Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Dzień Doberek! Milka! Kobietko, gratulacje, fajnie, że mamy drugą babeczkę wśród małych mężczyzn :) Tak Tylko, poproszę o słabą kawę z mlekiem, ja wysyłam ciasto :) Goba, a co z badaniami, zrobił Ci wymaz jak byłaś w poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, to jednak mają nie po kolei w głowie. Co kogo obchodzi jakie dzieci sie ma, przecież to jest prywatna sprawa, można mieć kurcze 7 synów i co z tego, to są dzieci, własne, kochane i nikomu nic do tego. Zdenerwowałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Wlasnie nadrobilam zaleglosci w czytaniu i az mi lezka sie zakrecila jak przeczytalam ze Milka urodzial sliczna zdrowa corcie, ja juz bardzo chce Tomusia. O teraz to sie rozbeczalam, juz tak za niumtesknie, a ostatnio jakas taka placzliwa sie zrobilam tzn latwo sie wzruszam bardzo latwo.Wczoraj dostalam 2 laktatory i troche sie do nich przymierzylam wyssalam troche kropelek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie dowiedzialam ze Agata Mróz nie żyje... zostawila 2 miesieczną córeczke i męża... ale szok... wierzyłam że jej sie uda :-( sorki że zasmucam topik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja już jutro mam się stawić w szpitalu na godz. 7.30. Mam być na czczo, miałam leżeć na patologii, ale podobno z braku miejsc mają mnie od razu wziąć na porodówkę. Boję się bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeczytałam, a tak jej dobrze szło... Szkoda córeczki, takie maleństwo. Cholera, smutno mi sie zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka, trzymam kciuki, będzie dobrze ! Jak tylko będziesz mogła, to daj znać, co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania ja właśnie też o tym usłyszałam i ciąglę płaczę tym bardziej, że wierzyłam w to, że jej się uda. Dwa miesiące temu widzialam ją w szpitalu była tuż po porodzie, przechodziła obok mnie...Dlaczego tak krótko mogła się cieszyć tym dzieciątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko
mierzejka mają Cię ciąć czy prowokacja czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczyny,ja jestem bardzo beksa,i cale wsparcie mam w moich facetach.wczoraj byl u nas moj kuzyn z dziewczyna no i oni wiedzieli ze chcemy parke,gdy sie dowiedzieli ze jednak to bedzie chlopczyk to sie cieszyli,nie dogryzali.a wczoraj kuzyn mi powiedzial ze on tez by chcial 2 chlopcow,ze jestem szczesciara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko będę mi wywoływać poród Goba wzięłam do ciebie nr telefonu, dam znać jak juz będę po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzejka, bedziemy trzymac kciuki... a dzis staraj sie zrelaksować i nie denerwować sie... wszystko bedzie dobrze... pomysl tylko ze jako jedyna, jak na razie, urodzisz w terminie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka_81
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..40....Ania *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...40...Mikołaj kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....40...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x tak tylko/21........ Bielsko-Biała.....córcia...12.06.....39..Julka Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........39. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....39.....Kubuś guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..39..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....38....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....38..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....38............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......38....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....38...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...37.......x Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 37....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......37...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....37..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 35.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......35....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC Merana 23.05 -------5.06-----52-----------2700-----Aleksander------SN Ewcia24--28.05------2.06-----52----------3200--------Ery k-------------SN bezire 31.05--------7.06---------51----------3000----krystianek---- ----cc karka_81...31.05....1.06.......60.........4010......Dawidek.........cc milka3.06-----12.06--------50---------3360---------Zosia -------------cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka_81
no hej w nocy z piatku na sobote a raczej juz w sobote o 2.40 przyszedl na swiat moj synek dawid przed polnoca odeszly mi wody, skurczy dostalam dopiero w drodze do szpitala (30km do kielc) a na sali porodowej zaczynaly sie juz silne skurcze, a poniewaz byly posladki zdecydowano ze nie ma na co czekac bo juz sie maly pcha na swiat i trzeba szybko robic cesarke. takze o 2.40 maly przyszedl na swiat zreszta wcale nie taki maly sadzac po wadze 4010kg i 60cm dl, dostal 10 w skali apgar:) teraz jestem juz w domu, czuje sie duzo lepiej choc szew dalej ciagnie, karmie malego piersia, narazie nie dokarmiam. jest grzeczny jak aniolek (odpukac:)), duzo spi. to tyle narazie, jak bede miala chwile to zajrze acha i gratulacje dla milki i tej mamusi co urodzila w tym dniu co ja:) jak bede miala czas doczytam,pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!u mnie cisza brzuch bolał nonstop 2dni i od wieczora nic!!!!!!! Ech ma dośc!!!!!!!!!! Byłam z moim męzem w komisie i kupiliśmy fotelik do samochodu za 30zł z firmy maksi kosi 0-13kg super interes! W radiu słuszałam zw u RUSKÓW wybuchła jakaselektrownia coś jak W Czarnobylu i te opary dojdą do Polski ok.16 i gadali zeby zamknąć okna i w domu siedzieć!!!!!!!!!!!!!!!!!! WŁącze jeszcze tvn24 moze o tym gadają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARKA_GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BUZIACZKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję,ze ja nie bede ostatnia do rozpakowania .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karka! Gratulacje! Ale duże chłopisko! Super, że wszystko w porządku. Beja i co z tym wybuchem? W radiu nic nie mówią, w necie też nic nie piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo mnie chwile a tu mamy kolejna mamusie.. Karka gratulacje i zdrówka dla was jak będziesz miała chwile to zdjęcia wyślij🌼❤️🌼❤️ No to nastepna w tabelce aspira ciekawe czy u niej też już po....... Ja juz po wizycie pobierania krwi myslałam że nie dojde do domu a po małego do szkoły musze jeszcze iść.:(:(:(:(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beja mówia własnie że nie ma żadnego zagrożenia i to sa jakies plotki więc dziewczyny bez stracu..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie dowiedziałam o AGACIE MROZ i jest mi tak strasznie przykro a miało byc dobze biedna jej coreczka została bez mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żal AGATY MRÓZ była tak dzielna jak mało kto.... mierzejka dawaj cynka od razu bede pisać co i jak na forum-no i jak dasz rade to zrób zdjecie telefonem i prześlij do mnie albo na interie. KARKA GRATULACJE-dzisiaj o tobie myślałam🌻🌻🌻 ja byłam u kumpeli i bliźniaczek-super dziewuchy,posiedziałm toche na ogrodzie a teraz się najadłam ach jak ulżyło no i dziewuchy oswajam się z myślą ze przenosze ciąże i bedą mi wywoływać 2 tyg,po terminiesurfitka a z tobą co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, a ja sie oswajam z mysla, ze beda mi wywolywac 15 i juz :o Chociaz dzissiejsza noc starszna byla. OCZYWISCIE GRATULACJE DLA MAMUS - MILKI I KARKI !!!!!! Niech wam dzieciaki zdrowo rosna :) Przykro z powodu Agaty :( Co do plci, mi bylo calkiem obojetne..jak zaszlam wszyscy wskazywali na chlopca, ze ciaze znosze bez problemow i takie tam... a jak sie okazalo ze dziewczynka bylam przeszczesliwa, a najszczesliwszy jest moj maz :D tesciowe tez sie ciesza, bo nie mieli corki, a i moi rodzice tez, bo tata to ogolnie kobiety woli ;) a mama twierdzi, ze wiecej nie bede miala :o i ze lepiej jak ma sie jedno to dziewczynke. Ale tak na prwade przeciez nie mamy wplywu na to co mamy a najwazniejsze by dziecko bylo zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy pojechali juz rodzic ???? Ale mialam dzis starszny sen, snilo mi sie ze zabrali mi moja Nine. Ale zmusili mnie do karmienia dziecka, mala nie mogla sie dowiedziec, ze jestem jej mama - koszmar jakis. Potem mala urosla, byla taka slodka dziewczynka, a ja nie mialam juz pokarmu i juz mialam jej nigdy nie widziec..uplakalam sie jak nigdy. :(:(:( Brzuch mam jak kamien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karka gratuluję synusia, tak myślałam, że już urodziłaś bo dawno sie nie odzywałaś. Dziewczyny ja mam takiego stresa, boję się bardzo a mój mąż to chyba jeszcze bardziej przeżywa ode mnie, bo aż dostał gorączki. Goba postaram się wysłać zdjęcię malutkiej na twój telefon. Surfitka ja miałm nadzieję, że urodzę wcześniej ale od kilku dni też już nastawiłam się na 5 czerwca, jakoś tak czułam, że mała się nie spieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka, no to mocno trzymam kciuki jutro, by szybko poszlo. Ja slyszalam, ze przy prowokacji idzie szybciej, wiec glowa do gory. :) Duzo zdrowia dla ciebie i dzidzia. Pocieszam cie, a sama zaczynam sie troche bac, zwlaszcza po takich bolach krzyzowach jak mialam w nocy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloouuu... Milka i Karka gratuluje :*:*:*:*:* :) ale duza dziewczynka i duzy chlopczyk :D!! 🌻 u mnie sa rodzice, maly daje w kosc ostatnio w nocy ale jest ok ;) ja dzis u dentysty bylam i nastepne przyjemnosci mnie spotkaly.. bo wyrwal mi zeba madrosci :o i musze jeszcze 3 wyrwac.. kurde :O:O boli pol szczenki .. szlak!!!! eh no mierzejka powodzenia, bede trzymac kciuki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka dzięki za pocieszenie, u Ciebie też napewno wszystko będzie dobrze. Dobra dziewczynki idę się wykąpać, troszkę wydepilowac na ile dam radę oczywiście i do łóżeczka chociaż myślę, że noc będzie bardzo długa. Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×