Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Camomilla wiesz co musze sie przyjrzec fotom na interii zeby sprawdzic czy faktycznie tak jest:) bo sa tam zdjecia Claduni nie? Nie wiecie moze co rzypadkiem moze oznaczac czarna kupka? Martynka dzis zrobila ale tak malutko i byla tak ciemna ze sie przestraszylam ze jakiegos kamienia ma w pampersie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe dobre z ta kostka cukru nie ma to jak dzieciaka alkoholizowac :-O a ja niekeidy podgrzewam w mikroweli ale mam wyrzuty sumienia ze te fale niezdrowe :-O niekeidy podgrzewam na piecu w malym garczku , sama nie wiem jak robic najlepiej chyba tez dam mojemu zupki dzisiaj ejszcze nie jadl poki co probowal jedynie owoce i warzywka ale tak delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez staram sie tylko czasami podgrzewac w mikrofelli ,bo to niezdrowe,ale wszystko co mu podaje,tzn,soczki ,owoce ze sloiczka to podgrzewam. Martynka moj tez kilka razy zrobil taka czarna kupke ,moj lekarz powiedzial ze wszystko jest ok, kolor nie jest wazny o ile nie ma w niej krwi.czasami moga byc luzniejsze i pschnace brzydko ,ale jesli dzidzi nie boli brzuszek ,nie ma krwi i dobrze przybiera na wadze to jest ok.Dzieci karmione mlekiem modyfikowanym tak maja nieraz.moj od czasu jak mu podaje owoce i soczki to robi slicznie zolte kupcie,a do tej pory prawie zawsze takie zielonkawe byly. Ewelona,to super ze malemu poprawia sie ,wszystko bedzie dobrze!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale nadrukowałyście. Nie miałam czasu oczywiście wcześniej zajrzeć. Na temat chodzików, to ja też jestem przeciwna. Ale wiadomo, jednemu zaszkodzi, drugiemu pomoże. A słyszałyście coś o bumbo? Zobaczcie sobie co to jest na allegro. Ja to Kacji kupiłam, świetnie w tym wygląda, ale jeszcze czasem jej główka leci, więc jej w to nie sadzam. Poczekam, aż będzie dobrze trzymać. O dietach to w ogóle już brak słów. Aż boję się zważyć, czy nie przytyłam. Kajka wczoraj pierwszy raz przespała całą noc bez jedzenia. Aż wstawałam sprawdzać, czy oddycha. Bo zawsze 3 razy w nocy był cyc. Ale się wyspałam mówię Wam. No i ja też byłam u fryzjera :) Na n-k możecie zobaczyć mnie w nowych włoskach, bo strasznie mi wypadały, normalnie garściami. Idę bo Kajcia mnie woła papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) ja tylko na chwilke wpadlam przywitac sie. U nas znow Erys w nocy pobudka co 2 godz.nie wiem od czego zalezy to jego wstawanie ? Zmykam bo mam troszke roboty,sprzatanie i prasowanie :( Buziaczki dziewczynki 👄 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe życie miałam długie. Już po ślubie trochę je skróciłam, a teraz zaszalałam :P Mój mąż niemal nie padł na zawał i miał ochotę mi wlać hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz kurcze elmirka poszalas nie ma co :-) podziwiam za odwage ja tez mam cale zycie dlugie i na krotkie chyba bym sie nie zdecydowala mauzon by mnie nie poznal :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka12czerwiec albo na interii albo na nk mozesz:)a my wrocilysmy z jakas godzinke temu,mala wsunela butle, polozylam do lozeczka a ta po 5 min zasnela:)ja juz dom ogarnelam troche znowu,obiadu nie robie,bo wczoraj zrobilam sobie zapas papek marchewkowo-kalafiorowych takze mam spokoj,moj jak przyjdzie to sobie usmazy kielbase,bo ja stwierdzilam ze juz wiecej mu przy garach nie bede stala.wczoraj zrobilam mu obiad wedle zachcianki ksiecia,przyszedl sprobowal i powiedzial ze niedobre i wszystko powedrowalo do smieci,jak chce jesc to niech sobie gotuje sam a mi glowy nie zawraca.o tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camomilla galerie masz zablokowana na NK wejde na interie.Przy okazji poszlo zaproszenie do Ciebie :) Gosiek dzieki za wyjasnienie ciemnej kupki hehe pierwszy raz sie zdarzyla i dlatego taka panika:) Elmirka ja bym sie nie posunela na tak odwazne zmiany .Moim zdaniem lepiej wygladalas w dlugich no ale to Ty masz sie sobie podobac przeciez:) a kolor tez zmiwnilas?Na jasne? Mała spi od 2 godzin ,u mnie byla kolezanka na kawce i ploteczkach a teraz mnie muli na spanie ale jak sie poloze to napewno mala wstanie ech....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cammomila poslalam ci zaproszenie na NK :-) ja wlasnie wrocilam ze spacerku maly dzisiaj malo spal i cos marudny wrrr chyba go musze uspic opzadnie na jakeis 2-3 godz bo tak zrzedzi ze masakra a na obiad mam udkla pieczone w piekarniku + kartofle i duuzo surowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzialam dzidzi camomilli ,bo ma zablokowana galerie a na interii nie moge otworzyc zdjec,pech!!!!!!!!Ale jesli Martynka pisze ze rzeczywiscie sa podobne to moge tylko powiedziec,ze Cammomila masz sliczna coreczke,bo martynki jest urocza dzidzia!!!! ja wysprzatalam cale mieszkanko,wszystko wszysciutenko,lsni!!!!!!!!!!!!hehehehe jeszcze tylko okna zostaly brrrrrrrrrrrrrrMoj spi okruszek,a bartek poszedl po Jasia do przedszkola. Kubus cierpi na dziaselka,niby nie jest bardziej marudny,ale te raczki pcha ciagle do buzi,jak go karmie to przygryza smok i tak dziwnie robi jakby usteczka przygryzal,wczoraj mial podwyzszona temperature,mysle ze to z tego tez powodu,bo zdrowy jest.pa kochane zmykam pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki mam pytanko czy waszym malenstwa sie poca glowki bo jak moja julcia lezy na podusi to poduszeczka jest cala mokra jak na wylot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasiu ,mojemu Kubie nie poci sie glowka jak lezy,nie powinno tak byc.Kiedys sie pocil czasami podczas jedzenia ,ale to bylo latem.ja na Twoim miejscupowiedzialabym to lekarzowi ,uwazam ze to wazne. Nie musi tak byc ,ale pocenie sie glowki bez konkretnego powodu to pierwsze objawy krzywicy.Idz do lekarza by sie upewnic Kasiu.Mam nadzieje ze to nie to co napisalam.Moze zrezygnuj z poduszki,niech spi bez i obserwuj czy tez sie poci.Takie male dziecko nie musi spac na poduszce a wrecz nie powinno,tak zalecaja lekarze.Pa pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia idz z tym do lekarza nie pamietam co to bylo ale nie wiem czy nie przypadkiem brak lub nadmiar witaminy D, moja siotra jak byla mala tez tak miala i wlasnie cos z tymi witaminami wtedy bylo podajesz wogole jakies witaminy? moj sie nie poci wcale teraz spi najedzony baczek a ja mysle co by mu tu dzisiaj ze sloiczka podac mam pare roznych wszystkie od 4 miesiaca wiec cos sie wybierze aaa kolejna po fryzjerze rety ja sie chyba tez wybiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chcialabym zobaczyc wasze pociechy, na jakie strony mam wejsc? ja troche ciemna jestem... moj zjadl dzis prawie caly sloiczek marchewki z ryzem, bardzo sie ciesze ze mu smakuje i ze zaczyna jesc normalnie. tymczasem usnal bidulek wykonczony zabawami z mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podaje jej tylko jedna krople witaminy a on ma tylko podusie w wozeczku i jej tylko poci sie głowka ale juto polece z tym do lekarza bo tez sie martwie witaminy d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!ja dzis na nogach od7 wyszykowalam Krystiana do przedszkola mąz go zaprowadził-kinia o 8 sie obudziła miała pobudke na butle o 2w nocy i gadała do siebie do 3,30 i bujałam ja w lezaczkun i usn eła. po sniadanku na zakupy 3godz,łaziłam chce kupic sobie kurtke na zime ale nie moge sie zdecydować.... Goba -wyglądasz odlotowo tak dojrzale!!!!!!super! mi włosy nie wypadają po ciąży ale za to paznokcie siełamią i skóre mam suchą!ech zawsz e coś!!!!!!!!!! mala mi zaproszenie przyjęte oczywiscie! no i zdążyłam dzis chałupke obrobic i prasowanko takego powera miałam! a wczoraj tak mi sie chciało jejsc wieczorem!!!!!!!!!!!o boże myślałam ,ze sie wsciekne!!!!!!nie poszlam do lodowki udało sie wyiłam szklane wody i do wyra zaraz szłam! jutro mój ma w końcu wolne trza go wykorzystać materialnie i fizycznie hi,hi,widzimy sie przelotem rano bo wraca z pracy po 1 w nocy a ja juz śpie GOSIEK ALE TA BABA TO MA COS z garem dziecku alkohol!!!!!!rece opadaja!ciekawe czy jak by jej tesciowa powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zmazało mi sie eeeeeeeeee Ciekawe czy jak tesciówka by jej kazała skoczyc z mostu to czy by skoczyła!co za idiotka! No jak ja bym miała słuchac tesciowej to bym juz dawni=o nie byla z moim,a jak moich rodziców ton bym byla srara panna!!!!!!!!!! pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beja Ty jestes niemozliwa.!!!!!!!!Mi szczena opadla jak przeczytalam to i jeszcze sie glupia chwali na forum,ale zeby w ogole rozumu nie miec???????? A ta tesciowa tez jakas nie halo!!!!!!!!!!!Moj sobie urzadza pogawedke i bawi sie z Jasiem.Starszy poszedl na sport.Ja tez tak delikatnie z jedzeniem,raz mniej raz wiecej.3 dni temu opchnelam kebap i salatke z tunczyka i sosem ,pycha bylo,ele jak weszlam na wage to przezylam szok.Dzis juz jest dobrze,waga wskazala 66kg ,tak wiec coraz nizej!!!!!! Ja sobie kupilam 2 kurteczki,jedna super fajna taka sportowa,a ta druga miala byc super a okazalo sie ze kolniez ma wsiunski troche ,bo ta druga kupilam w Ebay w sklepie !! Ja szukam fajnych dlugich kozaczkow czarnych i na wysokim obcasie.ja mam hopla na punkcie brazu i jego odcieni i mam prawie wszystkie buty w brazie.jak moj chlop dowiedzial sie ze chce kupic to na drugi dzen juz chcial jechac ze mna na zakupy,on lubi jak nosze seksowne butki na wysokim obcasie ,a ja wykorzystuje jego slabosc heheheheheMoj kochany maz hihihihihihihihihihi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa znikło mi aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kupiłam sobie wczoraj płaszczyk popielaty i bluzeczke jeszcze. dzieki za komenty odnośnie fryzurki-kocham krótkie włoski mój kubol pokasłuje zobacze do jutra i do doktora-może dlatego ze mocno się ślini i nie nadąż połykać???? zjadł słoiczek zupki potem brzoskwinke mu kupiłam w słoiczku podam potem i mleko na noc.może żeby lepiej spał podam cukier z alkoholem;-) hihihi-ale ta baba durna masakra niedorozwoje jakieś? ewelona a gdzie mieszkasz?może podaj swoje namiary i znajdziemy cię na nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o 18.00 zmykam kapac malego,bo on juz niemilosiernie spiacy jest i zasnalby teraz juz na noc na co nie moge pozwolic.Potem kolacyjka i wieczor wolny hehehhe do potem laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×