Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gość Obca_
Witam Was! Jestem juz tak zmęczona ta ciążą,ze az wstyd sie przyznac,ale mam dosc:( moge rodzic ale 9 miesięcy to dla mnie stanowczo za duzo:/ Wydaje mi sie ze te osttanie tygodnie lecą jak krew z nosa...a jak czytam ze tyle z Was juz ma swoje dzieciątka i zaraz bedzie miało to tak mi smutno ze u mnie jeszcze tyle czasu.Termin mam na 28 czerwca,ale chciałabym zeby synek chciał wyjsc chociaz tydzien przed terminem. Juz mi sie znudziło ciągle przeglądac ubranka,bo ile mozna na nie patrzec nie moc ubrac w nie swojego malenstwa.Ja chyba zastosuje sie do metod po 38 tyg i zaczne szalenstwa z męzem,długie spacery,sprzatanie..moze to cos da...chociaz wątpie.Ale zawsze cos sie bedzie dziać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :) Milka moje gratulacje,coronia niech rosnie duza i zdrowa,pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusia1505
no hej....co tam kobitki??ja to sie wczoraj tak wystrachalam ze spac nie moglam....a moj malzonek gotowy byl do szpitala ze mna jechac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusia1505
czyzby tu nikogo nie bylo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusia1505
no wczoraj pisalam o tej galaretowatej wydzielinie...i sama nie wiem....dalej obserwuje....dobrze by bylo jakby ta moja malutka juz wyszla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny Milka gratuluję i życzę dla was dużo zdrówka. Tak miło czytać w końcu o nowonarodzonych dzieciaczkach. Teraz każda chwila może przynieść nowe wiadomości. Martusia co u ciebie, dodałam na interii w kontaktach mój numer komórki, jakby co to pisz a ja zaraz zdam relacje dziewczynom. A ja dzisiaj jestem pełna energii, po raz pierwszy od kilku dni swieci dzisiaj słońce i do tego wieczorem przylatuje moja mama. Tak się cieszę. Teraz czas zaprowadzić mała do przedszkola a potem wizyta u położnej, zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolusia może ci czop odchodzi-a to znaczy chyba ze powoli powoli już niebawem.... a u mnie zadnych objawów-posprzątane już prawie jest,jeszcze odkurzacz i obiad raz dwa i mogłabym zacząć coś czuć,ale znając moje szczęścia to pojade po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane dzieki za troske ale jeszcse 2w1 u nas nie mogłam wczoraj pisać juz bo znowu to dziadostwo mi padło... MILKA gratuluje dużo zdrówka dla ciebie i Zosi🌼❤️ Jak się wczoraj położyłam to bole ustąpiły a od rana mam tą galarete koloru kremowego i to może być czop bo rozmawiałam z moją kuzynką i ona tez taki miała....Pewnie te skurcze co mam to są przepowiadające ale nadole boli jak cholera w dodatku dzisiaj ide na pobranie krwi buuuuu jak ja tego nie lubie... Więc czekam i wsuchuje się w ten mój brzucholek od rana mialam znowu troche skurczy ale owiele mniejsze niż wczoraj a mała bardzo aktywna.Kurcze od wczoraj bardzo dużo pije normalnie litry:):):) Mirzejka jak super że jutro już będziesz miała maleństwo przy sobie ale jak by co to daj nam znać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna jak by co to odrazu do ciebie napisze.No też się ciesze z tego słonka bo już dosyc mam tego deszczu.Jak masz dobrze że mama będzie z toba bo do nas nikt nie przyleci więc jesteśmy zdani na samych siebie:(:(:( Z rodzinka zobaczymy się dopiero w grudniu na święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka gratulacje, a Zosieńka niech rośnie duża i zdrowa. Mnie dzisiaj tak boli brzuch jak na okres, że ledwie łażę po chacie. Zagarnęłam z grubsza, poskładałam pranie i siedzę. Na szczęście mężuś codziennie robi mi śniadanie do łóżka to nie muszę stać w kuchni przy szafkach, bo chyba bym nie wystała. Tylko wypiłam sobie kawkę mrożoną z teściową i odpoczywam. Wczoraj nawet mi się nie chciało nic pisać, chociaż czytałam co u Was. nogi znów niesamowicie mi spuchły, taki był upał, że jak w nocy się burza zaczęła to dawno się tak z deszczu nie cieszyłam. Dziś na szczęście troszkę chłodniej. Wczoraj pojechałam na badania i oprócz morfologii i moczu (jak zwykle) robiłam sobie jeszcze toxo, bo na początku jak robiłam to nie miałam przeciwciał. I kuźwa zapłaciłam 49 zł, a tak się cieszyłam, że tą kaskę przeznaczę na fryzjera. Miałam tylko troszkę dołożyć. A tu dupa. Jak mi pani w okienku powiedziała ile, to mi się tych badań odechciało. I znów teraz będzie mi szkoda kasy brać z konta na fryzjera, bo i tak ciągle chodzę teraz w związanych. Pewnie pójdę jesienią, bo przyznam, że nienawidzę chodzić do fryzjera. A potem pół dnia siedziała u mnie siostra z siostrzenicą, taką słodką mówię Wam, normalnie z mężem ją uwielbiamy. I dzień zleciał jakoś. teraz też się zaraz kładę, bo nogi znów zaczynają puchnąć :( a do lekarza dopiero w piątek. Mam nadzieję, że lekarka powie mi: \"Proszę przyjść w poniedziałek, Stwora wyjmiemy we wtorek\". hihihi Bo już mnie wszystko boli tak swoje szanowne cztery litery mi wypycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka to kochanego masz tego męża ja nastepną wizyte mam dopiero 17.06 ale może nie dotrwam hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu przestańmy gadać o porodach bo mnie już trafia że jeszcze tu siedze;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,Eryczek jest kochaniutki,cudny,a starszy braciszek Oskarek jest taki dumny.Wychodze na spacery,fajnie mu sie wtedy spi.Zalapalam dola,bo jak znajomi sie dowiedzieli ze to chlopczyk to odrazu glupie komentarze ze -przydala by sie corka,łoo 2 chłopocyskow,jaka to ja jestem biedna.Strasznie mnie to denerwuje,wyc mi sie chce.My z mezem sie cieszymy ze z malutkim wszystko ok,ze jest zdrowy,a tu ludzie takie glupoty gadaja,co niby mniej bede go kochac jak dziewczynke.Okropni sa,strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż ewcia bo zawsze ze parka fajnie a moja kumpela ma 3 dziewuchy,siora 2 chłopaków i nie narzekaja-siora mówi tylko ze gdzyby jej lakarz dał 100% teraz dziewucha to się decyduje. ale my wszyscy jako rodzice cieszymy się ze za dzidzie zdrowe i piekne a nie jaka płeć:-):-):-):-) a gadaniem się nie przemuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ludzie czasem sa okropni więc się nie martw ważne że masz piekne zdrowe dzieci i że wogóle je masz bo wielu ludzią nie jest to dane.Jak będą ci dogryzac to możesz powiedzieć że ty wlasnie chciałaś chlopców i koniec.... Kurcze jacy ci ludzie są im nigdy nie dogodzisz i najczęściej to sa znajomi po ktorych by się czlowiek nie spodziewał bo sama się tak pare razy przekonałam:(:(:(:( ide pranie wstawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posprzątane,pranie powieszone ide umyć włosy i naszykować na obiad-robie dzisiaj medaliony-i dalej nuda a gdzie reszta?elektryczna napisz coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa nie przejmuj się, dla mnie to jakaś paranoja, żeby ktoś powiedział jaką płeć lepiej. Ale pamiętam, jak ja mówiłam, że chciałabym syna, to mi wszyscy też gadali, a że z chłopakami to większe problemy i takie tam, że lepiej dziewczynkę. A jak się dowiedziałam, że będzie dziewczynka to tez bardzo się ucieszyłam. Najważniejsze, że zdrowe nasze dzieciątka i tyle. A Eryczek jest taki rozkoszny, że tylko go kochać i przytulać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ciekawe co u Elektrycznej?? Ma teraz swoich wokół siebie, to nie ma czasu, no i może teściowa teraz jej odpuściła wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny,ludzie bez sennsu tak gadaja,a przeciez karzdy rodzic kocha swoje dziecko najbardziej na swiecie bezwzgledu na to jaka ma plec.moj starszy synek jest taki kochany,madry,a malutki taki cudny szkrabik,te jego kochane rozne minki,cos pieknego,jestem z nich bardzo dumna oddala bym za nich wszystko,moje 2 kochane smyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia i wcale ici się nie dziwie-ja za moja 5,5letnią urwiske co to mnie od samego ana denerwuje oddałabym życie no i za szkraba w brzuszku też,co by było z nami gdyby nie dzieci?masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja pranko wstawione, kurak się gotuje dzisiaj robie krupniczek i placuszki z jabłkiem kurcze jak mi sie nie chce iść na to pobieranie krwi ale dobrze że chociaz pogoda dopisuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... w koncu upał odpuscil, nawet deszczyk pada... ale ulga po tych kilku dniach niesamowitych upałów... rano bylam na usg, wg którego Mikołaj waży 3500 ( w piątek miał 3700 :-) wody płodowe w normie, przepływ też, łożysko prawie dojrzałe... Lekarz stwierdził że chyba mi brzuch opadł... Ale ja nic nie czuje, może faktycznie troche mniej mnie zgaga męczy... Nastepna kontrola w poniedzialek, jakby nic sie do tego czasu nie wydarzyło...A wolałabym zeby jednak juz bylo po... Super, ze Milka ma juz za sobą i ze wszystko z nią i malenstwem ok... Mierzejka, jak samopoczucie ?? Denerwujesz sie ?? Co do naszego domku, to wcale nie jest taki duży, powiedzialabym sredni... 112mkw na parterze i okolo 60 na poddaszu...Moze z tego ujecia wyglada na duzy... A widoczki faktycznie bedziemy miec cudne, niedoczekam sie chyba przeprowadzki... Ale przy Mikołajku to szybko zleci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Hej! Tylko narzekam na ogólne osłabienie, nie wiem z czego to się bierze, ale tak jakoś mi słabo, uuu. Oczywiscie juz marzę o rozwiazaniu. Co do płci to tyle opini ile osób. Mi tez niektórzy mówia, ze dzieczwynka lepsza niz chłpczyk. Ludzie ale to chyba kwestia charakteru a nie płci!!!! Pewnie kazdy marzy o parce ale jak się nie ma parki to chyba tez nie powód do płaczu!!!! Mi sie wydawało, ze bede miała synka, bo tak dobrze znosiłam ciazę, ale będzie córka i tez sie ciesze a komentarzami innych sie nie przejmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko
i zaś pusto ja to mam wyczucie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak jak piszecie, z tą płcią... nieważne jaka, byleby dziecko zdrowe było a rodzice dobrze sie sprawowali... zupełny brak taktu mówic takie rzeczy swieżo upieczonej mamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko
Witajcie Piękne! Moja mała to jest dobrze jak się raz ruszy na dzień:) Dziś upał ja nie wiem co(zaś) mimo to że w nocy była burza i padało! Do terminu 7 dni:)-ciekawa jestem czy coś ruszy?!-dziś mam zamiar się wybrać na spacerek ale biore siły na zamiary:) kolejna noc nie przespana! Duszno jest swędzi wszystko i nie ma jak oddychać:( Ale najlepsze że wczoraj miałam przypływ energii:) posprzatałam pozmieniałam pościele prania narobiłam ogólnie się nabiegałam:)też nic tylko nogi mi do du** wchodziły:( Modle się by mnie nie czekała prowokacja:-/ Ktoś chce kawcie:)-właśnie se popijam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×