Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Hejka,ja po kawce ,maly spal do 9 ,zjadl i teraz lezy na anapie i gadamy sobie hehehe Martusia glos oddany na mala gwiazdeczke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zaraz ide przydotowywac obiadek,dzisiaj udka kurczaczka pieczone ,do tego sosik curry,marchewka z groszkiem zasmazana i ulubione dla najmlodszych frytki!!!!pa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki, Jak nocka??? U nas ok, Maya wczoraj padla o 19, i spala do 5, oczywiscie jeszcze sie wybudza o 3 na jedzonko, ale daje smoka, i tak przetrzymuje ja do 5-6, a potem dostaje flaszke z 2 miarkami kleiku, i spi do 9 pszczolka moja. Gosiek pyszny obiadek serwujesz dzis swoim panom, ja zrobie pulpeciki w sosie, do tego surowka, i ziemniaczki. Demiluna to zadowolona jestes, z tego, ze wszystkie spodnie leca;) Maya tez powyrastala z wiekszej czesci swojej dotychczasowej garderoby, kupilam jej polspichy, i bodziaki. Trzeba jeszcze jakies ubranko na wyjscie zakupic. Generalnie w domku to ubieram ja w body, polspiochy, i kamizelke. Kombinezon na zime tez juz ma, tylko jakis wielki, niby rozmiar 74, a mala w nim plywa. Bylismy wczoraj w centrum handlowym, i spotkalam kolezanke- razem lezalysmy w sali po porodzie- baaaardzo sympatyczna, tylko glupio wyszlo, bo mijajac sie nie poznalysmy sie!!!! Minelismy sie chyba 3 razy, maz widzial ich chyba ze 4 razy, i mowi mi - o poszla twoja kolezanka ze szkoly rodzenia. Usiadlam pomyslalam, ale nie przypominalam sobie zebym z taka osoba chodzila na zajecia. Dopiero po parunastu minutach zajazylam, ze to przeciez Stefi z sali. Zaczelismy ich szukac, ale niestety nie udalo sie odnalezc ponownie. Zaluje ogromnie, ze tak to wyszlo- jej synek jest tylko o 1 dzien mlodszy od Maii. Ech jak to sie mowi- Drzewo z drzewem sie nie zejdzie, a czlowiek, z czlowiekiem tak. W piatek bylam tez znowu u fryca- poprawila mi wlosy- teraz jestem zadowolona:) Martsia- zaglosowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj spi sobie,a udka prawie gotowe. Milka uwielbiam pulpeciki w sosie mniam mniam,ale ja prawie wszystko lubie zwlaszcza teraz gdy trzeba sobie troszke ograniczac hehehe Ja ide do fryca w tym tygodniu ,kiedy????????Sama nie wiem. 9.11 mamy chrzciny wiec trzeba po ludzku wygladac. Milej niedzielki zycze wszystkim pa do nastepnego postu!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka co to sa polspiochy? same doly? cos jakby spodenki? czy co masz na mysli? moj w spciochach wogole nie chodzi jakos wyrosnol z tych co mial a nowych nie kupuje w domu przewaznie ubieram mu body, sewterek i rajtuzki ale takie rozne smieszne kolorowe na tylku przewaznie ma jakas zaba albo misia itpa jak wychodzimy na spacer to gacie najlepiej jakies ogrodniczki bo aby ma plecki zakryte ja mam dzisiaj na obiad gulasz i do wyboru kartofle albo makaron taki duuuzy i smole wiecej nie gotuje moj chlop za to zrobil tatara i tak chodze i podzeram :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,my juz po obiadku,Kuba tez.Teraz lezy w lozeczku,gada piszczy i smieje sie w gos,nie przeszkadzam ,ciekawe ile wytrzyma.Ja tez nie kupuje wiecej spiochow,te co jeszcze mam i sa dobre,zakladam na noc zamiast pizamki,a w dzien tez zakladam body,bluzeczke i rajstopki.Moje ulubione to z tygryskiem na pupci i oczywiscie z kubusiem puchatkiem.Na dwor zawsze spodenki zakladamy ,dzinsiory jakies,,mam nawet takie fajne 2 pary dzinsow ocieplanych.paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. widze ze dzis tez troche pusto ale jutro poniedzialek wiec wszyscy w komlecie beda... my juz po chrzcinach u szwagra, maciek w domu zostal z babcia i niestety babcia byla bardzo zła bo macius przespał jej caly dzień prawie a ona chcialla sie z nim bawic...(a jak jest ze mna to niespi tak)jednak co babcia to babcia...i zjadl babci zupe....a mojej niechce, czemu????? tak sie za nim stesknilam a on spi... obudze go potem... zeby pogadac.... dobranoc...do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u nas kiepsko mały gorączki niema,przestał kaszleć ale...dostał znowu wysypki-czekam do jutra i zobacze-może po augumentinie bo podobno uczula bardzo-albo dałam mu jabłuszko z bananem moze po tym?????? wczoraj tesc miał imieniny wiec nie wchodziłam na kafe bo czasu brak a dzisiaj tez czasu brak. mały pomieszał godziny zasypia o 20 potem się budzi lezy gada w nocy 2 razy mi sie budzi gaje mu smoka ale nie pomaga herbatka czasem a czasem mleczko. ogólnie to do d... pogoda tez chociaz dzisiaj ciepełko i wzięłam go na 30 min na dwór. ciekawi mnie ta wysypka od czego. pozdrawiam kochane serdecznie-milka daj fote nowej fryzury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba ta wysypka moze byc po jablku- kwasy owocowe! Nie podawalabym Kubusiowi teraz zadnych owocow, zwlaszcza, ze jest na antybiotyku;( Ten link znowu nie dziala, ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysle jutro wieczorkiem zdjecia na interie. Teraz naprawde jestem zadowolona;) Jutro tez bede wiedziala czy moja Maya ma skaze z testow, jezeli tak to odrazu do lekarza po recepte na wlasciwe mleko. Goba moja tez cala wysypana na buzce;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba nie chce truc, ale owoce nie sa dobre dla dziecka chorego przyjmujacego antybiotyk, dlatego ze, - zawieraja podrazniajace uklad pokarmowy kwasy owocowe -zawieraja cukry ktore sa wspaniala pozywka dla grzybow, a przy antybiotyku wiadomo, ze cala flora pozytecznych bakterii jest systematycznie niszczona Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry mój maluszek kończy dzisiaj 4 miesiące!!!! Czas biegnie niesamowicie szybko. mój skarb zrobił mi dzisiaj pobudkę o 6 rano (ale wczoraj poległoo 19 bo bardzo malutko spałw dzień - byliśmy na zakupach i wszystko było dla niego ciekawe) Kupiłam sobie wczoraj czarny kostium-marynarka spodnie i spódniczka, 2 bluzeczki i jeszcze jedne spodnie na kancik. Dzisiaj ide sobie jeszcze kupić kozaczki. A co jak szaleć to szaleć... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna to całuski dla Julianka z okazji 4 misięcy🌻🌻🌻 milka dzięki nie wiedziałam a lekarka pozwoliła podawać owoc i zupke-a wysypka na brzuszku pleckach i na główce troche. witam z rana reszte kobiet.zapraszam na kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry. u nas wszystko ok,wekeend sprfdzilam na zakipach i na swietowaniu rocznicy slubu:)))kupilam sobie kozaczki i botki,dwie bluzeczki sweterek.w sobote z mezem bylismy w kawiarni ja zamowilam puchar lodow i goraca czekolade:))maz kawalek torcika i jakas kawe z dodatkiem advokatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) wrocilam ze studiow, bylo super. tylko problem, bo maly sie zbuntowal i nie chciał ciągnąć butli, dwa razy z pustym brzuszkiem poszedl spac (w ciagu dnia miedzy wykladami karmilam piersią) - no i dzis juz wiem, czemu butli nie chcial....w zwiazku z tym, ze butle dostaje tylko wtedy, gdy jestem na zajeciach, mleko wlozylam do lodówki zeby sie dluzej trzymalo... o, inteligencjo! nie przeczytalam ,ze przechowywac nalezy w temp od 10*C i zgorzkniało :( w ogole jakas porazka, wychodzi na to, ze musialabym co miesiąc kupować puszke mleka modyfikowanego, bo trzeba zuzyc do 3,4 tygodni (potem pewnie tez gorzknieje?) - bez sensu... a laktator porzadny na tą okazję kupować? próbek nigdzie dostać nie mogę, nie ma zwyczajnie... ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Hanio, nie rozumiem jak to zgorzknialo? Twoje mleko z piersi ? Izka, milo spedzony wieczor :) Goba, mam nadzieje, ze kubus szybko wyzdrowieje..i nie mialam pojecia o owocach, a wrecz bym podawala, bo przeciez jabluszko to witaminy, a jak czlowiek chory to ich potrzebuje...ale ja sie nie znam. Dziewczyny ile czasu po zupce wytrzymuja wasze dzieci? Nina zjadla 120 ml zupki jarzynowej zageszczonej kaszka ryzowa i 2 h pozniej juz musiala dostac mleczko, bo plakala z glodu. A myslalam, ze wytrzyma normlanie jak po mleczku skoro zjadla taka co zwykle objestosc. A smakowala wybornie ;) No i kiedy podajecie dziecku miesko do zupki? I jakie miesko - kroliczka tu nie dostane, ale kurczaczka, indyczka ? Buziaczki dla wszystkich pociech.. Martusia - glos oddany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas oki mała jest troszke marudna dzis bo w porze jej snu byłyśmy u lekarza i nie pospała tyle ile powinna. Surfitko moja po zupce wytrzymuje jakieś 4 4,5 godzin niczym nie zagęszczam. Moze spróbuj podać picie zamiast mleka bo to jest przyzwyczajenie ze dziecko jadło o tej godzinie i poprostu sie domaga, nie wiem czy pomorze ale warto spróbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gotuje marchewke,seler,pietruszke bez zadnych przypraw a w osobnym garnku malutki kawalek indyka a pozniej miksuje.tez nie zageszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze sprobuje, w nocy dzis jej dalam picie, bo wstala o 3. I jakos usnela po piciu i dotrzymala do 6. Chociaz Alkatraz co do godzin, to zupke miala w czasie normalnego posilku a nastepnego zaczela domagac sie szybciej co mnie zdziwilo troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Nie mialam czasu kompa wlaczyc :( ale teraz chyba wszystko nadrobilam :) Kubus,Macius zycze Wam duzo,duzo zdrowka 👄 Julianek 🌻🌻🌻🌻 Milka super ze fryzurka poprawiona i jestes z niej zadowolona teraz:) gosiek - moj Erys mial sie ur.02.czerwca,ale juz mu sie spieszylo na swiat i wypchal sie wczesniej :) dokladnie 2 tyg.po starszym bracie :) i tak samo w srode jak Oskarek 5 lat temu :) Pozostale dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka, nie, nie, mleko w proszku - dziewczyny mi poradzily na forum, zebym wlozyla do lodowki, zeby sie dluzej trzymalo, jako ze uzywam tylko raz w miesiacu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Claudie zaczely znow dziaselka bolec ehh zaczelo sie od krzykow-myslalam ze tylko glosik trenuje,bo krzyczala i sie smiala zarazem ,no ale skonczylo sie na placzu ze z pol godziny nie dalo jej sie uspokoic,musialam dac czopka.U niej to roznie,bywa ze zupka starczy jej zupka sloiczek jablka,ale bywa ze nadal glodna,po podwieczorku to juz wogole,myslalam ze jak zmieszam sloiczek jablka z kleikiem bedzie syta,ale nic z tego,60 ml mleka musi byc potem. Moja dieta to byla dieta Dabrowskiej.Polega na jedzeniu przez 6 tyg tylko i wylacznie okreslonych warzyw-bez straczkowych takicj jak np marchew,seler,salata,cukinia itp w postaci gotowanych,surowych badz sokow,mozna jesc do oporu nie ma limitow.Tyle ze ja nie dalam rady jesc tylko tego co bylo na liscie,zawsze to cos zakazanego wskoczylo:p dzis po bieganiu sie wazylam,i od 2.10 ubylo mi dokladnie 2 kg i 100g:) wiec nie jest zle,do tego dzis moj luby mi powiedzial ze tylek mi sie znacznie podniols,zrobil sie o wiele bardziej jedrny o nogach nie wspomne:)ale to zasluga biegania.Bieganie to forma ruchu najbardziej spalajaca kalorie i tluszczyk,godzina biegania w srednim tempie spala ok 1000 kcal:)Wiec na prawde polecam,ah a dietke narazie zawiesilam,bo nie mialabym sily biegac, a poza tym nie mam takiej silnej woli jak myslalam-kompletne niejedzenie jest o wiele latwiejsze w moim przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila 76
Hej dziewuszki, Dla naszego solenizanta Julianka- wszystkiego najlepszego🌻 Iza gratuluje kolejnej rocznicy;) Oby zawsze lody na kolejne rocznice byly- byleby nie sol z beczki!!! hanio ale rozrobione mleczko wstawilas do lodowki??? demiluna to poszalalas na zakupach;) Goba owocki to jak najbardziej, ale moze po tej kuracji antybiotykowej??? Przy rekonwalescencji- na wzmocnienie organizmu po chorobie. Dziewczyny dzwonilam dzis do pediatry dowiedziec sie jakie sa wyniki testu na alergie. Zrobili testy na 5 alergenow: jablko, marchew, bialko krowie, jajo kurze, i jeszcze jeden ktorego juz nie pamietam. Okazalo sie, ze Maya jest uczulona na bialko jaja!!! Bylysmy z lekarka niezle zdziwione, ale kamien z serca mi spadl- nie musze malej ograniczac diety w nabial, warzywa, nie musimy przechodzic na specjalne mleczko- juupiii ;) Obiadki musze sama gotowac, bo sloiczki moga zawierac sproszkowane bialko jaja. Zupki mam gotowac w ten sposob- ugotowac do miekkosci ziemniaka, marchew, i np pietruche w lupinie. Nastepnie obrac, zmixowac, dodac tyle przegotowanej wody aby gestosc byla odpowiednia, i do tego mala lyzeczke oliwy z oliwek. Warzywa mozna roznie dobierac, a np brokuly mozna ugotowac na parze, i zmiksowac z ziemniakiem i mieskiem, do tego woda i oliwka. camomilla ladnie spadasz z wagi, a biegi super sprawa. Ja coraz bardziej o jakims aerobiku albo pilatesie mysle- chudne przy tym miarowo, i miesnie sie tez baaardzo ujedrniaja- a na tym najbardziej mi zalezy. Zdjec nie wstawilam, nie mialam czasu, jeszcze gina dzis wieczorem odwiedzilam. Za to jutro wysle najbardziej aktualne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,melduje sie ze zyje!U nas spoko,OK!!!!!! Milka to super,dobrze ze zrobilas te badania. Moj sie wlasnie budzi ,zaraz zje a o 9 idziemy do przedszkola z Jasiem i na male zakupki. Kuba spi caly czas b ladnie ,cale noce bez jedzenia i picia,a juz sie balam bo dziaselka dokuczaja.Troszke je mniej od 2 dni przez zabki na pewno, bo pod koniec jedzenia zamias ciagnac to on gryzie smok i wtedy konczymy,a zjada tak 160-190 zamiast 230ml mleczka,chociaz po nocy wtrabi zawsze te 230ml.Dzisiaj chce mu podac pierwsza zupke,na razie ze sloiczka,a potem tez zupki chce gotowac sama mysle ze smaczniejsze beda. Mam pytanko,wiadomo ze do zupek nie dodajemy soli czy cukru,ale jak gotujecie te warzywka to w solonej wodzie?????????????????Czy tak w ogole bez!!!! apraszam na kawke,ma jeszcze chwilke,bo zaraz ide dzieci szykowac.Najstarszy juz wyprol do szkoly o 7!!!Ma blisko,zastanawiam sie po co on tak wczesnie wychodzi?????????Moze jakies kolezanki po drodze spotyka hehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Gosiek, chetnie kawki sie napije;) a do zupek soli nie dodaje- nereczki obciaza, i zatrzymuje wode w organizmie,a malej bez roznicy- ona i tak slonego smaku nie zna. Narazie podaje jej papki 2 skladnikowe, a zupki beda 3 skladnikowe narazie bez mieska. Gosiek no niezle jaja wyszly z tych testow;). Napewno warto takie testy zrobic jezeli dziecko jest czesto wysypane. U nas nocka tez suuuuper- mala wypila wczoraj ostatnia butle o 24, ale az 190!!! Przespala na tym do 7, teraz znowu 180, i spi dalej. Najlepsze jest to, ze zaczela sie przewracac na boki jak sie przebudza, ma w lozeczku swoje 3 lale- zawsze staly rowno ulozone, a teraz przezuca je z jednego kata w drugi- boki mozna zrywac. Moja panna coraz silniejsza, na brzuszku bardzo lubi lezec, daje jej jeszcze gora 2 tygodnie, i chyba juz bedzie swiadomie obracac sie z plecow na brzuch. Narazie podpiera sie na nozce, i pupa do gory idzie, a przy tym skreca tulow na bok. Komicznie to wyglada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×