Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Czesc, ciesze sie, ze dziala :) Kasia, wejdz w preferencje i tam wklej caly adres do stopki :) A co u was, jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mierzejka
Dzis byłam na badaniu usg i widziałam moje maleństwo. Podobno wszystko jest o.k. tak się bałam tego badania, ale na szczęście dzidzia rozwija się prawidłowo. Miał lub miała takie długie nóżki. tego widoku nie da porównać się do niczego. powoli mija mi 12 tydzień a ja ciągle mam mdłosci, wymioty i dziwne humory. mój mąż właśnie się na mnie troszke obraził bo niezbyt grzecznie mu odpowiedziałam na jakieś niby normalne pytanie. czy wy też jesteście takie rozdrażnione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaa82
Witam dziewczyny! Ja mam co prawda termin na 7 lipca 2008, ale lekarz mówił, ze równie dobrze moze to być 3 tygodnie wcześniej lub później. Jesteśmy z mężem bardzo szczęśliwi, miałam plamienia, ale już minęły i oby nie wrociły , biorę jeszcze duphaston. USG miałam tydzień temu i maleństwu biło serduszko. NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE mierzejka/28........Nowy Dwór Maz........x..........05.06..12......x... Melania27/27.........Jasło......................x....... 06.06...11.......x Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....11......X sureferk78/29.......Szczecin..................X........0 6.06....11......X abii/32..............Chorzów....................X....... .16.06.....10.....x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x kasia78/29.............łodz......................x...... ..19.06......10.....x ilse_el/30.............Wroclaw..................X....... 27.06......9......X jesienna_wiedzma/29...Gryfino..............X........29. 06......9......X monikaa82...............Kraków................X.........07.07......8......X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia78http//babystrology.com
zobacze teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia78http//babystrology.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesienna wiedzma, nie martw sie a przede wszystkim nie denerwuj :) Wypoczywaj i wierze ze bedzie dobrze :) No i sie ciesze Kasiu i mierzejko ze stopka dziala :) Mierzejko, ale fajnie ze dzidzio juz taki duzy. Ja mam usg za tydzien, ciekawe co u malenstwa slychac :) Monika, witaj. Nie wazne kiedy masz rodzic, fajnie ze sie przylaczylas. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jesienna Wiedźmo, mam nadzieję, że już dobrze się czujesz. Mierzejka, ale Ci zazdroszczę, że widziałaś już dziecko, ja muszę czekać jeszcze trzy tygodnie... A co do samopoczucia, to mam tak samo jak Ty, mój mąż powiedział mi wczoraj, że ciężko ze mną wytrzymać. Niech te hormony już się uspokoją. (że nie wspomnę o nudnościach) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abii, te trzy tygodnie miną Ci bardzo szybko, przynajmniej u mnie tak było, bo też musiałam tyle czekać, niewiem jak wy ale ja żyję od usg do usg. Ciągle nie mogę uwierzyć, że noszę w sobie już takie duże dzieciątko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesienna ...jak sie czujesz??? kto jest Twoim lekarzem?? ja byłam u niedzielskiego ale srednio mi przypadł. Przeszły mi pobolewania brzucha i nawet nie ganiam juz tak do toalety w tym tyg lece na usg:). I mam pytanie czy wybieracie sie moze na usg 3 D (prenatalne nieinwazyjne) w 12-13 t.c.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania27
witajcie...ja slyszalam ze najlepiej USG 3D lub 4D zrobic miedzy 18-20 t.c... wówczas najlepiej widac ewentualne wady dziecka...wczesniej na pewno tez jest super sprawa, ale bardziej po to żeby obejrzec sobie dzidziusia, niz zeby lekarz zrobil konkretny uzytek z tego badania... ale znawcą nie jestem, najlepiej to lekarza zapytac...ja sie na pewno wybiorę, ale troszkę później...póki co w przyszłym tygodniu idę na tradycyjne USG z wynikami badań...mam nadzieje że wszystko bedzie ok... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania p
dziewczyny napiszcie mi w jakim tyg. robi sie badania na toksoplazmoze i jak to wyglada u Was cenowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja tez sie codziennie boje o dzidzie ale tzeba miec zimna krew JESIENNA WIEDZMO mnie tez nieraz sie robi taki twardy brzuch i boli wszystko bedzie ok ja jutro ide do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania p ja robiłam na pierwszych badaniach i kosztowało 40 zł to badanie nie jest refundowane niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu p ja robilam to badanie 4 tyg temu kosztowało 40 zł ono nie jest refundowane szkoda co nasza POLSKA i nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×