Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Dziewczyny, teraz jak przeglądam wszystkie wyniki badań to się tak zastanawiam, bo nie pamiętam czy miałam w dzieciństwie różyczkę i zrobiłam badania, a potem zapomniałam wziąć wyników do lekarza i nie wiem czy miałam czy nie. Co oznacza wynik Rubella IgG: 137 IU/ml ujemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka, a sprawdzałaś w internecie? może bedzie gdzies interpretacja wyników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczynki :) Widze, ze od rana tutaj jak w ulu... kasia.... ja w polsce mialam przepisany fenoterol ale wczesniej musialam zrobic badania na poziom hormonow tarczycy, bo przy nadczynnosci nie moza tego brac. I faktycznie fenoterol idzie lacznie z izoptinem, ktory zazywa sie15 minut przed fenot., zeby serducho nie wyskoczylo...Jednak po 2 konultacjach tutaj w szpitalu wszyscy lekarze, z kt rozmawialam odradzali mi branie tego leku i w koncu nie wzielam ani jednej dawki (a to bylo 12 tyg temu), stad taka schiza z tymi skurczami. Jak tylko mne gdzies zakluje juz sobie wyobrazam, z porod sie zaczyna. elmirka... na moj gust to nie chorowalas, bo w przeciwnym razie mialabys poztywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, wiedziałam, że na Ciebie mogę liczyć, ale kurcze zjadło mi kawałek treści. Przed słowem ujemny jest spora przerwa a potem to wygląda tak: ujemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu znów mi nie wyskoczyło. Nie wiem o co chodzi. To ujemny rozpoczyna przedział, i ten przedział jest mniejszy niż 9,949 w tej samej jednostce. Więc wychodzi na to, że nie mieszczę się w ujemnym.. hmmmm nie wiem już sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam w internecie, że chyba mam przeciwciała, bo wynik dodatni jest jak jest więcej niż 10 a ja mam 137 więc chyba strasznie dużo. Kurcze dziewczyny jak macie jak to zerknijcie na swoje wyniki, bo nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Jotka, no ja najwyzej jak mialm to 122 wczoraj...a mam cukrzyce. Mi kazali mierzyc 2h po posilku i norme dali do 120, a na czczo do 95. Pierwszy raz ociupine przekorczylam norme, a poszlismy do restauracji i zjadlam troche ryzu, kurczaka i jarzyny..ale sosik w ktorym byl kurczak musial byc slodki :o No i do picia woda. W fotosiku w stopce sa zdjecia mojej coreczki. Zaraz wysle jeszcze na skrzynke. Goba, pewnie ze jedz i sobie chociaz na zywca ogladnij wozeczek. Pewnie ci sie spodoba :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka ale ona słodka-ale pulchna dzidzia. abii jak przestałaś brać leki czasem możesz jechać za 10 dni do porodu i co?zmniejsz dawke ani odstawiaj.moja szwagierka brała do 37 tyg.urodziła 10 dni po odstawieniu.uważaj bo to dopiero 32 tyd.lepiej żeby dzidzia jeszcze posiedziała. ja wyprałam w dzidziusiu płynie do prania.potem jak bedzie już dzidzia to zobacze w czym bede prała.a co do bobasa to nieprzwda że smierdzi-on nie ma wogóle zapachu elmirko. elmirka i nie przcuj tyle bo ci krzyż wysiądzie slonko. jotka zadzwoń do poradni to ci wytłumaczą co i jak. ja zaraz ide po wiki do przedszkola,pogoda piękna. surfitka czekam do wieczora za mężem i jutro pojade za tym wózkiem tylko musimy zdecydować czy napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serfitko! To widzisz jak to jest, wedlug norm ktore podal Ci Twoj lekarz u mnie jest ok bo po 2 godzinach mialam juz 90! A zawsze mierzysz 2 godziny? Czy w innych porach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abii ale masz ładny brzuchol taki zgrabny. demiluna ty też masz ładny ale daleko robiony-spory już,ale córcia słodziutka- jak moja wiki-chyba wszystkie takie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotka, no ja mierze na czczo i 2 h po trzech glownych posilkach - taki przykaz z poradni. Nie wiem jakie sa normy po 1 h, ale chyba ktos u nas mierzy po 1 h i jest do 140. Jak pisalam wczesniej, niestety buleczki i ciasteczka sa dla nas zabojstwem :O Goba, najwyzej go nie wezmiecie jak sie nie bedzie podobal. I tez mi sie widzi ze paczus z mojej malej, chociaz waga w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotka, ja mierze poziom cukru w godzinę po posiłku, ma wtedy nie przekraczać 140, raz miałam 157, też wtedy nic takiego nie jadłam, ale troszke się akurat zdenerwowałm w tej godzinie a podobno stres ma bardzo zły wpływ na trzustkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka, a jak myslisz, czy podeksytowanie np wczorajszym badaniem i ze po raz pierwszy widzialam mala na 4D, moglo miec wplyw na cukier? Bo w sumie zaskoczona bylam tym moim wynikiem po kurczaku i warzywach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka rozpłynęłam się normalnie przy tych zdjęciach. Już przynajmniej masz ogólny zarys jak będzie wyglądała Twoja Księżniczka. Ja najpierw bardzo chciałam zrobić film 4D ale potem się rozmyśliłam, jak obejrzałam u znajomych i okazało się do kitu. No, a teraz to nawet kasy nie mamy, żeby jeszcze dodatkowo robić takie atrakcje. Kurcze na prawdę Ci zazdroszczę, że już wiesz jak będzie wyglądać. Jest przepiękna - po mamusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka, ja sama bylam w szoku bo poszlam tam gdzie zawsze chodze, a tam inna babka prowadzi mnie do innego pokoju i najpierw normalnie pomierzyla mala w 2D, a potem mowi ze pobawimy sie i zlapiemy jej buzke i nagle bum widze ja w 4 D jak sie kreci. Nie mam co prawda filmu ale mam te 3 ujecia. Dobre i to :) Udalo mi sie po prostu :) Ale wcale w planach niemialam isc specjalnie na 4D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba zdjęcie robione z daleka bo robiła je moja córcia, muszę mężowi powiedzieć żeby mi zrobił jakieś zdjęcie z mniejszej odległości. Jka bede mieć nowe to wyślę na interię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deminula, sliczna coreczka :) I do twarzy ci z brzuszkiem. Abi, ladnie :D Dopiero ogladlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę ogladać waszych brzuszków bo coraz bardziej jestem przerażona swoim małym brzuchem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane jednak musze brac ten okropny lek tylko mam nadzieje ze po nim nie umre bo pikawe mam nie samowita ale coz wazniejsza juleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_mi mi się też wydaje że mam mały brzuch-nawet męża pytam a on żebym się nie zdziwiła jak mi wywali za 2-3 tygodnie to się nie uniose. byłam po wiki-i grałyśmy w piłke nożną,i piaskownica i wykąpała z dziadkiem psa na ogrodzie.a teraz przyszłyśmy coś zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu a przepisał ci isoptin czy jakoś tak na kołatanie serca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, jak dla mnie wcale nie masz malego brzuszka :) Ile masz w obwodzie? mala mi, a u ciebie skoro dzidzia jest odpowiednio duza, moze tak bardziej na boki sie ulozyla, a nie stoi do przodu jak u wekszosci :) Najwazniejsze, ze wszystko jest w porzadku, jest odpowiednio duzo wod plodowych i maluszek odpowiednio duzy. A wyglad nie ma az takiego znaczenia. Ja tez mam maly brzuszek, a dzidzia w normie. Moja mama ciagle powtarza zebym nie glodzila dziecka...:o A ona swoje sobie zabiera i rosnie jak nalezy. I tak ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka obwód brzucha na wysokości pępka 106 a przed ciążą niewiem.ale nie mało bo miałam oponke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja ci powiem, ze mam 107 w pasie..wiec prawie tak samo jak ty :) A przed ciaza tez sporo, doszlo mi jakies dwadziescia kilka centymetrow zaledwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niemam się czym martwić.dzieki. a tak zapytam:kupujecie pościel do wózka?a torbe d wózka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poscieli nie, bede wkladac rozek ..jedynie kupuje jasia a pozniej i kocyki, ktorych kilka tak czy siak trzeba miec :) A co do torby to sie lamie, w sumie przydalaby sie na pieluszki i butelki jakas. Zobaczy sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×