Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

b.ladna posciel :) eh zobaczymy jak bedzie, boje sie zastrzyku blee... i bolu po.. i ze maly nie bedzie chcial jesc, ze tesciowa wparuje na sale mimo, ze wie,ze nie chce jej, mam milion roznych innych mysli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kuzynka 24 grudnia urodzila synka,tez sie dzidzius nie odwrocil i do cc.byla usypiana pod narkoza obudzila sie dopiero po wszystkim. ja do szycia krocza,nie mialam znieczulenia tylko bylam uspiona,nie pamietam nic po porodzie a bardzo glupoty ponoc opowiadalam w tej narkozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade juto po wózek namówiłam męża,ale dopiero popołudniu. akubuś teraz się kreci jak niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mozesz sobie wybrac znieczulenie miejscowe czy narkoze.. ja wole miejscowe ;) lekarz tez powiedzial, ze jest lepiej bo po narkozie sie wybudzisz i odrazu czujesz bol a tutaj znieczulenie dziala dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia, naprawde do szycia krocza bylas uspiona? Pierwszy raz slysze cos takiego. Ale widocznie musial byc powod. Tak jak pisze mamuska, coraz czesciej robi sie znieczulenie tylko zewnatrzoponowe do cesarek. A posciel bardzo ladna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec zalezy co sie wybierze,ja pamietam ze jak mieli mnie szyc to sie mnie pytali co wybieram,ja powiedzialam ze narkoze bo chce sie przespac bo bylam bardzo zmeczona,a gdy sie budzilam to jakbym nie wiem ile wypila,czulam sie bardzo dziwnie,powieki ciezkie ledwo je dzwigalam i takie odglosy dziwne slyszalam,jak nawalona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spać. surfitka a to na interii dobre.pośmiałąm się.jutro opowiem wam sytuacje jak ja byłam w zoo z wiki.pa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobuuudka :-D zapraszam na kawusie , wode soczek czy co tam komu najbardziej podchodzi :-) jotka fajna posciel :-) a ja jeszcze nie kupilam poscieli rany chyba musze sie sprezyc, mam dla malego do spania spiworek no ale jakas posciel tez by sie przydala aaa i chce jeszcze zamowic to http://babybutt.erwinmueller.de/eshop/index.php?db_sess=ee83fe6eb922cda11de86254ea47a377&dbsid=22&ss_shop=bb&q=baby+butt&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buu nie wkleilo sie tak jak ma byc... to co chce zamowic to flaszki a w srodku list...taki list w butelce :-) a na tym liscie wypisuje sie jak sie dziecko urodzi jego dane i posyla poczta do tego kogo sie chce poinformowac o narodzinach :-) przyszla m jednak cesarka cie czeka...kurcze to juz niedlugo... ja jeszcze nie wiem co mnie czeka ale mam wrazenie ze pojde w twoje slady :-P w sumie lepsza cesarka niz rodzic dziecko ulozone posladkowo no bo kiedys przeciez tak sie tez rodzilo...brrr nie wyobrazam se tego :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba1 Obiecałam,ze sie odezwie po wizycie:D Co do kłuć w pochwie to się nie martw,bo to jest przez rozciagajaca sie macice,naciagaja sie miesnie i równoczesnie tez jest nacisk,/ucisk/ Znacznie gorsze i wazniejsze jest to jak macica twardnieje,bo niestety,ale twardnienie to skurcze,nie bolesne,bo nie,ale niebezpieczne które mogą doprowadzić do porodu przedwczesnego:( Mi brzuch nie twardnieje bardzo,ale podczas badania wczoraj rzekomo sie stawiał i gin mi zaleciła branie FENOTEROLU 1/2 TABLETKI co 6 godzin. Przejełam sie tym troche,bo ja boje sie lekarstw jak ognia,ale co mam zrobic?chyba musze:( Ostatnio lezałam w szpitalu kilka dni przez brunatne plamienie/mały chyba za mocno kopnał i pekło mi jakies naczynko/ to sporo osób lezało pod kroplówkami z powodu twardniejacego brzucha , ale kurcze wtedy nie przyszło\\mi na mysl zapytac co to za` lekarstwa rozkurczeniowe im podają. Powiedzcie mi czy któras z Was brała lub bierze FENOTEROL? Uwazajcie na siebie!!! pozdrawiam-buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia--ja soczek poprosze;) wiesz..masz racje, ze to chyba lepsze, zobaczymy, jak cos to za 21 dni bede miala malucha :D aaa i ja soczek poprosze, dzis ide sie do szpitala zameldowac, wiec sie zbieram pomalu, sloneczko swieci..mmm cieplutko! ja dzis na sniadanie jajecznice zrobie, pyycha ;) Marghi --------mi brzuch trwardnial i zadzwonilam do gina, powiedzialm ze poki nie ma bolu to jest normalne, nie ma sie czego bac, co do lekow to nie wiem, ale duzo dziewczyn je bierze, jesli lekarz ci je zalecil to lepiej je wez, tak mysle. A ja jakos przespalam ta noc i jestem happy! wkoncu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. marghi dzieki za info-mi brzuch twadnieje już dłuższy czas i mój mi zapisał relanium na skurcze moge brać nawet 6 dziennie-ale nie biore-tylko jak mam mocno 1 tabse.a zisiaj mam od rana więc wezme po śniadaniu-wbrew pozorom rozmawiałam z położną relanium nie uzależnia ani mamy ani dzidzi i jest nieszkodliwy jak ma się te skurcze. pm troche ci zazdroszcze bo już niedługo bedziesz miała dzidzie przy sobie.a tak apropo to duży ten twój eliasek. róbcie kawe już lece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobra wiNICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...36...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..34....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...34...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....31.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......34. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....32..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...31...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........XXX............27.0 6...29....X Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......31...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania adomość dzisiaj zaczyna mi się 34 tydzień.hura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...36...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..34....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...34...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....31.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......34. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....32..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...31...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........XXX............27.0 6...29....X Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......31...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania dzisiaj zaczyna mi się 34 tydzień.hura. a gdzie są te laski których nie ma?:alkatraz,masterek,iza,beja,klakowska itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i apropo zoo:surfitka miałam podobnie ale nie aż tak:poszłam z wiki do koni bo chciała jeździć a że jest bardzo rezolutna i bystra modliłam się do boga żeby nie zauważyła jak koń wyciągnął swój sprzęt-sama byłam zniesmaczona bo był długiiiiiiiiii jak niewiem i ja się śmiałam .dobrze że ona nie zauważyła bo jakby coś palnęła to ze wstydu padłabym. miałam dzisiaj sen:że zaczełam krwawić a miałam jechać na długi weekend i pojechałam do szpitala sprawdzić od czego byłam spanikowana jak niewiem,nawet w tym śnie myślałam że to od grania w piłke z wiki wczoraj ale jak dojechałam do szpitala to zadzwonił telefon i nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach przyszła wczoraj nawet uszykowałam fotelik i ciuszki na wyjscie tam wsadziłam,jeszcze dołoże pieluszke tetrową i kocyk.a dzisiaj jade po wózek. wczoraj powiedzaiłam teściowej że znalazłam taniej i że pojedziemy chyba kupić no i ona że po co,ż tak wcześnie,po co bedzie stał.już tej k.... coś przeszkadza,zamiast się cieszyć ze mną to ona mnie dołuje,ale tak od początku ciąży więc mam ją w dupie ale tak się nie robi.moja mnie chwali,cieszy się razem ze mną,kupuje małemu ciuszki itd a ta pizda nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o spal wiedzme ! Moja to znow chce zadzic, wczoraj zrobila tak aawanture mezowi, ze darli sie do siebie przez telefon jak opetani,a dlaczego?? bo zapomnialam wziasc nr telefonu do lekarki ktora ma byc przy cc ;) , ona twierdzi, ze nie bedzie jej tylko lekarz dyzurny, a my wiemy ze ona przyjedzie do mnie, a telefon jest jej tam gdzie dzis ide,wiec wezme..ale afera niezla heh wariatka nie przejmuj sie durna ropucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! Przepraszam że tak nagle zniknęłam ale szczerze powiedziawszy i praca mnie pochłonęła i humor od kilku dobrych dni mam jakiś niebardzo. Eżuś nadal w delegacji i tęsknie tak okropnie, że często w ogóle mi sie z łóżka wstawać nie chcę. Ale wstaję i idę do pracy-dobrze że mam takich kochanych współpracowników, którzy dbają o mnie jak się da i wspierają na duchu podczas nieobecności małżonka. Dziś mi jakoś lepiej bo chociaż wyszło słoneczko i od razu jakoś inaczej dzień się zaczął!:) Poza tym jeszcze tylko 3 dni i będzie już przy mnie mój Bartuś!Nie znoszę takiej rozłąki przez kilka tygodni!Ale z drugiej strony jak mężuś wraca jest taka radość!Ja ogólnie jestem typem społecznika a nie samotnika i przebywanie samej nawet przez krótki czas działa na mnie destrukcyjnie. Śmiałam się nawet kiedyś że w takich momentach więdnę jak kwiatuszek bez wody!:PMam fantazję co nie? Dziewczyny!Macie wszystkie prześliczne brzuszki i czy małe czy duże to nie ma znaczenia!Najważniejsze że nasze dzidziołki są zdrowe! NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...36...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..34....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...34...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....31.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......34. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....33..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...31...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........XXX............27.0 6...29....X Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......31...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam wyniki. Glukoza ok. Za to mam anemię. Pewnie będę brać suplement żelaza. Ale zobaczę co powie lekarz w poniedziałek. Ja swojej teściowej nie dopuszczam do nas. Mieszka około 30 km od nas i rzadko tam u niej bywam. Goba ale moja pierwsza teściowa też taka franca była. Jak byłam w ciąży to wszystko było źle. Niestety musiałam z nią mieszkać.Nie mogłam sobie nawet kupić sukienki ciążowej bo stwierdziła że szkoda kasy na ten okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła kuźwa ale ty masz ten plus że z nią nie mieszkasz aja tak.przyszła wieczorem bo była u cóki tej co rodzła na początku marca i gada że mały ma kolki przez 2 godziny od 18-20,na to ja że niech się cieszy że nie w nocy i nie dłużej jak moja wiki żal dzidzi ale nic nie zrobisz a ona na to że wiki nie miała przez 2 godziny tylko krócej a mojej jak się zaczeło o 22-23 to trwało do 2 w nocy.i co gorsze?ale ona swoje.ja ją kiedyś opowiesze.czesem się pokłóce a czasem nie reaguje bo po co kłócić się z gł€pkiem.no nie,ale co zajdzie za skóre to zajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_mi to wiesz co momentami czuje nie?staram się nie reagować ale ile możesz?dobrze że mąż jest teraz za mną ale kiedy ś nie dał sobie powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×