Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Melania dziękuje za komplementy w imieniu swoim i Ani, co do siedzenia to Ania jak ma humor to troszkę potrafi sobie posiedzieć i ładnie się podpiera, ale są dni, że jak ją posadze to jeszcze leci na boki. A co do mojej wagi to waże ok 6-7 kg mniej jak przed ciążą. Melania a dlaczego dziś się nie wyspałaś, Mikołaj sie budził tak jak przed wprowadzeniem tej metody? Ja dziś chyba ją wypróbuje choć boje się że nie dam rady:( Agula możesz być bardzo dumna ze swoich panienek, śliczne są a Kamilka jakie ma super włoski. Masz bardzo ładnie ubraną choinkę Goba rzeczywiście z Kubusia to już kawał chłopa, wogóle jak porównuje Wasze dzieciątka z moją Anią to moja tak chudzinka:( Wiki dostała super zabawkę, sama bym chciała się nią pobawić:) A kubuś ile miał tam zabawek w tym łóżeczku, też wszytkie od Mikołaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś mój skarb kończy 7 miesięcy, kurcze jak ten czas szybko leci a prawie równy rok temu, bo 2 stycznia dowiedzieliśmy się , że nasze dzieciątko będzie dziewczynką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Biedronko :) Te kropeli to Children's cold & flu relief firmy NaturaBio Czy ty tez mieszkasz w stanach? Melania ... dzieki, ale u mnie nadal waga +6 kg do tej sprzed ciazy ;) Goba ...dzieciaczki urocze , silczna parka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejko , ta choinka to u tesciowki w domu. U mnie dominuja na choince w tym roku plastikowe, nietluczace sie ozdoby :D Dziewczynki , ale mam wariatkow w domu, obie cwicza skale swioch glosow. Ale maja ubaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anulko, duzo zdrowka 🌻 Tak czytam o tych naszych dzieciaczkach i jednak stwierdzam, ze wszystkie do siebie podobne i robia i zachowuja sie podobnie :) Jedne robia to lub tamto szybciej, inne w czym innym sa dobre. Maja swoje humorki, pewne sprawy lubia, inne mniej. Ale ogolnie sa podobne :) Co do chodzikow to sie juz wypowiadalam. Do chodzika moze trafic dziecko ktore nie tyle umie samo siedziec, co samo stac. Wiec z tego co wiem, od nas z topiku jedynie Erys sie nadaje. I to tez tylko na 15 min dziennie. Ale kazdy robi jak chce i jest odpowiedzialny za swoje dziecko. I moze byc, ze jednemu dziecku nic nie bedzie..a drugie mimo, ze nie bedzie sadzane, czy wsadzane do chodzika - bedzie mialo problem z kregoslupem. Nic nie mozna uogolniac. U mojej corki nic nowego, wiec nadal narzekam. Jedynie widze postepy socjalne. Jak pisala Gosiek, mam wrazenie, ze robi sie coraz madrzejsza. Ostatnio jej ulubiona zabawa jest spiew i taniec :) Jak tylko slyszy swoje melodie od razu piszczy i rzuca nozkami :) Siedziec posazona siedzi dosc dlugo ( wlasciewie tyle na ile jej pozwalam - 5 min :P ) . Podpiera sie raczkami, ale to juz umie od dluzszego czasu. Sama siada z pollezaca, albo jak dam jej palce sama sie chwyta i ciagnie do gory. Umie z siedzenia polozyc sie na brzuszek. Lezac na brzuszku robi takie dziwne cos, kladzie sie glowa i klatka piersiowa na ziemi, a tylek wystawia wysoko do gory. Jakby chciala raczkowac. Na rekach tez potrafi sie wysoko oprzec, calkowicie jest w stanie wyprostowac rece , ale zeby polaczyc nozki z raczkami to nie. Rolowanie, obracanie sie, pelzanie i przekrecanie tam gdzie chce tez jej dobrze idzie. Nie zabiera sie do stania jeszcze. Ostatnio zrobila z niej sie kluseczka, i to moze jest przyczyna spowolnienia rozwoju fizycznego. No i te nieszczesne zeby sie nie pojawiaja jeszcze. Dziasla grubasne, ale zebow nie ma. Agula, trojki to juz wogole ma grube.Ale ja wierze, ze jednak najpierw pojawia sie dolne jedynki. Biedronka, witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Gratuluję wszystkich nowych osągnięć wszystkim dzieciaczką :) Dużo,dużo zdrówka dla chorowitków 🌻 Dla Anulki na 7 mc.🌻❤️👄 Goba Sliczne dzieciaczki !!!!!!!! agula jesteście cudne !!!!!!!!! Melania super że metoda skutkuje,zazdroszczę Ci że możesz się wyspać :P Ciekawe gdzie elmirka zabalowała ???? gosiek jak po lekarzu ? Mój Eryś długo stoi sam na nóżkach,ale ja go nie sadzam do chodaka,nawet go nie mam,pewni jeszcze troszke z tym zaczekam - aż kupię chodak :P Eryczek ślicznie raczkuje zdolniacha mój kochany :),przekręca się,turla,siada sam :):) - nic na siłe wszystko sam to od siebie robi,jest bardzo ruchliwy :) Narazie zmykam,wpadnę później,papa kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka mój sprężynuje i stoi ale nie sam od 13 listopada-no ale niestety za rączki z mąmą to syoi ale sam nie tak jak zdolniecha nasz mały Eryczek:-) a tak apropo ewcia zdjęcia gdzie mały stoi w łóżeczku są przecudne poprostu niemoge sie napatrzeć. a gdzie reszta ostatnio martusia gosia milka elmirka małami czeka na neta w nowym miejscu zamieszkania a elektryczna znowu zakręcona i zagubona w akcjii(może siedzi za teścową hihihi) gosiek jak po wizycie beja kochana dasz rade a mla szybko wyzdrowieje melaniu aprpo twojego pomysłu przypomniało mi sie jak wiktorie chciałam takim sposobem nauczyc spać ale jak tylko zaczynała płakać moja tesciowa była do góry i przy 1 okazji weszła do pokoju oi braa ja na ręcę:-(do tego stopnia ze ja myslałam ze babe zatłuke mój mążbył zły na mnie a moje dzieckow późniejszym wieku jak jej coś nie pasiło to podlatywało do barierki i krzyczało baba pomocy i bądż tu mądra-gratuluje wytrwałości apropo tescoiwych ja na moją znowu patrzec nie moge bo ciągle gada co potrafi synek jej córki a mój bubus to co gorszy??? dałam mu dzisiaj biszkopcika i super zjadł az sie trząsł i zupke z żółtkiem tez pięknie. no to sie wyzaliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dziewczyny nie kupujcie dzieciaczkom chodzików! To na prawdę nie najlepsze dla ich rozwoju. Nie przyspiesza samodzielnego chodzenia - wrecz przeciwnie, a na dodatek jest niebezpieczne, ponieważ nasze dzieci mają główki ciężkie i mogą przeważyć chodzik po najechaniu na dywan itp. Nie mówiąc już o schodach. Polecam poczytać o chodzikach. A ja Was podczytuję troszkę:) Też jestem mamą czerwcowej dziewczynki:) Pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki goba ;) fajnie że ci się podoba ;) biedronko,Ashia11 zapraszamy do nas :) Dziewczynki wysłałam na interie fotki Eryka. Na jednym jest pokazane jak z brzuszka siada sobie(chociasz to też może wyglądać jakby chciał się na brzuszek położyć) a pare fotek jak raczkuje,chodz też nie potrafiłam tak zrobić zdjęcia żeby to tak wyglądało ;) Kochane uciekam lulu miłej nocki wam życzę :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki... u nas wszystko ok - noc spokojna, ja dalej niestety nie potrafilam się \"wyłączyć\" przez co część nocy spedzilam na przewracaniu sie z boku na bok :-( Ewcia__twój Eryczek bardzo ładnie sie rozwija !! Moj Miko jeszcze usciąść nie potrafi, ani raczkować - nie mówiąc o staniu !! Turla się tylko z boku na bok i podciąga nóżki pod brzuszek - to chyba znak że niedługo nastąpi zwrot w jego rozwoju :-) Mierzejka__jak po nocce ?? Aisha__witaj na forum !! Goba__sztama - co do tesciowej mamy podobne zdanie :-P Surfitka__zycze Nince szybkiego pojawienia się ząbków!! I oby jak najmniej cierpiała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie. mam pytanie,macie jakis pomysł na prezent dla meza na urodziny??prosze o propozycje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane ,napisze potem bo Jas molestuje mnie o komputer chce zagrac w gre. U nas ok,u lekarza tez ok,w sumie nic sie nie dowiedzialam bo juz to wszystko wiedzialam jak karmic ,pielegnowac itp.Lekarz powiedzial ze testa dopiero po 3 roku zycia mozemy zrobic,i nic nam nie dal bo skorka wygladal naprawde ladnie,powiedzial tylko ze jest ok,skora ladna i ze po prostu wrazliwa tylko z czego pewnie wyrosnie a jak nie to testy zrobi na alergie ale po 3 roku zycia ,bo na skaze juz mial krew i jest ok. Co do chodzikow to podzielam zdanie surfitki,ja wsadzalam jasia jak zaczal 8 miesiecy ale tez juz umial sam siedziec i stac,a teraz jednak zmienilam zdanie i chyba nie kupie na 99proc,bo to naprawde nic dobrego i nie przyspiesza chodzenia,zreszta szkoda mi nowej podlogi zrobionej w mieszkaniu hehehehehehepamietam jak Jas kiedys zoral chodzikiem podloge ,nawet progi nie byly przeszkoda hehehe Wszystkie dzieciaczki sa sliczne te ktore widze na nk , Ewcia przyslij mi prosze zdjecie eryczka jak stoi,bo nie moge na interii zobaczyc,papapa minia@t-online.de papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Ja też na chwilkę wpadłam żeby się przywitać,dziękuje wszystkim za miłe komentarze na nk:) Wczoraj byłam u lekarza z Vanesską na kontroli a okazało się że te odparzenie to nie odparzenie tylko grzybica i do tego ma też zaatakowane gardełko i przełyk,masakra!!!!!I to wszystko po antybiotykach także znowu mamy stos leków:(A w sobotę wracamy do Irlandii,także mam nadzieję że w końcu mała mi wyzdrowieje:(((((A tak poza tym wszystko w porządku,wazy 7800 czyli nienajgorzej i jest bardzo silna,raczkuje do tyłu jak perszing hehe i na pleckach już nie uleży,cały czas na brzuszek się przekręca:) Ja też podzielam zdanie co do chodzików. A jeśli chodzi o gluten to ja kupiłam kaszkę mannę z bobovity i będe codziennie jej robić na śniadanko,pediatra mi powiedziała żeby tak robić a jeśli pojawi się jakaś wysypka to odstawić także zobaczymy:) Buziaczki dla was i szkrabików:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) U nas nocka suuper !!!!!!!!!!!!! mały raz w nocy się obudził popłakał troszke lecz ja nie wstawałam i sam zasnął :D:D później o 6h wstał dałam mu cyca pojadł i pospał do 10 :D:D Słoneczko u nas ślicznie świeci ale nad ranem o 6h było bardzo zimno,lodowato - 27 stopni :(:( gosiek zdjęcia wysłane :) Iza nie wiem może nowy portfel ? (ja mężowi właśnie na 6 rocznicę ślubu kupię,mamy 25 stycznia :) ) zmykam do prac domowych,miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) wcale was nie opuscilam hehe jakos nie mam natchnienia zeby pisac u nas w sumie ok maly jeszcze nie raczkuje, i ze skora ma rozne problemy strasznie wrazliwa i latwo sie przesusza :-( co do prezentu to ja mojemu na urodziny kupilam nawigacja :-D a z tanszych prezentow to portwele, rozne ciuchy, smieszna bielizna, moze plyta cd czy dvd moj maluch ostatnio niezly obzarciuch , sloiczek z obiadem kiedys mial na 2 dni i jeszcze bylo co wywalic a teraz tak mu posmakowaly ze na jeden raz idzie caly taki 190 g :-) ide do niego bo juz slysze ze cos podmarusza :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Vaneska - duzo zdrowia !!! Gosia, no to niezly ten twoj maly. Nina tez zjadlaby zupki tyle ile widzi ;) Izka, ja kupilam mezowi wode toaletowa. A dzis mamy 8 rocznice slubu i sprawilismy sobie po nowym telefonie komorkowym, bo juz z tamtymi wstyd bylo chodzic ( mialy po 3,5 roku :P ). Nincia cos kaprysna wczoraj znowu byla :o Pewnie znowu ta fala zabkowania. Zreszta po tak dlugim czasie co bylysmy razem jak wrocilam z pracy jak sie mi rzucila w ramiona, to az dziw mnie ogarnal. Mama chciala ja wziac ode mnie, to odepchnela ja, o malo co nie uderzyla ( machnela reka w jej strone), zaczela sie smiac i jeszcze bardziej mnie sciskac. Cos mi sie zdaje, ze mi urwis rosnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 duzo zdrowka dla Vanesski Eryczek jest kapitalny, zdolniacha maly :) Iza_ jak kupilam mojemu ( 17 grudnia cywilny , a 23 czerwca koscielny ) ksiazke autora ktorego bardzo lubi :) Dziewczynki , jakie dania z mieskiem najchetniej jedza wasze maluchy???? Moja od paru dni probuje przekonac do obiadkow ale ona cos niechetna , woli same warzywka. Probowala kurczaka z ziemniakiem i marchewka, indyczka ze slodkim ziemniaczkiem i groszkiem i wszystko jest bleee, pluje tym dalej niz widzi. Moze po mamie bedzie miala niechec do mieska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dawno nie bylam znow, ale jak zwykle duzo pracy. w Nowy Rok obchodzilam 23 urodzinki no i znow trzeba przyjąc gosci, rodzina, przyjaciele.... jeszcze pewnie 2 tyg bede miala zawalone. cóż zrobić mam pytanie, czy wasze dzieciaczki czają jeszcze maty edukacyjne? moj kompletnie zainteresowanie stracil, bawi sie tylko na siedząco, czasem polezy ale to tez nie zabawkami wiszącymi sie bawi, tylko tym, co złapie. i nie wiem, czy mam juz schowac, czy moze jeszcze poczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanio, u nas jest ciagle rozlozona mata. Moze schowaj mu na tydzien, dwa a potem wyciagniesz i bedzie jak nowa :) Moja mala sie jeszcze bawi, a najbardziej chwyta palakow do wstawania. Czasem widze, ze ja denerwuje, bo jej przeszkadza w turlaniu sie, jak trafi wlasnie na palaka. Ale ogolnie jeszcze sie bawi. Ewcia, ogladnelam zdjecia. Erys super jest :) goba, twoje dzieciaki tez kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dziękuje za miłe przyjęcie :) Agula jestem z Polski, nie doczytałam, że mieszkasz w Stanach. Moja mała już od ponad tygodnia męczy się z katarem, daję jej witaminę C, wapno, do nosa sól morską - i nic, bez zmian. Idziemy jutro do lekarza, mam nadzieję, że antybiotyku nie przepisze. Strasznie się marudna zrobiła, nie wiem, czy to przez te przeziębienie, czy może jakiś kryzys po pół roku? Ciągle płacze, nie chce spać, budzi się w nocy co pół godziny, a w dzień to najchętniej by siedziała u mnie na kolanach, czy Wasze dzieci miały, albo mają taki kryzys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka, u nas podobnie ale mysle ze to wina zabkow, maly az krzyczy z bolu, a zabkow jak nie bylo tak nie ma :O widac je, prawie jakby na wierchu byly, ale ciagle siedza w srodku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka jak Ninka zareagowala na pelnoziarnisty ryz ???? Mam w domu i nie wiem czy Gabrysi juz podac. Z reszto po dzisiejszym odkryciu , chyba jej nic nie bedzie po lekkostrawnym ryzu. Wczoraj dorwala chusteczke do pupci i oczywiscie prosto do buzi , Kamilka jej zabrala , ale w chusteczce brakowalo kawalka, takiego 2x2 cm , myslalam ze moze Kamilka gdzies wyrzucila. A dzisiaj znalazlam ten brakujacy kawalek w pieluszce z kupka !!!!! Mala nawet nie marudzila , nie bolal ja brzuszek . Biedronka , moze przez ten karatek mala jest taka marudna ? :( Spytaj w aptece , moze maja u was cos homeopatycznego na przeziebienie, wiem ze ktoras z dziewczyn pisala ze ma cos takiego. Ja chodze juz od 3 miesiecy do lekarz z tym kararem i nawet porzadnych kropelek mi nie chce przepisac, takie tu maja metody leczenia :O . A jak ma na imie twoja corcia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie moja tez ma taki kryzys. Nawet raczki i kolanka ja nudza i zaczyna buczec. Ma tak od dwoch dni. Najgorzej wieczorem. Agula, nie zauwazylam zadnej roznicy :) Moze kupki sa mieksze, ale to dobrze, bo czasem zatwardzenie lekkie miala. I zero reakcji, daje od piatku. Podalam jej tez w niedziele herbatke wielowocowa Hippa i tez chyba dobrze. Wczoraj nie podalam, przez to marudzenie. ale marudzenie zaczelo sie w niedziele przed podaniem herbati, wiec raczej to nie to ;) tylko sie biedula slini i wszystko pcha do buzi. Meczy sie jak i Rubens :o Agula, no to Gabi miala deserek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ząbków jescze nie widać, dziąsła bez zmian, więc to chyba nie to. Ale zatkany nosek na pewno ma wpływ na samopoczucie. 3 miesiące z katarem?! Rany boskie, biedulka, dobrze, że te krople pomogły. Spytam jutro lekarki, może u nas tez coś takiego jest. Ja też kiedyś znalazłam kawałek chusteczki :) Całkiem spory :) A moja mała ma tak na imię jak Twoja starsza córeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka ? Silcznie :D Tez taki pulpecik :) ? Dobrze zoladki maja te nasze dzieciaczki heheh, a ja boje sie podac zwykly ryz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne :) Pulpecik, ale malutki, jutro ją zważymy, ale waży chyba na moje oko 7500. O, obudziła się, koniec pisania :) Do jutra, cześć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×