Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

mnie sen zmozyl :-P polozylam sie doslownie na minutke odpoczac i tak 2 godziny przespalam :-D ostatnio czesto robie sobie popoludniowa drzemke, zwala mnie z nog przez to ze budze sie wczesniej rano wrr mnie gin tez mowil zeby pod koniec ciazy uwazac tez z przyjmowaniem paracetamolu, mimo ze jest on w ciazy dozwolony to pod koniec lepiej go juz nie brac tylko ze nie pamietam czemu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jeszcze w pracy. Jeszcze tylko 10 min i do domku!Weekend!Jupi! Dziś zrobię sobie chyba makaronik z serkiem na obiadek bo chodzi za mną już od kilku dni. Kochana teściowa przyniosła mi do pracy zupkę grzybową-przepyszna-już pochłonęłam całą i tylko myślę jakby się tu jak najszybciej znaleźć w domciu żeby coś znowy wszamać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA GRATULACJE !!!!! 🌻🌻🌻 Niech malutki Bartus szybciutko rosnie i jak najszybciej bedzie z toba w domu :) Mierzejka, mysle, ze euforia po badaniu z tym cukrem :) A do stosu tesciowych mozna dorzucic wlasna mame ? Jak czytam was to wszystko co piszecie o tesciowych pasuje do mojej mamy :( Wszystko wie najlepiej, rzadzi i kombinuje a ja dostaje palpitacji serca czasami jak ona wymysla teorie wychowania dziecka sprzed 30 lat. :o Ona tez jeszcze nie kupila mamlej nawet skarpetek, a tesciowa ciagle goni i cos kupuje i wogole strasznie sie cieszy z dzidzia. Moj tato postanowil kupic wozek i fotelik..musi nadrabiac za mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, dziś moja teściowa podobno kupiła malutkiej jakąś piękną sukienusię, podobno nie mogła się oprzeć. Jest to tez pierwsza rzecz kupiona przez nią. Moja mama jeszcze nic nie kupiła małej, chyba boi się zapeszać. Ależ ta moja malutka się rozpycha, mam wrażenie, że chce już wyjść przez brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tez kupila jakies sukienki, przyjada w maju do mnie. Dlatego ostatnio zartowalam, ze nie wiem czy to dziewczynka, bo tylko raz tak powiedzieli. Ale teraz sie potweirdzilo i sama widzialam..raczej chlopaka by z tego nie dalo sie zrobic ;) Bo tesciowka nakupila jakis rajtuzek, sukienek i ubranek typowo pod dziewczynke. Sama z reszta tez nawet posciel haftowana pod dziewczynke kupilam:P Co do wiercenia mala sie kreci, ale tak jakby mnie niz przedtem, bardziej sie rozpycha, pcha..jakby sie przeciagala, a czasem mnie gilga w dole brzucha. Chyba ma juz malo miesca i dlatego :) I od trzech dni bola mnie miesnie w dole brzucha i mam wrazenie jakby byl nizej..mozliwe ze zaczal sie obnizac pomalu ten brzusiu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dzewczyny!!! IZA-----------GRATULUJE SYNUSIA!!!!!!!!!!!! wszystko bedzie dobrze :) 🌻❤️🌻 a myslalam, ze ja pierwsza pojde :) surfitka-mi tez sie obnizyl,to normalne, porod sie zbliza :) z nospa dobrze wiedziec, ze nie powinno sie brac ;) widze, ze wam apetyt dopisuje mi tak samo, dzis w sumie pochlonelam krome chleba, ryz na mleku, bulke z dzemem, 2 balisto, pare orzechow slonych, na obiad robilam gulasz z kurczakiem, brokulam i ryzem, ale za duzo nie zjadlam bo za duzo chili dowalilam :o , a wieczorem ide na lody ;) kuzynka pisala, ze wpadnie to pojde sie przejsc. No ale najwazniejsze na koniec ;) bylam w szpitalu, zameldowalam sie, lekarz ,ktory ma robic cc byl bardzo mily, sala operacyjna to mala klitka, cicho i spokojnie, nikt nie ma prawa wejsc procz meza, wszyscy bardzo mili, wytlumaczyli mi na czym polega cc co beda mi robic itd. Mezulek bedzie ze mna za parawanem. Termin mam na 21 maja o 8:00 rano :D!!!! aha wiecie co.. ponoc dobrze jest jesc orzechy bo pokarm jest wartosciowszy --moja kolezanka je i mala ma 2 miesiace a wazy tyle co 4 miesieczne dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła, ale Ci dobrze, że znasz konkretny termin porodu. Surfitka moja mała też jakby ostatnio mniej ruchliwa, tylko bardziej się rozpycha i wierci i też mnie gilga w dole brzucha szczególnie, gdy leżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla, czyli niecale 4 tygodnie i bedziesz tulic szkraba :D:D:D No ale i my w sumie tez wkrotce za przyszla polecimy jedna za druga na porodowke :D:D Nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam w sumie, ze wczesniej mi zrobia, ale lekarz stwierdzil, ze ta data bedzie najlepsza i im akurat wtedy pasuje najbardziej. A moze polecicie wczesniej :p nigdy nie wiadomo, ale najwazniejsze to aby maluchy zdrowe byly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym wczesniej..tzn w maju nie chciala. Moge rodzic od poczatku czerwca :) Czyli dokladnie 2 tygodnie :) 21 maj - piekna data :) a u ciebie to zaledwie kilka dni przed terminem, z synka bedzie kawal chlopa po tych batonikach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc 2 tyg przed terminem :P Ozywiscie to sie tylko tak mowi, ale najwazniejsze by dziediza byla zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a no masz racje, wydaje mi sie, ze jak na 36tydzien to i tak duzo wazy, w sumie moglby juz wylesc :p to moze odechcialo by mi sie jesc ciagle :o Boje sie, ze przytyje jeszcze z 5kg :o .. narazie mam 10,5 kg na plusie.. blee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie wiedzialam , ze taka data bedzie, mowilam nawet mamie swojej ze tak czuje, rok temu z 21 na 22 maja zmarl moj ukochany dziadek :o a 21 zaczelam chodzic ze swoim mezem tylko 21 lutego a nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za intuicja :) A ja nie przeczuwam nic, jesli chodzi o date. Bedzie co ma byc. A malutko przytylas, w stosunku do wagi babla. I nie martw sie, nie przytyjesz juz duzo. Juz pislalam ci, ze jakbym ja tak jadla to trzycyfrowy wynik murowany :P No i niech synek jeszcze posiedzi do tego 21 w brzusiu, bo jednak bedzie to 39-40 tc, czyli urodzi sie zdrowy i razem wrocicie do domku. W 36 to za wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć byłam po wózek.na interii jest zdjęcie. jestem zadowolona. mam dzisiaj skurcze,brzuch na górze twardy jak nie wiem ale wezme jeszcze jedno relanium pod wieczór.pm zazdroszcze ci troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
Iza_, wielkie gratulacje!!Niech synek się zdrowo chowa. Ani się obejrzysz, a będzie z Tobą już w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mamsce zazdroszcze, ze juz niedlugo bedzie tulic szkraba. Ale my tez jak pisalam zaraz za nia gesiego a moze parami ;) pojedziemy na porodowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby ten czas zleciał. a fotelika nie mam bo mam maksi-cosi osobno.więc nie kupowałam z fotelikiem.a noworodka bede widzieć bo budka jest przekłądana na zdjeciu moim nie widać dobrze ale w necie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no skoro masz to ci niepotrzebny fotelik. Zrozumiane :) Ja teraz z wozkiem kupuje fotelik od 3-10 kg...i mysle ze nastepny jak kupie 9-36 kg bedzie gralo. Mam taka przynajmniej nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam następne zdjęie. ja mam na początek te nosidełkfotelik potem większy mam taki co wiki w nim jezdziła do 4 roku.chyba do 36 kg.potem mam styropinowy dla większego dziecka i wiki jeździ już na podkładce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane po przerwie ale na poczatek serdeczne gratulacje: IZA DUŻO ZDRÓWKA DLA TWOJEGO MALUSZKAŻEBYŚ JAK NAJSZYBCIEJ WRÓCIŁA Z NIM DO DOMU.... No więc u mnie nie zaciekawie od środy miałam dość silne skurcze zaczynały się od pleców potem twardniał brzuch a od dołu to jak by mnie rozrywalo od sirodka, no i mała bardzo słabo mi sie ruszała:(:(:( Dzisiaj byłam w szpitalu miałam robione ktg i wyszło dobrze.Zastanawiam sie czy nie zrobilo mi się czasem rozwarcie ale tutaj lekarz nie chciał mine zbadać od środka... Dostałam tylko preparat z żelazem na tą moją hemoglobine i spowrotem do domu.Zapytał sie tylko mnie czy nadal podtrzymuje decyzje o normalnym porodzie bo jak chce to może mi napisać skierowanie na cesarke..bardzo się zdziwiłam tym pytaniem... no i nadrobiłam wszystko co pisałyście więc to co zapamietałam to: Milka ------->po cesarce nie mialam aż tak dużego krwawienia przez pierwszy tydzień leciały ze mnie takie skrzepy a w drugim tygodniu to sama krew apotem tylko upławy wiec nie było najgorzej.. Malinka ------>dzięki za pomoc a tego ostatniego winiku to nie dostałam... Goba------> ja preparat z żelazem dostałam na niska hemoglobine żeby ja podnieś.. Elmirka----> co do angielskiego to kochana ci raczej ci nie pomoge bo sama mam duże problemy... To chyba w skrucie wszystko jak narazie.. Teraz skocze na interie zdjęcia pooglądać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia super i wózeczki tez ja teraz uciekam bo czytałam chyba z godzine i plecy mi pękaja to do jutra buziolki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia ja biore żelazo od 4 miesiąca tak mi gin zapisał profilaktycznie. magnez na co biorą dziewczyny pytałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba sorki za pomyłke kurcze tyle napisałyście że się zakreciłam ale z tego co pamietam to magnez jest na przychamowanie troche skurczy i na skurcze w łydkach ale moge się mylić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia lekow zadnych nie dostalas? Lez mala zebys nam za szybko nie urodzila. Goba wozeczek super ja tak po czesci teraz zaluje ze taki wielki kupilam i w sumie drogi:( Ach jak ci brzuszek tak twardnieje to na KTG wychodza skurcze? U mnie nic tylko zadnych skurczy nie ma. PM no to juz masz termin, bedzie ok cesarka nie jest taka straszna, no i maz bedze przy tobie takze glowa do gory. Surfitka twoja mama chyba nie wie co w zyciu wazne, moze kiedys nadejdzie czas na refleksje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Milka, zebys wiedziala..ale tak to jest jak sie widzi tylko czubek wlasnego nosa :o Ty o ile pamietam tez masz ladny wozeczek i napewno bedziesz dumnie chodzic na spacerki z malenstwem :) A co do ktg, ja tego nie mam. W zamian mam usg co tydzien, ale nikt mi nie sprawdza, czy mam rozwarcie, czy sa skurcze..ciekawe czemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka bylam wczoraj u lekarza i tak troche zawiedziona jestem, bo w sumie zrobili mi tylko KTG, zbadal szyjke, ph czy bakterii nie ma, i to wszystko. Usg moj lekarz robic mi juz nie bedzie, wizyty mam teraz co 2 tygodnie, dal skierowanie do szpitala, mam pojechac przedstawic sie, i czekac na porod. Tak to u mnie wyglada. A ktg to chyba dosyc wazne badanie, szczegolnie u dziewczyn ktore maja czeste skurcze, widac na nim jak serce malucha reaguje na skurcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA!!!! G-R-A-T-U-L-A-C-J-E!! Normalnie aż się popłakałam przed monitorem jak to przeczytałam. Nie ukrywam, że jak powiedziałam mężusiowi to też kazał pogratulować. To teraz czekamy na PM, ona chyba będzie następna ;) Ja niestety weekend na uczelni i już mi się chce rzygać na samą myśl, że jutro znów na zajęcia. Kurcze dziewczyny, ja mam chyba jakieś schizy, ale mam wrażenie, że skoro ona się teraz rusza tak dziwnie, to coś jest nie tak jak trzeba. Wiem, że ma coraz mniej miejsca, ale teraz to jest jakieś takie płynne przesuwanie się pod skórą, albo jak walnie to raz i koniec, a kiedyś to czułam ją cały czas, że się kręci. Dzisiaj nawet śniło mi się, że mi wody odeszły i co się przebudziłam to sprawdzałam ręką czy na pewno mi sucho. Masakra jakaś. Ja zwariuję do porodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×