Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

tak gosia to moj domek i chrzciny Erysia obiecalam ze zrobie fotki i wysle,a wiec troszke tam ich wyslalam,moze troche za duzo :) w salonie sa moje nowe mebelki,ktorych tyle szukalam,az znalazlam :) pisalam wam wczesniej. Erys juz spi a ja sie relaksuje przy kompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka spiochy!!!!!!!!Witam,moj orzeszek spi jeszcze a ja sobie pije kawke i klikam.Ewcia duzo sie nie dowiedzialas,pewnie baba nie bardzo sie zna i nie wiedziala co powiedziec hehehe Wy tak czekacie na @,a ja mam jej w tym miesiacu nadmiar.Troche sie przestraszylam ,bo mam tak 1 raz w zyciu i zawsze mialam @ jak w zegarku.w sierpniu i wrzesniu bylo ok ,a potem dostalam 16.pazdziernika i UWAGA!!!!!!!!!!skonczyl sie po 9 dniach,bo ja tak zawsze dlugo mam ,3 dni spooju i od 1.11 znow @.Jestem w szoku!!!Co to moze byc?Miala ktoras kiedys tak????????Naczytalam sie i dowiedzialam sie ze moze byc to zwizane z zaburzeniem hormonow,albo wiadomo cos innego.13.11 mam termin u gina.Macie jakies pomysly na moj przypadek???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli to bedzie tylko jednorazowy przypadek to ok,ale jesli nie to co to jest,juz sie boje!!!!!!!!!!!!TZN.ze w ogole nie mialam owulacji,zamiast owulki pojawila sie @.Cholerka hm.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek nie martw sie na zapas kochana. mój ogląda bajki ewcia chatka super-a jaki porządek szok. chrzciny super ide ba kawe gosiek a ty kiedy dasz zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki, lece kawke zaparzyc, i zaraz wpadam na pogaduchy. Zapraszam na ciasto do kawy- placek ze sliwkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba ,w niedziele mam chrzciny ,tez porobie i wstawie na NK,bo na interie nie moge wlezc,hehehe,mieszkanko tez zrobie za jednym zamachem .Nawet nie moge obejrzec Ewci domku,a juz nie chce cie ewcia meczyc zebys przyslala mi na meila,no moze jak znow bedziesz u kolezanki hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka dzieki za placek ale nieeeeeeeeeeeeee,wczoraj nazarlam sie na kolacje i mam zapasy do poludnia hehehe A moj malutki obudzil sie o 8.30 ,zjadl juz i teraza lezy sobie w lozeczku i gada ,pewnie jeszcze sie zdrzemie chwilke jak go znam ,on ma tak zawsze po nocy,moj skarbik!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zpowrotem Gosiek, Goba- hejka:) Gosiek jakos dziwnie masz z tym okresem, ale grunt ze jest- to jest dobrze, znaczy ze wszystko sie normuje. Ja bylam u gina tydzien tamu bo jakis dyskomfort tam czuje, no i ponoc to wina niskiego poziomu estrogenow. Tak to wszystko ok, z usg wynika, ze @mam za tydzien dostac- zobaczymy, jeszcze mam mleko w cycach, wiec nie sadze zeby tak szybko sie pojawil. No i gina zmienilam, nie bede jezdzic w jedna strone 60 km po jakas masc np. Ewcia mebelki i mieszkanko ladne, a duze przyjecie robiliscie na chrzciny. U mnie ta sprawa jak narazie w miejscu stoi, bedziemy chrzcic na wiosne:) Przeczytalam, ze lekarz kazal kapac Eryczka w szarym mydle!!!! Nie rob tego, prosze!!! To mydlo zmywa cale sebum[warstwe tluszczu] ze skory. Taka wrazliwa skorke trzeba natluszczac. Ja kapie mala w oilatum srodek ten zawiera parafine- nie ma nic lepszego na AZS- atopowe zapalenie skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek to maly odsypia nocke he, he Moja panna wypila o 7 mleczko, i jeszcze chrapie;) Wczoraj skonczyla 5 miesiecy, ale czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia29 jaki super biustonosz kupilas, tez musze w cos sie zaopatrzyc, bo nic nie mam, a cycki jakies male mi sie zrobily do tego, zreszta nigdy duze nie byly ale jedrne, a teraz jakies takie miekkie. Ech trzeba cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszastkiego naj naj najslodszego dla Majci,moj jeszcze gada ,ale slysze ziewanie hehehehe Milka Masz racje najwazniejsze ze jest @ hehehe,ale ja to taki panikarz i cykor jestem,a szczegolnie jesli chodzi o dzieci ,gina i dentysty heheheh Ja myssle ,ze u mnie to sprawka hormonow ,w sumie to niedawno czlowiek po porodzie,ale wymowka,trzeba na cos zwalic i sie pocieszyc,ze to nie cos gorszego,ale 13 do gina,juz sie ciesze!!!!!!!hehehe,czas najwyzszy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam male cycki!!!!!!W sumie to ok,nie lubie wielkich, 75 B. Gosia ,a jak to nowy cyckonosz sie sprawuje i co na to chlop????????????Podobaja mu sie cycki w nowym wydaniu???????? hehehehehe zasnal moj slodki,a nie mowilam??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia zdjęcia super, dzieciaczki słodkie, dom rewelka, goście też sympatyczni:) Zazdroszczę Ci tego twojego salonu, tyle ludzi można w nim pomieścić a ten porządek w domu to sama utrzymujesz czy wynajmujesz kogoś do sprzątania:D Goba, Milka, Gosia, Gosiek, martusia, Katrina, Canomilla, Ewelona, Demiluna🖐️ U nas nocka dzisiaj nie za ciekawa pobudki co godzinę:(jestem strasznie niewyspana💤mała teraz śpi więc i ja powinnam się zdrzemnąć ale jakoś tak w dzień ciężko mi zasnąć Jutro mamy to badanie izotopowe , tak się go boję, niewiem, czy to będzie małą boleć, kurcze już mnie boli żołądek na samą myśl o nim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helllloł
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o wygląd moich piersi to u mnie masakra, małe, nierówne(mała lepiej woli jednego cycusia), zwisające, przed ciążą nie były rewelacyjne no ale teraz to kompletna załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas noc w porzadku,teraz mały bawi sie w lezaczku.o 12 mamy rehabilitacje.a co do moich piersi to moglyby byc jedrniejsze no ale z racji tego ze sa hmm sredniej wielkosci miseczka C to nie beda jedrne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka,bedzie dobrze, a to badanie inwazyjne jest? Podadza malej jakis kontrast, i potem beda ogladac nerki, czy jak to ma przebiegac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka mniej więcej ponoć tak to ma wyglądać, ze wstrzykną jej do żyły jakiś roztwór i będą robić zdjęcia, dziecko ma wtedy leżeć na brzuszku i tu napewno będzie problem bo Ania nie lubi tak leżeć a w dodatku będzie rozłoszczona tym wkłuciem, brrrrrrrrrraby tylko wynik był dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka ja juz poczytalam- dluuugo trwa to badanie nawet do parodziesieciu min. Wazne zeby po badaniu mala duzo pila zeby wyplukac ten plyn co jej wstrzykneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goiek ja teki okresy mialam zaraz po porodzie zanim zaczelam brac tabletki tez sie ze mnie lalo czesto i dlugo i wogole blee ale odkad mam tabletki to w koncu sie unormowalo :-) a mauzon cycki zauwazyl ze jakies takie inne fajniejsze :-P ja mam duzy rozmiar :-( wolalabym miec tak cos kolo B albo C a nie DD albo i wieksze :-(...zawsze mialam takie balony u mnie to rodzinne niestety :-( a cycnik kupilam ten http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=260248884293&ssPageName=MERC_VIC_RSCKCK_Pr4_PcY_BIN_Stores_IT&refitem=360063242853&itemcount=4&refwidgetloc=closed_view_item&usedrule1=StoreCatToStoreCat&refwidgettype=cross_promot_widget&_trksid=p284.m183&_trkparms=algo%3DDR%26its%3DS%252BI%252BSS%26itu%3DISS%252BUCI%252BSI%26otn%3D4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek wejdź na swojego meila przesłałam ci zdjęcia ewci ale nieiwem czy doszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie ostatnio zamówiłam komplecik na nk z boku yły reklamy za 19.90 +przesyłka 10 + top za 18.90 zobaczymy jak przysla gadałyście o jedzeniu mój od kilku dni nie chce jeść obiadków ze słoiczka tylko deserki zobaczymy jak bedzie dalej jeszcze troche i mięsko dostaną za 2 tyg,bo dzisiaj 4,5 miesiąca jest jak sskończy 5 dam z męskiem gosiek daj znać czy doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba moja dostala wczoraj zupke z mieskiem- ale sie zajadala cala miseczke zjadla, a zupki gotuje sama:) Dziewczyny z Niemiec kupilam taka ksiazeczke o zywieniu niemowlat i dzieci- i sa tam fajne przepisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie noc całkiem całkiem, mały obudził się 2 razy o 4 i o 5. teraz czekam na kuriera bo kupiłam małej nowy materac do łóżka i dzisiaj mają dostarczyć. Ja nadal czekam na @ ale jakoś się nie zapowiada, ale pocieszam się że może się spóźniać bo to dopiero będzie mój 2 @ po porodzie i może musi się wszystko unormować. Ja też nie wiem kiedy będziemy chrzcili małego, jakos nie możemy do kościoła się wybrać, zawsze mój mąż albo pracuje, a jak ostatnio mogliśmy jechać to okazało się że opona nam pękła i znowu nici z wyjazdu bo z zapasem też coś nie tak było. Mały teraz śpi więc ide ogarnąć mieszkanie, Wiki pierwszy dzień szkoły po wolnym. Acha przełożyłam szczepienia na przyszły tydzień. Mojej koleżanki synek który miał ospę jest już zdrowy, mam nadzieję że jak się do tej pory nie pojawiła to już się nie pojawi. A mnie dla odmiany ząb boli i jak sobię pomyślę że najwcześniej terminy u dentysty za 6 tygodni to nawet nie chce mi się zapisywać. Powiem Wam że myślę żeby do Polski sie wybrać na 2 tygodnie bo jednak chciałabym żeby małego pooglądał pediatra w Polsce mamy fajną panią doktor do której zawsze chodziłam z WIki. Jak wyjeżdżałam to dała mi swój numer telefonu żeby w razie czego dzwonić. Kurcze dziewnie tak żeby nie można było sobie normalnie do pediatry z dzieckiem iść tak na rutynową kontrolę. Tylko skierowanie jest potrzebne. Ok uciekam narazie. Pozdrowienia dla Was i maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Dzisiaj troszke zaspalam :) jestem spoznialska ale dolanczm sie do kawki i ciacha ;) mmm pycha :) nocka oki,pobudka w nocy 2 razy. gosiek tez tak mi sie wydaje ze aptekarka nie miala zielonego pojecia i tak mi odpowiedziala "tak mi sie wydaje ze to jest to samo " jak malego wysypie to pojde do innego dr.zobacze co on mi powie.jak narazie Erys skorke ma gladziutka. Milka to ja juz malego kapie szarym mydlem od 3 msc,ale wtedy byla diagnoza ze maly ma zkaze bialkowa. dzieki kochane za mile komentarze odnosnie dzieciaczkow i mojej chalpki. mierzejka tak ale to moj mezus ma sprzataczke,gosposie i nianie do dzieci w jednym oczywiscie to wszystko rowna sie ja :) tak chrzciny mielismy duze,bylo 30 osob :O roboty byla masa a po ile sprzatania :(,to wam wszystko pisalam. na fotkach nie ma paru osob,bo gdzies uciekly,nie ma rodziny mojego meza siostrzyczek i moich rodzicow tez nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie dzisiaj:) U nas nocka w miarę,pobudka o 3 na jedzonko a pózniej o 7:30 i troszkę pospałyśmy tak do 8:30,zaraz chyba znowu się zdrzemnie moje maleństwo bo już strasznie marudzi i ziewa. Ja pojutrze lecę do Polski i chyba też wybiorę się do jakiegoś dobrego pediatry bo tutaj to jest masakra ze służbą zdrowia,a moja mała ostatnio często wymiotuje,zawsze jakiś czas po zjedzeniu i martwię się,może to dlatego że ciągle trzyma rączki w buzi a może to coś innego:( Czeka mnie jeszcze pakowanie a jeszcze nawet nie zaczęłam,ech boję się tego samotnego lotu z maluszkiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×