Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Witajcie w Nowym Roku. Jesienna, nawet nie wiem co napisać, nie mogę przestać ryczeć. Dobrze że jestem sama w domu. Też mnie kłuje, od dwóch dni nie czuję ruchów, a termin wizyty dopiero na przyszły tydzień. No i ja też mam upławy, miesiąc temu dostałam nestatynę, pomogło, ale teraz znów mam to samo. Też marzę o córeczce, ale teraz najważniejsze, żeby zdrowe było... Kurcze, czemu tak jest, że kobiety które nie dbają o siebie, piją, ćpają, rodzą dzieci na potęgę, a te które by chciały, to albo nie mogą, albo maja problemy. Surfitko, pisałaś o tym chyba kiedyś... Trzymajcie sie Kochane, napiszę jutro, może w lepszym nastroju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia 29
no kobitki to dolanczam do was, dopisalam sie do tabelki ale nie wiem czy to dobrze zrobilam NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE gosia29..................Mainz................?...............20.06........?.. przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...19...Elias karka81............Stalowa Wola.............x.........01.06...17......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ...02.06.. 16......x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz........x..........05.06..15......x Merana/25 Zielona Góra .......................x........ 05.06...13..... x *Melania*/27.........Jasło......................x....... 05.06...18.......x Bezire/21............Warszawa................X........0 7.06...13.....X surferek78/29.......Szczecin..............córeczka....12 .06....16.....x Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....15......X abii/32..............Chorzów....................X....... .16.06.....15.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.............x.........18 .06.....15......x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x kasia78/29.............łodz......................x...... ..19.06....13.....x świdniczanka/25.....Świdnik..................X........1 9.06.......11....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... 21.06......12......X perłakrynicy31......Pajęczno.................x........2 3.06......9..... .x Kika27/29..............Kraków.................x........ .26.06.......14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x ........28.06 ...... 13 .... x martusia 82/24....Kalisz/WB.........X......29.06.....15..Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń....................X........30.06. ......9.....X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia 29
ale przez was zglodnialam u mnie dzsiaj na obiad roladki i kluchy mniam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu! Witamy w naszym gronie. Oczywiście, że dopbrze zrobiłaś wpisując się do tabelki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już po obiadku ale sie najadłam pelna na maksa.Ide zaraz pozmywac i troche poleniuchuje odezwe sie wieczorkiem. Witaj gosia napisz cos o sobie i swoim maleństwu. to ja do mycia garow zmykam chyba ze ktoś chetny za mnie to zapraszam..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany ale mam dzisiaj lenia :-( po swietach to ciezko ruszyc spowrotem do pracy no ale niestety musze jeszcze troche popracowac zaraz tez lece na 2 godziny a potem juz luzik :-) marze tylko o kapieli i poleniuchowaniu na kanapie przed tv :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm coby tu o sobie napisac ? jestem mezatka od 9 lat mam jednego syna 8 letniego no i teraz drugie w drodze :-) ciekawa jestem co bedzie, nastepne badanie mam 15.01 wiec juz moze cos lekarz zobaczy :-) od ponad 7 lat jestem w niemczech korzenie zapuscilam i dobrze mi tu i to tyle narazie uciekam do pracy wieczorkiem obowiazkowo sie zglosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesienna, jak strasznie mi przykro :(:(:( Martusia, podesle zdjecia dzis wieczorem. Wczoraj padlam jak muszka. fajnie ze tak duzo piszecie :) Topik zyje i tak ma byc !!!!!! Przyszla mamusia, mnie tez odrzucilo od miesa ale wolowego, bleee. Mi tez wszyscy od poczatku mowili ze bede miec synka. Jedynie przyszli dziadkowie oczekuja wnuczki :) Moj tato to specjalnie kupuje truskawki ( moja zachcianka ciazowa, ile widze tyle zjem :P ) z podkresleniem \"dla wnuczki\". A ja nie wiem kiedy sie dowiem co tam sie chowa. Nie ide na 4D, naczytalam sie troche o tym i w sumie nie jest mi az tak potrzebne :) Zmykam na razie. Witam nowa kolezanke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to nic nie znalazlam, kupilam tylko bebe sounds->aparat do sluchania bicia serca dziecka, ale ja slysze tylko szum, nie wiem czy za wczesnie czy co... pizza nie szkodzi, sama wsuwam czesto. surfetka->wykorzystuj ile mozesz:p ja ostatnio kpilam czeresnie,ale drogie jak diabli gosia29->z jakiego landu jestes? ja z hessen, witam w naszym gronie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przyszla mamusko ja tez hessen rzut beretem od ciebie zaraz kolo wiesbaden sie zakorzenilam dokladnie w mainz-kastel :-) a gdzie kupilas ten bebe sounds w media? nawet nie wiedzialam ze jest takie cos hihi chyba sama tez kupie ciekawa jestem dzialania tego :-) pizze tez wsuwam uwielbiam pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia29-> moj maz pracuje w mainz kastel teraz, faktycznie rzut beretem, kupilam w wiesbaden biebrich w baby one, kolo tych wszystkich supermarketow, reala itd, zajrzyj tam ,maja sloczne ciuszki i pierdoly dla dzieci, ty pewnie masz lepiej bo masz juz cos po pierwszym dziecku ja musze wszystko kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESIENNA WIEDZMO NAWET NIE WIESZ JAK MI PRZYKRO CO SIE STAŁO PRZECIERZ BYLO WSZYSTKO OK JA TEGO NIE ROZUMIEM TO JEST TAKIE NIESPRAWIEDLIWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE SIE DZIEWCZETA ROZPISAŁYSCIE JAK NIEWIEM MOZE COS SIE RUSZY NA TYM FORUM JA WLASNIE ZJADŁAM SLOJIK OGORKOW KONSERWOWYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A CO CHODZI O TE KŁUCIA TO LEKARZ POWIEDZIAŁ ZE WSZYSTKO ROSNIE I DLATEGO BOLI DZIS WYCZOL TETNO DZIDZIUSIA MUSZE SOBIE POROBIC ZDIECIA BRZUSZKA MAM TAKI DUZY JAK BYM BYLA W 6 MIESIACU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze pizzy mi sie zachcialo i juz siedzi w piekarniku :-P moze to nie jest jakies super zdrowe no ale za czesto nie jem wiec ok macie moze gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuuppuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie z netem dzieje, nie widzialam waszych ostatnich wypowiedzi,dopiero teraz, moje gg 6947071, a pizza jest zdrowa gdzies to czytalam hehe przeciez to tylko ciasto i warzywa, gorzej np z jakimis dönerami.. a co myslisz o lilien care? moim zdaniem to porazka, takie centrum a w srodku pare sklepow... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilke tylko sie pozegnac bo strasznie mnie glowa boli i brzuszek pobolewa to sie wcześniej poloże to buzka i do jutra😴[spioch😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Nie bylo mnie chwile ale caly czas bylam tu obecna myslami :) Nadrobilam zaleglosci i ciesze sie, ze wszystkim nudnosci minely, bo to chyba najbardziej uciazliwa dolegliwosc ciazowa przynajmniej wg mnie. Ja dopiero teraz czuje, ze zyje bo te nudnosci kompletnie wylaczyly mnie z zycia, na szczescie juz jest super. Ale wiadomo nie moze byc idealnie wiec (drugi raz w zyciu)infekcja \"pieczarkowa\" mi sie przyplatala (kurde, ze tez akurat w ciazy...) i za bardzo nie wiem, co robic, bo jakos tutaj w uk to tak srednio ufam sluzbie zdrowia i chcialabym Was spytac jak lekarze w polsce zapatruja sie na masc clotrimazol. Wg usg zaczelam 17 tydzien, a ruchy czuje od tygodnia i to jest chyba najcudowniejsze uczucie! powolutku zaczynam przybierac na wadze bo przez te nudnosci to schudlam 5 kg, a przed ciaza wazylam 47, wiec wygladalam jak oswiecim... Martusia ---> ale juz masz fajny brzuszek! Mam nadzieje, ze tesknota za polska juz Ci tak nie doskwiera. W polsce zyje sie na 6tym biegu a tutaj jakos tak spokojniej. Czlowiek ma na wszystko czas a niekiedy to nawet za duzo na myslenie tymbardziej teraz kiedy nie pracujemy, ale ma to tez swoje plusy i trzeba sie skupic na nich i bedzie good! dobra zmykam bo pozno juz a moja corcia ostatnio jest dosc absorbujaca, wiec jutro nie bedzie zmiluj. Buziaczki i do uslyszenia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor. Juz jestem po wizycie. Szlyszalam bicie serduszka malenstwo zaklocane jego kreceniem sie ;) Wedlug poloznej po zbadaniu bicia serca i po tym wierceniu to chlopak, ale dokladnie dowiem sie za dwa tygodnie. Mam usg polowkowe i bedziemy rozpoznawac plec :D:D:D Co do boli to calkiem normalne, dopoki nie sa bardzo silne, regularne i nie ma plamienia - krwawienia - wszystko jest w porzadku. Macica rosnie, naciska na rozne narzady i stad te klucia - tak powiedzial moj gin. Co do uplawow, bo tez je mam :( Dostalam jakas masc, jeszcze nie wiem nazwy, bo niewyraznie napisane ;) a juz mi sie nie chcialo isc do apteki :o A co do clotrimazolum to uzywalam ale tylko zewnetrznie. Troche pomoglo. Swoja droga moja siostra stosowala ta masc u noworodka, wg zalecienia lekarza na odparzenia w pachwinach zeby sie grzybica nie zaczela. Pomoglo :) Dzis maluszek sie bardzo kreci, coraz mocniej go czuje :) Gin stwierdzil, ze dosc wczesnie czuje ruchy, ale to dobrze :) Dobranoc, kolorowych snow 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamusie, te które jak ja od rana w pracy siedzą i te które mogą poleniuchować w łóżku ;-) dzis ide na wizyte, boje sie co mi lekarz powie, chociaz przykry zapach dzis sie jakby ulotnil ;-) no nic, zobaczymy po 16... wczoraj wprowadzilam w zycie moje postanowienie noworoczne i zaczęłam troszkę cwiczyc... bo stałam sie strasznie ociężała i prawie ruchu nie mam, cały dzień przed kompem... a wczesniej na aerobik chodziłam to wiem że ruch dodaje energii... mam nadzieje ze wytrwam w postanowieniu... moze znacie jakies fajne cwiczenia dla kobiet w ciąży ?? niestety w moim małym miasteczku nikt nie prowadzi takich profesjonalnych zajęć to muszę troszkę sama pokombinować...życzę wszystkim pieknego, slonecznego dnia... u mnie dzis rano bylo -10 !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez juz w pracy, Melania od kiedy planujesz isc na zwolnienie? Wczoraj najadłam sie pizzy i wypiłam 2 kubki coli mam mega wyrzuty sumienia ze tak napakowałam moja małą niezdrowym zarciem!!! fujjjjjjj....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania ja tez wczesniej chodziłam na fitness, poszukaj na necie sa cwiczonka , a w styczniowej M jak mama tez jest kilka propozycji. Ja jak mi sie przypomni krece na rowerze stacjonarnym, ale rzadko , mam lenia. musze sie wziąć bo ten tłuszcz na brzuchu doprowadza mnie do szału. Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surferek, dzieki za rade, chyba najlepiej w necie poszperac... a co do pracy to planuje pracowac do konca, jak tylko będę mogła... jakos nie wyobrazam sobie teraz siedziec w domu i czekac na poród...w pracy szybko zleci i miedzy ludzmi jakos tak lepiej... no chyba ze nie dam rady wysiedziec z powodu upałów albo innego powodu...pożyjemy zobaczymy... a ty kiedy planujesz L4 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×