Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

przyszła, gratuluję zdrowej dzidzi, też czułam, że nie wytrwasz do czwartku. Dobrze Ci, że masz już swojego synka obok siebie i możesz go przytulić. Ja pieluchy tetrowe będę prać jutro w 40 stopniach. Milka ja jeszcze nie kupiłam temometru i też sie zastanawiam jaki kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja mam zwykly elektorniczny Timexa, kupiony w aptece. Pokazuje tempke juz po 5 sekundach, wiec dziala szybko. I w sumie nie bede kupowac specjalnego dla malej. Widzialam takie fajne w smoczku, albo te do ucha...na razie jednak zdecydowalam sie na wspolprace z tym ktory juz mam. Jak bedzie trzeba to sie kupi inny. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry, chyba większość zaspała, Mamuśka gratuluje synka, po twoich opisach o dolegliwościach które miałaś tak myślałam, że chyba wcześniej będzie maluszek. Mała Mi dziękuje za maila, jak będzie mi działał sprawnie intren. to pooglądam zdjęcia. Ja już siedzę jak na szpilkach tak jakbym spodziewała się porodu w każdej chwili a przecież jeszcze czasu trochę zostało. Obca widać takie odczucia przy końcu to normalne więc się tym nie martw, ja też o wyglądzie pomyśle już po wszystkim, teraz najważniejsze żeby wszystko było z maluszkami i nami w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła Mamuska - GRATKI KWIATKI z okazji narodzin... Mam nadzieje, ze dobrze sie czujesz i maluszek też... Wracajcie szybko do domu - pewnie na weekend już wrocicie... :-) Co do pieluch tetrowych - to tez mam zamiar prać i prasować, a co do pieluszkowania, zobacze co pediatra w szpitalu mi powie... Ale chyba nie zaszkodzi profilaktycznie pieluszkować... Termometr mam z babyono, elektroniczny do ucha i czoła, 3 sek pomiar temperatury... Goba, wspóczuje z całego serca - ja też jestem alergikiem jesli chodzi o ukąszenia różnych owadów... Na szczęscie w tym roku tylko jednego komara zaliczyłam... Moskitiere dla maluszka mam... Gosia, duży już chłop !!! Rodzić już możesz :-P Ok, uciekam do pracy, te ostatnie dni są ciężkie, no ale na weekendzik planujemy wypad w plener to odpocznę... Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
witam Was kochane! Ja dziś poł nocy nie spałam miała bóle jak na okres :/ zaczynam czasem warjowac ze sie zaczyna a przeciez jeszcze 6 tyg do terminu,no ale bolało jak nie wiem.To pewnie macica sie przygotowuje ale słyszałam ze takie bóle typu okres to nie powinny raczej byc..a ja ja miałam juz kilka razy,Wy tez takie macie lub miałyscie>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Hej! Gratuluję Przyszłej dzidziusia! :) Dziewczyny ja od wczoraj to jakieś mam dziwne przeczucie, że to już nastąpi, a przeciez jeszcze sporo czasu mi zostało! 6 tygodni jeszcze. Rano jak wstają to mam bardzo wilgotną na wkładce, bo bez wkładki się nie obejdzie, tyle tego jest. Jak myslicie to normalnie jest, ze jest wydzielina? Wizytę mam za dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca ja dzisiaj w nocy dokładnie to samo. Brzuch bolał mnie jak przed okresem. Dzwoniłam dzisiaj do mojego gina i on powiedział że są to skurcze porodowe. Mam iść dzisiaj do niego i zobaczymy co z szyjką. U mnie jutro zaczyna się 33 tydzień. Więc mała powinna jeszcze ze 3 tygodnie wytrzymać. Mam nadzieję że nie urodzę wcześniej bo nie chciałabym żeby mała leżała w inkubatorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...37..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..37.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...37..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...37...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................sunuś... .......08.06.....38..Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....35...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........36. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....36.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..36..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....35....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....35..Franek kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......35....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...34...Vanessa Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......32....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......33..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 34....Kubuś el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......34...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....34..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......32....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was mamusie.Ale sie rozpisalyscie nie nadazam za Wami.Bylismy przedwczoraj z mezem na wizycie u gina. Mamy synka spory maluch 3300, jak tak pojdzie to do 4 kg mi dobrnie, lekarz mowil, ze narazie nie mam co sie szykowac do porodu.Przez 15min ogladalismy naszego Tomaszka eh.. cudnie. Juz nie mozemy doczekac sie tej kruszynki.A co u Was slychac? Mamuśka gratuluje synusia :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...37..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..37.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...37..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...37...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................sunuś... .......08.06.....38..Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....35...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........36. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....36.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..36..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....35....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....35..Franek kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......35....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...34...Vanessa Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......32....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 34....Kubuś el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......34...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....34..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......32....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Krysek to duzy chłopczyk, ale z reguły chłopcy są więksi od dziewczynek, najważniejsze, ze wszystko w z nim w porządku! u mnie z okresleniem płci było troche zamieszania, mój mąż bardzo chciał wiedzieć, ale dzidziuś był ułozony posladkowo i nic nie dało sie podgladną, dopiero na ostatniej wizycie stwierdził, ze dziewczynka chyba będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki jak mi się dzisiaj nie chcialo wstac ale jak trzeba to trzeba.Ja też mam bóle jak na okres i jutro mam wizyte zobaczymy co mi połozna powie... Jak chcecie zobaczyć malutka od malinki to zdjęcie jest na NK jest przecudowna... Ja tez w piatek kupuje termometr który mierzy temperature w uchu... kirysek to faktycznie maluch duży kawał chłopa z niego będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Tez juz w sumie chciałam sie dowiedzieć bo wszyscy znajomi wypytuja :) A podobno lekarze sie mylą zwłaszcza, ze mojemu lekarzowi zepsuło sie usg i korzystał z takiego o wiele monitoru mniejszego, ale w końcu stwierdził, ze dziewczynka. Ciekawe czy sie nie pomylił :) okaze sie juz w czerwcu :) Raczej bym juz tego nie chciała bo kupiłam pare ciuszkow w rozowym kolorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Mała_mi27 kurde ja mam 20 maja wizyte nie wiem czy czekac...narazie nic nie boli ,głownie w nocy mam te bole i to nie zawsze,ale jak juz mam to są bardzo bolesne ;( U mnie tez dzidzia musi posiedziec chociaz 3 tyg zeby było po 37 tyg to mowi sie ze jest to juz ciąza donoszona i nic nie powinno sie złego stac jak maluszek zechce wyjsc na swiat. Ciekawa jestem czy tam mi sie cos skraca lub otwiera,oby jeszcze nie..niby mówie ze chce wczesniej urodzic ale nie az tak wczesnie,,to moze zamkne buzie i nie bede krakała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...37..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..37.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...37..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...37...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06.....38...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....35...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........36. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....36.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..36..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....35....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....35..Franek kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......35....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...34...Vanessa Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......32....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 34....Kubuś el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......34...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....34..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......32....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- -----------------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC Uaktualniam tabelke, bo dziewczyny ucieły nasze dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM ! Gratulacje! Ja tez miałam wczoraj takie przeczucie, że to już :) A co do bóli - jak przy okresie, to też takie miałam, zadzwoniłam do szpitala (na drugi dzień) to kazali mi szybko przyjechać jak sie powtórzą - bo to może być zapowiedź porodu. Czy wasze brzuchy sie już obniżyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas mam nisko. Mała od samego początku jest ułożona bardzo nisko i to też niepokoi mojego gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
Hej dziewczyny! Czy możecie mi coś poradzić? JAK wchodzę na pocztę na Interię i chcę wyświetlić zdjęcia w formacie JPG to wyskakuje mi napis" podgląd niedostępny". Co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Jakas plaga z tymi bolami? Ja tez mam juz dosc :( brzuch juz dosc nisko, mala siedzi w kanale, boli cale podbrzusze i pachwiny. Chodze jak kaczka przez to :o ja juz bym chciala urodzic. Ale wiem, ze tak bezpiecznie to jeszcze ze 2 tyg zeby poczekala. A te bole jak na @ tez czasem mam, jednak moj gin twierdzi, ze to macicia sie przygotowuje do porodu. Doczytalam ze dziecko do kanalu schodzi 2-4 tyg przed porodem...u mnie zeszla w tamtym tygodniu. Ale u pierworodek moze sie to zdarzyc nawet 6 tyg przed porodem - czyli wszystko wskazuje na to ze dzidzia bedzie terminowa. Nam zostalo jeszcze ciut ponad 4 tyg do terminu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki:) Ja właśnie po wizycie u lekarza i położnej ale irlandzkich także ogólnie niewiele się dowiedziałam,nawet mały skan mi zrobili ale oczywiście moja niunia ma nóżki zaciśnięte za każdym razem jak chcemy podejrzec na usg co się tam kryje,w sobotę jedziemy do polskiej kliniki,mam nadzieję że tam się pokaże bo to już ostatnia szansa.Dowiedziałam się tylko tyle że maluch już na 100% ma główkę na dole czyli ok,wszystko w normie i tyle.A wczoraj się załamałam bo zauważyłam rozstępy na brzuszku,makabra normalnie a tak się starałam żeby ich nie miec a tu wszędzie mi wylazły:(Ale czego się nie robi dla niuni:)W nocy za to miałam ostry skurcz łydki aż mój mąż się obudził i mi wymasował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, gdzie wszystkie jestescie? Mamuska w szpitalu to juz nie ma kto towarzystwa rozruszac? Ciesze sie bo wlasnie przyszla kamerka..albo raczej dopiero, bo mialam troche przejsc z jej zakupem. Wyobrazcie sobie, ze kupilam w sklepie internetowym i kazali zadzwonic zeby potwierdzic dane. Oczywiscie zrobilam to, gosc mi powiedzial, ze do 48 h powinnam dostac potwierdzenie wyslania. Minelo 48 h i nic..no to znowu dzwonie i drugi znowu to samo..no to ja cierpliwie czekam, ale po kolejnych dwoch dniach lapie za telefon i mowie cieciowi, ze juz dwa razy slyszalam, ze mam dostac maila, a kamera juz u mnie powinna byc, a ja juz nie czekam na maila..a on ze cos sprawdzi. I mowi, ze zamowienie jest wstrzymane, bo nie maja tej kamery na stanie. Pytam kiedy bedzie i dlaczego o tym nie wiem..no to cos pokrecil, ze moze za tydzien, moze za dwa...a moze za 6. Wkurzylam sie i odwolalam zamowienie. No i dalej szukac po necie kto to moze miec, znalazlam w innym, dzwonie - tez nie maja. Do trzeciego - tez nie maja. Juz myslalm, ze jej nie kupie, ale przypomnialam sobie o sklepie gdzie kiedys kupowalam aparat fotograficzny, i sprawdzam, maja, troche drozej niz w innych sklepach ale jest. Wiec za telefon i jeszcze dostalam w promocyjnym pakiecie, karte, baterie i torbe do niej :) I wczoraj zamowilam a dzis juz mam w rekach :D Ide dzis na usg, ciekawe co u mojej malej, mam dnadzieje, ze wszystko dobrze. Ostatnio cos mniej sie rusza. Chyba duza juz jest :) No i piszcie cos, bo taka cisza, ze az starch. A zaraz ide po loda z polewa truskawkowa do McDonalda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza na forum posle wam jutro fotki z kacika malego bo dzisiaj sie wzielam troche za niego :-) ja tez padam na pysk jak na poczatku ciazy, spiaca jestem ciagle zmeczona a jeszcze te upaly mnie dobijaja mam sms od przyszlej mamuski a wlasciwie juz nie przyszla a terazniejsza :-) pisze \"hej ciotki...ja umieram!! nigdy wiecej dzieci!! dwie proby wstania skonczyly sie lapaniem mnie w locie takie zawroty glowy i bol\" eh nie brzmi to wesolo ale mysle z kazdym dniem bedzie sie lepiej czuc ona juz ma za soba a nas to jeszcze czeka :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllo!jakos nie mogłam sie zebrac aby cos napisać!Nadrabiam! Goba współczuję meszek mam nadzieje ze juz ok.A co do przedszkola to jak pisałam płace 285i 2 razy w tyg.angielski i rytmika i 1 raz basen.To wszystko w cenie no i wyjscia do teatru.Goba mam prośbe zmien mi w tabelce na 35tydz.bo ja to ciemna jestem!!!!!!!! SURFITKA-ja Cie normalnie podziwiam ze do konca prawie pracujesz medal bym ći dała normalnie!!!!!!!!!!!!!!! PRZYSZŁA-gratulacje masz juz dzidzie aja jeszcze 5tyg.ciągnie sie ten czas JOTKA79-wytrzymaj jeszcze 3tyg.trzymam kciuki! MALINKA-córcia śliczna!!!!!!!!!!!!!!!! Co do bóli to ja w nocy nie mam jak na razie ale jak chodze to mnie boli w pachwinach . A jak wy teraz chodzicie do lekarza.Bo ja tak dziwnie.Od 20 maja kaze mi chodzić co tydz.chodze prywatnie od pocz.co 3tyg.i80zł Tłumaczył mi jak to bedzie.20 maja mam darmową wizyte na której nie zrobi wpisu do karty ciąży tylko zrobi usg-waga malutkiej,jak tam pepowina,łozysko zobaczy,i ułozenie i bicie serduszka.A 27 maja to samo co na darmowej tylko wpis do karty zrobi,zmierzy cisnienie,zwazy mnie i tez chapnie80zl.i tak w kółko................ A co do ktg to ja sama co 2 tyg,chodze do szpitala w którym bede rodzic i 20 place.Ale gin.gadałze nie ma potrzeby jak chce to moge sobie chodzic.Mówił,ze jak by było mniej niz 10 ruchów w ciągi godz,jak sie rusza to wtedy na ktg. DZis mialam kryzys ZARŁACZA-zjadłam dwa rogale z czekoladą,paczke jezyków.i czekolade tak mnie wzieło.Normalnie to nie jem słodyczy od 2 mies.prawie po tym jak mnie wyzwał ze taka to niby GRUBA jestem ale mówiem jak bym tego nie zjadła to nie wiem.....co jak narkomanka jakas ....cóz córcia chciała a mama musiała zjeść -tak se tłumacze a waga wie swoje ............Ale co tam.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś nasza GOBA ma dziś wagary czy co?pewnie coerpi przez te mechy oby nie..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, no tak cala mamuska. teraz to bedziemy sluchac o urokach macierzynstwa :D Mamuska, trzymaj sie kochana. 😘😘😘 Beja, cos to dziwne z tymi ruchami, przeciez dziecko nie rusza sie ciagle. Ja to wogole nie kumam tych kart ruchow. A zjedzonkiem to tez bym czasem tak powcinala slodyczy, ale wiem ze to grozne dla mojej malej i jakos sie powstrzymuje :) Pozwalam sobie wlasciwie tylko na lody :P A ja teraz chodze co tydzien na usg, a co 2 tyg do gina na wizyte. Slyszalam, ze od przyszlego tygodnia bede tez chodzic co tydzien do gina, ale zobaczymy :) Ja mam tutaj to pokryte przez ubezpieczenie. Nie mialam zadnego ktg jeszcze i w sumie ciekawe czy bede miec. Tutaj to nie jest praktykowane, za tydzien wiem ze gin ma mi sprawdzic szyjke, czy robi sie rozwarcie. A co do ruchow to pytaja tylko czy je czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dziewczyny jestem jak neptyk całyczas bym spała nawet jak szłam po małego do szkoły to myslałam że idąc zasne.Ja jak narazie mam wizyty co dwa tygodnie pewnie po 36 tc będe miała co tydzień.Jutro mam wizyte u poloznej a w pojutrze mam wizyte w szpitalu i pewnie zrobia mi ktg wiec zobaczymy jak to z tymi moimi skurczami.Chociaż jak zawsze ide do lekarza to ich brak i brzuch miękki jak wata a wystarczy że wyjde i już mnie łapie. Teraz jak dziewczyny wyjdą ze szpitala to zacznie sie rozmowy na temat dzieciaczków juz bym chciała do nich dołaczyc ale jeszcze najmniej musze 3 tygodnie wytrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×