Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Czesc Zapracowana jestem. Tez chcialabym mniejsze cycki, i tez mam problem ze stanikami. Ten rozmiar 75 H pewnie by mi pasowal, a staniczek przesliczny :) A prawda jest taka, ze w sklepach jak juz rozmiar DD to i obwod 85 wzwyz :( A jak juz cos jest to cena powalajaca... U nas wszystko dobrze. Ninka je, bawi sie, spi i tak w kolko :) w niedziele kupilam jej bamboszki zimowe :) Majeczko, wszystkiego najlpeszego !!! Za miesiac juz pol roczku. Milka, a czemu nie mialabys dostac @? Ja Nine wciaz karmilam a juz dostalam @. Ewcia, domek cudowny :) Bardzo mily. Gosiek, moje @ tez bardzo sie zmienily. Mimo ze biore tabletki i niby powinny byc lzejsze, ostatnio to byla powodz :( A przed ciaza to tak 3-4 dni i bez jakis rewelacji. A teraz tydzien i to jaki :( A bol.... Mysle, ze to hormonki ci rozrabiaja. Trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina, a nosisz ja po jedzeniu do odbicia? Jezeli ja nosisz , to trzymaj jej raczki by wsadzala ich zaraz po jedzeniu. Moja Nine nosimy do odbicia. Ale jak odbije kladziemy ja, zeby sobie odpoczela..a ona uparcie mi sie na brzuch przekreca. I kloci sie z nami...bo ja ja trzymam i nie pozwalam sie przekrecic zaraz po jedzeniu bo jak nacisnie ten pelny brzuchalek to wlasnie wymiotuje :( I tak z 15 minut trzeba ja zabawiac by nie chciala na brzuchu lezec :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na salatke,wlasnie skonczylam robic,pyszna z kurczaka wedzonego :) Maya wszystkiego najlepszego,duzo,duzo zdroweczka :) gwiazdeczko mala :) moj Erys wlasnie wtrabil sloiczek deserku marchewka,jabluszko i zasypia :) @ jeszcze nie dostalam od porodu,ja nadal karmie piersia. jesli chodzi o piersi to ja teraz nosze biustonosz w rozmiarze 75 B :( a przed ciaza mialam rozmiar najmniejszy :(:( moja tesciowka za kazdym razem jak z nia sie widze pyta \"czy mam pokarm\" :O bo ona mysli ze wielkosc piersi rowna sie ilosci pokarmu, jej corki mialy cyce jak balony,i jedna tylko 1 msc karmila bo zaniknal jej pokarm.ale tego juz nie pamieta- coreczki sa swiete,a synowa jest beee :( gosiek jak chcesz zobaczyc moje fotki to wpisz w wyszukiwarke garnek.pl i wpisz pozniej ewcia24 tam zobaczysz pare moich fotek,ktore wczoraj mi kol.wrzucila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek moj maz byl dzis w innej aptece kupic mi witaminy i pytal o ta szorstka skorke malego,pani mu powiedziala ze duzo dzieci ma taka szorstka skorke i to cos podobne jest do azs :( ale lagodniejszej postacji.podobno wystarczy to systematycznie natluszczac i powinno to po jakims czasie zanikac.Twoj Kubus ma jeszcze te plamki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka no właśnie noszę ją do odbicia ale ona uparcie wkłada rączki do buzi i te paluszki tak głęboko pcha że pózniej wymiotuje,masakra.Muszę jej chyba trzymac te rączki póki jej się pokarm nie strawi ale to będzie bardzo trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biustonosik sliczny, tylko rozmiaru na mnie niet:( Surfitko u mnie@ zawsze skapy byl, i nieregolarny, i co z tego wyszlo??? Zaburzenia hormonalne. Teraz z badania wynika ze jajniki juz pracuja po ciazy, i za tydzien @ mam dostac, ale ja cus nic nie czuje zeby mial nadejsc. Poczekamy, zobaczymy.... Dziekujemy za zyczenia:) Maya wlasnie oglada program o zwierzatkach, i co widzi jakiegos faceta szczegolnie starszego, to smieje sie w glos ha, ha To ci Ninka wiercipietka mala;), juz na brzuszek sie przekreca? Super, Maya sie odpycha noga, tylek do gory podnosi, tylko jeszcze bark jej troche przeszkadza w obracaniu. Ewcia bedzie dobrze, natluszczaj skorke mascia, i obserwuj, czy w innych miejscach nie pojawiaja sie jakies zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, Ninka juz kilka tygodni umie sie przekrecic na brzuszek. Teraz wyciaga rece lezac na brzuszku do zabawek. Pupe do gory podnosi i tez chce pelzac juz - szczegolnie jak widzi cos przed soba czego nie moze dosiegnac to nogami przebiera. Potrafi tez przekrecic sie z brzuszka na plecki, chociaz to jest dla niej trudniejsze. A z pleckow na brzuszek przekrecenie zajmuje jej 5 sekund..czasem zanim sie obejrze ona juz na brzuchu. Katrina, no musisz znalezc sposob by mala nie wkladala raczek do buzi zaraz po jedzeniu. Jak Nine karmie lyzeczka to jej trzymam rece, bo tez by chciala mi pomagac, i za lyzeczke lapie, i do buzi rece wklada..a potem caly swiat brudny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Moja cos dzis ma baaardzo zly dzien,jak wrocilismy z miasta odstawila taki koncert ze uszy wiedly.Glodna nie byla,bo pare chwil wczesniej zjadla swoja racje poludniowa,wiec musial to byc atak dziaselek ehh krzyk i placz przez prawie godzine bez ustanku,zrobila sie cala sina,nie mogla oddechu nabrac,twarz cala zaplakana,ani noszenie,ani czopek ani polozenie na brzuszku nie pomagalo-jeszcze takiej jej nie widzialam nigdy.dopiero awaryjny spacer ja uspokoil i zasnela.teraz wrocilysmy zjadla butle i na kocyku lezy i gada.Rano poszlismy do jej pediatry na wizyte,ale 8 osob przed nami to nie chcialo sie nam czekac,jutro pojdziemy,dzien przed szczepieniem,bo mamy we czwartek. moj biust z kolei sie zmniejszyl o rozmiar,bo staniki sprzed ciazy,ktore byly na mnie za male(rezultat kupowania na oko) teraz sa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko mala spryciula z Ninki :) Biedna Claudia pewnie to zabki,moj Eryk tez czasami taki zgrzedny jest i lapcie trzyma caly czas w buzce,pewnie dziaselka go swedza. Oj nasze biedne dzieciaczki,z tymi zabkami to sie nacierpia :( Erys dzis pierwszy raz przekrecil sie z brzuszka na plecki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,u nas dzionek minal ok,kuba spi!!!!!!!!!! Goba wielkie dzieki zdjecia ewci doszly.Ewcia widzialam fotki ,super mieszkanko,b mi sie podoba,a mebelki piekne w moim guscie!!!!!!!!!!!! Moj niby juz nie ma plamek ,ale dwa dni temu zauwazylam jakby znow dwie mu sie robily,mysle ze to moze od tego keksa?????????Ale smaruje i skorka jest ladnie nawilzona,ale zawsze jakis pryszczyk sie znajdzie,bo ja przewrazliwiona to wypatruje codziennie i szukam jeszcze tylko lupe potrzebuje hahahah No zobaczymy jak bedzie ze mna po wizycie u gina,Surfitka ja mysle tez ze to hormonki,oby tak bylo.Bralam jeszcze tez antybiotyki moze to tez wplynelo na moj okresik!!!!! Moj tez wiercioch sie zrobil. Milka,moj Kuba robi taka jak Majcia,odpycha sie nozkami,podnosi pupke i probuje przekrecac sie na boki,glowke tez probuje podnosic,tak wiec ok. Surfitka,twoja ninka jest nadzwyczaj super rozwinieta fizycznie,bardzo sprawna jak na swoj wiek,duzo potrafi,gratulacje dla malej figlarki. Gosia cycnik super ale dla mnie za wielki hehehehe.Podrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, pogratuluj Eryczkowi wyczynu :) Gosiek, moze nie nadzwyczajnie rozwinieta ;) Wydaje mi sie ze jest normalna - jak inne dzieci. Jeszcze nie siedzi, nie raczkuje, a pelzac tylko probuje co jej nie za bardzo wychodzi :P Chociaz kazdy kto ja widzi, twierdzi, ze wyglada i zachowuje sie jak polroczne dziecko...a ubranka juz na 9 miesiecy sa dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny tylko wpadam na sekundę i piszę, że u mnie ok. tylko jak zwykle czasu nie mam na NIC. dobrze, że Rubi grzeczny i zdrowy, bo bym chyba do głowy dostała, gdyby jeszcze On \"nawalił\". jeśli chodzi o mnie samą, to powróciły moje bóle (kręgosłup i biodro - jestem po dwóch operacjach kręgosłupa i skrobaniu biodra) - mam nadzieję, że to w związku z jesienną aurą, bo w czasie ciąży i po porodzie dosłownie zniknęło, a teraz... albo za dużo pracy, albo ta pogoda, nie wiem. Paskudztwo :( i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek daj kawke-ale dobrą mój bajki ogląda jeszcze bez mleka od wczoraj 20 dzisiaj obudził sie o 5:30 dałam mu herbate i dalej w kime do 7:10 bo go mój budzik obudził ale to nic. zaraz dam mu mleko i przed 9 pójdzie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj perelek wstal,zjadl,lezy teraz w loeczku gada i mysle ,ze jeszcze przytnie komara hehehe Ide dzisiaj do fryca w koncu,mam nadzieje ze dojde,bo plany mam wielkie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie z kawka moj tez lezy w loczeczku i sie bawi flache wypil i zadowolony no gosiek to walnij se nowy fryz a potem foty poslij :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój spał godzinke i teraz na bajki patrzy-hihihi kinomaniak mały-tatuś mówi,że zostanie jakimś krytykiem filmowym albo reżyserem hihi jak nikogo niema to ja ide sprzątnąć troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goooooooooooobaaaaaaaaaaa! Jejku ,spalam cala noc a spac mi sie chce,posprzataj i u mnie heheheheh,tak szaro dzisiaj ,nic mi sie nie chce i jeszcze madra glowka boli hehehehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze wylaczyc kompa na godzinke ,bo ja naprawde dzisiaj nic nie zrobie!!!!!!!!!!!!!!!Wychodze z sieci heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ja poprosze kawke dzisiaj u nas masakra w nocy,maly budzil sie co 2 h na cyca :( jakas taka przez to oslabiona jestem i tez mi sie nic nie chce. Surfitko przekazalam Erysiowi ;) kazal pozdrowic Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia witaj w klubie niewysoanych u nas też pobudka co 1-2 godziny, nie mam na nic siły........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny chyba spóźniłam sięna kawę, ale ogólniespóźnialska dzisiaj jestem, w szkole na ostatnią minutę byłam - równo z dzwonkiem. Mały teraz śpi a ja maszę posprzątać chatke bo sajgon straszny. Wczoraj dostałam @ i normalnie w minucie taka słaba się zrobiłam że na nic siły nie miałam. Mój Julek 2 dni temu też pierwszy raz obrócił się z brzuszka na plecy i coraz chętniej leży na brzuszku i śmiesznie wygląda jak pupcie prubuje podnosić. Piszecie ostanikach to co powieci na mój rozmiar 85 F a przed pierwszą ciążą nosiłam 85D. Ale na szczęście tutaj nie ma problemów z kupieniem odpowiedniego stanika- teraz już nawet nie mierzę tylko biorę rozmiar i zawsze pasuje. Ok uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiem od czego zalezy do budzenie sie w nocy :( nie raz przespi bardzo ladnie,a czasem ma takie nocki jak dzis ze co 2 h pobudka :( chyba Ania z Erysiem znow spiskuja przeciwko nam :) agula a jak Gabrysia ? Demiluna Julek juz sprytny chlopczyk :) Dobrze ze mozesz odpowiedni biustonosz sobie kupic. Ja mialam maly biust przed ciaza i ciezko mi bylo odpowiedni dobrac:( Moj Erys juz sie wyspa,wlasnie wstal i gada do siebie :) dzisiaj mu zaserwuje na obiadek zupke indyk z warzywami,zobacze czy bedzie chcial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia tez się właśnie nad tym zastanawiam dlaczego jedną nocke Ania potrafi przespać ładnie a drugą z tymi częstymi pobudkami nie mam pojęcia od czego to zależy:( Mnie nawet porządna kawa by nie postawiła na nogi pomógł by mi tylko porządny sen, ale o tym mogę tylko pomarzyć Dziś mamy to badanie uuuuuuu....o 15.30, trzynajcie kciuki żeby Anulek jak najmniej płakała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka kciuki trzymamy, i.... 1000 buziakow dla Anulki🌻🌻🌻🌻🌻 z okazji kolejnej miesiecznicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzejko trzymam mocno kciuki,oby Anie jak naj mniej bolalo i by wszystko dobrze sie skonczylo.Anulek jest dzielna dziewczynka,da sobie rade,trzymaj sie,bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×