimne piwko z soczkiem no i zaczelam czytac co tam dzis u was ,,,u ns ok jak narazie tylko starsza cora cos mi sie dzis bardzo buntuje i pyskuje nie moge sobie z tym poradzic ,moj pyskacz niedobry jedna i druga uparta dobra kochane ide dalej zobaczyc co sie na swiecie dzieje pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Ewelona gratulacjie napewno jak dlamnie to jestes w ciazy mnie testy nigdy nie zawiodły jak do tej pory zycze ci tego z całego serducha,,Aco do nocniczka to Jula tez ma nocniczek fisher price tylko to jest 3w1 nocnik ksiezniczki normalny rozowy sedesik grajacy i mozna z niego stolik zrobic ,kurcze ale był drozszy bo az 189zł ale dlatego moze ze ze sklepu ,fajna sprawa mowie wam jest masywny i stabilny. No kochane chwilka dla mnie zrobiłam sobie zimne piwko z soczkiem no i zaczelam czytac co tam dzis u was ,,,u ns ok jak narazie tylko starsza cora cos mi sie dzis bardzo buntuje i pyskuje nie moge sobie z tym poradzic ,moj pyskacz niedobry jedna i druga uparta dobra kochane ide dalej zobaczyc co sie na swiecie dzieje pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu Ola też ma ten nocnik 3w1, tylko niebieski, ale u nas potrzeba dwóch:) Ten z kaczką też jest 3w1:) Niebieski "obsługuje" teraz podwórko i parter domu, kaczka piętro:) A to wszystko z lenistwa matki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelona gratuluje i mam nadzieje ze to prawda dasz rade dziewczynki jak mi was brak nawet nie wiecie mam na 1 dzien laptopa od brata a on mi naprwi moj komp wiec pisze szybko jak moge a u nas super:mała ma juz ponad 5 kg.10 tyg za nami jest grzeczna budzi sie raz o 4 w nocy kocham ja na maksa kubus przechodzi bunt wszystko jest nie,sika w pampersa bo kiepsko mu odzie wołanie,gada juz duzo nawet ze jest śinia bo zrobił si w gaty a wiki jak wiki pyskuje i juz ma swój swiat kolezanki i koledzy a mama juz z boczku powoli ale jest ok z mezem raz tak raz tak czyli dobrze dziewczynki niewiem jak to bedzie teraz z tym kompem a le postaram sie pisac do was jak to bedzie mozliwe no i się zdecydowalismy na wyjazd jedziemy 12-17 do dziwnowa.mialam zostac z paulinka w domu ale jakos tak się zdecydowalam ale nie wiem czy nie pochopnie.zobaczymy najwyzej wróce sama :-) pozdrawiam was kochane i całje najmocniej jak moge. postaram się wam wyslać na poczte nasza zdjecie paulinki z komórki bo inaczej nie dam rady całuski postaram sie byc tu jutro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :) Ja ciagle zbieram sie do napisania paru slow i zawsze cos .... W dzien nie ma mowy o dluzszym posiedzeniu przy komp a wieczorem jestem taka padnieta , ze juz nic mi sie nie chce robic :P Ewelona trzymam kciuki za ta druga rozowa kreseczke :) Wiesz juz napewno czy jestes w ciazy ? Robilas kolejny test czy badania ??????? Dziekuje wszystkim za mile komentarze na NK , a na interie wyslalam linka do mojego albumu ze zdjeciami z urodzin dziewczynek . Goba , zycze udanych wakacji. Odwazna babka jestes, ja mam ciarki na samo mysl o dluzszej podrozy z moimi pannami , wysiedza gora pol godziny w samochodzie , potem to juz tylko jeczenie i marudzenie :( Ale w tym roku juz chcemy gdzies pojechac na wakacje , gora 3h jazdy samochodem . Znajomi namawiaja nas na fajny wyjazd z nimi ale na 4-5h podroz z moimi lalami to ja sie nie pisze ! U nas sprawa zalatwiania sie do nocniczka nadal nie jest w pelni rozwiazana :( Kupke wola juz od przeszlo pol roku a z sikaniem , to wyglada tak , ze czasem zawola , a czasem zacisnie nogi i trzma sie za psioche , zeby jej nie ucieklo no i jak nie zobacze tego na czas to jednak ucieknie .... Upaly u nas niesamowite , ciagle mamy temp powyzej 30C i duza wilgotnosc powietrza , czasem nie ma czym oddychac . Chodzimy prawie codziennie na basen, Gabi zalapala ze moze sama sobie "plywac "w kolku na glebokiej wodzie i jest przeszczesliwa gdy pada haslo do wyjscia na basen :D Pozdrawiam was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was....i dziekuje za gratulacje mam nadzieje ze tak juz jest..... jutro bede wiedziec na 100% bo ide dzis na noc do mamy spac a rano na bete ide a potem do lekarza..... robilam wczoraj czwarty test i wyszla ta druga kreska bledsza ale juz bardziej wyrazniejsza niz tamte....... jestem zmeczona i taka rozdrazniona, strasznie szybko sie denerwuje..... jutro sie odezwe..... jak sie okaze ze nie jestem??? to sie chyba zalame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewalona, jestes, jestes :) U nas jest cora lepiej z pielucha. Nina ladnie wola od 2 dni, dzis nawet bylysmy na miescie, ubralam jej pieluche, no bo to roznie bywa, a ona sie nie zsikala, a jak wrocilysmy do domu od razu zawolala ze chce. I pieknie zrobila na nocniczek. Generalnie wola, ciekawe czy wakacje jej nie zepsuja, albo jej sie nie odwidzi ;) W kazdym razie nocnik z nami jedzie. Agula, sliczne masz dziewczynki :) Goba, fajnie ze na wczasy z malenstwem jedziecie. Moi znajomi z ktorymi jedziemy na Slowacje oprocz dwulatka, maja 5 miesiecznego chlopczyka, ciekawe jak to bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewalona, jestes, jestes :) U nas jest cora lepiej z pielucha. Nina ladnie wola od 2 dni, dzis nawet bylysmy na miescie, ubralam jej pieluche, no bo to roznie bywa, a ona sie nie zsikala, a jak wrocilysmy do domu od razu zawolala ze chce. I pieknie zrobila na nocniczek. Generalnie wola, ciekawe czy wakacje jej nie zepsuja, albo jej sie nie odwidzi ;) W kazdym razie nocnik z nami jedzie. Agula, sliczne masz dziewczynki :) Goba, fajnie ze na wczasy z malenstwem jedziecie. Moi znajomi z ktorymi jedziemy na Slowacje oprocz dwulatka, maja 5 miesiecznego chlopczyka, ciekawe jak to bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) od kilku dni prubóję coś napisać ale nic mi nie szło :( dzięki aguli doszłam czemu... dzięki kochana 👄 ewelona gratuluję serdecznie dwóch kreseczek :) i jestem pewna że 4 testy się nie mylą :) aisha nocniczek jest świetny :) surfitka brawo dla Ninusi :) super,że małą pamiętała aby zrobić siku na nocniczek :) kasia goba Paulinka jest taka kochniutka :) śliczna jest !!!! och jak ja bym chciała taką lalunie :) ale powoli rozmyślam się co do 3 dzidziaczka :( normalnie nie mam siły przy moim Eryku,tak daje mi czasami popalić :( a tak to u nas wszystko oki,z nocniczkiem różnie bywa :O Eryczek bardzo się rozgadał wszystko potrafi już powtórzyć :) i takie pierdoły nam czasami opowiada że boki idzie zrywać :) Oskarek 14.05.2003.❤️ Eryczek 28.05.2008.❤️ Moje dwa kochane słoneczka 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam kochane u nas tez upały ze nie mam siły Julka dzs tylko dwa razy nie zawołała siusiu bo sie zabawiła strasznie mojimi butami i zapomniała zawołac uwielbia wszystkie buty nosic prawdziwa mała dama ,Kochane jak ja wam zazdroszcze vwyjazdow my musimy odkładasc pieniazki na mieszkanie i generalnie nie mamy duzo pieniazkow na przyjemnosci no coz nieraz i tak bywa moze kiedys i my bedziemy wyjezdzac na urlop ,ale najpierw obowiazki a potem przyjemnosci,,no dobra dosc uzalania do zobaczonka Ewelona trzymam kciuki Ewciu Surfitko i reszte kobitek🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam kochane u nas tez upały ze nie mam siły Julka dzs tylko dwa razy nie zawołała siusiu bo sie zabawiła strasznie mojimi butami i zapomniała zawołac uwielbia wszystkie buty nosic prawdziwa mała dama ,Kochane jak ja wam zazdroszcze vwyjazdow my musimy odkładasc pieniazki na mieszkanie i generalnie nie mamy duzo pieniazkow na przyjemnosci no coz nieraz i tak bywa moze kiedys i my bedziemy wyjezdzac na urlop ,ale najpierw obowiazki a potem przyjemnosci,,no dobra dosc uzalania do zobaczonka Ewelona trzymam kciuki Ewciu Surfitko i reszte kobitek🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam kochane u nas tez upały ze nie mam siły Julka dzs tylko dwa razy nie zawołała siusiu bo sie zabawiła strasznie mojimi butami i zapomniała zawołac uwielbia wszystkie buty nosic prawdziwa mała dama ,Kochane jak ja wam zazdroszcze vwyjazdow my musimy odkładasc pieniazki na mieszkanie i generalnie nie mamy duzo pieniazkow na przyjemnosci no coz nieraz i tak bywa moze kiedys i my bedziemy wyjezdzac na urlop ,ale najpierw obowiazki a potem przyjemnosci,,no dobra dosc uzalania do zobaczonka Ewelona trzymam kciuki Ewciu Surfitko i reszte kobitek🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam kochane u nas tez upały ze nie mam siły Julka dzs tylko dwa razy nie zawołała siusiu bo sie zabawiła strasznie mojimi butami i zapomniała zawołac uwielbia wszystkie buty nosic prawdziwa mała dama ,Kochane jak ja wam zazdroszcze vwyjazdow my musimy odkładasc pieniazki na mieszkanie i generalnie nie mamy duzo pieniazkow na przyjemnosci no coz nieraz i tak bywa moze kiedys i my bedziemy wyjezdzac na urlop ,ale najpierw obowiazki a potem przyjemnosci,,no dobra dosc uzalania do zobaczonka Ewelona trzymam kciuki Ewciu Surfitko i reszte kobitek🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, my nie bylismy juz na wakacjach ze 3 lata , ale w tym roku musimy gdzies wyjechac , zeby nie zwariowac :P ;) Gratulacje dla Julci za ladne zalatwianie sie do nocnika !!! Ewcia , witaj zgubo na kafe ;) Surfitka, trzymam kciuki zeby Nince sie nie odwidzialo z sikaniem :D A kiedy wyjezdzacie ? Ewelona, dawaj znac jak bedziesz miec wyniki , bo umieram z ciekawosci co i jak :) Przeslalam wam filmik na interie , a dokladniej link na youtube . Uprzedze wydarzenia i powiem, ze obylo sie bez rozbitego nosa ;) Pa , pa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasia, zeby nie bylo zal..my nie bylismy na wakacjach od 1998 roku :P Miedzy czasie bylismy raz na sylwestrze w gorach ( 4 dni) , a wyjazdy do Polski z USA ciazko liczyc jako wakacje, bo to byl przyjazd do domu i zawsze cos sie musialo zrobic ;) A teraz jak mamy domek na 95% skonczony ( zostaly meble do salonu i sypialni) to sobie pozwalamy na wyjazd. Ale tez bez szalenstw, troche po znajomosci ;) Agula wyjezdzamy w sobote. A dzis Ninka od rana gania w samych majtuskach. Raz sie zapomniala i nie zawolala ( po nocy pampers tez byl suchy). A jak scieralam podloge to mowi do mnie tak chlipiac, oj mama sprzata, przepraszam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam zazdroszczę tych wyjazdów. My do wczasów mamy jeszcze 2 miesiące z kawałkiem. Ja bez urlopu nie wyobrażam sobie roku. Dla nas to podstawa:) Mam nadzieję, że w tym roku też dobrze to wyjdzie, Jedziemy razem z teściami, więc będzie szansa nawet odpocząć;) Miłego wieczoru dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane no i jak tam ewelona masz wynik napisz POzdrawiam dziewczeta i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) ewelona i jak ??? agula normalnie twoja Gabi to prawdziwa artystka :) oglądając filmik rogal z twarzy mi nie schodził :D Eryś również z wielkim zaciekawieniem patrzał na genialną Gabrysie :) surfitka,aisha a gdzie wy wyjeżdźacie ?? kasia ja wczoraj kosiłam trawke i sadziłam drzewka tak się narobiłam,że dziś wszystko mnie boli :( dziś zapowiada się piękna pogoda,ale nad wodę niestety nie pojedziemy bo mamy płytkarza który nam kładzie płytki na schodach przed domem i muszę być w domciu ale mamy basenik więc troszkę się tam pochlapiemy ;) dziewczynki pozdrawiam Was serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ewelona, no wlasnie jak ??? Moja kolezanka, przez kilka lat starala sie o dzidziusia, ale bez skutecznie . Nie wiem dokladnie dlaczego nie mogla zajsc w ciaze , bo to dalsza kolezanka i glupio mi bylo sie dopytywac. W koncu zdecydowali sie na in vitro , z in vitro urodzila sie im sliczna dziewczynka , a po roku zaszla w ciaze bez jakiejkolwiek pomocy ze strony lekarzy :D Jej synek ma teraz ok 2 miesiace . Ewcia , moja genialna corka wstala dzis o 5.30 , wczoraj o 5.15 .... 😴 a ja ledwo na oczy patrze . Z skad te dzieci biora tyle energii ? W dzien nie spi a wieczorem pada dopiero okolo 20 -20.30 !!!!!!!!!!! Zycze milego relaksu na baseniku :) Ja dzisiaj w domu , wiec trzeba sie wziasc za jakies porzadki . Ale dzieki mojej juz mam posprzatana lazienka, a u mnie dopiero 7 rano :D Ide dzialac dalej , poki mam zapal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestem w ciazy..... bylam wczoraj u lekarza i powiedzial ze raczej tak bo macica cos tam cos tam, i w poniedzialek mam usg na potwierdzenie... takze wszem i wobec jestem w ciazy.... 6tydzien sie zaczyna..... a cycki to mnie tak bola jak cholera przy macku mniej bolało, izmeczona jestem, mam nadzieje ze to takie poczatki sa tylko.... i co najwazniejsze odzucilo mnie od papierosow.... z mackiem inaczej bylo zrobilam test i powiedzialam konieca teraz zanim zrobilam test to z dnia na dzien tak pomalutku mnie odzycało az w koncu 2dni nie pale..... wiem ze wy pewnie niepalicie i niewicie jak to jest ale jestem dumna z siebie.... tymczasem maciek dalej leje w pieluche pare dni mu odpuszcze i znow zaczynamy ale za to zaczal wiecej slowek gadac .... i taki grzeczny kochany jest..... pozdrawiam was dziewczynki i zycze milego pobotu na wczasach dla naszych wczasowiczow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×