Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

czesc dziewczynki :) melduje sie po dluzszej przerwie! zaleglosci mam spore w czytaniu ale coz, postaram sie juz byc na biezaco. Moje dziecie starsze wlasnie konczy rozyczke, wiec za mna tydzien siedzenia w domu. Na poczaku byl koszmar a teraz nie chce isc do przedszkola. Mam wraznie, ze to juz powoli zazdrosc o babla sie zaczyna.Choc najgorsze dopiero przed nami... Jestem w trakcie kolejnej dawki clotrimazolem i coraz bardziej boje sie o dzidzie. Ale musialam, bo to paskudztwo powduje skurcze i balam sie przedwczesngo porodu,choc skurcze nadal mam (juz co prawda rzadziej) ale sa. Do tego mnie brzuch dolem pobolewa. Nie chce panikowc, bo ostatnio tak jezdzilam do szpitala a okazalo sie, ze to macica sie rozciaga i nie ma zadnych postepow w szyjce, a teraz mi tak brzuszek podrosl, ze hej. Wiec jeszcze chwile poczekam. Moze sie wyciszy. Oczywiscie Mg idzie 3xdz. Martusia apropos tych wynikow to to pierwsze to jest hemoglobina i norma jest 115-165, wec na to wygada, ze masz lekka anemie, ale spokojnie wezmiesz Fe i bedzie good. A to drugie MCV 78-98 taka norma. A ile masz red cell (erytrocytow)? A tak poza tym dziewczynki to widze, ze apeyt Wam dopisuje. Ja tez nie narzekam.Ale jestem z tych , co nie wazne ile zjedza i tak nie bedzie po nich widac. przed ciaza wazylam 45 a teraz 56 i tylko brzuch i cyce mi urosly :) Choc slodyczy nie jem , ze wzgledu na grzyba, to kilogram winogron dziennie obowiazkowo musi byc :) kolrowych snow :) i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...36...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..34....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...34...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....31.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......33. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....32..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...31...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........XXX............27.0 6...29....X Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......31...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, ale ja jestem glupia. Juz po 2 w nocy a ja szperam po necie o wynikach tosko... Moje wyniki: IgM 3.0 AU/ml - wynik ujemny czyli, że w tym momencie nie jestem chora. IgG 3.0 IU/ml - i tu nie rozumiem. Mam podane min. 0.0 i max. 8.8 czyli wynika z tego, ze IgG mam w normie. Ale co to znaczy w normie? Bo przeciez trzeba miec najlepiej dodatnie! A ja nie wiem czy to jest dodatnie czy za malo tego i juz traktuje sie jako ujemne. A to wazne bo nie wiem czy mam wystarczajaco tych przeciwcial. Nigdzie w necie nie moge tego znalezc. Czy ktoras miala podobne wyniki? Pomozcie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, a ja sadze ze wlasnie taki wozek bedzie dobry, skretne kolka, bez gondoli. Mi sie wydaje ze w gondoli dziecku bedzie w lecie goraco, a ten wozek na pewno sie rozkalda calkowicie na plasko. No i cena ludzka..tutaj tez sa wozki po 1000 dolarow ( 2 tys zlotych), a nawet wdzialam po 3tys dolcow i wydaje mi sie, ze chyba nie ma co przesadzac. Ja w sumie i tak bede wiecej samochod uzywac, a wozek to tylko na spacerek kolo domu. Ale kazdy wybiera to co lubi i na co go stac. Mala mi, bardzo ladny ten wozeczek, podoba mi sie, ale cena..kosmos jak pisaly dziewczyny. No i brzusiu malutki :) Mam dobre wiesci.Moja mala ulozona glowka w dol, wazy dokladnie 2 kg, jest zdrowa i pulchniutka ( i jednak dziewczynka :) ) . Widzialam ja w 4D, jak usilowala sobie wsadzic obie raczki do buzi na raz ;) Oczywiscie jak zwykle kopala lekarce w sensor. Wedlug usg termin na 6 czerwca, ale to odchylenie od prawdziwego terminu jest w normie :) Na pewno bede ja tulic nie pozniej niz 15-17 czerwca, bo przy cukrzycy bede miec wywolywany porod, jesli nie zacznie sie wczesniej. Usg od teraz co tydzien, beda sprawdzac lozysko i mala jak rosnie. Jezeli wszystko bedzie jak jest porod bedzie naturalny :D:D:D Za 2 tyg mam wizyte zamiast u mojego to u innego gina, ktory w przypadku niemoznosci mojego, bedzie przy porodzie. Dobranoc obzarciuchy paskudne :P Tylko o slodkim piszecie a niekotrych tu skreca..ech ide po loda do sklepu. :P Dobranoc, buzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Idę zaraz na badanie glukozy. Ciekawa jestem czy cukier mam w normie. Wyniki dopiero jutro. Bleee nie mam ochoty na picie tego paskudztwa. A głodna jestem jak diabli a tu niestety jeszcze przez ponad godzinę nie mogę nic jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. ja już z jadłam 2 skibki chleba,herbatka stygnie. malinka witaj po przerwie. sufitka mnie się też wydaje że wózek ok,bedzie mi łatwo go potem sprzedać. pm gdzie jesteś. milka ale ty wytrzymałam ja o 10 padam na buzie-ale wczoraj miałam spacer 2 godzinny i mąż wrócił z delegacji(1-dniowej bo zdążyli naprawić coś tam)i jak mu powiedziałam to mnie wyzwał ze chodze tyle o potem zdycham i że lekarz mi powiedział wyraźnie że mam ograniczyć chodzenie bo po tym mam skurcze. a co do wyników to ja mam tak: toxo-g 0.2 IU/mL NEGATIVE -UNDILUTED toxo-m 0.192 Index NEGATIVE -UNDILUTED NEGATYWNE OBA A RESZTE MAM W NOSIE SKORO JEST OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_mi tylko nie padnij z głodu. jotka- jak widzisz to moje wyniki. kasiu a nie dali ci leków na wyrównanie akcji serca?maja jakąś nazwe ale nie wiem jaką. dziewczyny na co bierzecie magnez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba jeszcze mnie katujesz swoim śniadankiem. ;) Za pół godziny idę na powtórne pobranie krwi po glukozie. Fuj jakie to obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim !! Piekny dzien u nas, w koncu sloneczko swieci i zyc sie chce :-) No i cała noc przespana - zyc nie umierac !! Kasiu - cudownie że jesteście całe i zdrowe !! Teraz tylko stosuj się do zaleceń lekarza i na pewno wszystko bedzie dobrze... Ale współczuje, bo swoje przeszłaś... Goba - quatro delux moge polecic z czystym sumieniem, siostra taki używa, tyle że ma jeszcze do niego nosidełko wpinane... Ale jak bedzie gondolka no to mysle ze nie ma co się zastanawiać... Bedziesz zadowolona na pewno !! Mala Mi - swietnie wyglądasz, brzuszek jeszcze nieduży taki... Ale nadrobisz niedugo, nic sie nie bój :-) Wózeczek sliczny, jakbym w domu mieszkała to chetnie bym tego typu kupiła... Ale nie w bloku na 3 piętrze :-P Jotka - ja sie zupełnie nie znam na tego tyou rzeczach - do lekarza idź najlepiej bo w internecie to różne rzeczy piszą, nie zawsze prawdziwe... Syrfitka - fajnie że póki co nie grozi ci cesarka...oby tak juz pozostało do końca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_mi przepraszam myślałam że poczytasz po wszystkim a ty teraz. melaniu chyba tak zrobie bo pisałam do tej babki i odpisała że ma ostatnie 2 bo potem zostaje jej kolekcja z 2008 a kosztuje już 850 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz na nogach od 2 godzin prawie obskoczylam juz zakupy, kupilam miecho mielone na obiad, swieze bulki mniammm jakie dobre cieple jeszcze, juz jedna wciaglam :-P no i kupilam kwiatki na balkon :-) i bede sadzic dzisiaj, czekam jeszcze tylko na pozadne slonce i bede sie wylegiwac na balkonie z kawusia czy soczkiem i ksiazka normalnie zyc nie umierac :-P no a w lipcu juz nie bede sama na tym balkonie :-) nudzi mi sie w domu i dluzy ten czas okropnie i brzuch jakis taki coraz bardziej przeszkadzajacy jest no ale nie ma co narzekac niektore z was maja gorsze problemy, puchniecie, cukrzyce itd i az mi wstyd ze ja tu marudze :-O przyszla a czy ty dzisiaj nie masz wyizyty u gina? ciekawe co ci powie ja mam kontrole dopiero we wtorek i juz sie nie moge doczekac zeby sie dowiedziec co tam w brzuchu sie dzieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na kontrole dopiero 5.05 n obiad też robie mielone.a co do tego gosiu? a ja się ostatnio wkręcam że mam mały brzuch jak na 33 tydzień.wiem że inne mają gorsze problemy ale mnie to nurtuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:D🖐️ Jestem Waszą sąsiadką lipcówką:) Prosze powiedzcie mi czy któraś z Was ma kłucia w pochwie? kurcze blade nie wiem czy to jest normalne czy nie i mnie to martwi.Boje się nawet chodzić.Prosze podniescie na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marghi niestety tak.wczoraj jak mnie zaczęło kłuć wieczorem to myślałam że nie wyrobie głupie uczucie-zastanawiam się czy to się szyjaka naie skraca-ale wczoraj pochodziłam troche może dlatego.boli to nie? i jakie głupie uczucie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to kluje w sumie byle gdzie sama juz nie wiem co jest prawidlowe a co nie zreszta mam jakies dziwne uczucie ze nie dotrwam do 40 tyg i sie rozpakuje troche wczesniej a do mielonych robie troche mizerii z ogorka zielonego i troche kalafiora z bulka tarta bo mam to i to ale w malych ilosciach :-P no i kartofle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny :( cala noc nie spalam, zasnelam po 5 rano.. chodzilam i ryczalam :o jak dziecko..tak mnie brzuch bolal gora.. nie wiem czy to maly pod zebrami, mialam wrazenie, ze brzuch mi sie odrywa :o dzis ide do lekarza, ciekawe co powie, Gosia-- Ty codziennie masz swieze buly, to niesprawiesdliwe :p Malinka-------ciesze sie, ze jestes :D Kasia-------wspolczuje Ci, ja nie mam bladego pojecia o lekach i wynikach bo u mnie wszystko ok. Ale moze lepiej zadzwon do gina i powiedz o objawach, ja tak robie jak cos mi nie tak SURFITKA------------------🌻🌻 ciesze sie, ze malutka tak sie ulozyla i, ze wszystko ok :D Goba--- mezus ma racje, pomalu Melania.-..u nas pada, daj troche slonca Mala mi---super wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pm daje ci troche słonka bo u nas pieknie zmykam do sklepu bede za 15 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D u nas też superowa pogoda, ale ja się chyba nigdzie z domku nie ruszam. Po tym wczorajszym prasowaniu krzyż boli mnie nadal, schylić się nie mogę, ledwie podłogi pomyłam. Na dodatek wstałam z tak obolałymi i spuchniętymi stopami, że mąż zanim do pracy poszedł musiał jeszcze pomasować :P:P:P i niby troszkę lepiej jak masował, ale teraz nadal masakrycznie bolą. Chyba od tego, że za długo stałam :( Ale już wstawiłam następne pranie, pewnie jeszcze dzisiaj wyschnie, bo na prawdę cieplutko , więc znając mnie jeszcze dziś prasowanko mnie czeka :P A teraz kwitnę nad zadaniem domowym z angielskiego bleeee bo jutro do szkoły. Surfitka, Ty chyba znasz genialnie ten język, może Ci podrzucę i rozwiążesz, bo mam jakąś głupią czytankę hihihi a tempa z tego jestem jak nie wiem. Albo Ty Martusia? Normalnie nienawidzę jak mam lektoraty bleeeeee Kasiu ---- jeśli chodzi o ten lek, który reguluje akcję serca przy fenoterolu to ja brałam ISOPTIN!!!! Myślę, że warto o niego zapytać lekarza, bo w sumie powinien chyba od razu coś takiego Ci przepisać. Dziewczyny jaką pościel kupujecie dla Maleństw?? Chyba już o to pytałam, ale teraz chodzi mi o firmę. Ja się chyba zdecyduję na Mamo-Tato. Bo to ponoć hypoalergiczne. Kupię jedno z wypełnieniem, drugi komplet na zmianę, drugi ochraniacz, żeby był tego samego koloru i rożek w odpowiednim do tego wzorze. Ma któraś z Was tą pościel?? Bo w sklepach nigdzie nie mogę tego znaleźć, żeby pomacać :p tylko w sieci, że ponoć bardzo dobra. Zamówię wszystko na allegro, ale wolałabym znać opinię z pierwszych rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem a kalafiora niema.gosia wstreciuchu smaka mi zribiłas i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba1 Dziekuje Ci za odpowiedz.Ja tez sie obawiam szyjki.Dzisiaj mam wizyte u gin. to sie dowiem cos wiecej.Pozdrawiam i zycze powodzenia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja będę miała dzisiaj barszczyk czerwony i ziemniaczki "na dobierankę" mniam mniam :P Chociaż kalafiorka też bym może zjadła :( ale ostatnio jak patrzyłam to był po 5zł za taką malusią główkę, że mi się go odechciało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu ja też miałam przepisany isoptin do tego fenoterolu-ja na szczęście nie miałam takich skutków ubocznych jak ty. Pogadaj z lekarzem. elmirka ja właśnie zamówiłam tą pościel na allegro, wczoraj wysłali paczkę, ale odbierze ją moja mama w Polsce i dopiero w czerwcu mi ją przywiezie jak będzie lecieć do nas. Ale któraś z dziewczyn chyba pisała wcześniej że ja ma i jest dobra gatunkowo. Jak tylko paczka dojdzie do mojej mamy to wypytam ją o szczególy i napiszę co i jak. Ja lece teraz ogarnąć mieszkanko i pranie wstawić. Dziewczyny ja zwariuję przez tą przeprowadzkę - po pierwsze nie wiem kiedy-czy ten weekend czy następny, a po drugie to nie wyobrażam sobie tego pakowania i przewożenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Demiluna za odpowiedź. Ale skoro jest ok, to chyba ją zamówimy w poniedziałek. Najchętniej zrobiłabym to teraz, ale czekamy do wypłaty czyli do poniedziałku, żeby od razu móc zrobić przelew. jeszcze tylko pojedziemy kupić łóżeczko i już praktycznie wszystko będzie dla niej przygotowane, bo kosmetyki to kupię chyba w czerwcu. Kurcze wiecie co, ostatnio sobie cały czas wkręcam, że urodzę wcześniaka i biedny mężuś zostanie z tym wszystkim na głowie sam. Wiem, że poradziłby sobie, ale strasznie bym się martwiła, czy jak wrócę ze szpitala, to wszystko będzie tak jak się należy. Normalnie cały czas o tym myślę. On oczywiście mi tłumaczy, że sama się nakręcam, ale ja ciągle tylko wsłuchuję się w siebie, i jak tylko ona nie rusza się ze dwie godziny (tak jak teraz np) to najchętniej poleciałabym do szpitala na ktg i żeby mi ją już wyciągnęli, żebym miała pewność, że nic jej nie jest. Dlatego postanowiłam teraz wszystko poszykować. No i w ogóle zauważyłam, że Mała rusza się teraz zupełnie inaczej niż jeszcze niedawno, chyba na prawdę robi jej się coraz ciaśniej. Wzięłam się teraz za porządkowanie dokumentów do szpitala, tzn. układam wszystko z wizyt datami, choć większość było uporządkowane, ale z tych pierwszych namieszane. No i muszę zrobić listę wszystkich "przebojów" ginekologicznych. Kurcze tyle tego mam, że muszę sobie zapisać, bo jak mnie zapytają, to ja nigdy nie pamiętam który jajnik w którym roku operowany itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze napisze-zdam relacje po wizycie.Obecnie chciałabym sie wykapac,umyc włosy a sie boje wstawac z łozka.Na dodatek czuje malego nisko,bardzo nisko w podbrzuszu,normalnie nad wzgorkiem łonowym.Nie wiem jak Was,ale mnie ta ciaza okropnie duzo stresu kosztuje-tak bardzo sie boje,aby cos sie nie stało,aby nie stracic tego dzieciatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no i jeszcze jedno! Chcę jeszcze zobaczyć jeden szpital, który polecił mi mój lekarz. Decyzję będę musiała podjąć w ten sam dzień, bo jadę tam w dzień wizyty, żeby dwa razy bez potrzeby do Wrocławia nie jeździć. A muszę mu powiedzieć, czy się zdecydowałam, bo on tam ma jakieś "wtyki". No i chodzi mi o to o co pytałyście jak i jeśli w ogóle oglądałyście porodówki i oddziały? Chcę przygotować listę pytań, żebym o niczym nie zapomniała. Ponoć to najnowocześniejszy szpital publiczny w regionie, ale wiecie, różnie piszą i różnie się okazuje. Jak coś Wam przychodzi do głowy to piszcie, a ja będę wszystko notować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×