Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

U nas tez pobudka co 1-2 h , a juz nie pamietam kiedy pospala dluzej niz 3h. . I rano pobudka o 5,30 !!!! spac pojdzie dopiero ok, 8.30 , wczesniej nie da rady :( . Teraz oglada bajki z siostra. A ja powoli wracam do zywych - 2 dni goraczka , dreszcze i oslabienie, dzisiaj jest juz lepiej ale nadal mam zgrubienie w piersi i boli :( . Chyba trzeba bedzie odwiedzic lekarz, myslalam ze samo przejdzie. Maz byl te 2 dni w domu, troche zajal sie dziecmi , ale zrobili taki sajgon , ze bede 2 dni teraz sprzatac. W poniedzialek bylam z Gabrysia u lekarza ( ciagle ma zapchany nosek, ale glutki nie leca, tylko siedza wysoko i mala nie moze oddychac) , no i pani doktor osluchala ja , pluca czyste, ale gardlo lekko zaczerwienione. I co, nadal mam jej zapuszczac sol morska i nic wiecej! Tyle, ze ja ja juz 2 tyg pryskam tymi kropelkami i nic nie pomagaja. A ona mi mowi , ze nic wiecej nie moze jej dac. Szepienie przelozone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala wazy juz 8200 ! Niezly pulpet mi rosnie. Wczoraj dalam jej na noc kaszke ryzowa, zjadla jakas lyzeczke, pozniej cycek, nadal nie chciala usnac , wiec dalam jej sztucznego i wypila 40ml !!!! Myslalam , ze dluzej pospi, a tu pobudka jak zawsze po 3 h, pozniej juz coraz czesciej :( Milka dzieki za przepis na salatke , napewno zrobie :D Ewcia , podziel sie z kolezanka przepisem na salatke :P Ewcia chalupka super, a jaki pozadek. Kucze , ale masz figure, jak nastolatka :) Mierzejka trzym kciuki, aby wszystko odbylo sie bezbolesnie i szybko, no i oczywiscie z dobrymi wynikami. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dla Anulki i troche spoznione dla Mayi na 5 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he niezagladalam 1dzien a tu tyle zaległosci.... u mnie nagromadzilo sie duzo spraw i tak latam sobie, maz ma 2zmiane wiec go wylorzystuje do siedzenia z mackiem.... a ja niestety bylam dzis u okulisty bo te moje oczy niemineły mi.... sa cale czerwone, łzawia mi, ropieja i bola i widze przez mgłe, okulista stwierdził ze mam zapalenie oczu wirusowe i powinnam juz przyjsc wczesniej bo mam zaatakowane bardzo a co najgorsze to moge zarazac i macka tez przez calowanie i jak otre oko a potem jego, narazie nic mu niejest ale do 3ygodni moze zachorowac takze trzymajcie kciuki bo ja mam nadzieje ze go niezarazilam. wizyta 70zl leki 120zl i za tydzien znow kontrola, ja musze bank obrabowac bo przy jednej wypłacie to ciezko.... tymczasem u nas nocka tez jakas dziwna obudzil sie przed 1 juz dawno tak sie niebudzil... teraz populudnoiwa drzemka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ale ja mam skleroze zapomniałam o szczepieniu Kingi!!!!!!!!!i dzwoni la baba z przychodni mam isc jutro.........ech za duzo na głowie mam jak zwykle zakrecona... co do cyckonoszy to ja musze pusz-ap nosić bo mam jedna wieksza druga mniejsza piers no nie tak badzo ale wole taki nosic... AGULa-ZAUWAZYŁAM ,ZE TWOJE dziewczyny prawie w ten sam dzien sie urodziły dzien róznicy fajowo 2 imprezki za jednym razem!!!!!!bedziesz zawsze miała!!!!!!!!!!! GOSIEK35 a twój to juz w spacerówce bo na zdjeciu mi sie tak wydaje,ze to spacerówka-ja musze zmienic wózek bo masakra ledwo co lezy jest za długa a gondola za krotka Ja dzis latałam zeby załatwic wychowawczy ,na szzescie nie było kolejek w zusie i urzedzie GOBa an Ty wracasz do roboty czy w domu z dzieciaczkami ? Ja nadal jak głupia sie łudze,marze o schudnieciu -Wkurza mnie BRZUCH A WŁASCIWIE BALERON ZWISAJACY w spodnie ładnie wejde tylko no własnie ten kawal słoniny................chyba zaczne na siłke chodzic bo brzuszki na ten mój baleroniczek nie działaja tak to w udach i łapach ładnie mi ubyło ale ten zwis!!!!!!!!!!! lece po Krystiana do przedszkola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam cierpliwosci do diety :-( i ciagle jakies imprezy urodziny itp i to najgorsze buu aa wlasnie musze sie pochwaic kupilam dzsiaj mojemu navigacje :-) wiec prezent mam z glowy jeszcze tylko musze jakis obiadek dobry wyczarowac i chlop bedzie szczesliwy :-) maly chwilowo zaliczy popoludniowa drzemke wiec mam czas na kawke i kompa musialabym chate ogarnac ale taaak mi sie nie cche lenia mam strasznego moze to przez ta pogoda jesienna :-( moj juz dawno wozi sie w spacerowce, lekko podnosze mu do gory to podziwia swiat na spacerku i straaasznie mu sie to podoba :-) dzisiaj kukpilam mu kombinezon jasnoniebieski z rekawiczkami i nozki tez zakryte i straaasznie slodko w nim wyglada bede musiala foty porobic i posle wam :-) nam sie jedzenie nocne unormowalo...zjada ok 20stej a potem dopiero o 6 rano po ok 150 ml wiec spoko da mi pospac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj dzien do du....y! Wczoraj dostalam@, dzisiaj brzuchol pobolewa, i jakas slaba jestem, a wlosy zaczely garsciami wychodzc;( Maya dzis przezyla szok: rano pocwiczylysmy troche te przewroty z pleckow na brzuszek, bo juz tak sie wykrecala, ze tylko brakowalo jednego ruchu do przewrotu, ale chyba bala sie, bo sile ma, wiec cwiczylysmy. Potem wsadzilam ja do lozeczka, i postawilam warzywka na zupke, i slysze w kuchni jej piski, lece do pokoju z miskami, scierkami jak popazona, patrze, a ona lezy na brzuchu, noga wpadla jej miedzy szczebelki i drze sie to moje dziecko w nieboglosy;) Wlasnie zasnela po zupce, ja dopijam poranna kawe, i lece dalej w garnki. Ech roboty nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja julcia tez sie jesze nie przekreca na brzuszek ale dosc długo miała szerokie pieluchowanie i to chyba dla tego .wazy 8600 i jest taka puca ,a je tylko nutramigen z kleikiem i raz dziennie kaszke sinlak bo nie wiem co mozna podawac przy jej alergi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka,przed chwila napisalam dlugiego posta i wcielo,wiec jeszcze raz......... moj spi,ale zaraz bede budzic go na jedzonko,bo o 20 spanie na noc,to jego 2 drzemka dzisiaj wiec Ok. Beja,moj juz od miesiaca jezdzi w spacerowce,tez podwyzszam mu i jest ok,gondola to dla noworodkow heheheheh Gosia jaka navi kupilas????????Chlop pewnie sie cieszy,wszystkiego naj dla niego i dzisiaj pewnie na urodzinki jakichs seksik zorganizujesz????????heheheh Mierzejka jak tam po badaniu,wszystkiego slodkiego dla Anulki🌻 moj Kuba dostal jakis krostek na brzuszku,mysle ze to moze od tego keksa powoli teraz wylazi,bo wszystko inne co je to jadl juz wczesniej i bylo ok,ja juz nie wiem zrobilam termin do dermatologa i alergologa ,bo mam dosyc.Posmarowalam go mascia no i zobaczymy.Ja tez kupilam kubie kombinezonik kolor khaki z rekawiczkami,nozkami zakrytymi i kapturkiem ,fajny.paaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) agula gabrysia niezly pulpecik :) duzo zdrowka dla niej i dzieki za komplementy ;) ewelona wspolczuje bidulko,najwazniejsze ze lekarz cie widzial i przepisal odpowiednie leki. Beja skleroza nie boli :P Milka to sie strachu najadlas. kasia Julcia twoja tez ladna kluseczka :) moj Erys jak go waze na wadze lazienkowej wazy 7000,taki chlopczyk drobniutki.:( gosiek moze faktycznie to ten keks. ja nie mam pojecia co to tych wysypek,w moim przypadku kazdy lekarz co innego mi mowil :( i co malemu jest ? chyba sie nie dowiem :( bylam dzisiaj odebrac ta masc co dermatolog mi przepisal,i pytalam czy buzke tez moge smarowac,pani aptekarka mi powiedziala ze tak bo to tylko sa witaminy z podlozem.nie wiem czy go smarowac jak skorke ma ladna ? posmaruje jak to witaminy to mu niezaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula ja salatke robie tak: kurczak wedzony lub piers z kurczaka gotowana(zalezy na co masz ochote ;),ananas z puszki,kukurydza,rodzynki,majonez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane znowu sie melduje na chwile mam takiego lenia że nie chciało mi sie nawet kąputera włączyć.Mała mi marudzi przez te zęby a był z niej taki aniołek.... Za to zupki slicznie wcina i deserki sorki ale nie przeczytalam co tam pisałyscie bo czasu brak albo raczej leń.miałam dzisiaj wizyte połoznej i wykład o żywieniu dzieci...Mała ma troche problemy z tymi kupkami bo jakieś takie twardsze i bidulka się musi namęczyć... Pogoda u nas do kitu pada i ponuro jak cholera .Obiecuje że juz będe teraz aktywna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzis dola ze nawet nie chce mi sie nic pisac:(powiem tylko ze pojutrze ide po skierowanie na badanie krwi,ale chyba tylko dla formalnosci,bo wszystko wskazuje na to ze ciaza :(:(a ja sie nie ciesze....moj chlop za to caly happy chodzi,dzis to bym go najlepiej znieczulila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z Poznania! Pomocy! Znacie może jakąś opiekunkę do dziecka, ja wracam do pracy za 2 tyg. a opiekunka którą znalazłam wystawiła mnie do wiatru. Jestem załamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z Poznania! Pomocy! Znacie może jakąś opiekunkę do dziecka, ja wracam do pracy za 2 tyg. a opiekunka którą znalazłam wystawiła mnie do wiatru. Jestem załamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z Poznania! Pomocy! Znacie może jakąś opiekunkę do dziecka, ja wracam do pracy za 2 tyg. a opiekunka którą znalazłam wystawiła mnie do wiatru. Jestem załamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camomilla mam nadzieje ze nie zapesze, ale gratuluje. Teraz moze to dla ciebie trudna sytuacja, ale zobaczysz wszystko bedzie dobrze :) . Dzieci beda w podobnym wieku, Claudia bedzie miala z kim sie bawic, a za 5-6 lat to juz beda spore dzieciaki a ty bedziesz miala czas dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camomilla mam nadzieje ze nie zapesze, ale gratuluje. Teraz moze to dla ciebie trudna sytuacja, ale zobaczysz wszystko bedzie dobrze :) . Dzieci beda w podobnym wieku, Claudia bedzie miala z kim sie bawic, a za 5-6 lat to juz beda spore dzieciaki a ty bedziesz miala czas dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camomilla a moze ci sie okres spoznia przez odchudzanie? dlugo juz sie spoznia? ja jestem na tebletkach i ulga psychiczna bo sie juz nie boje, a nie chcialabym kolejnego malego lobuza gosiek moj ma urodziny w piatek wiec prezent lezy schowany w szafie hihi kupilam beckera przeceniona byla z 280 na 230 z roznymi bajerami mam nadzieje ze sie ucieszy :-) a sexik pewnie jakis bedzie...wezme se kokarda na szyi wywiaze i niech ma jeszcze jeden prezent :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ollas - ja nie pomoge, nie moje strony Za 1,5 h mam wizyte u lekarza z tym moim nieszczesnym cyckiem :( Ciekawe jak Mierzejka z Anulka po badaniach ? ewelona trzymaj sie bidulko 🌻 , zeby tylko maly nie zarazil sie Beja a jak stoisz z waga, osiagnelas juz wyznaczony cel ? Ewcia saltke napewno wyprobuje , brzmi apetycznie :) Ja mam ostatnio jakas salatkomanie , dajcie jeszcze jakies przepisy ! Moja pyza jeszcze nie przekreca sie sama na brzuszek, ale stara sie. No i wiecie co - zlamalam moje postanowienie. Mial byc cyc i tylko cyc do 5,5 m-ca , a tu co , mala dostala banana ! Jadlam sama banana a ona tak sie biedna patrzyla , to dalam jej polizac, a ta sie dorwala i pisk , ze chce jeszcze :D . Mialam w domu banany z Gerbera , wiec dalam jej lyzeczke. Bardzo ladnie polykala i widac smakowal jej :) . Kurcze od malego to juz matke ustawia po swojemu :P Ok , spadam szykowac sie do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camomilla to jak by co sie nie załamuj napewno dasz rade i przynajmniej już masz praktyke.Najgorsze bedą poczatki a potem już z górki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camomilla troche ci współczuje a troche zazroszcze bo dzieci beda miały super kontakt ma to swoje plusy i munusy ale nic nie gadajmy dasz nam znać co i jak.a robiłaś chociaż test? ollas ja z poznania ale nic nie pomoge podżuć do mnie hihi bede miała co robić a jeszcze kaske dostane hihihi moje dzieci juz od 20 śpią dałam małemu na noc 180ml z kaszką ryżową e ale nutramigen 2 i zostawił mi 70 ml może bardziej tłuste jest? kasia 78 ja podaje nutramigen.kaszki ryżowe i normalnie obiadki i deserki ale dzisiaj dopiero spostrzegłam ze w gerberze w zupce jarzynowej jest mleko pełne w proszku zawsze czytałam i nigdzie nie było dopiero tutaj ale jak narazie nic mu nie dolega zobaczymy jutro jak bedzie z alergia ok to około roku dam mu narmalne bebilon bo nutramigem śmirdzi jak karma dla kotów feeee ale jemu smakuje agula co u lekarza? mierzejka jak aniulek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gratuluje kamila!!!!!!!!!!To Twoj drugi dzidzius wiec tylko sie cieszyc,wiadomo,ze ciezko troche,bo ciaza i jeszcze malenstwo w domku ale ciesz sie kochana.Wiem nam sie latwo mowi,no ja to bym sie zalamala ,bo mam juz trojeczke i na tym KOOOOOOOOOOniec!!!!!!!! jak mowilam posmarowalam malego i krostki prawie znikly,szybko!!!!!!!Ale najgorsze ze nie wiem od czego???????Musze porobic porzadne badania,bo skazy niby nie ma,ale cos jest nie tak,a mi to nie daje spokoju!!!!!!!! Gosia super zakup i cena OK!!!!!!! Goba a Twoj ma jeszcze wysypke ?I wiesz co go uczula??????????? Ewcia ,a jak Twoj misio,ma krostki jeszcze albo plamki????????Ja nie wiem co za swiat,kiedys to wszastkie dzieci jadly wszystko,nikt nie zwracal uwagi na skladniki i byly zdrowe!!!!!!!!A teraz???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camomilla napewno jest teraz tobie ciezko,uwarzam ze pozniej bedziesz sie cieszyla,bedzie tak jak agula pisze. my z mezem swiadomie zdecydowalismy sie na 2 dziecko dopiero po 5 latach,a jak bysmy wpadli to bardzo bym sie cieszyla,juz kiedys pisalam o tym.moj Oskarek byl dlugo sam i brakowalo mu towarzystwa rodzenstwa.:( a wiec glowa do gory dasz sobie rade a Claudia bedzie szczesliwa ze bedzie miala braciszka lub siostrzyczke :) moj Erys smacznie sobie chrapie,ciekawe co dzisjaj w nocy mi wykabinuje. dziewczynki ja uciekam,bo po wczorajszej nocce oczy mi sie kleja dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje gosiek mój juz niema nic ale daje to mleko a reszta jedzenia jest bez białka krowiego więc narazie nic,ostatnio miał wysypke i przwdopodobnie od augumentinu ale sie uśmiałam martunia z tego na interii hihihihihi ale niestety szara rzeczywistośc jest taka ze niektóre mój mąż ma zawachania jak tam opisują ale juz sie przyzwyczaiłam ale i tak gnam jak cholera ale cóż nikt nie jest ideałem aczkolwiem mnie sie nie zdaża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek posłałam ci na meila bo wiem ze ty nie wchodzisz na interie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camilla nie załamuj sie ja pierwszy okres po połogu miałam w sierpniu we wrzesniu nie miałam dopiero w pazdzierniku dostałam moze poprostu ci sie spoznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testu nie robilam wole badanie krwi-100% pewnosc,wynik bede miala tego samego dnia.Nie wiem moze ja sobie uroilam, a okres rozlegulowalam wpierw przez te diety,potem przez maratony,ale wazylam sie i przybylo mi 0.5kg:(do tego co jakis czas jajniki pobolewaja,tak jak w zeszlym roku,lekkie mdlosci nawiedzaja,dochodzi do tego glowny sprawca zdarzenia-jak powiedzialam dzis ze przytylam to on usmiech od ucha do ucha i stwierdzil ze jednak jednego razu to musial\'\'nie zdarzyc na czas\'...perfidek a ja z tego wszystkiego to zapomnialam,ze Claudia wazy 7800,mierzy 64.5cm i od jutra przechodzimy na mleko nr 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×