Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Serferek USG prenatalne zrobi mo lekarz do którego chodzę. Jemu muszę zapłacić 50 za to badanie. Badanie krwi natomiast zrobię w szpitalu na pomożanach. Nie pamiętam jaki jest tam koszt ale jakoś powyżej 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ale nie chce mi się dzisiaj nic robić a pogoda u mnie do bani ciągle pada że głowa boli.Uciekam sie chyba na godzinke położyć to może mi siły wrócą i chęci do sprzątania buzka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja sobie zakupilam pierwszy ciuszek ciazowy spodenki z ogromnym miejscem na brzuszek ale sa smieszne normalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej odnośnie ubrań ciążowych - w jakich sklepach robicie lub będziecie robiły zakupy? Ja znam jedynie H&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mam to szczęście, że nie muszę chodzić po sklepach. Zaraz po usg, zrobię sobie prezent w postaci jakiegoś fajnego materiału i do roboty ! :) U nas dzisiaj piękna pogoda, od razu człowiek ma inne samopoczucie jak słońce świeci i niebo niebieskie. Miłego dnia Mamuśki! :) Acha, gdzieś czytałam, że podstawowe badania prenatalne są refundowane, trzeba mieć tylko skierowanie od lekarza. Ale w sumie to samo czytałam o badaniach na obecność toksoplazmozy, rzeczywistość okazała się inna - trzeba płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abii, gdzie dorwałaś wykroje dla ciężarnych? Ja tez szyłam w poprzedniej ciąży spodnie z gumka, mam je do tej pory ale jak na nie patrzę to mi słabo, są koszmarnie workowato - nieatrakcyjne. A na wykrój brałam zawsze spodnie od piżamy :) Mnie najlepiej odpowiadałyby tuniki i rozpięte spodnie, w których biegam do tej pory. W czymś trzeba w końcu chodzić do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, jaka ja niedomyślna jestem, przecież mogę uszyć tunikę zamiast spodni. Abii wykroje robisz z Burdy czy jesteś wyższa szkoła jazdy i po prostu startujesz z nożyczkami bezpośrednio do materiału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam super wykroje z burdy (sprawdzone na innych ciężarnych :) ) Sukienki z podwyższonym stanem, różnego rodzaju. A co do spodni, to nie lubię ich szyć, za długo to trwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jesienna, no to niedobrze. Mam nadzieje ze wkrotce poczujesz sie lpiej. Moje spodenki z materialem rozciagliwym na brzuszku maja sie dobrze i sa super wygodne :) Nie mieszkam w Polsce, wiec tutaj z ciuchami nie ma problemu, ale sa o polowe drozsze od \"normalnych\" ciuchow, tylko dlatego ze sa dla ciezarnych :( Niesprawiedliwosc !!! 😠 Ale tak to juz jest na tym swiecie ulozone, wiazanki slubne, mimo ze z tych samych kwiatow tez sa trzykrotnie drozsze :P A ja dzis mialam usg prenatalne, przeziernosc 1,1, maluszek ma 6,3 cm od glowki do pupci i jest straszny psotnik. Pani doktor pol godziny probowala go pomierzyc, bo ciagle sie wiercil, w koncu stwierdzila, ze mam wyjatkowo aktywne dziecko :) Na koniec chwycil sie za glowe i odwrocil od nas :D Ale ciesze sie, ze wszystko w porzadku :) jeszcze czekam na wyniki z krwi, ale licze na to, ze bedzie dobrze :) Pozdrawiam serdecznie i do poklikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnia szansa na super prezent!!!!! Zapraszam na moje aukcje!!! http://www.allegro.pl/item273647021_super_lezaczek_bujaczek_idealny_prezent_.html http://www.allegro.pl/item273915858_mata_edukacyjna_tiny_love_super_prezent_.html http://www.allegro.pl/item273657873_super_tani_laktator_.html http://www.allegro.pl/item273931035_super_podgrzewacz_firmy_baby_ono.html http://www.allegro.pl/item275971394_26_szt_ubranek_rozm_62_gratisy_ubierzesz_maluszka.html http://www.allegro.pl/item275983151_25_sztuk_ciuszkow_rozm_62_80_super_prezent_.html http://www.allegro.pl/item276372912_27_szt_ubranek_dla_dzidziusia_rozm_62_80_gratisy_.html Cena minimalna pierwszego zestawu ubrań to 70 zl.Reszta ubranek jest ez ceny minimalnej.Wystawialam pierwszy raz i za bardzo nie wiedzialam o co chodzi z ta ceną minimalną. Ale w zestawie jest 26 sztuk wiec na jedna rzecz wychodzi bardzo tanio!!!A rzeczy sa wogole nie zniszczone!Moze na zdjeciach ie wygladaja tak efektownie jak u niektorych ale to dlatego ze nie za bardzo umiem obrabiac zdjecia np.kasowac tło i takie tam.Ale najwazniejsza jest w koncu cena i jakos rzeczy!prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesienna wiedzmo wracaj szybciutko do zdrowia musisz wylezec chorobe mleczko z czosnkiem najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wiedźmo kuruj się, teraz \"ludowe\" metody będą najlepsze, czyli syrop z cebuli i czosnek. Pozazdrościłyście mi pogody i dziś jest paskudnie :) Miłego dnia Mamuśki i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE mierzejka/28........Nowy Dwór Maz........x..........05.06..13......x... Melania27/27.........Jasło......................x....... 06.06...13.......x Bezire/21............Warszawa................X........0 7.06...13.....X Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....11......X surferek78/29.......Szczecin..................X........1 2.06....12......X abii/32..............Chorzów....................X....... .16.06.....12.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.............x.........18 .06.....10......x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x kasia78/29.............łodz......................x...... ..19.06....12.....x perłakrynicy31......Pajęczno..................x........2 3.06......9..... .x ilse_el/30.............Wroclaw..................X....... 27.06......10......X jesienna_wiedzma/29...Gryfino..............X........29. 06......9......X martusia 82/24....Kalisz/WB.................X.........29.06......9. .....X ania p/30...............Toruń....................X........30.06. ......9.....X świdniczanka/25.....Świdnik...................X........1 9.06.......11....X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
Cześć Dziewczyny! Kiedys byłam założycielką topiku Czerwiec 2008-kto o tym wie, ale niestety ku mojemu zdziwieniu ktos go skasował i po tym czasie juz tu nie bywałam, ale w koncu postanowilam zajrzec. Termin porodu mam na 5 czerwca, to moje pierwsze malenstwo i bardzo sie na nie ciesze. Jak tam u Was brzuszki, czy juz cos widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Merana! Zapraszamy do nas :) Brzuszki widać, narzekamy na niedopięte spodnie i problemy z garderobą. A ja już po usg. Nareszcie! Miałyście racje, przeżycie jest niesamowite,ze wzruszenia mnie zatkało i nie umiałam wydusić z siebie nic więcej poza ychy. Pielęgniarka pewnie pomyślała, że jestem nieczuła zołza, a ja się bałam, że się rozbeczę! Ale najważniejsze, że wszystko jest ok. Wiedźmo jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki pogoda w łodzi okropna ja rano zaprowadziłam corke do szkoły i poszlam dalej spac normalnie bym to mogła robic 24 godz na dobe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zakopana po uszy w kołdrze. Mam już dość. Od kataru jestem tak zapuchnięta że ledwo widzę na oczy. Dostałam niestety antybiotyk.Ale lekki zwykłą penicylinę. Więc nie ma takiego kopa i pewnie dłużej będę dochodziła do siebie. Zamówiłam sobie na allegro śliczne ubranka ciążowe. Niedrogie i naprawdę ładne. Weekend mam spokój i jestem sama. Mąż pojechał do Poznania na wykłady a dzieciaki zabrał ich tatuś. Wybyczę się za wszystkie czasy. Trzymajcie się ciepło. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ale u mnie straszna pogoda.Mam dzisiaj małe przyjęcie więc troche roboty to mi sie nie nudzi. jesienna_wiedzmo szypkiego powrotu do zdrowia🌻🌻🌻 MIŁEGO WEEKENDU MAMUSIE:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie co tam u was bo mi niedziela mija powoli i pogoda znowu do kitu.Troche nudy ale co zrobić zostalo tylko byczenie po obiedzie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina-londyn
hej 13 tydzien. samopoczucie nadal okropne zmeczona jestem zaraz po wyjsciu z lozka,i marze tylko zeby moc tam wrocic. usg mialam tydzien temu -5.6 cm w 11 tyg+6 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na sekundę, poprawić tabelkę NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE mierzejka/28........Nowy Dwór Maz........x..........05.06..13......x... Melania27/27.........Jasło......................x....... 06.06...13.......x Bezire/21............Warszawa................X........0 7.06...13.....X Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....11......X surferek78/29.......Szczecin..................X........1 2.06....12......X abii/32..............Chorzów....................X....... .16.06.....12.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.............x.........18 .06.....10......x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x kasia78/29.............łodz......................x...... ..19.06....12.....x ilse_el/30.............Wroclaw................syn....... 21.06......12......X perłakrynicy31......Pajęczno..................x........2 3.06......9..... .x jesienna_wiedzma/29...Gryfino..............X........29. 06......9......X martusia 82/24....Kalisz/WB.................X.........29.06......9. .....X ania p/30...............Toruń....................X........30.06. ......9.....X świdniczanka/25.....Świdnik...................X........1 9.06.......11....X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ale tu pustki wyjechałyście gdzieś czy co. U mnie od rana ładna pogoda ale samopoczucie kiepskie bo całą noc nie mogłam spac a teraz chodze jak neptyk. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE mierzejka/28........Nowy Dwór Maz........x..........05.06..13......x... Melania27/27.........Jasło......................x....... 06.06...13.......x Bezire/21............Warszawa................X........0 7.06...13.....X Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....11......X surferek78/29.......Szczecin..................X........1 2.06....12......X abii/32..............Chorzów....................X....... .16.06.....12.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.............x.........18 .06.....10......x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x kasia78/29.............łodz......................x...... ..19.06....12.....x ilse_el/30.............Wroclaw................syn....... 21.06......12......X perłakrynicy31......Pajęczno..................x........2 3.06......9..... .x jesienna_wiedzma/29...Gryfino..............X........29. 06......9......X martusia 82/24....Kalisz/WB.................X.........29.06......9. .....X ania p/30...............Toruń....................X........30.06. ......9.....X świdniczanka/25.....Świdnik...................X........1 9.06.......11....X Merana/25 Zielona Góra x 05.06 15 x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki jakos sie tu maly ruch zrobił .U mnie narazie wszystko ok tylko mam zgage i strasznego lenia ale jeszcze tylko poł roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE mierzejka/28........Nowy Dwór Maz........x..........05.06..13......x Merana/25 Zielona Góra .......................x........ 05.06...15..... x Melania27/27.........Jasło......................x....... 06.06...13.......x Bezire/21............Warszawa................X........0 7.06...13.....X Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....14......X surferek78/29.......Szczecin..................X........1 2.06....12......X abii/32..............Chorzów....................X....... .16.06.....12.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.............x.........18 .06.....10......x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x kasia78/29.............łodz......................x...... ..19.06....12.....x świdniczanka/25.....Świdnik...................X........1 9.06.......11....X ilse_el/30.............Wroclaw................syn....... 21.06......12......X perłakrynicy31......Pajęczno..................x........2 3.06......9..... .x jesienna_wiedzma/29...Gryfino..............X........29. 06......9......X martusia 82/24....Kalisz/WB.................X.........29.06......9. .....X ania p/30...............Toruń....................X........30.06. ......9.....X Witam Nie odzywalam sie bo mialam imprezowy weekend. Akurat ja i moj maz obchodzimy urodziny blisko siebie i odwiedzili nas goscie :) Chyba przesadzilam z jedzeniem, bo mam teraz zaparcie i boli mnie brzusio caly dzien :( Mam nauczke. Isle_el, ale super - synek :D A jak to zrobilas ze sie dowiedzialas? Bo ja sie pytalam na ostatnim usg, to mi powiedziala ze za wczesnie i nawet nie sprobowala spojrzec w tamta okolice maluszka. :( A nastepne usg pewnie dopiero po 20 tc. No ale skoro nie wiem, to nadal jest po prostu dzidzius lub Kubus :P Dziewczyny tyle nas jest w tabelce i nic nie piszecie :( A tu tyle sie w nas dzieje :) A jak tam waga u was? Ja jestem 1 kg na plus :) I zaczyna byc widac :) Juz nie moge sie doczekac pierwszych ruchow, ale wiem, ze jeszcze z 6 tygodni przede mna. Ale jak przedtem czekalam do 13 tc, zeby skonczyc I trymest to teraz czekam na ruchy :) A potem bede czekac na porod. Trzeba sobie jakos podzielic ten czas, no nie? ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Szkoda, że tak mało dziewczyn się udziela. A ja na razie chudnę, ale położna mnie pocieszyła, że jeszcze to nadrobię. No nie wiem, to samo słyszałam miesiąc temu. Najbardziej cieszę się z tego, że nudności zelżały - nareszcie. Też chciałabym wiedzieć jaka jest płeć dziecka. Oczywiście najważniejsze by zdrowe było, ale ja tak po cichu marzę, by była to córeczka. Czy któraś z Was, mam, będąc w ciąży miała nadżerkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski u mnie piękna pogoda słoneczna tylko troche mrożno u nas zaczoł sie 12 tydzień no to pewnie z 5 tygodni i poczuje ruchy.Z pierwszym dzidziusiem miałam właśnie w 17 tygodniu. Ale mam nygusa nic mi się nie chce a tyle prasowania moze ktos chętny do pomocy przyjme kazde wolne ręce. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - mały tak wypiął dupkę, że po prostu było widać. Ja się kiedyś tez dziwiłam, jak to możliwe, ze z gabinetu wychodzi kobieta w ciąży, zupełnie płaska, czyli młoda ciąża, i słyszę jej słowa do męża - syn. No ale widać, że to możliwe.ego Abii, ja miałam nadżerkę w poprzedniej ciąży i mam teraz. Robię regularnie cytologię i na razie mam tego nie ruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki jak się czujecie??? U mnie przez ostatni okres coś się działo, miałam plamienia jutro mam powtórne pobieranie krwi bo wyszło mi za dużo glukozy cholernie się boje co sie dzieje ale mam nadzieje ze ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×