Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Hej laseczki :) Beja gratuluję Kingusi tak ładnego sikania do nocniczka :) a z gatką to napewno jeszcze się rozkręci :) Krystiankowi życzę powodzenia i zajęcia pierwszego miejsca ! sto lat dla mamusi i udanej imprezki Wam życze :) agula u nas jak narazie jest dobrze,tzn u nas na placu bo naszych dalszych sąsiadów z ulicy niestety zalało :( oj strasznie się dzieje na tym świecie :( boshe tak wielu ludzie straciło swój cały dobytek, normalnie płakać mi się chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam.... ale pogoda u nas leje zimno i jeszcze raz leje.... na szczescie moje miasteczko jest troche u gory i nam nic niegrozi jedynie co dzialki sa wszystkie zalane..... i moja kuchnia.... niestety mieszkamy na 2ostatnim pietrze i dach niewytrzymuje i mam sfit w kuchni zalany, zglaszalam do spoldzielni ale oni zeby cos zrobili to musi przestac padac..... a bodajze za 2tygodnie oddaje klucze nowej wlascicielce z taka kuchnia...szok niewiemy co robic zeby sie nierozmyslila.... a my na bank dalej czekamy, chodzimy pytamy sie i nic kaza czekac bo teraz papiery sa gdzies w katowicach, sprawdzaja nasza wiarygodnosc, podobna w przyszlym tygodniu beda, zeby tylko z dazyc do tego 1czerwc...... surfitko mowilas ze nina mowi w 3osobie... a maciek mowi na siebie ,,sam"..... jak sie go pytasz kto ty jestes to on sam, kogo ta kurtka to tez sam, i tak w kolko..... sam bum bum, tzn sam jedzie samochodem, sam am am, itd itd.... surfitko a jak tam w krakowie? bo czytam w internecie ze katasrofa.... milego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziekuje dziewczynki za troske. Poki co u nas ok. Znaczy mam ten problem co Ewalona, gdzies woda podcieka przy ofasowce przy kominie i mamy kap, kap w sypialni i na parterze tez wylewala sie z komina. Wiec miski staly. Ale generalnie to jest pogrom w okolicy. Dziadek mojego M mieszka ok 400 m od mostu Debnickiego, o jego dom stoi ok. 2 m ponizej gory walu ( sam dom odalony jest ze 100m od rzeki), wiec nie chce wiedziec co bedzie jak wal pusci. No i u wszystkich woda w piwnicach :o My nie mamy piwnicy, w tym przypadku na szczescie. Ewalona, nic nie dasz rady zrobic z dachem poki sa deszcze. Niestety :( Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) u nas dziś pięknie świeci słoneczko aż żyć się chce :) nareszcie cieplunio się zrobiło :) tylko ciekawe na jak długo ? dziewczynki życzę wam miłej niedzielki :) papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kafemamy :) Goba, gratuluje córeczki !! niech zdrowa się chowa :) widze ze deszcze wszystkim dają sie we znaki, nawet tym co mieszkaja wysoko :( moze w koncu przestanie lać ?? u nas w Jasle sa 3 rzeki i oczywiscie powylewały, duzo domów po raz kolejny bo stoją zaraz przy rzece... ja to po pierwszej powodzi bym szukala innego miejsca a ludzie jednak zostają... czasem nie ma innego wyjscia :( a ja mam dobre wiesci, moja cysta zniknela po lekach hormonalnych wiec za 2 miesiace bedziemy mogli rozpoczac starania :) tak ze szczescie az mi sie uszami wylewa :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Melania, swietne wiesci :) I mam nadzieje, ze zaraz beda jeszcze lepsze, tzn, oznajmisz nam ze sie spodziewasz :) A u nas jakies uwstecznienie. Smoczek musi byc, kiedys sobie przypomniala i placz taki, ze chyba nigdy az tak nie plakala. Z nocnikiem tez jest gorzej. A wszystko to przez to, ze moj maz jest na zwolnieniu. I Ninka ma tate, a jak jest tata to nic wiecej sie nie liczy. Wogole relacja corka - tata nastapil wzrot o 180 stopni. ninka robilaby wszystko z tata. Mama jest jak powietrze, musi byc, ale generalnie nie zwraca sie na nia uwagi. Natomiats tata to jest to ! :P No i mama zaniedbala nocnik i trudno..ale naprawimy to wkrotce ;) Mam do was pytanie. W jakich proszkach pierzecie ubranka dzieciom? Zmienilyscie na dorosle? Bo powiem szczerze, nie moge sobie poradzic z plamami. Uzywalam Jelpa, zmienilam na Lovelle ale to jedno to samo. Slabiuskie takie, jakbym w samej wodzie plukala. Nie ma mowy o spraniu np. herbaty. Jak spieracie plamy? Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Melania to super wiadomość !! bardzo się ciesze :) to już nie długo musicie się brać ostro do roboty ;) trzymam kciuki za udaną staranke :) surfitko ja już dawno,dawno Eryczkowi piorę w naszym proszku a plamy traktuję ACE do koloru. A ja muszę się pochwalić,że Erysiowi spodobało się siusianie do nocniczka :) kiedyś nie było mowy o tym żeby usiadł na nocnik a teraz już sam chce siedzieć i sikać do niego :) Eryś ma 2 nocniczki jeden z naklejką delfina a drugi w kształcie pieska....ja kiedyś powiedziałam mu żeby siadł i dał rybce wody ale on nie chciał :( za jakiś czas latał bez pieluchy i przyleciał i mi mówi że rybka ma wode,ja pomyślałam że chodzi mu o te rybki które mamy w kuli,poszłam za nim a on pokazuje na nocnik.... okazało się że nasikał i dał rybce wody :D teraz już coraz częściej daje rybce lub pieskowi wody ;):D ale kupe nadal wali w pampa :( i tak czasami się męczy żeby ją zrobić :( pozdrawiam was laski !! papa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki Dobrze wam z tym nocnikiem, nasz Miko mądry jest w kazdej innej kwestii ale z nocnikiem na razie nie chce miec nic wspolnego :( A co do kwestii "przeźroczystej mamy" to u nas nawet dochodzi do tego, że jak Miko z tatą się bawią razem a ja chce się dołączyć to słyszę zdecydowane " mama idzie! " :) jak taty nie ma to owszem, jestem niezbedna ale jak juz jest tatus to może mnie nie być :) Surfitko, ja piorę cały czas w jelpie, a jak mam plamy to spieram ręcznie mydełkiem do plam Dr Reiner czy cos takiego - swietnie działa , polecam wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki Z OKAZJI DNIA MATKI SKLADAM WAM NAJSERDECZNIEJSZE ZYCZONKA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ten radosny dzień na zawsze Twe troski odsunie w cień i niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat! Eryczku , tego zycza ci w dniu twoich urodzin ciocia Agnieszka, Kamilka i narzeczona Gabi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry laseczki :) agula w imieniu Erysia i swoim dziękujemy Wam bardzo,bardzo za życzenia !!! 👄👄👄 kurcze ale to zleciało ! no tak 2 latka temu o 8.10 mój kochaniutki Eryś przyszedł na świat.... bardzo dobrze pamiętam ten dzień i wszystko,wszystko co się działo na porodówce a później tą moją cudną mordusie kochaniutką zobaczyłam - to był prawdziwy cud narodzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erysiu: W dniu twojego święta chcę ci podarować kawałeczek ziemi, byś mógł wyhodować, słodyczowe drzewko, pełne cukiereczków, tych małych i dużych i z dziurką w środeczku, by rosły też na nim lody w różnym smaku i świeże truskawki w czekoladowym fraku, ale nie mogę dac ci tego, lecz mogę ci życzyć wszystkiego dobrego! No i teraz Ewciu kazda z nas po kolei bedzie przezywac ten dzien na nowo :) Ja tez pamietam doskanle nasze pierwsze spotkanie z Ninka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja ostatnio malo tu zagladam , bo praca.... Surfitka ja juz od dawna piore ubrania Gabi w normalnym proszku , nastawiam tylko pranie na podwojne plukanie . Ewcia , robisz imprezke na urodziny Eryczka ? Ja nie moge zdecydowac sie , gdzie zrobic dziewczynkom urodziny. W domu mamy troche malo miejsca :O Myslalam, aby zrobic picnik w parku , z grilem i zabawami na swiezym powietrzu ale boje sie czy pogoda nam dopisze . Ostatnio mamy upalu przeszlo 30C , ze nie da sie wysiedziec na zewnatrz . Gabi roosnie , pyskuje i na nowo chodzi w pieluszce :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was... najlepszego wszystkiego dla naszego małego solenizanta!!!!!!!!! spoznione ale szczere... ja tylko na momencik chcialam wam powiedziec tylko ze maciek jest chory..... ma bardzo mocne ropne zapalenie migdalow az nalot zielony jest..... a poszlam tylko bo mi plakal i mu z buzi smierdzialo.... a teraz mam masakre w domu placze non stop non stop doslownie.....2noce juz mam nieprzespane, nic nie je, nie pije tylko placze..... i na rekach.... goraczka tez jest non sop. daje co 3godz mu nurofen lub paracetamol na przemian i ma zastrzyki 2razy dziennie.... juz wziol 3 i nic lepiej...mam nadzieje ze jutro bedzie choc troche lepiej!!!! blagam i jeszcze sie pochwale ze za tydzien dostaje juz klucze do nowego mieszkania, wczoraj dopiero bank dal nam decyzje a w poniedziale mamy juz natariusza a za tydzien....klekajcie narody... przeprowadzka....pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki :) dziewczynki dziękuje wam za życzenia 👄 agula ja już jedne urodzinki robiłam razem z Oskarka,to była imprezka dla znajomych a za tydzień będą urodzinki dla rodzinki ;) ewelona oj biedny Maciuś :( dużo zdróweczka mu życzę !! 🌻 a my wczoraj byliśmy na pikniku rodzinnym w przedszkolu u Oskarka,było świetnie chłopcy szaleli jak zwariowani :D było tyle atrakcji naprawde super było :) mamusie milusiego niedzielnego wieczorku wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim naszym dzieciom zycze : Kolorowych snów... Uśmiechu od ucha do ucha... Pięknych bajek na dobranoc... Własnego pieska i kotka... Co dzień nowych przygód... Butów siedmiomilowych... Gwiazdki z nieba... Wspaniałych przyjaciół... I wesołej rodzinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji DNIA DZIECKA życzę wam kochani wszystkiego naj naj najlepszego ;* Dla tych "dużych" i tych mniejszych ,bo każdy z nas ma w sercu część z dziecka ;) Buziam was mamusie i was słodziuchne nasze dzieciaczki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez przyłaczam sie do zyczen dla wszystkich dzieciaczkow w tym dniu i nie tylko wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chcialam wam tylko napisac ze maciek nadal bardzo chory....niiewiem co juz robic..... dzisiaj wzial ostatni 10zastrzyk i za godz idziemy do konroli a jemu nic nie przeszlo.... goraczke ma non stop ponad 37, placze marudzi, oddycha tylko buzia chociaz niema spikow.....zero spania tylko na raczkach u mamusi.... jestem padnieta.... wczoraj bylismy u laryngolog powiedziala ze nadal migdaly 3 bardzo powiekszony i ropa.... mowie wam tak mi szkoda..... podejzewam ze przepisze nam jakis inny antybiotyk lub szpital nas czeka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Olenki i Majeczki :) Sto la dziewczynki, albo jeszcze więcej, dużo zdróka i uśmiechu na co dzień. Buziaki od Ninki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki! Surfitko dziekujemy za zyczenia:), my imprezujemy w sobote 2 urodzinki. Alez ten czas minal, jak sobie przypomne, ze rok temu mialam jeszcze male baby w domu, a teraz juz taka gadajaca panieneczka mi wyrosla, to az wierzyc sie nie chce. Ten czas tak szybko zlecial. Pozdrawiam Was, a wszystkim minionym, i przyszlym solenizantom zycze Wszystkiego Najlepszego, Duzo Radosci i Milosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) Milka downo cię nie było :( wszystkiego najlepszego dla Majeczki 100 lat,100 lat 🌻👄 a co tam u was słychać ??? My już po urodzinkach chłopców... robiliśmy im 2 party ;) jedno dla znajomych a teraz w sobote dla rodzinki,szczerze mowiąc to nie lubie u siebie takich imprez :( przed tyle szykowania a po tyle sprzątania że szok :O u nas było 15 gości plus 5 dzieci. Zlatałam się jak głupia w sobote a w niedziele pół dnia sprzątałam :( mój mąż zmywał kredki świecowe z paneli normalnie była masakra :( ja już kiedyś wam pisałam jak to dziewczynki od mojego męża sióstr zniszczyły nam panele a tym razem całe panele pomazały kredkami :O wkurzona jestem bo jeśli my jesteśmy w gościach to ja pilnuję moje dzieci aby nic nie narobiły i w domu również nie pozwalam im na wszystko....a moje szwagierki i szwagrowie są takiego zdania że "to są tylko dzieci i muszą mieć udane dzieciństwo a i tak nic na wieki nie jest" :( pewnie że to dzieci ale cóż z nich wyrośnie jak będziemy im pozwalać na wszystko ?:( No dziewczynki to się wam pożaliłam troszke a co u was słychać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej zapomniałam o Oleńce :( Wszystkiego najlepszego Oleńko !!!!!!!! 100 lat,100 lat !!!!!!🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia u nas imprezka byla udana, i bez szkod, a to dlatego, ze siedzielismy na tarasie. Powynosilismy stoly, maz rozpalil grilla. Dzieci bylo piecioro, i wszystkie zajete piaskownica, slizgawka, i innymi atrakcjami, takze spoko;) Ja oczywiscie nie bardzo mialam czas usiasc, i zjesc cokolwiek, ale bylo super. Pogoda tez nam dopisala, nie dosc, ze bylo goraco, to jeszcze bezwietrznie. Troche balam sie kleszczy, bo juz w tym roku przyczepil sie jeden do mnie, ale na szczescie gdzies sie pochowaly i wszyscy wyszli bez szwanku. Przesle zdjecia na interie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka no to super że impra udana :) u nas pomysł z tarasem by nie przeszedł :( te sałatki wendliny za długo na dworze by nie wytrzymał :( och i wynoszenie tej całej zastawy na dwór i później to donoszenie a tak to dwa kroczki z kuchni do jadalni mam ;) ale niestety i tak troszkę się nabiegałam a to kawka,herbatko tu coś dołożyć,zanieść gorące danie i podobnie jak Ty nic nie przekąsiłam sobie. wiesz co innego gdy robimy tylko grilla ale jeszcze takiego dużego grilla nie mieliśmy ;) Milka no to czekamy na foteczki :) a ja wysłałam nasze focie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu u mnie wygoda jest taka, ze z kuchni wychodzi sie na taras, i czesciowo tez byla samoobsluga;) Lece poogladac zdjecia, a swoje przesle, tylko musze najpierw obrobic, a potrzebuje na to troche czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha to fajnie ;) ja taras mam daleko,daleko od kuchni dopiero przy salonie.... u mnie większość gości była w starszym wieku i tak u nas się przyjeło,że gospodyni rządzi w kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia widzialam zdjecia, Erys duzy sliczny chlopak, Oskarek tez! Przyjecie typowo rodzinne z dziadkami- fajnie, u nas tylko najblizsi znajomi. Ciekawe co u dziewczyn slychac, widze, ze topik zamiera:( szkoda......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Milka :) tak urodzinki chłopców były rodzinne a dwa tygodnie temu były dla znajomych :) no szkoda że tak mało dziewczyn udziela się na kafe :( zostały stare wyjadacze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki no co wy to ???? proszę pisać,pisać kobitki ;) !!!!!!!! agula,surfitka,ewelona,aisha,demiluna,beja,melania i inne laski co tam u was ?? Milka co z tymi fociami ? U nas wreszcie pogoda superowa :D wczoraj chłopcy się pluskali w baseniku :) a taką radoche mieli ze hej :D ja wczoraj kosiłam trawke i nawieczór wyglądałam jak raczek :( opaliłam się na czerwono :O ale nocka spoko,dziś wyszłam na dwór lecz szybko poszłam do cienia bo niestety pieką mnie ramiona :( ale się załatwiłam :O Muszę się wam pochwalić jakiego mam sportsmena starszego synusia :) 1 czerwca w przedszkolu były zawody sportowe i Oski zdobył 1 miejsce w biegu i do domku przyniósł papierowy medal i dyplom :) a wczoraj była olimpiada sportowa w pobliskiej miejscowości i brało tam udział 6 grup zerowych po 6 osób...i wiecie mój Oskar zajął 1 miejsce i zdobył złoty medal :D och jaka ja jestem dumna z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×