Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gabi chora .. :( w nocy miala lekka temperature, pol nocy nie spala, marudzi i ropieja jej oba oczka dzis rano jak wstala, to nie dala rady otworzyc oczek , takie zaklejone ropa, dopiero jak przetarlam naparem z rumianku to cos zobaczya :( jutro jedziemy do lekarza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Dużo zdrówka dla chorowitków, gosiek może to faktycznie trzydniówka - Julek przechodził i jak tylko gorączka minęła to małego wysypało i było po chorobie Agula, biedna Gabrysia, słyszałam jednak że lepiej nie przemywać rumiankiem tylko lepiej przegotowana wodą bo czasami rumianekmoże dodatkowo podrażnić u nas ok tylko Julek ma mały katarek bez gorączki czy kaszlu. A tak pozatym mały dał w nocy pospać i w dzień spał 2 razy po 1,5 godziny, zaliczyliśmy też spacerek bo pogodę mieliśmy poprostu piękną, aż żal było w domu siedzić. Teraz nareszcie spi, położyłam go normalnie spać do łóżeczkao 19:30 a on dostał takiego ataku śmiechu że aż się zanosił i tak śmiał się i piszczał z radości ponad godzinę, potem poczytałam małemu i Wiki bajkę i położyłam go do łóżeczka i po 5 minutach juz spał. Teraz uciekam do wanny. Do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Stawiam kawusię:) Katrina – fryzurka super, a Vaneska to cała mamusia. Boska jest:) Demuluna – Twoje dzieciaczki też słodkie, a i aniołki niczego sobie – gratuluje talentu:) Wszystkim chorym dzieciaczkom dużo zdrówka życzę. Jeśli chodzi o łóżeczko, to ja turystyczne obniżyłam już 3 miesiące temu, a że było mi niewygodnie, to kupiliśmy drewniane i przez jakiś czas było na środkowym poziomie, ale teraz już na najniższym od dłuższego czasu. Nie zwlekajcie z obniżeniem dziewczyny, bo niewiele trzeba do nieszczęścia, a nasze dzieci już w takim wieku, że nie wiadomo kiedy wstaną i pójdą. Wczoraj wieczorkiem farbowałam włosy. Na ciemny blond:) Wyszło jak zwykle – ciemny brąz:):):) No, może nie jak zwykle – jak farbuję jasnym brązem to mam czarne:) Walentynki u mnie z niespodziankami. Małżonek BAAAAAAAAAARDZO się postarał w tym roku. Zaprosił mnie na kolację, a potem... do hotelu do wynajętego apartamentu. Takie małe szaleństwo:) Oj, cudnie było:) Trochę tak, jakbym zdradzała własnego męża z... własnym mężem;) Brakowała nam takiego czasu tylko dla siebie, bez nasłuchiwania, czy dziecko śpi. A po północy grzecznie wróciliśmy do domku, do własnego łóżeczka i do Oleńki:) Dobra kobitki, wracam do pracy:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka - Maya cudna:) Ewcia - Twoje chopaki są cudne:) A kosi słodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u nas ok, dzisiaj na śniadanko pierwszy raz zaserwowałam małemu kluseczki lane na mleku(modyfikowanym oczywiście), bardzo mu smakowało, teraz powoli wybiera się do łóżeczka na pierwszą drzemkę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dużo zdróweczka dla naszych chorowitków 🌻🌻 dziewczynki i co lepiej dzieciaczką ??? U nas ok. - ale śniegu to nam nawaliło że ho,ho zaspy takie że szok !!!!!! Dzięki Aisha ;) Może nie odpowiednią kupujesz farbe to farbowania - za słabą ? Jak się ma ciemny naturalny kolor włosów,to ciężko rozjaśnić je farbą drogeryjną,najlepsze są farby profesjonalne - fryzjerskie, dają 99 % pewności że wyjdzie kolor pożądany ;) Wow !!!!!!!! fajowy wieczorek,mąż się postarał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Aisha dzięki:)Jak widzę zdania są podzielone co do podobieństwa mojej córki do jednego z nas:)A tak poza tym to miałaś super wieczór,pomysłowy ten twój mąż,też bym chciała spędzić z mężem taki wieczorek ale niestety nie mamy z kom dziecka zostawić bo my na obczyznie:( Surfitka wszystkiego naj dla Ninki na 8 miesięcy bo o ile się nie mylę to dzisiaj kończy:) Ewcia Eryś jest przesłodki,w ogóle masz ,ślicznych chłopców:) A ja jutro lecę do Polski z małą,już się denerwuje jak będzie bo ona to teraz nie usiedzi na miejscu,boję się mówię wam:(Ale równocześnie cieszę się że lecimy bo troszkę spędzimy czasu z rodzinką no i w sobotę weselicho siostry-suuuper!!!!Nie wiem czy jeszcze dzisiaj zajrze bo mam pełno spraw,muszę się spakować,spacerek z małą bo słoneczko także nie wiem,także buziaczki i papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia - widzisz, z tym moim farbowaniem to jest tak, że ja wcale nie chcę być blondynką:) Lubię swoje ciemne włosy, ale nie lubie jak są czarne, więc wszystko zgodnie z planem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrina dzięki :) życzę Wam szczęśliwego lotu i udanego,wspaniałego wesela :) demiluna Eryczkowi też muszę zrobić takie kluski lane,a jak ty je robisz ??? Surfitko sto lat,sto lat wszystkiego naj,naj dla Nineczki 👄🌻❤️ Aisha ach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia ja zrobiłam kluseczki wg tego przepisu tylko zamiast mąki kukurydzianej uzyłam zwykłej pszennej i dodałam szczyptę cukru(dosłownie na końcu łyżeczki od herbaty) Lane kluseczki na mleku modyfikowanym: mleko modyfikowane 6 miarek woda 180 ml mąka kukurydziana 6 łyżeczek od herbaty żółtko jaja 1/2 szt. Sposób przygotowania: Zagotować wodę, przestudzić. W połowie wody rozprowadzić mleko. Żółtko połączyć z mąką oraz 4 łyżeczkami wody i wymieszać na jednolitą masę. Pozostałą część wody ponownie zagotować i na wrzącą wodę wlewać masę cieniutkim strumieniem. Gotować przez chwilę. Połączyć z wcześniej przygotowanym mlekiem i wymieszać. Kluseczki powinny być bardzo miękkie, wielkości drobnej kaszy perłowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna, i to już jest takie "gotowe" danie? czy jeszcze coś trzeba do tego potem dodać? ależ mi głowę rozsadza... chyba znów muszę zjeść apap :( wczoraj kręgosłup mnie bolał tak, że butó ubrać nie umiałam, a dziś głowa :( bez sensu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a u nas szpital domowy ja zatoki mąż przeziębiony wiki nadal katar a mały nadal katar cez tempki tylko zaczął kaszlec i daje mu stodal zobaczymy do popołudnia i najwyżej pojade do lekarza, wiki ma od dzisiaj ferie-masakraroznosi ją a ja dostaje na głowe do tego mnie bolą plecy nerwobóle czy co no i kłótnia z małżonem ale mnie w.... dużo by gadac wiec nie zanudzam tylko biore się za kawke i małego marude acha ciekawe co u gosi i kubulka agula dasz rade kochana taka pogoda ze dzieci chorują a jak eryś???? ninka dla ciebie 🌻👄 spadam bo jaszcze was zaraże depresją i dopiero bedzie do potem papa acha demiluna wiesz ja jestem głupia moze troche napisz jeszcze raz jak robisz te kluski?tak jak ty je robisz hihi bo chyba dzisiaj nie kumata jestem albo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba – po to tu jesteśmy, żeby było przed kim się wygadać:) Nie martw się chwilowymi depresjami, wszystko minie i znów będzie dobrze:) Buziaki dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ ja zagotowałam wodę w czajniku i odmierzyłam 180 ml(było szybciej) z tego połowę wody przelałam do garnuszka i jeszcze raz zagotowałam, Do szklanki wbiłam żółtko(wcześniej sparzyłam skorupkę) i do żółtka dodałam mąkę i troche wody(lepiej dodawać mąkę stopniowo bo masa ma mieś lekko lejącą konsystencję) i wymieszałam dokładnie. Potem do gotujacej się wody wlewałam powolutku masę i lekko mieszałam żeby powstały kluseczki(wielkości max ziaren kaszy) i potem do tych kluseczek wlałam mleko modyfikowane przygotowane z reszty wody która miałam zagotowaną, wymieszałam i już, aha dodałam szczyptę cukru ale nie trzeba, małemu bardzo smakowało ale jemu smakuje dosłownie wszystko. Mam nadzieję że w miarę zrozumiale napisałam. Aha jak tam nasze chorowitki, mam nadzieję że już lepiej. Przesyłam dużo ciepełka dla wszystkich bo u nas pięknie, 10 stopni na plusie i słoneczko swieci. A mój Julek ma w nosie wszystko i już drugi raz spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina29.
Witam drogie mamusie . Mam coreczke tez z czerwca niedługo konczy 8 mc i zastanawiam sie czy pije za duzo czy tez w sam raz . daje jej 2 razy mleko zageszczone kleikiem ryzowym około 210 ml , obiadek około 250 ml oraz dererek owocowy z ryzem około 200 ml i kaszke na noc około 210 ml. w miedzy czasie podaje jej wode przegotowane - w ciagu dnia wypije jej około 300 - 400 ml . Ile pija wasze maluszki w ciagu dnia ? gdzies przeczytalam ze dziecko w ciagu dnia powinno wypic wody tyle ile wypija w jednym posilku czyli tu by wychodzilo ze powinna wypic tylko około 210 ml . ale moja corcia jest bardzo aktywna , raczkuje i ciagle wstaje mi w łozeczku - wiec sama nie wiem ile tego picia powinna dostawac . Boje sie isc teraz do lekarza bo teraz pełno wirusow i nie chce zeby mala cos podlapała . z odpowiedzi z gory dziekuje i pozdrwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam pytanie. W którym miesiącu zarosło ciemiączko u Waszych dzieci? U mojego Cezarego już zarosło. Ale dziwne jest to, że szwy czaszkowe na siebie zachodzą. Lekarz powiedział, że to nie do końca normalne i żebym skosultowała to ze swoim pediatrą. Czy wiecie cos na ten temat? Czy to coś groźnego. W necie nic nie mogę znaleźc na ten temat. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Dziekuje za pamiec w imieniu Ninki. Jeju, zycze zdrowka waszym szkrabkom :) I szybkiego wydobrzenia :P Aisha, witam w klubie. Ja juz nie farbuje :P Jedyne co na mnie dzialalo, to ten paskudny proszek u fryzjera, totalnie odbrawiajacy wlosy i robiacy z nich druty :( Kiedys mialam pasemka, a dzis nosze naturalny kolor. A jak zesiwieje to bede sie martwic :P Kiedy idziesz na l-4 ? Jotka, nie mam pojecia jak powinno byc z ciemiaczkiem. Karolina, moja wypija 200-300 ml w ciagu doby. Ale jeszcze nie raczkuje. Goba, glowa do gory. Bedzie dobrze. 🌻 dla ciebie. hanio, trzymaj sie. Katrina, udanej zabawy :) Agula, jak Gabi ? Gosiek, jak Kubus ? Mam pytanko do mam podajacym dzieciom chrupki kukurydziane ? Ile chrupek dziennie mozna dac dziecku ? Jak mam takie paleczki, dlugie na 15 cm. Nina je uwielbia. Dalam jej w sobote jedna, a wczoraj kupki nie zrobila, moze od tego ? Nie wiem, czy te chrupki moga spowodowac zatwardzenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pocieszenie laski jotka niemam pojęcia co i jak z tym ciemiączkiem karolina mój wypije nawet ok.500ml 3-4*herbatke po 100ml i do tego sok np.150ml surfitka chrupki kukurydziane właśnie powodują zatwardzenie są polecane podczas biegenki wiec możliwe że od tego ale po 1 sztuce????troche dziwne bo mój ostatnio po 3-4 długich jadł i nc a małych kiedyś 10 aż wszamał tak mu smakowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, moze to nie jest zatwardzenie, trudno powiedziec, bo dopiero jeden dzien, a w sobote wieczor mi strzelila duza ;) , a jak tylko pytam ile tego mozna dac, bo ona pewnie ze 4 by tez wszamala ;) Ale jak powoduja zatwardzenia, to jej nie moge tyle dawac, bo ona raczej dostanie zatwardzenie niz biegunke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas z oczkami juz lepiej, dzis prawie nie bylo ropy rumianek rzeczywiscie czasem uczula, ale u nas pomogl :) ale dalej w nocy placz, pobudki , ach , brak slow.... dupina odparzona od biegunki, ale druga jedynka jest juz tuz, tuz wiec mam nadzieje , ze niedlugo to sie skonczy...... moja ostatnio wcina po 10 tych dlugich chrupek i dalej ma biegunke 🌻 dla Ninki na nowy miesiac w jej zyciu Jotka... a jaki jest przyrost glowy synka? jezeli jest ok , proporcjonalny to nie martwilabym sie ( moze byc rzekome, pozorne zrastanie sie ) Ewcia... babeczka pycha :) , sama robilas ?? Demiluna sprobuje dzis zrobic kluseczki z twojego przepisu :) Goba ..duzo zdrowka dla calej rodzinki 🌻 Aisha... moze to sprawa hormonow ? Mi fryzjerka nie chciala farbowac wlosow w pierwszym trymestrze , bo twierdzila, ze nie gwarantuje za kolor jaki wyjdzie :O Katrina... udanego lotu i weseliska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki, ale popisalyscie- mialam co czytac;) 🌻 dla Ninki, i buziaki- sliczna mala gwiazdeczka!!! Ewcia Erys taki radosny z braciszkiem, bardzo ladnie robi kosi lapki- BRAWO Dla chorowitkow 👄 Agula, Gosiek- piszcie jak tam sytuacja- polepszylo sie? Goba leczcie sie tam, i nie doluj sie kobieto!!! Katrina bardzo ladnie w nowej fryzurce wygladasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tak na chwilę, bo z Kają na rękach i nic nie nadrobiłam. Dziś Kaję wypisali ze szpitala. :( :( :( Cały czas byłam z nią, miała rotawirusa, rzygała, biegunka, strasznie się wymęczyła ale już zdrowieje. Został tylko plasterek na główce po wenflonie, na rączkach i nóżkach żyłki pękały, aż ma siniaczki. A to wszystko zaczęło się w piątek 13 nad ranem :( Postaram się nadrobić i wieczorkiem odezwać. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka duzo zdrowka dla Kajci- bidulka A ja dzis cos weny nie mam do pisania. Nic ciekawego sie nie dzieje- stagnacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka.. u nas lepiej, w dzien nic jej nie jest jest pogodna , umiechnieta a jak przychodzi noc i pora spania... dzis w nocy juz mi puscily nerwy i nakrzyczalam na nia , aby sie zamknela :( :( :( :( :( nie musze wam chyba pisac, ze czuje sie z tym podle :O Elmirka, biedna Kajunia, wspolczuje wam bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko Wszystkiego NAJ NAJ DLA NINUSI BUZIACZKI OD CIOCI KASI 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek35 co z KUBUSIEM PISZ BO SIE MARTWIMY?CZY BYLISCIE U LEKARZA? CZY TEMPKA SPADŁA? MYSLE O NIM CAŁY DZIEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELMIRKO WIEM CO MOJA JULECZKA MIAŁA TO 4 MIESIACE TEMU SPEDZILISMY W SZPITALU 10 DNI MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×