Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Uwielbiam kapusniak... A ja mam smak na tego kurczaka z brokułami. i na spagetti. I na pizze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dawno mnie tu ie bylo. Nie mam jakos ochoty na nic. Jestem juz od miesiaca na L4. Dzis ide za godzine do lekarza. Cos zle sie czuje. Malenstwo kopalo juz od 2tyg a od 4 dni nic. Nie martwilo mnie to ale od wczoraj boli mnie srodek brzucha i kregoslup. Napewno to nic takiego ale boje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apira, bądź dobrej mysli - ja też dzis do lekarza ide, tez mam stracha chociaz na pewno mniejszego niż ty... trzymam za was kciuki !! myśl pozytywnie i wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja bym dala zeby nawet na spacer isc, rok temu bylam w Zakopanym na desce pozjezdzac, poobijalam sie, moj maz sie zirytowal, to mialam zle buty zapiete i dlatego nie utrzymywalam rownowagi, a instruktorzy faktycznie zamiast uczyc to flirtowali hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam, że większość z nas ma te same objawy - dziecko nie kopie i boli brzuch. Więc może to normalne i nie mamy się czym martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje abii🌻🌻 Dziewczyny jak wrócicie od lekarza dać znać szybciutko jak tam wasz pociechy i trzymam kciuki ale i tak czuje ze będzie wszystko dobrze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, tez mysle, ze nie ma czym sie przejmowac az tak bardzo. Boli bo rosnie, a ze nie kopie...nasze dzidzie sa jeszcze malutkie i slabiutkie, mamy duzo wod plodowych i czujemy tylko wtedy jak dzidzia znajdzie sie w specyficznym miejscu. Ja pierwszy raz poczualm cos w wigilie, potem przez kilka dni nic i znowu w piatek. A z dzidzia wszystko dobrze i sobie bryka jak trzeba :) Co do sportu to podziwiam :D Ze mnie leniuszek, tylko na rowerach jezdzilismy cala wiosne i lato, no a teraz odeszly do lamusa :P A po schodach coraz ciezej sie chodzi....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki.surfitko masz racje,nie ma sie czym martwic.widocznie w ciazy sa takie dolegliwosci.juz co raz wiecej dziewczat z naszego topiku zna plec swojego dzidziunia.ja gdy bylam na poprzedniej wizycie polozna powiedziala mi ze plec moge poznac w 30tc.dziwne,w pierwszej ciazy znalam plec juz w 17tc.nie wiem czemu mi tak powiedziala,a ja sie tez nie dopytywalam.zobacze teraz w poniedzialek,bo chyba bede miala badanie polowkowe to sie dopytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dostaje szalu w domu 😭 siedze i jem, boje sie, ze sie roztyje, ale nie mam co robic z czasem, nic mi sie nie chce.. jestem nie do zycia.. maz albo w pracy albo w rozjazdach... do tego twarz mi sie zrobila dziwna..jakies plamy czerwone mam, ni to pryszcze nic to uczulenie... nie dosyc, ze blaga to jeszcze plamy...aaaaaaaa nie wiem juz co kupic na ta gebe, zainwestowalam sporo w puder w kompakcie(kryje perfekcyjnie) ale ja nie chce chodzic z maska na gebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc blada.... o kurcze co za zycie... jeszcze wkurza mnie wszysko.... szwagier mnie wkurza,.. chyba sama obecnoscia, maz tez bo jest gorzej jak dziecko. Kupil sobie jakies play station 3, kupe kasy wydal, teraz wpadl z aparatem fotograficznym do domu, a dopiero co na kamere wywalilismy 1300euro! ale do kompletu musi miec aparat, a do tego za tydzien ma przyjsc jakis zestaw kina domowego SONY... bo glosniki sa extra... aaaaaaa ale on mnie irytuje.. a na mnie sie krzywo patrzy jak raz na jakis czas skocze do douglasa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się tak z tymi facetami jest są jak duże dzieci sama wiem po sobie.Tylko co najgorsze bo malemu dziecku kupisz tanie autko i sie cieszy a taki starszy dzieciak to lubi bawić sie droszszymi zabawkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamusiu nie martw sie tymi przebarwieniami bo tak bywa że kobiety w ciąży mają poprawe cere a bywa tak że jest w troche gorszym stanie,ja na przyklad zauważylam u siebie popękane naczyńka i tez jakieś plamki mam ale to uroki ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez sie cos na twarzy i dekoldzie wysypuje ;-/ i wogole syfow mam wiecej i sucha skora mi sie robia po kompaniu to juz tragedia juz nie wiem czym smarowac bo masa kremow mnie piecze wrrr moj facet to tez duze dziecko i ma bzika na punkcie komputera i gier szlak by to trafil wkurzam sie tylko jak widze jak on gra :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to moj tak po srodku. jak brzydka pogoda to przed kompem i auta oglada, jak ladna to sprzata w aucie :) ale nie moge na niego narzekac, bo lubi tez kuchcic i pomaga mi bo sprzata w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co syfkow to tragedia, na poczatku ciazy byla rewelacja, a teraz to tragedia :( Robia sie krosty, a po nich przebarwienia. Do tego zauwazylam wzmozony porost wlosow :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie z owlosieniem katastrofa brzuch mam tak obrośniety jak malpa chyba przez te hormony.Z resztA jakos daje rade bo gole ale brzucha to nie będe nawet na piersiach mi rosna.Przy pierwszej ciąży tak nie mialam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie jak tez tak mam :( Dlugie wlosy i dosc mozne zaczynaja wyrastac na piersiach i brzuchu. Zawsze mialam problem z owlosieniem - uroki mojej choroby, ale teraz to juz zaczynam wygaladac jak malpka :P To wina tych nieszczesnych hormonow... Ale mam dzis lenia, nie chce mi sie pracowac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, tak jak gin wczoraj sie pyta, czy sie wyimprezowalam w grudniu 9 urodziny mialam, plus swieta i sylwek) ..ja ze nie bardzo, tak z umiarem bo dzidzia, ale odrobie w przyszlym roku..a on zaczal sie smiac, ze od czerwca to mi sie skoncza imprezy a nie zaczna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie moge sie opamietać od pepsi musze chociaż łyczek bo mnie skręca jak sie nie napije.Co nie zdrowe to tak neci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, na wigilii rodzice, my w swieta u nich. I tez u nich na Sylwestra. W nowy Rok w domu, dostalam strasznego kataru, nigdzie sie nie ruszylam. A w srode juz go nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja mam, tak sucha skore,nie moge sobie poradzic bo tak czasami swedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem. Pewnie fajnie bo zawsze ktos jest bliski. Ale z mama sie nie dogaduje, niestety. Myslalam, ze mi pomoze z dzieckiem ale juz wiem, ze to niemozliwe. A ona nie pracuje :( Ale jakos sobie damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie tez sie wysuszyla, uzywam balsam nawilzajacy a na brzuch masz na rozstepy. Zmykam do domu, zegnam was. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×