Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

ewelona poslalam zaproszenie na NK moj maly czeka az mu ojciec zamontuje chustawke :-) kupilan na ebay hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje tez zasypiaja, tyle ze to dopiero popoludniowa drzemka Obiad zrobiony, wiec chwila dla siebie :D Dzis mam fasolke po bretonsku dla meza i makaronz tunczykiem dla siebie , pyyyyycha - jak ktos ma ochote to zapraszam :) A moja Gabi nadal na samum cycku, musi jeszcze z miesiac poczekac na jakies pysznosci. Jedziemy dzisiaj do sklepu ze zdrowa zywnoscia i pewnie bedzie mnie kusi , zeby cos jej wziasc :P U mnie pobudka standardowo o 6 rano i w nocy pobudka co 2 godz :( . Ewcia , chyba polozymy Eryczka razem z Gabi i bedziemy wtedy wstawaly na zmiane, to moze troszke pospimy :D Wiecie co, z to kostka cukru to stary sposob naszych babc, kiedy snaprawde tak sie robilo. Nie bylo wtedy smoczkow, wiec w szmatke zawijano kostke cukru , nasaczano woda i dawano dziecku jako uspokajacz . Moja babcia opowiadala mi to . Tak samo jak dziecku w 2-3 miesiacu podawano juz mlako krowie, bo przeciez nie istniialo jeszcze to w proszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko
Witajcie Wszystkie szczęśliwe Mamusie!!!!! Pewnie mnie nie pamietacie w maju 2008 roku gniłam tu między wami i żaliłam się jak tylko mogłam hihi a to wysypka a to skurcze przepowiadające a z tego wszystkiego nic nie było:( Ciągle się zbierałam żeby napisac udzielić się mialam tyle do nadrobienia i nie było kiedy ... Termin miałam na 12 czerwiec- przenosiłam..robiłam wszystko by mnie ruszało....i nic ... Pojechałam na prowokacje zrobili ktg usg powiediedzieli ze dziecko małe itd leżałam na patologii ciąży jedna za drugą rodziła a ja nic na drugi dzień założyli mi dopochwowo tzw. balonik by było rozwarcie mówili że to pomaga i działa na kobiety mi nic nie pomogło zaczęłam krwawić i do końca miałam taką pokrwawioną pościel potem po 24 godzinach wyciągli balonik dzień przerwy myśleli co mają ze mną zrobić...ehhh co chwile badania wzierniki itp i ten upał po 30pare stopni skwar i w ogóle ... Potem doszli do wniosku że na test z oksytocyną no spoko poszłam na 5 godzin nad czo nic nie ruszyło zero akcji porodowe kazali wziąść wode ręcznik ja leżałam na porodówce jedna baba obok rodziła druga z drugiej strony a ja nadal leże i nic...widziałam odbicie rodzącej kobiety w szybie krzyk płacz skomlanie.. odłączyli mnie powiedzieli że zobaczymy przez noc że kroplówka musi się rozejść..czekałam nie spałam dostałam lekkich bóli krzyżowych lecz ustały..na drugi dzień wpadli na pomysł może zaś balonik-doszłam do wniosku że to przesada nie zgodziłam się, to potem że żel dopochwowy powiedzieli ze mają jeden w szpitalu że mi go zaaplikują i że potem wypiszą recepte i mam im odkupić..doszłam do wniosku to już przesada to zaś od rana na kolejną kroplówkę z oksytocyny tym razem 8 godzin nad czo i nadal nic..powiedzieli że kolejnego dnia zaś zrobimy i jak nic nie ruszy to zastanowią się nad cc..i kolejnego dnia zaś na oxy i nic kolejne 8 godzin i zaś trafiłam na kobiete która rodziła w 28tc wczesniaka dziewczynkę przyjechała z pełnym rozwarciem zaczeła mi siadać już psychika ale nie pddawałam się.. kolejnego dnia a był to 24 czerwiec postanowili mi przebić wody płodowe okazało się ze prawie nie miałam wód-ciule nie widzieli ! podłączyli kroplówkę pytali o to czy może termin się pomylił porodu okazało się że mam nie dostosowane organy rodne do porodu tyło zgięcie i coś tam jeszcze zero rozwarcia szyjka długa twarda jak kamień aż w końcu po tych wszystkich dniach męczarni wzieli mnie na cc .. i okazało się że mam zdrową śliczną córcię długą i ważyła 3560..i kuniec a teraz Jula bedzie miała 4 miesiące i ma już 2 ząbki:) odradzam osobiście SZPITAL WOJEWÓDZKI W BIELSKU BIAŁEJ BO TO CO TAM ROBIĄ Z DZIEĆMI I Z OBOLAŁYMI MATKAMI JEST PARANOJĄ!!!!!!!!!! mogła bym jeszcze pisać i pisać ale to chyba już wystarczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko no to przeszłaś swoje ale niema tego złego co nie? zaglądaj do nas cześciej kochana i ucałuj julke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko
goba 1 pewnie że będe zaglądać zwłaszcza że mąż mi przeniósł komputer z sypialni do salonu:) Dzięki całuje gorrąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko
Jeszcze wyobraźcie sobie że mi się szwy rozeszły i mam mięsko na wierzchu jeszcze ostatnio hirurg mówił że nadaje się to na powtórna operację w znieczuleniu ogólnym ale dał spoko preparat i jest lepiej chyba się już obędzie bez zasranego cięcia! Kobietą być.... Zdjęcia moje i Julci możecie zobaczyć jak tylko chcecie na NK Anna Chmielewska (Kuśmierczyk) Bielsko-Biała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko -- to faktycznie przeszłaś swoje. Współczuję. Teraz doceniam jaką miałam dobrą opiekę w szpitalu w Namysłowie. Chciałam zobaczyć zdjęcia maleństwa Twojego, ale masz profil zablokowany. Wyślę Ci zaraz zaproszenie ;) to wtedy będziemy mogły zobaczyć nasze Córcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku Tak tylko,wspolczuc tylko mozna takiego porodu,ale na szczescie ze dzidzia byla i jest zdrowa.U mnie tak jak przepowiadalam.Na szczescie wykapalam malego prze 18 ,bo dokladnie 0 18.20 zasnal i spi do tej pory ,to juz na noc:!!!!!!!!Ciekawe jak bedzie dzisiaj spal czy sie nie przebudzi,bo to juz przesada,to sie biedak zmeczyl heheheheheAle on kilka razy juz mi wycial taki numer,dlatego ja wole byc zawsze wczesniej juz gotowa z jego kapiela i kolacja. Ja tez zaraz chyba sie walne ,ale jeszcze zajrze na NK,obejrzec fotki.To do jutra kochane,niech dzidzie spia smacznie i Wy tez paaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula i Ewcia to nasze szkraby budzą się w nocy podobnie, chociaż ostanio jakby troszkę lepiej Ania śpi, bo potrafi przespać nawet 3-4 godziny, ciekwe jak dzisiaj będzie. Ewcia też niewiem od czego to zależy, ze raz śpi tak a w następną noc już gorzej, mogło by już jej się to unormować. Goba masz super fryzurkę, Ja jestem ze swojej też zadowolona, bo w końcu nie muszę chodzić w kucyku. Z jednej strony szkoda mi było ścinać, bo też całe życie miałam długie, ale w tych też czuje się dobrze. Jeszcze tylko musze je ufarbować, ale to dopiero w weekend. Elmirka prześlij jak możesz swoje zdjęcie na interię bo ja na naszej klasie nie jestem zalogowana, tzn ja mam konto tylko nie wiem jak wy się tam odnajdujecie. Kurcze Ania nie chce wogóle ssać z lewej piersi niewiem jak to będzie z tym mleczkiem, czy ono samo zaginie, czy mam je ściągać? Zaraz chyba muszę troszkę ściągnąć bo mnie aż boli. Mój mąż teraz właśnie uśpił małą(pierwszy raz) chyba dlatego, że jest troszkę driknięty i chuchał małej tym alkoholem-więc nie potrzebna kostka cukru, hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek a martwi cię to ze mały tak duzo śpi?demiluny Julek cos miał bo tez tak duzo spał i to ją martwiło a moze ja przesadzam?mój spi 3-4 razy dziennie po 40-1godziny a na noc po 20 do 7-8.a twój tez tak czy wiecej? elmirka jak sie nazywała ta zabawka?daj linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie w nowej fryzurce wysłane na interie i dzisiejsze Anulki:) Tak tylko witaj po długiej przerwie, kurcze niesamowita ta twoja historia z tym porodem, aż ciężko w to uwierzyć, że lekarze mogą byc tak beznadziejni, na szczęście wszystko skończyło się dobrze, ale swoje wycierpiałaś. Ciekawe, czy by tak postąpili ze swoją żoną, siostrą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba,nie martwi mnie to bo wiem na 100 proc.,ze wszystko z nim ok.On w dzien malo spi 2-3 razy po 20-30 min.A na noc idzie zawsze tak miedzy 19 a 20 i spi do 8-9.On tak juz ma!!!!!!!!Disiaj wycial mi taki numer,chcial sobie walnac drzemke,ale ze zasnal po 18 to rozespal sie i spi na noc.Dodam ze dalam mu flaszke o 20 by nie byl glodny,przebudzil sie deloikatnie ale zasnal bez problemu.Nie wiem jak to jest ,ale moj lekarz powiedzial mi ze takie dziecko juz powinno regulowac sobie czas snu i pytal mnie specjalnie o Kuby sen ,jak mu powiedzialam to on stwierdzil ze bardzo dobrze. Sa noce ze on sie ürzebudzi w nocy ,ja slysze go ,ale trwa to 1-2 minutki ,pogada sobie ,pomruczy i zasypia sam dalej.Ja do niego nie ide ,bo nie placze ,tylko nasluchuje,bo nie chce by mnie wtedy zobyczyl , nie chce go wytracac ze snu.On juz sobie tak ustawil i ja sie ciesze ze nocki mam wspaniale cale przespane ,a z Kuba jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba!No teraz sobie policzylam i widze ze nasze Kubki spia podobnie .Twoj spi troszke dluzej w dzien ,a moj 1godzinke dluzej w nocy albo nawet tak samo ,tak do 8-9.Jak pisalam moj zasypia miedzy 19-20 czyli podobnie jak Twoj.Uwazam ze to ok!!!!!!!!!!!!Tyle ze ja mojego w nocy juz od dawna nie karmie ,bo on spi , a TY???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamietam to demiluny Julek spal prawie caly czas w dzien i ona sie tym martwial i miala racje bo bylo cos nie tak,cos z zoltaczka?????Chyba ,nie pamietam.Ale on spal naokraglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko fajnie ze jestes pisz co tam u ciebie i wogole :-) ten szpital i twoj porod koszmar :-( wspolczuje ale dobrze ze masz dzieciaczka zdrowego bo jak czytalam to co pisalas to zanim do konca doczytalam mialam obawy ze cos zlego sie stalo moj maly tez spi juz na noc pojadl se kaszki 200 i mysle ze pospi do rana hehe dzisiaj moj maly smok zkadl pol sloiczka marchewki ale nie widze zeby mu to specjalnie smakowalo i wypil ze 150 ml soku jablkowego a to mu baaardzo smakuje oczywiscie kupuje ten co jest od 4 miesiaca chyba wskocze azraz pod prysznic i do wyrka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babulce :) Tak tylko, jeju jak straszny mialas porod, ale na kafe krazy kilka topikow wlasnie o tym szpitalu :( Boze co tam sie dzieje...Ale najwazniejsze ze wszystko juz teraz dobrze. A my wczoraj probowalysmy pierwszy raz kaszke bananowa z lyzeczki. No i nawet to nam poszlo :) Zjadla cale 30-40 ml, ladnie buzie otwierala i mlaskala :) No i wnocy ostatnio przesypiala mi mi tylko 5 h po kolacji, a dzis 7 :) Goba, Nina tez spi tak jak Kuba w sumie - 3-4 razy po 45 min i od 8-9 wieczor do 8-9 rano. Ale oczywiscie budzi sie w tym czasie 2 razy na jedzenie. Gosiek, a twoj to tak 12 h nie je? Zaraz postaram sie odszukac dziewczyny na nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko kochana,on i tak dobrze wyglada,5 dni temu wazyl 7160,hehehe,nie glodze go!A tak na serio,to rzeczywiscie nie je przez 12 godzin,nie budzi sie na jedzenie , a ja go nie wybudzam.Od 2 miesiecy jak zaczal przesypiac cale nocki to i przestal jesc w nocy i wazy nie malo.............Ale za to w dzien je ladnie ,tzn.je tylko 4 razy ale po 220-230 mleczka albo mleczka z kaszka i 1 raz deserek.Lekarz kiedys przy moim 2 dziecku(tensam lekarz) byl w szoku jak mu mowilam ze moj syn budzi sie w nocy i je ,mial wtedy 6 mies.Powiedzial mi ze nie powinien sie juz budzic w nocy na jedzenie.i mial racje ,bo ten horror nie przespanych nocy trwal prawie 3 lata.Budzil sie zawsze 1 raz w nocy i chcial kaszke ,a jak mu nie chcialam dac bo uwazalam ze jedzenie w nocy jest niezdrowe to wyl az mu dalam.Potem udalo mi sie zastapic jedzenie piciem.Dzisiaj ma 5 lat i zawsze do lozka biore ze soba picie by nie schodzic na dol do kuchni,bo budzi sie nadal aby sie tylko napic,napije sie ispi.n ma 5lat!!!!!!!!!!!!!!!I tak jest ze ten 4 miesieczny potrafi spac,nie je ani nie pije,a ten 5 letni do dzis pije w nocy.Dlatego jestem happy ,ze tak udalo mi sie Z Kuba wyregulowac to,zoladeczek powinien w nocy odpoczywac.Pewnie ,przyznam ,ze gdyby Kuba budzil sie w nocy na jedzonko to tez bym mu dala ,serce matki,ale jesli spi ,to po co mam go budzic i na sile karmic????????To chyba kwestia przyzwyczajenia,ja mysle ze ten moj starszy to sie po prostu przyzwyczail do tego.Proboawalam go oduczyc ale jak mu nie dam to jeczy az dam i co tu zrobic???????????Dlatego cieszy mnie to , a nie martwi ze Kuba inaczej to sobie poukladal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek, no skoro maly ladnie rosnie to chyba problemu nie ma :) A nawet dobrze i tylko pozazdroscic. Moja mama tez powtarza, ze w nocy dziecko nie powinno jesc i powinnam Nine "oszukiwac" piciem..ale sie nie da. Dam jej pic a ona i tak za pol godziny zaczyna spowrotem sie krecic..no i ja nie spie wtedy i ona :o I tak sie ciesze ze robi sobie przerwe 6 -7 h od jedzenia ( a bylo juz 9 h) . A z czasem jak zacznie jesc wiecej stalego papu mam nadzieje, ze ta przerwa sie wydluzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tez pare razy przespala 7-8 godz a teraz cos siej odmienilo :( Na dodatek w dzien takze nie pospi, ma 3-4 drzemki po 30-40 min. Beja ... ty to masz silna wole dziewczyno z ta dieta :) Kasiu.... sliczne masz coreczki , Julcia sama slodycz a Klaudia to juz prawie panienka :) Tak tylko..... witaj z powrotem, Julcia jest cudna Mierzejka czyzby taki minus karmienia piersia ? :( Jednak dzieciaczki dziewczyn ktore daja butle wiececzasu j przecypiaja w nocy. Fryzurka swietna , pasuje :) . Mowisz , ze nie chce ci ssac lewej piersi.... sprobuj podac jej z innej pozycji np. z pod pachy Martynka, Camomilla wasze dziewczynki naprawde sa bardzo podobne do siebie, jak z jednego ojca :P . Goba.... fryzurka - strzal w 10, dla mnie bomba Kuzwa na NK aktuajizacja danych , ech, zawsze mi tak robia, gdy ja mam czas wieczorem to oni robia porzadki :O , no i nie zdarzylam zobaczyc fryzury Elmirki i zdjec ewelony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie ile mleczka wypija moja Gabi ?? Nie cignie flaszki wiec nie mam jak zmierzyc . Za nic nie chce pic witaminek, wszystko wypluwa 😭 , mamy teraz jesienna pogode i przdaloby sie wzmocnic jej organizm . On wogole nie wie jak polykac, wsystko wypycha jezykiem na brode , zbieram to lyzeczka i laduje spowrotem do buzki i znowu plucie i tak w kolko . Ja nadal lykam wit. te same co w ciazy + Omega 3 , wiec moze z mlekiem dostaje wystarczajaca ilosc potrzebnych wit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!Wczoraj jak tylko moj wrocil z pracy zaczela sie okupacja kompa i tylko w jego przerwach na faje logowalam sie na nk,o poczytaniu Was na spokojnie i odpisaniu to nawet mowy nie bylo ahhh Ja zapomnialam ze mam galerie zablokowana,wiec zaraz sprawdze kontakty i powysylam zaproszenia:) Moja kluska juz spi na nowo,jak zwykle butla 180ml na dzien dobry.Wczoraj sprobowalam jej podac mix warzyw ze sloiczka i po raz pierwszy jedzenie jej nie smakowalo-przerazenie w oczach miala doslownie,smiesznie to wygladalo:D Dobra to teraz na nk i zabieram sie za prasowanie z wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka:) Bylam tu o 4 ale pisac sie nie chcialo bo pol przytomna bylam:P Tak Tylko -Witaj wsrod nas!!! Surfitka myslisz moze jak bede dawac malej wiecej dodatkow w dzien to tez mi przespi noc? Kurde glupie pytanie bo skad Ty to masz wiedziec nie????Bo ja jez jestem tego zdania ze mala nie powinna jesc w nocy w sumie wytrzymuje od 20 do 3,4 rano czyli to jest 7,8 godzin ale wolałabym zeby pospala sobie dluzej do tej 6 i wtedy pojadla.No a wczoraj wieczorem wypila 210 ml naraz juz dlugo to sie nie zdarzylo bo od jakiegos czasu pila 100 a ja to drugie 100 dawalam okolo polnocy i to tez moze moja wina bo nie powinnam ajjj juz sama nie wiem.A moze to przejdzie z wiekiem??? Gosiek tylko pozazdroscic ze Twoj syncio tak pieknie spi w nocy!!!!Podaj nam ta cudowna recepte hihi Surfitka ja tez mysle ze jakbym chciala mala oszukac iciem to by mnie \"wysmiala\" przeciez wysiusia to i dalej pusto w zoladeczku dlatego nie ma sie co dziwic ze za chwile dalej glodna . Agula moim zdaniem skoro karmisz piersia a łykasz witaminki to malemu to chyba starczy.W koncu przenikaja do mleka matki. Mierzejka fryzurka fajna-ja tez takie lubie a Anulek ma taka sama posciel co moja Martynka ,jest taka cieplutka i milusia w dotyku:) Camomilla my sie musimy zastanowic teraz tylko z ktorego ojca sa te nasze szkraby heee heeee Twoj maz czy moj :P:P:P:P ierwszy raz widze tak duze podobienstwo wsrod malych dzieci bo przeciez kazde jest tak inne i wogole Ja mowilam ze male maja inny ksztalt oczu a to chyba wlasnie jest inaczej.Jak patrze na Martynke jak sie smieje to od razu mam przed oczami Twoja Claudie i najbardziej mi sie rzucaja w oczy te oczy kurcze ale ja to napisalam skomplikowanie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana gosiek sorka ale ty jak piszesz mały lezy o śpi to normalnie mówie sobir o co chodzi a tak naprawde to masz racje śpią tak samo. ja juz po wizycie u lekarza mały wczoraj kasłała i w nicy o wpół5 tak mocno ze się wystraszyłam-ale ok nadprodukcja śliny teraz spi z 20min a ja kawka i komp-pomidorowa wstawiona. acha i mój tłuścioch waży 7600!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!masakra w ciuchach wyszło 7840 kuźwa normalnie mały tłuścioch musze go odchudzić bo wstyd;-) powiedziałam lekarce ze dałam stałe pokarmy ale nic nie powiedziała tylko tyle ze podają po 4 m-cu zeby układ pokarmowy się wykształcił-ale skoro podałam i nic mu nie jest to ok-ale narazie nie wprowadzać żadnych nowości oprócz tego co do tej pory-czyli narazie jedziemy po 4 miesiącu a po 5 m-cu dam po 5 ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Kajcia mi nie chciała w nocy spać, potem spałą z nami i jestem połamana aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Ta zabawka to \"bumbo\" o ile to można nazwać zabawką ;) ja to już kupiłam. http://allegro.pl/item456839221_siedzisko_bumbo_hit_3_kolory_od_3_14_miesiecy.html Postaram się wysłać fotki na interię, ale później chyba, bo na razie zniknęła mi cała lista kontaktów z gg!!!!! Mam ochotę wyskoczyć przez okno z nerwów wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ,wczoraj Mala zasnela w foteliku wiedzialam ze nie na dlugo wiec jej nie przenosilam ,wynioslam do drugiego pokoju bo sprzatalam i co chwile do niej zagladalam(fotelik byl obrocony tylem do wejscia) az tu nagle wchodze i tylko widze jak glowka odchyla sie od oparcia ale jak mocno ona normalnie chciala wyjsc hehe .A wieczorem po kapaniu wlozylam ja do lozeczka zeby isc spokojnie jej mleko zrobic i obserwowalam tak zeby mnie nie widziala co ona wymysli.No i wymsylila-w lozeczku ma takie misie przyczepione na takim jakby sznureczku-ogolnie je sie do wozka przyczepia zeby dziecko moglo sie bawic ale odczepilam to bo wogole malej nie widzialam no i wyobrazcie sobie ze ona zlapala noge jednego z misi i na jednej rece podniosla sie na wysokosc szczebelka jak sie lozeczko zaczyna czyli okolo 15-20 cm czerwona byla przy tym jak nie wiem co .Nie wiedzialam ze ma tyle sily no ale tez balam sie ze moze jej sie cos stac...akrobatka moja :P Jak to komicznie wygladało!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba ale moja tez wazy cos ponad 7kg jak bylam z nia ostatnio do szczeienia (do ktorego zreszta nie doszlo przez ta iinfekcje) to wazyli Martynke i miala rowne 7kg minelo juz 3 tygodnie od tamtego czasu wiec mysle ze te 7,5 juz wazy Elmirka mi tez kiedys wszystkie kontakty pooooszly ,ale wiesz co musisz na przyszlosc zrobic? Wejsc w gg potem w Kontakty potem Export listy kontaktow do serwera gadu gadu i nastepnym razem jak ci znikna to zrobisz tylko import i kontakty bedziesz miala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba ale moja tez wazy cos ponad 7kg jak bylam z nia ostatnio do szczeienia (do ktorego zreszta nie doszlo przez ta iinfekcje) to wazyli Martynke i miala rowne 7kg minelo juz 3 tygodnie od tamtego czasu wiec mysle ze te 7,5 juz wazy Elmirka mi tez kiedys wszystkie kontakty pooooszly ,ale wiesz co musisz na przyszlosc zrobic? Wejsc w gg potem w Kontakty potem Export listy kontaktow do serwera gadu gadu i nastepnym razem jak ci znikna to zrobisz tylko import i kontakty bedziesz miala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka tym razem na pewno tak zrobię. Już kontakty sobie naprawiłam, ale muszę zmienić nr bo się zalogować nie mogę. Na szczęście używam komunikatora tlen, dlatego mam listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×