Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Hej dziewczyny ale mam nygusa ze szok tylko bym lezała i w telewizor sie gapila:(:(:( przyszła mamusko nie pisz juz o takich rzeczach bo aż slabo sie robi na samą myśl o takich bezmyślnych babach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane pomocy!!!!!Macie domowy sposób na ból głowy bo boli jak cholera a ja na prawde nie wiem co mam tutaj brać z tabletek wiec postanowilam nic nie brać.Jak pójde 15.01 do polożnej to na pewno mi cos poleci ale do tego czasu to chyba zwariuje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Naprawde jak sie czyta takie rzeczy to czlowiek sie zastanawia gdzie jest sprawiedliwosc na swiecie. Tyle kobiet pragnie zajsc w ciaze i nie moze a inne w taki sposob traktuja swoje nienarodzone dzieci 😠😡😠 martusha, mnie tez czesto boli glowa i wogole najchetniej to bym nic nie robila tylko lezala przed TV..i nie mam na to lekarstwa, niestety :( Przepisu na gofry tez nie znam. Zawsze kupuje mrozone gotowe, do piekarnika na 3 min i sa super :) Pozdrawiam serdecznie i Szczesliwego Nowego Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masterek28
przyszla mamusko! faktycznie moze nie pisz juz o takich rzeczach bo mam ciarki i az mnie mdli jak o tym pomysle! ja tez dzies caly dzien nie moglam sie zabrac za nic konkretnego!przez wiekszosc dnia odpoczywalam. chyba dzien taki po prostu. millego wieczorku do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masterek28
czemu ja caly czas jestem czerwona????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masterek , bo musisz sie zaczernic :) zaraz ci napisze jak to zrobic bo juz kompletnie zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internautko, zarezerwuj swoj nick..na stronie glownej trzeba kliknac, i wtedy zahasloac swojego nicka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mamusie ja byłam u lekarza w piątek i dowiedziałam sie ze bedzie CÓRCIA:):):) lekarz mowił ze za wszesnie jeszcze na 100% pewność ale zobaczymy:). NA BÓL GŁOWY polecam amol smarowałam sobie skronie i pomagało, a przepis na GOFRY jest na necie, ja nie pamietam juz swojego przepisu ale pamietam ze wazna była smietana zamiast mleka dodawajcie powoli mąke zeby od razu jej całej nie wsypywac. BEZIRE TRZYMAJ SIE !!! zycze Wam dzis wesołej zabawy, a w Nowym Roku CUDOWNYCH POCIECH:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surferek->gratuluje corci, ja bede miala synka juz nie bede pisac o takich rzeczach:) nie wiem co robic, znow krwawilam wczoraj, czuje ruchy, z dzidzia ok, nie wiem juz co robic, nie bylo obfite, mam lozysko przodujace, poza tym dzis tylko jakby brazowe uplawy ale troszeczke, mysle ze to od tej krwi wczorajszej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła mamusia dziekuje. Dzwon albo lec do lekarza jak chodzisz prywatnie to powinien o kazdej godzinie Cie przyjąć lub skonsultuj sie z nim telefonicznie. Mam nadzieje ze bedzie ok Trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz bylam u lekarza, tydzien temu lerzalam w szpitalu, bo wystapilo krwawienie, nie duzo, ale jednak, lekarz stwierdzil, ze lozysko jest osadzone nisko, kolo szyjkimacicy i pecherz z krwia i pepowina tak samo i to powoduje ucisk i moze krawic, mam lezec w domu, a jakby pojawilo sie jeszcze raz krwawienie to do szpitala znow, ale zauwazylam, ze krwawie przy wysilku czyli jak poszlam do toalety, mam male zaparcia, nie wiemco robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Rok temu miałam problemy z krwawieniem, jedna lekarka stwierdziła, że to od stresu, druga, że to po odstawieniu tabletek. Po miesiącu krwawienia jak zarzynane prosie, dostałam w końcu skierowanie na czyszczenie, po którym okazało się, że to zwykłe polipy i to one były powodem krwawienia. Nie wiem, czy taka sytuacja jest możliwa w Twoim przypadku Bezire, ale tak mi sie przypomniało i napisałam skąd u mnie wzięły się problemy. Życzę Wam udanego Sylwestra i wszystkiego dobrego w przyszłym roku! A przede wszystkim Zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski ja tez mam straszne zaparcia juz prubowałam wielu rzeczy suszone śliwki, jogurty(activia),pije duzo mleka,jem duzo warzyw i owoców nie jem słodyczy i nic kurna nie pomaga.Szkoda że nie mam tu dostępu do ziół ale mam nadzieje że jak pójde do położnej 15.01 to cos mi doradzi. przyszła mamuska---->Z tym krwawieniem to kochana najlepiej skontaktój się z lekarzem bo moze to być nic poważnego czego ci życze albo moze okazac sie coś co trzeba jak najszybciej leczyć. Suferek--->gratulacje z powodu coreczki mój mąż tez by chcial córeczke ,a synek chce braciszka wiec w domu mam zdania podzielone.A mi obojętne byle było zdrowe.My dowiemy sie dopiero przy porodzie wiec bedzie duża nie spodzianka.Dzięki wyprubuje amol przy nastepnej okazji bo jak narazie jest ok... 🌻kochane życze wam szampańskiej zabawy oraz szczęśliwego nowego roku przedewszystkim juz z pociechami które będziemy tulić do serduszka😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia-> bylam u lekarza, jak juz pisalam, ale jak jeszcze raz cos takiego sie wydarzy to na sygnale do szpitala, ale po ostatnim badaniu ,ktore wygladalo jak scena z horroru boje sie panicznie tam isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY MAMUŚKI!!! Ja spedzam w sylwestra domu ze znajomymi szkoda, że bezalkoholowo, ale mam nadzieję dobrze sie bawić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragnę złożyć żarliwe życzenia: szczęścia, dobrego zdrowia, powodzenia, oby troski życia zaginęły w mroku podczas nadchodzącego Nowego Roku! Przyszla mamauska, trzymam kciuki aby plamienia ustaly. Lez ile mozesz i wypoczywaj. Niech maluszek sobie rosnie w brzuszku jeszcze 5 miesiecy :) Martusia, a nie chcesz znac plci dziecka? Abii 🌻 Surferek, ale fajnie. Takie malutkie dziewczynki sa sliczne :) Chociaz chlopaki to male przystojniaki ;) Ja mam wizyte w srode, ale pewnie nie bede miec usg, wiec jeszcze nie poznam plci maluszka. Masterek, do twarzy ci w czarnym ;) Musze sie pochwalic, ze od 4 dni codzinnie czuje maluszka. Juz wiem kiedy sie kreci :D:D:D To jest tak cudowne uczucie, ze sobie nawet nie wyobrazalam :D:D:D:D:D Ale tez pobolewa mnie glowa :( Udanego Sylwestra !!! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim Paniom w Nowym Roku 2008! Życze Wam przede wszystkim, aby Wasze pociechy urodziły się zdrowe i bez żadnych komplikacji. Poza tym abyście były silne, i pełne optymizmu w tych najbliższych miesiącach oraz aby spełniły się Wasze najskrytsze marzenia! Wszystkiego dobrego Babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!! DUZO MILOSCI; ZDROWIA; OBY WASZE SZKRABY ROSLY I SZCZESLIWEGO ROZWIAZANIA!!!!! ja przelezalam 24-rta, bo brzuch mi peka, bolal mnie, ze zwinelo mnie w WC, ze sie podniesc nie moglam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym roku.... (kurcze tyle się napisalam o tu mi gdzies wcielo kurcze) Więc jeszcze raz: Przyszła mamuska---->kochana nie martw sie najlepiej bedzie jak skataktujesz sie ze swoim lekarzem prowadzącym on ci napewno doradzi co masz robić.ale przy takich silnych bólach to nie zwlekaj bo nie ma co czekac.Życze ci żeby te bóle były tylko spowodowane rosnaca macica.A o badania sie nie martw po prostu jak cię boli to mówisz to lekarzowi i juz przeciez to ciebie boli a nie jego i musi byc delikatniejszy.Powodzenia wszystko bedzie na pewno dobrze🌻🌻🌻 Sufitka--->stwierdziliśmy z mężem że chcemy mieć niespodzianke i dowiemy sie przy porodzie.A tam gdzie chodze na usg nie zawsze mowia. Jak macie ochote to wejdzcie na link z moimi zdjeciami bo dodalam zdjecia mojego brzuszka pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia->dzieki:* Fajne zdjecia, u mnie nie za duzy brzuch, ale przytylam juz, waze... 58kg :/ yyyyy a pewnie przybedzie jeszcze... ale ni martwie sie tym, nie bede swirowac w ciazy:p lekarz twierdzi, ze to od rozciagajacej sie macicy, mam wizyte 17tego wiec sie dopytam dokladniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jestes mamusia i jak by sie cos powaznego dzialo to na pewno bys wiedziala.Wiesz my matki to juz od poczatku mamy taka intuicie.Wiec faktycznie nie ma co panikowac wypoczywaj tylko duzo.Kurcze nic mi sie nie chce nawet obiad dzisiaj opózniony jeszcze na dodatek facet mi sie rozchorowal.Ale tak juz jest jak na mrozie zachciewa mu sie majsterkowac przy aucie(a jest doslownie maniakiem).Nie słuchal i ma za swoje mam tylko nadzieje że nie zarazi mi dziecka ani mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DZIEWCZYNKI JAK TAM W NOWY ROKU U MNIE COS NIE ZACIEKAWIE MAM TAKIE DZIWNE BOLE TRWAJA CHWILKE NIE WIEM CO TO MOZE BYC MOZE MACICA WIEC JUTRO POWEDRUJE DO LEKARZA BO ZACZYNAM SIE MARTWIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam w Nowym Roku. Kasiu, mnie tez czasem tak dziwnie kluje. Nie weim czemu :( Tak jakby ktos nagle jakas szpile wbijal. Tez jutro ide do gina, to moj normalny termin to sie go wypytam o co chodzi. Martusia, brzusio fajny no i go juz dobrze widac :) Ja plec chce poznac i mam nadzieje ze bedzie to mozliwe. Przyszla mamuska, tak silnych boli bym nie bagatelizowala na twoim miejscu i natychmiast udala sie do szpitala. Tu chodzi o zycie i zdrowie twojego dziecka. Szczescia, zdrowia w Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze to normalne ale ten bol trwa sekunde i przestaje na jakis czas i znow po paru minutach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam takie ukucia czasami jak by mi kto od dołu szpilki wkładal ale to samo mialam przy pierwszej ciąży .Często boli mnie tez podbrzusze to z powodu rosnacej dzidzi wiec nie martwcie sie bo to normalka.Martwic sie trzeba jak byście mialy obfite uplawy ktore maja przebarwienia albo plamienia.Ale takie pobolewanie to normalka.Ja tez panikowalam przy pierwszym dziecku u lekarza czasem bylam co tydzien to nawet sie podśmiewywal że spodobal mi sie ze tak latam do niego.A mialam po prostu takie tam pobolewania. No brzuszek mam spory ale pewnie spowodowany moja wczesniejsza nadwagą.Z moim Kubusiem mialam taki gdzies w 6 miesiacu ale to druga ciąża to tez wcześniej widac.Jak narazie to umnie 5kg mniej nic w góre nie idzie zobaczymy jak to dalej będzie.Więc dziewczyny nie zamartwiac sie bez powodu ,odpoczywac i wcinac zdrowe rzeczy. Acha takie bole tez występuja dość często przy zaparciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×