Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

moc :P i nie przed chwila mala mi nasikala na balkonie tylko popoludniu , tyle ze ja juz od popoludnia probowalam napisac tego posta , bo ciagle cos,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Agula lekarze tutaj to masakra,pozostawiam to bez komentarza!! Właśnie się przymierzam do zapisania Vanesski do przedszkola tutaj,na początek chociaż raz w tygodniu żeby ona się przyzwyczaiła,na dniach się tam przejde i zapisze bo troche też się czeka.Wierze że już niedługo będzie lepiej,jak tylko Mati troszkę podrośnie,już teraz zaczepia Vanesskę i jak ją widzi to najchętniej już by za nia pobiegł tak wywija nóżkami hehe,oj będzie się działo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina, ja na twoim miejscu poszukalabym dla Vaneski cos zeby miala codziennie, np na 2-3 h . Bo raz w tygodniu to malo dla tagiego dziecka. Agula, a to masz z Gabi :D Ech jakos mi tak sie te dni dluza jak Nina nie spi w dzien. Ja mysle ze w pazdzierniku moja juz pojdzie do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka tutaj bardzo ciężko z przedszkolem,więc jak mi się trafi jeden dzień w tygodniu to skorzystam.Wiem że jeden dzień to za mało ale jak nie będzie innego wyjścia to dobre i to. Moja nadal śpi w dzień ok 3 godz także mam chwilkę ulgi albo czas żeby zająć się synkiem na spokojnie:) Teraz na dodatek jestem na diecie Dunkana więc jestem trochę wyczerpana ale jakoś daje rady,dzieci chyba rozumieją bo grzeczne przez ostatnie dni:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Jezuuuu , umieram ! Dostalam @ i nawet tabletki mi nie pomagaja, a za godzine musze jechac do pracy 😭 A mowili , ze po urodzeniu dziecka, bole miesiaczkowe nie sa takie mocne a tu prosze dwojka i nic sie nie zmienilo :( A jak u was, lzej przechodzicie @ po porodzie ? No niestety, naszym szkrabom juz nie wystarcza obecnosc mamy do zabawy, chca sie bawic z dziecmi . Byli z nami na wakacjach znajomi z prawie 2 letnim chlopczykiem i jego dziadkiem , ktory opiekuje sie nim gdy rodzice sa w pracy. Dziadek gdy zobaczyl jak maly ladnie bawi sie z moimi dziewczynami, jak lgnie do nich , nasladuje je to mowi do nas, ze gdy synowa zaczela mowic o przedszkolu dla malego to byl prawie obrazony. Bo jak to , ukochany wnusio bedzie mial lepiej w przedszkolu niz z nim ! Ale po tym wyjezdzie przekonal sie , ze jednak chlopiec potrzebuje kontaktow z rowiesnikami :) A najbardziej przekonalo go to , jak zaczol nasladowac dziewczyny i wolac : dziadzia :) , bo moje tez wolalay na niego dziadek :D Katrina szkoda , ze u was nie ma przyjec w przedszkolu na krotsze a czestsze godziny. Moja Kamilka tak zaczynala 3 razy w tyg na 2,5 h , super sprawa , tyle ze platne :O ( z reszta jak wszystkie , nie istnieja tu przedszkola panstwowe ) . Gabi na razie nie moze isc, bo to od 3 latek . Dobrze , ze spi tak ladnie w dzien to masz bynajmniej chwile odpoczynku :) Surfitka, a Ninka poszlaby na caly dzien , caly tydzien ? Ewcia , Ewelona co u was ? A Katrina i jak przebiega dieta ? Ewelona ty tez bylas na diecie, prawda ? Dalej ciagniesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki, ja tylko na chwilkę. U nas już z wirusem ok, ale właśnie odebrałam wyniki badań bateriologicznych Filipowie wyszły 3, m.in. E-coli:/ A Ola.... no cóż, zrobiliśmy badanie wzroku i okazało się, że ma wadę 8 i 8,5!!! Bidulka musi nosić okulary to bardzo mocne, bo 4 i 4,5. Na szczęście to rozumne dziecko i nosi te okulary, a nawet daje sobie zasłonić jedno oczko na pół godziny dziennie. Tak, że powiem Wam dziewczynki, że jak nie urok, to sraczka:) Muszę kończyć, bo jeszcze teściowie u nas mieszkają chwilowo, bo mają w domu remont właśnie przyjechali. Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Agula jestem już na diecie 6 dzień dzisiaj i jak na razie 2,2 mniej:)Powoli powoli ale w dół:)A mam do zgubienia jakieś 20-23 kg jeszcze także duuuuużo przede mną wysiłku ale zawzięłam się bo już mam dosyć tych kilosów!!!Wypowiadam im wojnę hehe:)A Ewelona to już nie dietuje bo przecież będzie miała dzidziusia:) Moja Vanesska znowu od wczoraj wysoka gorączka 39,5-39,9 masakra,a już myślałam że się wyleczyła ech...odkąd wróciliśmy to ciągle chore te moje dzieciaczki,mały też mocno kaszle:( A jak u was?Miłego weekendu laseczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina polecam Ci diete proteinowa jest bardzo skuteczna znam pare osob i widziałam na własne oczy jak schudły to jest dieta Dukana sama mam sie zamiar za nia zabrac tylko mi sie niechce bo ja niemam za silnej woli, Co do julci to nadal ładnie w dzien woła siusiu i kupke a w nocy niestety pampers raz jest suchy po nocy a raz pelny jak niewiem ,tylko ze Julcia bardzo duzo pije jeszcze w nocy i tego nie kontroluje niestety a co do gadania o tez słabo jej to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczoraj po długiej i ciężkiej chorobie odszedł mój ojciec żył 56 lat cierpiał bardzo ale samo odejście nie bolała odszedł w ciągu 20 min nagle od razu po prostu odpłynął. zdążyłam dojechać 10 min przed śmiercią trzymałam go jeszcze za rękę. pomódlcie się proszę o jego dusze zeby przeszła bez problemów na tamten świat odezwę się jak już dojdę do siebi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba tak mi strasznie przykro,przyjmij odemnie wyrazy współczucia niech spoczywa w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba bardzo mi przykro-współczuję ci bardzo!!!!Dobrze że chociaż zdążyłaś się z nim pożegnać. Widzisz urodziłaś córeczkę odszedł twój tata a jak ja urodziłam Mateusza to odeszła nagle i niespodziewanie moja babcia-tak to już jest na tym świecie że jedni się rodzą a drudzy odchodzą.... Współczuje.....trzymaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, przyjmij najszczersze wyrazy wspolczucia. Bardzo mi przykro :( Niech tata spoczywa w spokoju [ ' ][ ' ] [ ' ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOBA PRZYJMI O DEMNIE NAJSZCZESZE WYRAZY WSPOŁCZUCIA WIEM JAK CIERPISZ MOJ TATA ZMARŁ NAGLE W TAKSOWCE JAK MIAŁ 45LAT BOZE JUZ TAKIE NASZE ZYCIE ....NAJSZCZERSZE KONDOLENCJIE .NIECH SPOCZYWA W POKOJU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane i gdzie wy jestescie tak zadko tu zagladamy kochane u nas naaziie ok Kochane moja Julcia jest małym szatankiem padam na twarz po całym dniu z nia jest stasznym łobuzkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu rozumiem cie bo ja mam to samo,moja Vanesska to też mały szatanek i czasami już wymiękam:)Na szczęście Mati jest grzeczny ale chyba zaczyna ząbkować i też bywa marudny..życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) kasiu mój Eryk to też taki mały szatanek a Oskarek taki duuuży szatan razem wzięci to normalnie masakra :O dziś byłam z Erykiem u stomatologa bo wydawało mi się że ma popsute 2 jedynki górne i niestety miałam racje :( jego jedyneczki były tak jedna na drugą i ciężko było tam szczotkować dokładnie noi teraz Eryk ma próchnice :( dziś pan dr. mu rozwiercił a za tydzień pojedziemy dziurke zapląbować - Eryś bardzo dzielnie siedział na fotelu - kochany aniołeczek mój :) A mnie mało teraz na kafe bo jakoś ciągle czasu brak :( wzieliśmy się z mężusiem za porządki jednego niewyszykowanego pokoju w którym było samo graciarstwo :( i tak sprzątamy,sprzątamy,sprzątamy .... chcemy tam zrobić Oskarkowi pokój pomimo że już ma jeden ale on jest taki nieustawny długi a wąski 3 na 6,teraz gdy kupiliśmy mu nowe mebelki to bardzo ciemno się w tym pokoju zrobiło bo te meble stoją tam gdzie są drzwi balkonow i zastawiają dużo światła :( a nie można ich inaczej usytuować bo po drugiej stronie jest skos i niestety nie ma tam okna dachowego nadczym tak bardzo ubolewam:( Jutro mój mężuś po powrocie z pracy będzie malował sufit a później ja ściany noi zostanie nam położyć jeszcze panele na podłogę. Mam nadzieje,że szybciutko się z tym uporamy :) a już w środę Oskarek idzie do pierwszej klasy - jeju ale ten czas szybko leci.... szok !!!!!!! dziewczynki pozdrawiam Was bardzo serdecznie i przesyłam ogromniaste buziaczki dla Waszych aniołeczków 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_z_2009
Witam wszystkie mamusie. Jeśli któras ma ochote i czas na poznanie nowych mam i podzielenie się swoimi doświadczeniami związanymi z macierzyństwem to zapraszam serdecznie na prywatne forum Rejestrujcie się http://www.mamazjajem.fora.pl/ Gwarantuje miłą atmosfere Zapraszam rowniez dziewczyny bedące aktualnie w ciąży bądź starające się o bobaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu a moja cocia klaudia idzie tez do pierwszej klasy tylko gimnazjum mi to dopiero zleciało czuje sie taka juz stara mowie wam ,ja mam terz dwa szatany w domku klaudia mi badzo pyskuje a jula to juz wogole mały buntownik ja juz nie moge sie doczekac pzedszkola ale chyba za rok bedzie mozna dopiero normalnie masakra Pozdawiam wam kochane buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_z_2009
Cześć dziewczyny. Zapraszam Wszystkie mamusie przyszłe i obecne,jak i kobiety które są w trakcie starań o dzidziusia na nowo założone prywatne forum. Jeśli macie ochote i czas podzielić się swoimi doświadczeniami i przeżyciami związanymi z ciążą, porodem, połogiem i macierzyństwem oraz chcecie poznać nowe mamy to gorąco gorąco ZAPRASZAM. Jest wielee przeróżnych działów na któryc na pewno odnajdziecie kompanki do rozmów. Pomóżce rozkręcić naprawde świetne forum ::) GWARANTUJE MIŁĄ I PRZYJEMNĄ ATMOSFERE!! Zarejestruj się na http://www.mamazjajem.fora.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina no to ladnie jedziesz w dol na tej diecie :) Mi tez zdaloby sie zrzucic ze2-3 kg ale jakos nie mam silnej woli :P A na diecie Dunkana to nawet jednego dnia nie dalabym rady , bo ja uwielbiam pieczywo a za miesem to nie przepadam . No, Ewelona napewno juz nie dietuje, a ja gapa jestem ;) Aisha , biedna Ola .... a jak poznaliscie sie, ze ma problem z oczkami ? Ewcia ale odwazny ten twoj synus :D Ja nie wyobrazam sobie posadzic Gabryske na fotelu dentystycznym do borowania ! Za miesiac idziemy na czyszczenie i juz sie boje co to bedzie . Kasiu ja tez dolaczam do umeczonych matek polek ;) Moje panny do grzecznych nie naleza , juz nie moda sie doczekac 8 wrzesnia , kiedy to Kamilka pojdzie spowrotem do przedszkola , teraz miala prawie 3 miesiace wakacji ..... obled !!! Surfitka , co u was ? Gabryska chodzi ciagle porozbijana, w ogloe nie uwaza . Na dzien dzisiejszy na oba kolana rozbite , ogromnego guza na czole , rozcietego palca u raczki , rozcieta warge - to bilans ostatnich 3 dni :O On nie umie chodzic , wszedzie biegiem... Buziaczki dla wszystkich , pa <stopka></stopka> <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) u nas dziś kolejny mokry smutny dzionek :( już mam doła :( kurcze ale numer rano z łóżka patrzę na godzine a tu już 9.20 myślę sobie ale śpimy bo zawsze Eryk robi pobudke tak o 8 - 8.30 - a tu już tak późno :) wchodzę do kuchni zerkam tam na zegar a tu 8.20 :O he,he chyba ktoś przestawił zegarek w sypialni... kasiu no tak już macie w domku dużą pannice :) heh lecą nam latka lecą...... dzieci rosną a my się starzejemy :( wiecie jak ja się boje starośći :( chyba jakaś nienormalna jestem :O agula Eryczek ze mną na fotelu siedział :) mamy bardzo fajnego pana dr. ja tam do niego chodzę chyba tak od 10 - 12 roku życia :) jest bardzo dobrym stomatologiem i ma super podejście do dzieci :) misiu,misiu pamiętam jak tak do mnie mówił gdy byłam mała a teraz mówi tak do mojego Erynia :) Oj biedna Gabi 👄 ewelona a co tam u Was,jak się czujesz i jak Maciuś ? surfitko oczywiścię życzę Wam maluśkiego baby !!!!!!! aby marzenia Ninusi się spełniły :) katrina jak dzieciaczki ? życzę im dużo zdróweczka 🌻 a tobie silnej woli i utraty kilogramków :) Aisha masz bardzo mądrą córunie :) mój Eryk to pewnie nie chodziłby w okularkach..... buziaki dla Filipka 👄 Pozdrawiam Was paa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jak super że teraz się tak często odzywamy,jest co poczytać!!! Ja jestem szczęśliwa bo po 8 dniach diety mam 3,5 kg mniej,mówię wam jak się cieszę,to oczywiście czubek góry lodowej ale mobilizacja jest duża!!!!Dam radę:) Co do dzieci... Vanesska jest też tak jak już pisałam małym szatankiem,czasami nie wyrabiam z nią:(Wszystko na nie,nie słucha się w ogóle i jeszcze się buntuje jak jej coś nie pasuje-masakra!!!Poza tym nie chce spać sama w pokoju w swoim ślicznym łóżeczku tylko ciągle śpi z nami.Tak bym chciała posiedzieć sobie raz na jakiś czas wieczorem sama z mężem i nawet pogapić się w tv a tu lipa,ona nawet jak zaśnie i ją zanosimy do jej łóżeczka to za długo tam nie pośpi,zaraz woła mamę:(Co robić? Teraz ma dziwną wysypkę na twarzy i nie wiem czy to w końcu ta ospa przyszła czy to wysypka po gorączce trzydniowej:(Póki co obserwuje... A mój synek jest grzeczny ale wieczorem lubi pomarudzić troszkę ale myśle że to zęby nie dają mu spokoju,mam powtórke z rozrywki...ciężko będzie. Ewcia ja też nie wyobrażam sobie mojej Vanessy na fotelu u dentysty,gratulacje dla Erysia,fajnie że masz takiego doktora!! Pozdrowionka dla wszystkich mam i dzieciaczków!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Oj nie wierze, ze te wasze dzieci takie rozbujniki ;) Na pewno sa grzeczne...jak na swoj wiek ;) No bo czego sie spodziewac od dwulatka ktorego wszystko interesuje, wszystko chce miec, zrobic - a nie ma takich mozliwosci? Ja tez czasem mam dosc, bo Nina gada caly dzien i wieczorem jak ja klade do lozka to juz niczego od niej nie chce by tylko przestala mowic..a ta jeszcze musi sie z misiem pozegnac, lalka i opowiedziec co bedzie jutro robic...hmmm...wczoraj chciala kotka ze sniegu lepic dzis :P Moja tez raczej by nie usiedziala u dentysty, ale kto ja tam wie? U pediatry sama jezor wyciaga do zbadania gardla. Ale poki co jeszcze sie nie wybieram do dentysty z nia bo ja nie widze zadnego problemu. Jeszcze wciaz piatek chyba nie ma! A tak wogole to ostatnie szlify i dom bedzie w calosci skonczony. Wczoraj kupilam meble do sypialni. :) W przyszlym tygodniu mamy wesele w Zakopanem. Wiec troche szykowania, bo to dwudniowe jest. A po weselu trzeba sie za biletem rozgladnac i leciec na stare smieci ;) Katrina, super ze waga spada. Ja tez sie przygladalam tej diecie, ale ja nie umiem bez warzyw i owocow. Agula, a ty z czego chcesz sie odchudzac??? Aisz,a no wlasnie jak poznalas, ze Olunia ma jakis problem z oczkami? Goba 🌻 Ewcia, dziekuje. 😘 Mam nadzieje ze za rok o tej porze roku bedzie dzidzia w brzuszku. Pozdrawiam serdecznie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka w tej diecie są warzywka,owoce są na początku zakazane i jest ciężko bez nich ale naprawde nie jest źle.Zresztą ja mam bardzo dużo do zrzucenia po dwóch ciążach także mi pozostała już tylko jakaś porządna dieta bo inaczej to ciężko by było tyle kilosów zrzucić.Ja też się zastanawiam z czego Agula chce zrzucać,tylko pozazdrościć sylwetki po dwójce dzieci,zresztą Ewcia też super wygląda po dwójce-zazdroszczę!!!!Ja się niestety muszę trochę pomęczyć:) Czy wasze dzieci śpią w swoich pokojach i w swoich łóżkach???Jak to zrobiłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrina gratuluję utraty wagi w tak szybkim czasie !!! a co do Vanesski spania to współczuje i nie wiem co ci poradzić :( mój Rysiek od zawsze spał w swoim łóżeczku ale z nami w pokoju i narazie jest nam tak dobrze, z Oskarkiem też tak było do swojego pokoju poszedł spać dopiero w wieku 4 lat jak się przeprowadziliśmy do naszego domku bo u rodziców mieliśmy tylko 2 pokoje a więc spał z nami w sypialni :) katrina zobacz czy Vanesska ma te krostki na główce we włoskach,po podobno przy ospie tam pierwsze wychodzą,Eryk miał pierwszą krostke właśnie we włoskach i ona taka ropna była a dopiero tak po 2,3 dniach wyrzuciły mu się na buziuńce - jak dobrze pamiętam. dziewczynki uwierzcie mi że gdyby wasze aniołki były u takiego lekarza jak nasz to równie spokojnie siedziałby na fotelu ;) ja już 3 raz jestem z Erysiem u stomatologa pierwszy raz byłam z nim zaraz po świętach wielkanocnych co podejrzewałam u niego tą próchnice butelkową,później byłam chyba jakoś tak za miesiąc na kontroli zgryzu - było wtedy wszystko oki :) na kolejną kontrole kazał mi przyjść za 3 miesiące bo u takich małych dzieciaczków próchnica wychodzi bardzo szybko :( noi zgłosiłam się do pana dentysty ;) i już w poniedziałek Eryk będzie miał plastelinke w ząbeczkach ;) surfitko pochwal się jakie mebelki kupiliście,popstrykaj focie i prześlij na interie :) a kiedy chcecie wylecieć z polski ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrina dzięki za komplement :) może to chore ale ja też chciałabym zrzucić 3,4 kiloski i mieć sylwetkę jak z przed ciąży Eryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, ja z Ninka planuje wyleciec gdzies z poczatkiem pazdziernika. A moj maz nie wiem kiedy do nas doleci. Bez urazy ale jak dla mnie to powinnas przybrac 3-4 kg. Jestes strasznym szczupakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×