Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

ja dziewczeta mam brzuszek jak bym była w 5 miesiacu nie wiem dla czego tez bym chciała juz czuc dzidziusia ciekawe jak to jest przy drugim❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak tam nasza wiedzma zyje mam nadzieje ze zdrowieje dawno sie nie odzywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie. Przeziębienie mnie odpuszcza za to żebym nie czuła się zbyt komfortowo to wyskoczył mi dysk. Leże praktycznie plackiem i gdyby nie laptop to nawet bym się nie mogła odezwać.Nie mogę pracować. Mam dość bezczynności. Ruchy w drugiej ciąż czuje się szybciej niż w pierwszej. Nudności mi przeszły. Humorzasta jestem strasznie i nie mam wcale apetytu. Za to pragnienie mam co najmniej jak smok wawelski po uczcie jaką mu Dratewka zafundował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE mierzejka/28........Nowy Dwór Maz........x..........05.06..14......x Merana/25 Zielona Góra .......................x........ 05.06...15..... x Melania27/27.........Jasło......................x....... 06.06...13.......x Bezire/21............Warszawa................X........0 7.06...13.....X Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....14......X surferek78/29.......Szczecin..................X........1 2.06....12......X abii/32..............Chorzów....................X....... .16.06.....12.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.............x.........18 .06.....10......x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x kasia78/29.............łodz......................x...... ..19.06....12.....x świdniczanka/25.....Świdnik...................X........19.06.......11....X ilse_el/30.............Wroclaw................syn.......21.06......12......X perłakrynicy31......Pajęczno..................x........23.06......9..... .x jesienna_wiedzma/29...Gryfino..............X........29. 06......9......X martusia 82/24....Kalisz/WB.................X.........29.06......9. .....X ania p/30...............Toruń....................X........30.06. ......9.....X Witam wszystkie mamusie! abii, ja narazie też chudnę, ale już powoli brzuszek widzę wychodzi. Wymioty i nudności też powoli mi mijają, więc mam nadzieję, że już będę tyć. Ogólnie czuję się troszkę lepiej choć nadal mi się nic nie chce. pozdrawiam Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wczoraj niepotrzebnie się pochwaliłam, że nudności mijają :) Mało mnie później na drugą stronę nie wywróciło :) Już sie nie będę chwalić. A mnie się też nic nie chce. A mogłabym tyle zrobić! Siedzę w domu, powinnam to wykorzystać, a nie mogę. Czekam na zastrzyk energii, który powinien podobno niedługo nadejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja już po wstępnym sprzątaniu ale nie czuje sie za dobrze bo jakis kurcze wirus mnie dopad i gardło mni boli jak cholera. Narzaie lecze sie domowymi sposobami jak to nie pomoże to musze iść do lekarza.Jutro mam w szkole występ świąteczny synka już nie moge sie doczekać... POZDRAWIAM I MIŁEGO DNIA p.s. słuchajcie wy też nie macie apetytu bo ja od trzech dni to najchętniej bym nic nie jadła ale nie mam mdłości tylko do jedzenia musze sie zmuszać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!:) a ja jem jak opętana...chyba pod koniec ciązy bede wyglądała jak wieloryb, akurat nie miałam jakis strasznych nudności w 4 do 8 t.c. troche mdliło mnie rano ale znalazłam sposób i teraz zanim wstane z łożka biore łyka wody gazowanej:) Jesienna a Ty jak sie czujesz??? byłas juz na USG prenatalnym? ja czytałam ze mozna isc do 16 t.c. rózne są opinie a mnie juz termin pogania. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia24
Cześć ostatnio podczytuję wasze forum :) Takze spodziewam sie dziecka na początku czerwca .Jest to już moja 2 ciąża :)Mam już 4,5 letniego synka .Z chęcia się do was przyłącze wiadomo im nas więcej tym razniej :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE Ewcia24..............śląsk............x..........02.06..16......x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz........x..........05.06..14......x Merana/25 Zielona Góra .......................x........ 05.06...15..... x Melania27/27.........Jasło......................x....... 06.06...13.......x Bezire/21............Warszawa................X........0 7.06...13.....X Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....14......X surferek78/29.......Szczecin..................X........1 2.06....12......X abii/32..............Chorzów....................X....... .16.06.....12.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.............x.........18 .06.....10......x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x kasia78/29.............łodz......................x...... ..19.06....12.....x świdniczanka/25.....Świdnik...................X........19.06.......11....X ilse_el/30.............Wroclaw................syn.......21.06......12......X perłakrynicy31......Pajęczno..................x........23.06......9..... .x jesienna_wiedzma/29...Gryfino..............X........29. 06......9......X martusia 82/24....Kalisz/WB.................X.........29.06......9. .....X ania p/30...............Toruń....................X........30.06. ......9.....X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE Ewcia24..............śląsk............x..........02.06.. 16......x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz........x..........05.06..14......x Merana/25 Zielona Góra .......................x........ 05.06...15..... x Melania27/27.........Jasło......................x....... 06.06...13.......x Bezire/21............Warszawa................X........0 7.06...13.....X Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....14......X surferek78/29.......Szczecin..................X........1 2.06....12......X abii/32..............Chorzów....................X....... .16.06.....12.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.............x.........18 .06.....10......x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x kasia78/29.............łodz......................x...... ..19.06....12.....x świdniczanka/25.....Świdnik...................X........1 9.06.......11....X ilse_el/30.............Wroclaw................syn....... 21.06......12......X perłakrynicy31......Pajęczno..................x........2 3.06......9..... .x jesienna_wiedzma/29...Gryfino..............X........29. 06......9......X martusia 82/24....Kalisz/WB.................X.........29.06......12.....X ania p/30...............Toruń....................X........30.06. ......9.....X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina-londyn
ja mam termin na 14 czerwca nudnosci minely,i nie bylo tak zle ja w pierwszej ciazy 7 stycznia dowiem sie jaka plec maluszka chcialabym nastepna dziewczynka a wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor. Ja chcialabym po prostu znac plec. Nie mam dzieci i nie wiem czy dane bedzie mi miec nastepne, i zalezy mi na tym by po prostu bylo zdrowe. Ale fajnie wiedziec, szukac imienia i zwracac sie odpowiedznio do brzuszka :) A ja mam jadlowstret od poczatku ciazy. Nie mam nudnosci, jedynie reaguje na zapachy, czasami negatywnie i odrzuca mnie od jedzenia. Chociaz ostatnio zauwazam poprawe apetytu :) I juz sie boje co to bedzie ;) Fajnie ze jest nas coraz wiecej, Ewcia, karolina - witajcie :D Dobranoc, kolorowych snow 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Właśnie się dowiedziałam (z własnej inicjatywy), że termin wykonania pierwszych badań prenatalnych mija mi za trzy dni. Następne i już będą inne dopiero w dwudziestym tygodniu! Oczywiście moja pani doktor nie mogła mi o tym powiedzieć jak byłam dwa tygodnie temu u niej, bo po co. Muszę zmienić lekarkę, bo tej mam już dość. Gdy przed ciążą miałam robioną cytologię, powiedziała mi, że wynik jest super. Ale wyników nie zobaczyłam. A teraz okazało się, bo zobaczyłam w karcie, że mam II grupę i tę cholerną nadżerkę. I to ma być super? I teraz jeszcze te badania. Musiałam się wygadać, bo jestem zła. Gdybym nie miała internetu, to nic bym nie wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abii cytologia II stopnia jest jak najbardziej prawidłowa. Skąd wiesz że masz nadżerkę? Tak ci lekarka powiedziała? Czy samam wywnioskowałaś z wyników badań? A lekarza zmień skoro nie poinformował Cię o tak podstawowych rzeczach. Okazuje się że nie mogę pracować bo tam gdzie pracuję jest duże pole magnetyczne wytwarzane przez urządzenia i jest to bardzo szkodliwe dla maluszka. Jak ja wytrzymam tle czasu bez pracy. Teraz gdy byłam chora to bezczynność mnie obezwładniała a teraz? To będzie straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.surfitko ja tez jestem bardzo ciekawa co pod serduchem nosze.z mezem celowalismy core,lecz kto wie co nam udalo sie zmajstrowac:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczeta boli mnie strasznie głowa juz drugi dzien wziełam jeden apap ale pomugł tylko na 20 min co ja mam zrobic ta cholerna migrena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masterek28
Cześć dziewczyny! mam pytanko co do Waszej zmiany wagi od momentu zajscia w ciążę do chwili obecnej?bo osobiście mam ogromny apetyt, wcinam równo i w ciągu 3 m-cy przytyłam 10kg!co prawda od zajścia w ciążę rzuciłam z dnia na dzień palenie (a paliłam sporo), ale to nie jeste przecież żadne usprawiedliwienie? czy któraś z Was też boryka sie z takim problemem?Napiszcie jak to jest u Was bo juz głupieje i nabawiam się kompleksów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia 28
masterku - ja dokładnie jak ty przytyłam 10 kg a termin mam na początek czerwca. też rzuciłam palenie z dnia na dzień i też czuję się fatalnie:( dzisiaj kupiłam juz 3 spodnie ciążowe bo nic nie moge na siebie włożyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja przez dwa miesiące przytyłam 5 g. i jest mi strasznie wstyd ale niestety nie rzuciłam palenia. Codziennie sama siebie łajam za to ale wciąz popalam. I nie umiem przerwać.Przestaję na dzień lub dwa a potem znów. I nie umiem się zmusić mimo że wiem że strasznie zatruwam malucha. Pomocy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masterek28
Hej dziewczyny! Nie gniewajcie sie że to powiem, ale ulżyło mi wiedząc, że nie jestem jedynym powiększającym się wielorybem juz w 4tym miesiący ciąży!Po prostu dobrze wiedzieć,że nie tylko ja zmagam sie z takimi objawami. Z tego co czytałam do tej pory większość udzielających się na forum miała mdłości i zeszczuplała więc zaczęłam się zastanawiać czy ze mną wszystko jest oki. Bardzo współczuję wszystkim tym dziewczynom, które mają mdłości-dodam. Jesienna wiedźmo!wiem jak ciężko jest zerwać z nałogiem ale sama paliłam 10lat i to nawet często więcej niż paczkę dziennie i udało mi się. Teraz nawet prawie przestałam myśleć o istnieniu papierosów!Więc trzymam za Ciebie kciuki!Bardzo mocno! A Ty mamuniu 28 nie przejmuj się-w takim razie możemy rozrastac się razem-bo puszyści są weselsi a to ponoć sprzyja dobremu rozwojowi naszych przyszłych pociech. zdradx lepiej gdzie kupujesz odzież ciążową bo ja na razie mam tylko jedne galotki ciążowe a przydałoby się kupić jeszcze min jedna parę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki ! Dawno mnie tu nie było. Ja obecnie ważę 65 kg nie wiem ile przytyłam bo nie wiem ile ważyłam przed ciązą ale podejrzewam, że 3-4 kg.Własnie zamówiłam sobie spodnie dla ciężarówek na allegro. Myślałam że z czasem spanie mi odpuści, ale niestety nie -mogłabym spać i spać. W środę byłam na usg genetycznym i miałam robić test PAPA, ale lekarka powiedziała, że usg jest wporządku i nie widzi potrzeby robienia tego testu gdyż i tak jego wynik w 80% opiera sie na wynikach usg. Powiedziała, że gdybym jednak się zdecydowała no bo to moja decyzja to mam przyjśc w poniedziałek sama nie wiem co mam zrobić chyba zrezygnuję. Apetyt mam duży najlepiej na słodkie i kwaśne czyli lody, lody, lody,kwaśna kapusta, bigos z kwaśnej kapusty bez mięsa i kiełbasy, kiwi, żelki.......itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia 28
Masterku 28 - ja jedne spodnie kupiłam w H&M , drugie zamówiłam sobie w QUELLE( i co dziwne przysłali w ciAgu tygodnia) a dziś kupiłam w "zwykłym sklepie z ciuszkami ciążowymi zauważyłam ,że waga juz tak nie rośnie mocno - chyba najgorsze za mną( chodzi o typowe tycie;) ) to moja druga ciąża - córcia w styczniu kończy 8 lat i z tym paleniem to ja tak mam ,że w ciązy mnie odrzuca - więc ,żadna to moja zasługa te przed ciążą paliłam paczkę dzinnie - czasem mnij a czasem wicej:( i Wiedzmo wiem ,że cięzko rzucic- może chociaz ogranicz się do minimum jak dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia 28
cos mi nie wyszło:( ale tam jest dział mama i dziecko a w nim odziez ciążowa jest spory wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wczoraj stanelam na wadze i wychodzi na to ze w ostatnim tygodniu przytylam okolo 1kg! W sumie od poczatku ciazy 2-3 kg. Lekarz mi powiedzial, ze najlepiej byloby gdybym nie przytyla wiecej niz 10, co wydaje mi sie nierealne, zwlaszcza ze ostatnio apetyt dopisuje ;) No coz, po porodzie bede sie martwic :p Wiec wy tez sie nie przejmujcie, urodzimy i przejdziemy na zbiorowa diete ;) A jak przygotowania przedwiateczne? Ja jutro chyba meza juz zmusze do posciagania firan i wypiore je :) Milego weekendu, pozdrawiam. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
cześć wszystkim:) podobnie jak wy jestem w ciąży i termin mam na DZIEŃ DZIECKA czyli 1 CZERWCA. to moja trzecia( i mam nadzieję że ostatnia) ciąża.mam 6 letniego synka Gabrysia i 5 letnią córeczkę Wiktorię. nie planowałam tej ciąży i na początku byłam załamana, tetaz już się oswoiłam z tą myślą i nawet zaczynam się cieszyć, choć wiem że będzie trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×