Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

hej dziewczynki a co tu takie puchy w taki wieczor... maciek juz spi od 7 a my z mezusiem wypilismy po 2piwka, wspolna kapiel i .... a teraz idziemy lulu niewytrzymam do północy... rano o 7 pobudka wiec trzeba sie wyspac... katrina ----- głupia maka ziemniaczana działa cuda, moj miał 2 razy odparzona pupe i nic nie dawało rady w koncu tesciowa powiedziała o mace ale ze to tesciowa doradzila to niewierzyłam ale sprobowałam dla swietego spokoju i o dziwo podziałalo i od tamtej pory gdy tylko cos zaczyna sie dziac z pupcia to tylko maka.... gdy my byłysmy małe to nie było masc, kremow itd tylko maka... takze sprobuj... gluten wprowadzil tydzien temu zrobilam zupe z kaszka manna i nic nie było za to moja szwagierka daje juz do mleka kasze manne jak skonczyla 3miesiace jej corke ja bym sie bała ale małej nic nie jest dziewczynki jeszcze raz zycze wam wspaniałego nowego roku dobranoc (ja juz padam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego do spełnienia życze wam i waszym bliskim z okazji nowego roku. potem nadrobie ale my w domu bylismy z teściami do 2 posidzielismyi spać-mężuś ma dzisiaj ból głowy hihi chyba z a dużo dał ale ogólnie ok-mały przespał calą noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry witam was w nowym roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! u nas sylwek minol spokojnie po 12 poszlismy lulac grzecznie dzis pobudka o 8.... ja dzis daje mojego laptopa do naprawy bo szwankuje takze niebedzie mnie mnie przez jakis czas.... wyslijcie mi na moj adres mailowy link tej strony zebym was znalazła szybko... dzieki bardzo i do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w nowym roczku!!!!!Aby był lepszy od starego,aby duzo zdrówka dla nas i naszych szkrabów było no i naszych mężów oczywiście:) Malutka zasnęła ok 21 a ja z mężem i teściową posiedziałam do 1:30 ale byłam już strasznie padnięta,mała troszkę pomarudziła także jak zwykle się nie wyspałam,normalka hehe.Po południu jedziemy do moich rodziców na żurek i lampkę szampana,także jeszcze raz wszystkiego dobrego w nowym roku,buziole!!!! Dziękuje jeszcze raz za rady,próbowałam mąki może pomoże,papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku !!! My siedzielismy w domu, bo troche sie nam palny pokrzyzowaly i o 23 to ja juz smacznie sobie spalam :) . Za to o 3.30 dziewczyny zrobily pobudke :( i u mnie 4 rano a one bawia sie !!!!!!!!!! Ide zrobic jakos kawke bo zaraz uderze glowa w klawiature :O A do kawki do wyboru sernik z rosa albo ciasto z przepisu Milki ( pyyyyyszzzzzne :D ) , wiec zapraszam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki w Nowym 2009 Roku i życzę Wam : - 12 miesięcy zdrowia - 53 tygodni szczęścia - 8760 godzin wytrwałości - 525600 minut pogody ducha - 31536000 sekund miłości. My sylwestra spędziliśmy u nas w domku z rodzicami i moją siostrą. Siedzieliśmy do 3.Mężuś śpi bo oczywiście wczoraj zabalował :) Eryś śpi Oskarek u babci, to ja też idę się położyć. agula chętnie z tobą wypiję kawusie i ciacha skosztuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich, którzy wysłali mi życzenia rok temu-niestety nie spełniły się! Na rok 2009 przysyłajcie raczej pieniądze alkohol albo talony na pampersy :D Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość, miłość, pomyślność i spełnienie marzeń , a gdy się one już spełnią niech dorzuci garść nowych bo tylko one nadają życiu sens :) NAJLEPSZEGO DROGIE MAMUSIE!!!!!!! ( tak tylko i Julcia :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w nowym roku... zycze wszystkim jeszcze lepszego roku niz ubiegły - niech kazda z was spełni wszystkie związane z nim oczekiwania... Ja mam tylko jedno - wyprowadzic sie na swoje :-P Musze sie pochwalic ze metoda z usypianiem działa - w nocy maly budzil sie pare razy ale najdluzej plakal 5 min i tylko raz do niego wstałam...gdybym spała w osobnym pokoju to pewnie miałabym cudowną przespaną noc... niestety jestem jeszcze zbyt podekscytowana tym że Mikolaj tak ladnie spi i sama spać nie mogę :-( no i jeszcze 1,5 godziny fajerwerków za oknem dało mi popalić... w dzien tez go juz usypiam tą metodą - na razie zasypia bez problemu :-) jestem przeszczesliwa !!!!!!!!!!!!!!!! Tak tylko__ Milo cie widziec tylko skąd ten pesymistyczny pseudonim ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE DZIEWCZYNKI SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU ......Juleczka znow ma katarek ale naszczescie pieknie spała w sylwestrowa noc a ja ko,loniej trzymałam ja za raczke zeby sie nie straszyła i było super pierwsza pobudka 0 23.30n na piciu i o 6 na mleczko ale jedna noc w tył była straszna cała przedpłakała katarek ja meczył strasznie i nic nie pomagało,ale juz jet duzo lepiej....... Ja własnie spijam drugie piwko dzis w południe opuscilismy Julci łozeczko bo juz prubuje sie podnosic na nozki i sie balismy ze kiedys moze namj wyskoczyc z łozeczka dzis jest radosna igrzeczna KOCHANE JESZCZE RAZ SZCZESLIWEGO 2009 ROKU POTEM COS NAPISZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Melania* Ohhhh tyle problemów:-/ wiecznie coś wyskakuje bez przerwy:( świra można dostać! i ciągle pod górkę!!!! Jeszcze raz Szczęśliwego Nowego tym razem dla dzieciaczków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Zdrowia, szczescia juz w nowym roku :) My w lozeczku z mezem ;) polezelismy do 1. A potem lulu bo o 6 flacha, a o 7.30 pobudka na stale i \"mama !!!! glosny krzyk\" Kasia, to Juleczka silna babka jak juz chce wstawac. A siedzi juz calkiem sama, raczkuje? Mojej kolezanki z roku ze studiow coreczka na nk ma juz piekne zdjecia jak zapitala na czworaka, a starsza od mojej zaledwie o 10 dni :) A moja leniwa cos ostatnio. Nie ma postepow, jedynie lapie sie brzegow lozeczka i tak silno podnosi ze tylko lebek wystaje ;) I nadal pelza do tylu. Ale wiadomo, ze dzieci sie nie rowno rozwijaja przeciez. :) I na moja przyjdzie czas. Pomaranczowa mamo, to o czym piszesz stosuje moja Ninka, czyli postawiona stoi chwile i podkurcza nogi - albo idzie do gory jak ja trzymam albo zjezdza na dol..ale nie sprezynuje. Jak dla mnie sprezynowanie to wlasnie skakanie. A to zdazylo jej sie dopiero kilka razy, a ile uciechy przy tym miala :D Melania, no to powodzenia w spaniu :) Agula, mam pytanko do ciebie odnosnie karmienia. Kiedy mozna dawac oat cereal? Pamietasz kiedy dawalas Kamilce? Czy moze dajesz juz Gabi? I wiesz moze jaka firma robi jakies kaszki kukurydziane? Wiem, ze to ma gluten, ale chcialabym juz zaczac wprwadzac. Moj m. kupil nam kaszke pszenna Bobowity, ale ona od razu zawiera mleko modyfikowane w sobie, a ja az tak nie chce jej mieszac, bo jak cos bedzie nie tak nie bede wiedziala po czym - czy po mleku czy po pszenicy. Dawalas moze ta kaszke z brazowego ryzu malej? Dobra uciekam, dobrej nocy zycze i jeszcze raz duzo szczescia i zdrowia w Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane w Nowym Roku,wszastkiego naj naj naj Mierzejka spoznione ale najszczersze zyczenia urodzinkow oby Ania dala Ci troche pospac dluzej. U nas ok,moj tez zleniwial troche ale jest ok.Przyjdzie czas na wszystkich. Kuba po sniadanku i jeszcze sobie spi.A co u was i maluszkow kochane,pozdrawiam w styczniuuuuuuuu,hehehe u nas snieg!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... Historyczny dzień ( a własciwie noc ) - pierwsza przespana nocka Mikołajka... od 19.30 do 4.30 :-) - wyobrazacie sobie jaka jestem z niego dumna ?? no i oczywiscie w koncu wyspana... swiat od razu jest bardziej radosny i kolorowy... A Mikołaj bardziej kochany :-) ech... najgorsze za nami... no a teraz do roboty - choć wątpie zeby dzis cokolwiek się działo w pracy - wiekszosc firm pozamykana :-( milego dnia zyczę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziękuje za życzenia Melania to wygląda na to, że metoda zaczęla działać, super gratuluje cierpliwości i wytrwałości, ja chyba też muszę to wypróbować, tylko obawiam sie, że będę za miękka i nie dam rady, ale spróbować zawsze można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka__tak jak wczesniej pisałam, przy tej metodzie trzeba byc zdecydowanym w 100% - zeby nie zrezygnowac w trakcie, bo to tylko jeszcze gorzej... No i z własnego doswiadczenia moge poradzić żeby do pomyslu przekonać wszystkich domowników - bo inaczej bedzie dwa razy trudniej... niestety wiem z autopsji... jakby cos to pisz do mnie - chetnie pomoge :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Melania super że metoda działa :D:D ja próboawałam odworzyć strone i wyskakuje mi aby wprowadzić hasło klucz :O ?? u nas jak zawsze nocka :O Eryczek nauczył się z leżenia na brzuszku siadać :) a tak naszczęście wszystko ok :) dużo sniegu nam przez noc nasypało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm....teraz mi sie ta książka wyświetliła :) wczoraj jak próbowałam wyświetlało mi się wprowadz hasło klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko kochana, dziekuje za odpowiedz odnosnie sprezynowania :) Mati wczoraj juz troszke tak jakby chcial skakac, ale na razie chyba pupcie ma za ciezka :) hehe I sam juz sie podnosi do siadu, chwyta moje palce i dzwiga sie do przodu :) do raczkowania to mu jeszcze daleko, bo jak lezy na brzuszku to ladnie podnosi glowke, prostuje lapki, ale jak chce pupe podniesc to brzuszek i raczki opadja i sama pupe podnosi. A robi jeszcze czasmi cos takiego, ze jak lezy na brzuszku to raczki na bok, nos w koc i wyciera nim o kocyk. Nie wiem czy to jest dobrze? Jakis czas temu to zaobserwowalam, ale myslalam, ze moze go troszke ten nosek swedzi i on sobie tak probuje ulzyc. Nie wiem sama. Dzisiaj idziemy do pediatry, bo niestety maly dostal kaszelek i troszke ma katar :( Mam nadzieje, ze nie bedzie musial dostawac antybiotyku. Goraczki nie ma. No i wybil sie u nas dzisiaj drugi zabek :) Tym razem dolna lewa jedyneczka :) Biedny ten moj synus, nie dosc, ze zabki ida to jeszcze ten katar i kaszel :( A co do zasypiania to moj synek jest chyba mistrzem :) Od jakiegos miesiaca chodzi spac okolo 23, 24-tej. Po kapieli zasypia na godzinke, potem sie budzi i niestety do okolo polnocy nie ma mowy o spaniu. Mysle, ze to przez te zeby tak jest. I mam wilka nadzieje, ze moje dziecko przestawi sie na dawny rytm, kiedy to o 20:30 juz spał. Bo inaczej sie wykoncze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania no to troszke poczytałam i jestem zdesperowana, warto sie troszkę przemęczyć, by później móc mieć spokój, tym bardziej, ze Ania coraz częściej się wybudza w nocy i nie w głowie jej jest spanie, najchętniej by wtedy brykała na rączkach no i z zaśnięciem jest później problem, więc zaczniemy to też stosować, nie wiem tylko czy juz od dzisiaj, ale napewno spróbuje, tym bardziej, że u Ciebie to poskutkowało, kurcze, ale bym miała polepszony komfort życia jak by nam się to też udało no i nasze życie seksualne wróciło by do normy. A co dałaś Mikołajkowi do łóżeczka, bo tam piszą o kilku smoczkach i jakieś zabawce? Pomarańczowa mamo u nas spanie często tak niestety wygląda, że kładę Anię ok 20 do łóżeczka a za pół godziny pobudka i nie śpi do 23, albo budzi się o 23 i nie śpi do 12, uch już rzeczywiście nie mam siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania a gdzie stoi łóżeczko Mikołajka, u Was w pokoju, bo ja jakoś bym wolała żeby mała została z nami w sypialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, od kilku nocek Ania się ciągle rozkopuje w nocy i boję się, że może się przeziębić, zastanawiam się na jakimś śpiworkiem, tylko nie wiem, czy moja królewna będzie chciała w tym spać a jak Wasze pociechy śpią, pod kołderką czy też może w śpiworkach, a może jakiś byście poleciły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie znikła Milka? Chyba zabalowała porządnie i zapomniała o nas, a no i jeszcze Martusia dawno się nie ozdywała, Martynka, Canomilla(ciekawe jak jej drugie dzieciątko rośnie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynk :) Surfitka ja nie dawalam jeszcze brazowego ryzu , ale jak skacze te paczke to nastepny kupie juz brazowy, czytalam , ze mozna podawac od 7 miesiaca. A co do owsianki , to moja dostanie ok 9 miesiaca , Kamilce tez zaczelam tak wprowadzac . Ale widzialam ze Gerber ma produkty z oat cereal juz dla dzieci siedzacych. Smiesznie to brzmi, ale jak osatnio przegladalm ich strone ( Gerber.com ) w poszukiwaniu nowych smakow dla Gabi, to nie ma podzialu na miesiace zycia ( np. po 6 m ) tylko na dzieci siedziace z podparciem, siedzace , raczkujace itd :) Gotowych kaszek kukurydzianych nigdzie nie spotkalam , kiedys kupilam w Whole Food drobniutka kaszke do gotowania , zaciagalam tym zupki. Ale , jezeli Ninka je posilki z grudkami , moze sprobuj kupic polskie chrupki kukurdzhiane, rozpuscic je w mleku i wtedy podac lyzeczka taka packe :) Gabrysia spala dzis 2,5 h zostawiona w hustawce :) . Ona nawet w nocy tyle czasu nie spi :P . Melania super ze metoda dziala, musze sie blizej zapoznac , bo te nocki mojej malej mnie wykoncza :( , To w sumie ile czasu ( ile nocek ) zajelo ci to ? A co teraz mowia tesciowie i maz :D , przeprosili ? Pomaranczowa mamo ...gratulujemy nastepnego zabka :) Ja tam po wizycie u lekarza ? Mierzejka , moja ma cos takiego http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=3104414 cienki , welurowy spiworek bez rekawkow , i wtedy przykrywa sie jakas cienka kolderka lub kocem , nie ma mozliwosci skopania dodatkowego przykrycia . Spala w tym na jesieni , teraz spi glownie ze mna , to spimy pod jedna koldra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te 2,5 h to Gabi spala w dzien !!! Bo ona zazwyczaj spi 3 razy po 0,5h. Ale coraz czesciej spi 2 razy po 1h :) Ale dzisiaj to jestem poprostu w szoku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po wizycie :) Na szczescie pluca i oskrzela czyste, katarek lekki wiec mam oczyszczac nosek woda morska i tyle :) Ewcia, Twoj Eryczek to silny chlopiec, juz z lezenia na brzuszku siada, gratulacje :) mierzejko, ja mam spiworek do malego, taki bez rekawkow, ale on go nie lubi. Jak go w tym poloze to zawsze jest mu za goraco. Stosuje taka metode, ze przykrywam go cienka kolderka i na to kocyk. I tak jest jemu ok :). Co do glutenu ja sie troche boje podawac. Musze zapytac na nastepnej wizycie pediatre od kiedy podawac? Dziekuje za gratulacje drugiego zabka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×