Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

a na początek dzidzia leży sama bez niczego latem?na kocyku jakimś nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mysle rozkladac rozek i niech sobie lezy jak na kolderce, albo na kocyku..ewentualnie przykryc mozna pieluszka. Przeciez bedzie lato i raczej bedzie cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ale sie rozpisalyscie, na temat cukru to ja sie nie wypowiadam bo nie mam pojecia, ktoras tam napisala, ze od slodyczy sie nie dostaje cukrzycy wiec wszamalam jeszcze 2 balisto do tego pol melona..pyycha, ale obiadu dzis nie jadlam ;) bylam u lekarza, badal mnie od srodka, wszystko jest dobrze, nic sie nie otwiera, tylko maly sie nie przekrecil :( i juz nie ma szans, chyba, ze cud sie stanie, dupka jest na dole dokladnie tam gdzie powinna byc glowka, dostalam skierowanie na cc, musza ja zrobic miedzy 14-18 maja.. maly ok, wazy wg ich obliczen 3150g , ale lekarz mowi, ze moze byc ok 100g roznicy, bo juz jest duzy i ciezko mu zmierzyc. Jutro ide sie zameldowac do szpitala.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweethoney21
bry jest tu ktuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweethoney21
globa 1 też jestem w 33tygodniu ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w wózku taki jakby materacyk mięciutki we wzorze całej wyściółki ale chcę jej jeszcze położyć kocyk. No i drugi do przykrycia, jakby trzeba było. A pościel nawet dzisiaj oglądałam, ale myślę, że to jest niepotrzebne. Torby chociaż w komplecie nie miałam, to i tak nie kupuję. Uważam, że jest bardzo potrzebna, ale ponieważ mam plecak w dokładnie takich kolorach jak wózek, nawet odcienie te same no i wolę nosić plecaki niż torebki, to będę go używać zamiast torby. Na spacerze będzie jechał w koszu na zakupy, a jak gdzieś iść to na plecy i nawet wygodniej. PM -- szkoda, że nie będziesz mogła rodzić siłami natury, bo na cud to Ty lepiej nie licz. Ale jest tego ogromny plus. Możesz idealnie zaplanować kiedy Mały Eliasek zawita na świecie, no i będziesz mogła Go szybciej utulić i wycałować ;) Więc główka do góry. Tylko pamiętaj napisać do nas zaraz po powrocie ze szpitala. Ja nawet wymyśliłam, że jak urodzę Kajunię to poproszę męża, jak wróci na noc do domku, żeby Wam wszystko napisał. Pewnie i tak zapomni z wrażenia, ale może nie, i może pochwali się naszą Królewną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj już się nie nastawiaj. Wypij jak zwykle meliskę i wmów sobie, że spać Ci się chce, może się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna ładna, szczególnie jak Ci sie z czymś kojarzy. Ja wybrałabym 14 albo 18, bo 14 to nasza rocznica "chodzenia" przed ślubem, a 18 to data ślubu. Choć inne miesiące. Wybierz z tych 5 dni, taki który najmilej Ci się kojarzy. Ja wymyśliłam, że chciałabym żeby Kajusia urodziła się 7 czerwca tak jak ja, ale potem sobie wkręciłam, że gdyby coś poszło nie tak, to moje urodziny byłyby najgorszym dniem w moim życiu. Ale ja mam schizy jakieś, normalnie tylko mnie bić po głowie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) PM jak ja sopie przypomne swoj pierwszy porod to szczerze mowiac chyba chcialabym miec cesarke.Nie masz sie co martwic bedziesz miala swjego synka juz niedlugo-super.glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pm weż za wczasu nospe albo coś.ja bym chciała na 26 urodzić dzień matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj.powinna pomóc jest na skurcze mięśni gładkich.więc oże pomoże anie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mnie cos boli podbrzusze :o Mamuska, duzy ten twoj maly ;) Szkoda ze sie nie odworcil uparciuszek, ale pewnie wlasnie dlatego ze duzy jest. No ale pod zebra moja to nogi wsadza, a twoj? raczki ? Ciekawe. Elmirka, plecaki tez mi sie podobaja, juz ogladalm takie z kieszonkami specjalnymi, izolowanymi na butelki. Wozek tez nie ma w komplecie torby. Tylko koszyk i to nie za wielki. Musze sie tym torbom blizej przygldnac nastepnym razem i kupic cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos ty,nie ma sie co martwic.Moje kolezanki ktore mialy cesarke to sie boja porodu naturalnego,bo przy cc to cie usypiaja i budzisz sie po wszystkim z malenstwem u boku,a naturalnie roznie to bywa i kazda kobieta to znosi inaczej,a skurcze nie omijaja niestety.A wiec bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, jak to usypiaja? Moje znajome mialy tylko znieczulenie w kregoslup, wszystko slyszysz co sie dzieje . I widzisz dzidzie zaraz jak ja wyjma z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jotka 79
My kupilismy jedna posciel do lozeczka taka: http://www.feretti.pl/PL/images/stories/2007/Safari_Pink_Cream.jpg a drugiej nie mam jak pokazac, ale brat mi kuopil za granica, kolorowa w zwierzaczki. Ktora z Was jest jeszcze w 32 tygodniu ciazy? Jak czujecie ruchy? Ja czuje bardzo :) Ale teraz bardziej sa to takie przekrety jakby i wypinania :) Kochany maluszek :) Czuje ruchy w roznych miejscach wiec nie wiem jak dzidziak jest ulozony. Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam teraz w szpitalu to duzo dziewczyn brało znieczulenie zewnotrz oponowe i nie narzekało wrecz mnie namawiało zebym sobie wzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jotka łądna ta pościel.bardzo ciekawa i do łóżeczka nawet wiekszego jak dzidzia już nie bedzie miała szczebelków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jotka 79
No wlasnie, na dluzej bedzie przydatna :) Tylko droga niestety, ale dzidziusiiowi nie ma co zalowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×