Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

kurde dziewczynki moja julcia nie chce cos jesc mi na noc w dzien zjada 3 razy po 180ml mleka z kleikiem ryzowym i potem kaszke je sinlak łyzeczka i juz po kapielni nie chce nic nie wiem czy powinnam sie martwic moze poprostu sie najada dosc geste jej robie te mleko bo jeszcze boje sie zeby biegunka nie wrociła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camomilla bedzie dobrze jak sobie teraz pomyśle jak zaszłam jak się cieszyłam to az miło mi sie robi. a może faktycznie sobie uriłaś i jesteś przemęczona tą dieta i bieganiem i dlatego masz takie objawy głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku tak dlugo pisalam ze dziwczyny juz 2 posty napisalyscie przedemna,slaba jestem :( gosiek Erys juz tak od tyg nie ma tych plamek,nie mam pojecia co sie dzieje z tym swiatem :( dzieci czesto brudne,niezadbane byly i nic im nie bylo a teraz ?:( pewnie tak jest jak mi dr powiedzial nadeszly czasy alergiczne,a wszystko to dzieki zanieczyszczenia,spalina,konserwanta,chemia itd..... dobranoc kochane papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia a ja daje tak?8-mleko 180ml 12-kaszka na gęsto łyżeczką zjada ok 90-120ml czasami z owocami ze słoiczka troche 16-obiadek-słoiczek potem troche (reszte)owoców i na noc ok.20 mleko z 3 miarkami kaszki 180ml mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jutra ewcia na kawce kasia a jak ty dajesz?a mleko juz 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba chyba ma bo ma takie malutkie krosteczki na brewkach i na brodzie i strasznie ja to swedzi az nieraz sie zoca przeszłysmy teraz na nutramigen a zupki podam jej dopiero w przyszłym tyg ,czy zupki w słoiczkach sa jakos oznakowane dla alergikow czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia,czym Ty sie martwisz??????????Pieknie je twoja mala,4 razy to jest Ok,moj tez je 4 razy na dobe ,a w nocy w ogole.Uwazam ze nie ma powodu do zmartwien.Moj tez dzisiaj np zjadl 3 razy butle i jedena zupke,malo tej zupki i troszke deserku,normalnie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tych hippa jest znaczek A a na innych niema ja podaje zupki bez problemu nic mu nie wychodzi po nich tylko kupe wali 2-3 razy dziennie hihihi taką zielono-czerwoną po marchewce wiecie mój kuba nie umie ssać smoka musze mu podkładać pieluche bo mu wypada a teraz tak ciągnia ze w 2 pokoju słysze a pielucha podłożona jest;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba ja daje tak 7 mleko 180 z kleikiem potem 11 mleko z kleikiem o 15 daje kaszke sinlak potem jeszcze mleko a potem to ona juz nie chce nic no i oczywiscie picie w miedzy czasie od nastepnego tygodnia bedzie miała num 2 ,a jakie smaki kaszki dosypujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam do mycia mojego mężunia dzisiaj niema jest w trasie z szefem(moim szwagrem)i wraca jutro. wiec trzeba iśc w kime bo rano o 7 pobudka do szkoły buuuuuuu papatki do rana lasencje kto pierwszy ten kawe robi;-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bananowa i malinowa w ciagu dnia a na noc kupiłam czysta ryżową bez smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole to ja moze przekarmiam ta moja core ona juz wazy prawie 9 kg i cały czas jej sie tak beka jagby miała to zaraz oddac spowrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia a może ten kleik ja zakleja spróbuj te kaszki one nie uczulają te czyste ryżowe albo kukurydzianą -dawałam mojej wikik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia na mojego mówią u lekarza wielkolud a wazy ok 8 musze iśc na szczepienie to sie dowiem a wcale nie jest gruba przestań tak mówić wcale dużo nie je spadam narka do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tak szybko,dzisiaj lecę do Polski,nie wiem czy stamtąd uda mi się kontaktowac dlatego życzę wam i waszym pociechom dużo dobrego i dużo zdrówka!!!!!!Mam nadzieję że jak zajrze tu w styczniu bo wtedy wracamy to dalej będziecie pogodnymi i szczęśliwymi mamami:) A wy trzymajcie kciuki za nasz lot bo boję się jak nie wiem z malutką leciec ale cóż trzeba dac radę,a poza tym będę miała ten zabieg na woreczek żółciowy to pamiętajcie o mnie,buziaczki dla was i waszych słoneczek:)PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrina baw sie dobrze w polsce zycze spokojnego lotu z dzieciakiem i wracaj do nas a reszta gdzie?? pobudka stawiam poranna kawke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. ja juz w pracy od poniedzialku... uff powiem wam ze bałam sie bardzo jak to bedzie - czy nie bede plakac za małym, bo o niego to sie nie martwiłam - z babcią czuje się doskonale... no ale jest ok, w pracy czas szybko leci a ja nie mam czasu tęsknić... za to po pracy cały czas z nim spędzam, bo mu jednak brakuje mamusiowego cycka :-) naprawde, nieraz to jak sie przyśsie to trudno go oderwać... a generalnie to w pracy odpoczywam - jednak zajmowanie się dzieckiem to o wiele cięższe zadanie niż 8 godzin za biurkiem ;-) podsumowując - chyba podjęłam dobrą decyzję wracając do pracy !! wszystkim to na dobre wyjdzie, no może poza Mikołajkiem - ale na szczescie nie zostaje z obcą osobą więc powinno być ok... buziaczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu ja poprosze kawke-bule dobrą katrina trzymamy kciuki za ciebie i Vaneske jak tylko znajdziesz okazje to napisz do nas. a reszta co?śpią śpiochy ja dzisiaj pójde na szczepienie po 11 są dzieci zdrowe poprosze teścia żeby mnie zawiózł i potem wam zdam relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i dzieki za kawke.Moj spi jeszcze kurka wodna,bo wczoraj pozno zasnal o 21 z tego powodu ze druga drzemke mial pozniej niz zwykle i jeszcze teraz spi,az zagladalam czy wszystko ok,czy oddycha,glupol ze mnie!!!!!Najgorsze ,ze jedzenie sie przesunie ,bo w nocy przeciez nie jadl i to bedzie jego pierwsze po pobudce.Dzisiaj mam troche roboty w domu brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki :) Katrinko kochana nie martw sie lotem,dzieciaczki podobno dobrze znosza takie przeloty :) odpoczywaj w polsce.Zycze Tobie i coruni duzo zdrowka i oczywiscie szybkiego powrotu zdrowia po zabiegu.Jak bedziesz miala jak,to zajrzy do nas.Papa kochana :) U nas nocka :( szkoda gadac,a leb mnie boli :(- poprosze kawke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessssssssssssssuuuuu,chyba zaraz go obudze,am mu jeszcze 10 min . Kciuki za katrine i dzidzie,podziwiam za odwage,bo ja to w ogole jestem cykor jesli chodzi o samoloty!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki i Dzieciaczki :) Miałam 7 stron do nadrobienia uffff, i końcówkę to już tak po łebkach i w sumie nie wiele pamiętam. Całuski dla wszystkich dzieciaczków z wysypkami, wymiotami i wszystkimi innymi dolegliwościami oraz główki w górę drogie Mamy. Nie doczytałam czy są wieści co z Anulką, bo ona mi tak w głowie siedzi, mam nadzieję, że bidulka malusia idzie w kierunku zdrowia. Muszę się pochwalić, że Kajcia już 3 noce z rzędu zasypia w łóżeczku. Śpiewam jej kołysanki do snu i widzę, że jej to bardzo pomaga zasnąć. Pierwszą noc śpiewałam 40 minut, drugą 30 minut, a wczoraj tylko 15 minut, więc chyba już wie, że musi zasnąć i jej się udaje. Tylko ten durny kundel budzi mi ciągle dziecko. Wiecie co ja uwielbia(ła)m zwierzęta, ale jak zaczyna szczekać i Kajka przez niego się budzi to mam ochotę rzucić go kapciem z nerwów. W ogóle jak łażą za jej drzwiami i ględzą akurat w przedpokoju to bym ich wystrzelała. Ech jakaś nerwowa na jej punkcie się zrobiłam. Teraz też zasypiała mi przy cycu i ten wariat zaszczekał, już po spaniu. Usypiałam ją ponad pół h. Wściekła byłam na maksa. Wczoraj wreszcie przyszła mata, którą zamówiłam Kajci. Super się dzisiaj na niej bawiła. Zrobiłam jej fotki, może potem wyślę na interię, jak zgram z aparatu. Wczoraj byłam z nią u lekarza, zmieniła mi witaminę D na jakąś z innej firmy chyba, bo mówi, że ma bardzo mięciutką główkę, zrobiła jej się jakaś gulka pod lewym sutkiem, myślałam, że to od tych pędzonych kurczaków, ale lekarka powiedziała mi, że nie, może to być od tabletek antykoncepcyjnych które biorę, ale przecież to są specjalne dla kobiet karmiących :(. Powiedziała, że na razie nic z tym nie obić, poczekamy i zobaczymy jak to będzie się dalej zachowywało. Zaczynam się zastanawiać, czy przypadkiem ich nie odstawić, ale mówiła mi, że nie muszę, bo to nie wiadomo, czy to od tego. Sama nie wiem co mam robić. Ponoć przy karmieniu nie wolno cytrusów bo uczulają. Ostatnio zeżarłam mandarynkę, nie mogłam się powstrzymać i pomyślałam, że trudno, najwyżej ją wysypie. Ale nic jej nie było, więc dzisiaj zaszalałam, piję herbatkę z cytryną :p oby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane u nas tragiczna noc mała dostala mi katar i do 4 rano nie spaliśmy ja to jakoś dam sobie w domku rade ale mój misiek o 4:30 do pracy wstawał mam nadzieje że tam nie zaśnie hi hi hi.Teraz bidulka śpi pewnie troche jej to zajmie żeby nocke odespać.Taki ma ten nosek zapchany prubowalam sciągać jej fridą ale katarek siedzi gdzieś wyżej i nie chce nic wyjść. Ja też poprosze kawke a w zamian wysyłam wszystkim po kawałku kopca kreta wczoraj zrobiłam mniam... Katrina kochana trzymam za ciebie kciuki na pewno lot bedzie bez problemu.Kurcze ja też nie lubie latać fakt jestes bardzo szybko ale jakoś wole autem.My do polski też jedziemy w grudniu tylko autem ciekawe jak mała to przeżyje juz mam stracha na samą myśl. Daj znać jak tam po zabiegu i szybkiego kurowania życze ,całuski dla malutkiej😘 goba daj znać jak tam po szczepieniach.. gosiek nie martw się moja mała tez czasem jak zaśnie to ze 4 godziny śpi poprostu mały ma taka potrzebe.A co do sprzatania to nawet mi nie mów bo aż nie chce mi się mówić wydaje mi się że cały czas sprzatam a za godzine wygląda tak samo... ewcia witaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej elmirka nie martw się każdy ma hopla na pukcie swoich skarbów a mój mąż przedewszystkim na pukcie córki.Nawet zauwarzyłam że bardziej zaczoł krzyczeć na starszego synka o byle co się go czepia np.Ze za blisko niej wywija ręką albo że za glosno sie bawi a ja wcale tego nie zauważyłam.Poprostu chyba ojcowie na pukcie córek maja fioła.Zadziwiło mnie że piszesz o tej główce a ty coś sama zauważyłaś bo moja mała tutaj wogole nie dostaje żadnych witamin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie byłam na interii i czytałam te cytaty i obejrzałam prezentację. Uśmiała się niesamowicie. Ale mi się fajna reklama pokazuje z takim szczeniaczkiem co mruga oczkami i widać jak oddycha bo mu się plecki unoszą. Wam też? Co do cyckonoszy to ja na pewno mam 80 E, ale jak Kajcia z nich wszystko zjada to się takie flaki robią, lepiej wyglądają pełne, mam nadzieję, że jak skończę karmić, to nie będzie tragedii. Ale też marzę o wizycie u babki która szyje perfekcyjne biustonosze na miarę (zapomniałam jak taki ktoś się nazywa) ale pewnie będzie drogo. Choć przy takich cycach i tak muszę kupować biustonosze z górnej półki, no czasem ze średniej, bo te tanie nie trzymają i cyce od kolan mi się odbijają :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie zauważyłam ale od urodzenia podaję jej witaminę D i właściwie wszyscy moi znajomi też to robią. Dopiero się przestaje około roku, ale lekarka mi ostatnio zwiększyła dawkę, a teraz zmieniła i trochę się tym niepokoję. Pewnie zupełnie nie potrzebnie, bo niby dlaczego miało by coś być nie tak. Ale skoro każe podawać, to wykupiłam inną i podaję. Aha Kajcia w poniedziałek chyba ważyła 5810 g :) Dodam, że za 3 dni skończy 5 miechów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moja julcia nie chce mi jesc mleka i nie wiem dla czego moze dlatego ze to nutramigen ale przecierz jej dosładzam glukoza a moze poprostu nie jest głodna ale ona zawsze była łakomczuszkiem tak sie tym martwie dodam ze zamiast mleka zjadła kaszke sinlak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie tego braku apetytu u niej choc dobze wyglada wazy 8600 juz głupieje wczoraj jak jadła o 16 to po 21 z wielkim trudem wypiła tylko 60ml mleka ja juz nie wiem co myslec tak jest juz od paru dni moze ja dziasełka swedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×