Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Jesienna przykro mi bardzo, dopiero przeczytałam zaległe posty... Życzę ci pogody ducha mimo wszystko i wierzę że nastepnym razem się uda!! Apropos ukłuć o których pisała Kasia78 i martusia82 to ja tez takie czasem miewam...ale rzadko i tez sa to ukłucia jednosekundowe... poza tym dzis rano zauwazylam ze moje upławy mają inny ( nieładny ) zapach ale poza tym nie mam innych objawów... czy któraś z was wie co to może być ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surferek gratuluje ale napisz cos wiecej jak tam i wogole jaka córa duża🌻 masterek szczeże mówiąc na prawde miala bym dużą ochote iść do pracy wśród ludzi ja od 1,5 roku siedze w domu i na prawde dostaje już na glowe.. Melania ja w czasie pierwszej ciąży mialam cos w podobie i lekarz przepisal mi globulki dopochwowe.Może ci sie robic nie wielkie zapalenie ale nie gwarantuje bo lekarzem nie jestem, a kurcze trzeba bylo sie uczyć to moze bym byla i sama bym sie badala hi hi hi Ale poważnie po prostu jak nic cie nie swedzi to poczekaj do nastepnej wizyty i powiedz lekarzowi ,a jak zacznie swędziec to lepiej idz wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Martusia za odpowiedź...zadzwonie do niego i zobaczymy co mi powie...teraz poczytałam w internecie o takich objawach i sie wystraszyłam... zbyt szybko pochwaliłam nowy rok :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kochanie nie masz co sie tak nastawiac takie cos wystepoje bardzo czesto i w niczym nie zagraza maleństwu.Wiadomo jak bys to zbakatelizowala to wtedy moglo by sie pogorszyc i bylo by zle.Ale jak nie masz żadnych przebarwien to sie nie martw tylko jak pisalas zadzwon do lekarza on ci wyjasni albo zrobi co trzeba i bedzie ok... Nie ma co od poczatku siac paniki i sie denerwowac bo dziodzia denerwuje sie razem z tobą,a zobaczysz wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co to dokładnie może być. Ale pytałam lekarza bo też mam takie upławy o innym niż wcześniej "zapaszku" i lekarz powiedział mi, ze zapach się zmienił bo jestem w ciąży i że wszystko jest w porządku jeśli ich intensywność się nie zmieniła. Więc może Ty też nie musisz się martwić!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki ide pozmywac bo widze że nikt tego nie zrobi za mnie odezwie sie za 15 minut z kawusia zbożowa to pisac duzo ja poczytam co tam u was no i melania napisz koniecznie co ci lekarz powiedzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masterek mnie troszkę uspokoiłaś ale i tak wole żeby lekarz sie w tej kwestii okreslił...dam znac na pewno, jutro sie odezwe... tez wracam do roboty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! kurcze ale sie rozpisalyscie, ze nie wiem teraz co do ktorej pisac hehe martusia-> skandal, ze nie mam mnie na waszej liscie :P wiec podam ci dane: wiesbaden, syn, 28.05, 19, elias :) ja chocbym chciala sprzatac to nie moge, a chyba pojade z mezem do miasta,wyjde na chwile do sklepu cos mu kupie i przywiezie mnie, bo nie bede sie tlukla do centrum autobusami masterek-> wspolczuje renamentu :/ nie przemeczyaj sie,co do plci to tez chcialam corke ale czulam, ze to syn, pokieruj sie swoja intuicja kasia->ciesze sie, ze wszystko wporzadku :) trzymam kciuki,a co za tabletki bierzesz? melania->zapach to pewnie przez to, ze zmienia sie ph, a ja zauwazylam od wczoraj, ze tez mam uplawy i to maja jakis dziwny kolor, niby przezroczysty, ale troche jakby zolty czy zielony, ciezko zidentyfikowac, ale bez zapachu... co za koszmar,myje sie 3razy dziennie jak w ksiazce pisze,uzywam wkladek higienicznych, skad to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO jesienna wiedźma
boze jakie to smutne:( tak ci wspolczuje, bo widzialam jak 20 grudnia pisalas, ze wszystko jest w porzadku i bylas taka szczesliwa, ze maluch jest zdrowy... boze dlaczego tak sie dzieje?????????????????????????????????????????????????????????????? :(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna sie dolaczyc
dopiero dzisiaj znalazlam wasze forum ale fajnie ze tyle was tu jest :-) ja tez mam termin na czerwiec na 20.06 i widze ze jakas" sasiadka" tu jest...pozdrawiam przyszla mamusie z wiesbaden ja po sasiedzku z mainz klikam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz jestem po zmywaniu po wstawieniu prania ale jeszcze góra mi zostala chwila przerwy nie zaszkodzi.No dziewczynki milej pracy🌼 Witaj mamuska no i witam nowa dziewczyne i zapraszam do naszego grona.Zaraz cie tam mamuska dopisze.... A co do uplawów to dziewczyny polecam płyn do higieny intymnej z avonu jest na prawde super ja go uzywam od dwoch lat i bez uplawów jestem.nawet troche zdziwiona bo przed ciaża troszeczke mialam a teraz odpukac nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska....Wiesbaden..............syn...28.05...19...Elias karka81............Stalowa Wola.............x.........01.06...17......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ...02.06.. 16......x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz........x..........05.06..15......x Merana/25 Zielona Góra .......................x........ 05.06...13..... x *Melania*/27.........Jasło......................x....... 05.06...18.......x Bezire/21............Warszawa................X........0 7.06...13.....X surferek78/29.......Szczecin..............córeczka....12 .06....16.....x Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....15......X abii/32..............Chorzów....................X....... .16.06.....15.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.............x.........18 .06.....15......x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x kasia78/29.............łodz......................x...... ..19.06....13.....x świdniczanka/25.....Świdnik..................X........1 9.06.......11....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... 21.06......12......X perłakrynicy31......Pajęczno.................x........2 3.06......9..... .x Kika27/29..............Kraków.................x........ .26.06.......14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x ........28.06 ...... 13 .... x martusia 82/24....Kalisz/WB.........X......29.06.....15...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń....................X........30.06. ......9.....X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wcinam porcje witaminek,a za godzinke chyba na spacer sie wybiore tak dawno nie byłam ,a potem obiadek upichce. A ty gdzies pracujesz czy w domku leniuchujesz(ale sie rymlo)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u zapomnialam wieku, mam 22lata, ja dzis wstalam i juz zjadlam 3bita, mama mi przywiozla batonikow z polski, 2kromy chleby z serem bialym i smietana, 2 jabllka,wypilam herbatke rumiankowa ... jeszcze troche i bede jak smok ja teraz siedze w domu, do odkad wwyszlam ze szpitala mam zakaz pracowania, tym bardziej, ze pracowalam na nocki koklajlbarze... wiec przerabane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie lepiej odpoczywaj a jak tam u ciebie z opieka lekarska.. Ja nadal bez apetytu do jedzenia sie zmuszam zjadlam dzisiaj rano activie(na te moje kurcze zaparcia)wypilam herbatke owocowa,a teraz wmuszam w siebie winogrono,kiwi i mandarynke ale cos kiepsko mi idzie.Facet to mnie okrzania za to jedzenie ale kurcze no nie daje rady ale sie staram:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...19...Elias karka81............Stalowa Wola.............x.........01.06...17......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ...02.06.. 16......x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz........x..........05.06..15......x Merana/25 Zielona Góra .......................x........ 05.06...13..... x *Melania*/27.........Jasło......................x....... 05.06...18.......x Bezire/21............Warszawa................X........0 7.06...13.....X surferek78/29.......Szczecin..............córeczka....12 .06....16.....x Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....15......X abii/32..............Chorzów....................X....... .16.06.....15.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.............x.........18 .06.....15......x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x kasia78/29.............łodz......................x...... ..19.06....13.....x świdniczanka/25.....Świdnik..................X........1 9.06.......11....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... 21.06......12......X perłakrynicy31......Pajęczno.................x........2 3.06......9..... .x Kika27/29..............Kraków.................x........ .26.06.......14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x ........28.06 ...... 13 .... x martusia 82/24....Kalisz/WB.........X......29.06.....15..Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń....................X........30.06. ......9.....X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz jesc!! dziecko potrzebuje witamin, zebys potem w szpitalu pod kroplowka nie wyladowala jak moja ciocia, w ciazy sie tyle nie chudnie, dziecko potrzebuje witamin! zrob sobie ulubione danie, mnie bierze na zupe ogorkowa, chyba zrobie dzis:) albo jakas warzywna, z brokulami, opieka tu jest b.dobra nie moge narzekac, nikt mnie ze szpitala nie wyrzuci bo nie mam skierowania od gin. czy wypusci bo nie wie skad krwawienie :{ jak to w Polsce bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem tylko musze sie zmuszac ale sniadanie ,obiad i kolacje to zawsze zjadam i w miedzy czasie jakies owoce.Tylko wczesniej zjadalam mase dla tego jak tu przyjechalam ponad rok temu to przytylam 15 kg .Zjadam ale bez apetytu nic mi kurcze nie smakuje co do tej pory lubilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam dzisiaj na obiad pichcisz bo ja chyba zrobie mielone w sosie ,ziemniaki,surowke z marchwi i jabłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamuśko!Zyczę ci udanych zakupów!Daj znać czy coś ciekawego znalazłaś! A wy dziewczyny tak się rozpisałyście o tym obiadku że straszliwie zglodniałam. Właśnie namówiłam męża żeby zamówić pizze. Będzie za 45min. A już mi ślinka cieknie!Wiem że zbyt zdrowe to nie jest ale od czasu do czasu chyba można co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masterek pewnie ze mozna smacznego zycze a ja sie zaczytalam w artykule i zapomnialam zajzeć.Uciekam na dwor nie chce mi sie iść na spacer to ide chociaz do ogrudka troche powdychac powietrza bo szczeze mowiąc dawno nie bylam na dworze potem obiadek i sie odezwie buziaki😘😘😘 mamuska udanych zakupow pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiu! ja też nie zwracam szczególnej uwagi na popełniane przeze mnie byki. Myśle że ot nikomu nie powinno bardzo przeszkadzać. A z tą pizzą to mnie pocieszyłaś.Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesienna bardz Ci współczuje , nawet nie wiem co Ci powiedziec, wiedz ze jest mi strasznie przykro.... Dziewczyny jezeli chodzi o kłucia w dole brzucha po bokach to ja tez to mam od czasu do czasu ale lekarz nie kazał sie tym przejmowac bo jest to oznaka ze sie wszystko roszerza, mowił ze niepokojące sa bóle środkowe brzucha wtedy od razu do lekarza!!!! jezeli chodzi o upławy to polecam nystatyne (dopochwowe) nie zagrazają dziecku. Moj gin mowił ze sa kobiety które nawet przez cała ciaze musze je aplikowac bo jest stan zapalny pochwy, a przechodzi dopiero po porodzie, radze zrobic cytologie dla pewnosci. Co do mojej córeczki to nie wiem ile wazy bo niby lekarz mowi ze jest jeszzce za mała by usg wyliczyło wage, a niepokoja mnie z kolei pomiary głwoki i brzuszka bo wychodzi OK 1,5 tyg róznicy, narazie o tym nie mysle zobacze co bedzie na nastepnym USG 4 D, na które wybieram sie za 2 tyg. A MOJA WAGA :) taka ze schudłam prawie pół kilo chociaz jem jak wariat, przewaznie słodycze:) za to na brzuchu samo sadło brrr, musze sie zabrac za cwiczenia. POZDRAWIAM WAS GORĄCO i zycze smacznego obiadku:) aaa i czekam na wiesci o WASZYCH MALEŃSTWACH!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×