Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Hej dziewczynki :) Ja poprosze kawke ;) i zapraszam na ciacho,mam serniczek i biszkopcik z pianka :D U nas nocka oki,maly wstal o 4 a pozniej o 7.30 a o 8 byla kupcia,dupcia przebrana i spalismy do teraz :) Wczoraj dalam Erysiowi delikatnego banana z jabluszkiem - wcinal tak :) smakowalo mu bardzo a dzisiaj mu podam zupke jarzynowa,zobaczymy czy bedzie mu tez tak smakowac ? Melania trzymam kciuki,bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja jak daję owocki ze słoiczka Kajci to zjada cały słoik na raz, ale obiadki ma na dwa razy i jakoś jej tak dobrze nie idzie, choć widać, że je bardzo lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ,ja juz dawno po kawce ale chetnie wypije druga!!!U mnie nock w porzadku,wstal o 9.30 i przez to o 10 jedzonko,troche za pozno na pierwsze jedzonko ale co zrobic jak spal ak dlugo,troche mnie to wkurza,ale coz,czasami wstaje normalnie tak przed 8. Gosia kup mi 4 persile Jumbo w Realu i podrzuc hehehehehe. Wlasnie sa w angebocie a potrzebuje do polski i tez musimy sie wybrac do reala. Ide wstawic pranko i zupke dla Kuby ,ciekawe jak dzisiaj pojdzie karmienie? Zajrze potem paaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry..wczoraj dałam mu ta kaszke z jabłkowa i narazie odpukac nic mu nie jest. po kapaniu nie chciał jesc usnal od razu, i o 10 po raz pierwszy dalam mu butle o spiaczku i wypil 200 niebudzac sie wogole i spał do 5 a o 7 juz wstał zadowolony gotowy do zabawy.... teraz zrobil sobie drzemke... a ja gotuje obiad bo moj małzonek ma w tym tygodniu 2zmiane mam pytanie dziewczyny ... czy wy wasze malenstwa kapiecie codziennie teraz czy nie..???? ja odkad zachorowal to go kape co 2dzien. przemywam mu dupcie itd jak go nie kape a wy?????? milego popludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas wszystko ok,noc tez spokojna zjadl 90ml po 22 i spal do 4 i zjadl 120ml i drzemka do okolo 8.a teraz był musik jablkowo-brzoskwiniowy caly sloiczek zjadl.ja kąpe Bartusia tak 3razy w tygodniu.teraz do kapieli dodaje plyn do kapieli z oliwka Nivea baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,moj lezy sobie na macie i bawi sie ,obiadek zaraz dla Kuby gotowy,za godzinke dostanie zupke,a reszta dzisiaj bedzie jadla udka kurczaczka pieczone. Ewelona,ja na poczatku kapalm malego codziennie,potem ci drugi dzien,a teraz kapie go dwa razy w tygodni ze wzgledu na sucha skorke i widze totalna poprawe,a lekarz zalecil raz w tydodniu kapac.Do kapieli dodaje kilka kropel olejku a potem smaruje go mascia natluszczajaca ktora dostalam od lekarza.Dodam ze pupke myje codziennie kilka razy, a oprocz tego zamiast kapieli myje go myjka calego dwa razy w tyg.Czyli 2 razy kapiel i dwa razy mycie calego cialka dokladnie w tygodniu,a pupka ,buzia i raczki codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja malego tez kapie tak 2 razy w tyg,oczywiscie buzka,pupcia raczki codziennie. gosiek ja tez zauwarzylam poprawe skorki Erysia jak go zadziej kapie,a co tobie powiedzial lekarz? co Kubusiowi jest? bo u Erysia podobno to nie skaza a ogniskowe zapalenie skory i powiedzial mi ze masc napewno pomoze(przepisal mi robiona tlusta masc) musze dzis isc do apteki i poprosic o zrobienie jej.ale teraz na razie Erys nie ma sladow suchej skorki,nie mam pojecia od czego to ma,a lekarza tez nie pytalam.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja od 5 na nogach, Gabi wstala i koniec spania. Zalapie sie jeszcze na jakas kawke :) Dzis w nocy troche lepiej spala. Chcialam jej dac flaszke na noc , ale nie umie pic z butelki,dzis pojade po kaszke ryzowo i sprobuje jej dac lyzeczka, zobaczymy . W dzien wytrzymuje 3h miedzy karmieniem i w nocy tez najdluzej wytrzyma teraz 3h. Mala spala niezle, za to ja dostalam goraczki i boil mnie prawa piers !!!!!!!!! Pol nocy mialam dreszcze. Zrobilo mi sie zapalenia, tak to jest jak prawie cala noc spi sie z cycem na wierzchu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kapie Mala co 2-3 dzien w plynie Huggies , plus dupka , raczki i buzka codziennie. Smaruje jej tylko buzke ( bo ma suche poloczki) i dupke kremem Bambino Wlosy myje jej co druga kapiel , no chyba ze sie zapoci to wiadomo. Moja GAbi to tez niezly rozdarciuch :) , czasem potrafi telewizor zagluszyc. Wlasnie lezy obok mnie w lezaczku i spiewa sobie . Ewcia a ty nadaj trzymasz diete ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula,ale spoznialska jestes,wpadaj na kawke ,stawiam!!!!!!!cholerka uwazaj na piersi!!!!!!!!!!!!Nie mozesz ich przeziebic,uwazaj !!!!!!!!!!!!!Masuj je by Ci sie guzy nie porobily i ubierz sie cieplo!!!Bierz tez na piersi cieply prysznic i oklady sobie rob,a jak bedzie zle to zasuwaj do lekarza,wspolczuje bo pewnie boli ja tak mialam raz prawie 15 lat temu. Ewcia ja tez nie wiem co moj ma.Robilam mu bad. krwi i wyszlo ze skazy nie ma tzn. namleko nie jest uczulony,a moze na cos innego?????????Nie wiem,hmmmmmmmmmmTez mam masc i smaruje,skorka jest fajna ale jak przestane i nie smaruje kilka dni zeby zobaczyc zcy cos sie wydarzy to znow sie robi suchsza i wychodza male plamki i to dokladnie w tych samych miejscach gdzie kiedys na poczatku,ja juz sama nie wiem,ale chce isc na kontrol do pediatry niech obejrzy i cos powie na ten temat,a jak mnie wkurzy to ide do dermatologa.Ja mysle ze to AZS a co dalej????????Cale zycie smarowac?????????Nie mam pojecia..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej wkurza mnie to,ze OK,masc pomoze u mnie dziala to bardzo szybko,jest cos i jak posmaruje na drugi dzien ani sladu,ale co z tego uwazam ze przyczyna tkwi w srodku i to trzeba wyeliminowac,a nie zaleczac masciam ,bo inaczej to nigdy nie bedzie tak jak byc powinno,hmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej agula :) wspolczuje nock nie przespanej,goraczki i bolu piersi. ja- no prawie mam dietke,teraz czesciej sobie podjadam zakazanych produktow,naszczescie malego nie wysypuje wysypka,oby nie zapeszyc. zaraz sie zbieram,ubieram malego i zmykam do apteki,po masc dla Erysia.pozniej do was wpadne :) papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek ja bylam w pt.u dermatologa,na ale cholerka z tego wszystkiego zapomnialam zapytac od czego jest to. dr powiedziala mi tylko tyle ze po tej masci napewno przejdzie i bedzie ok,ale czy to jest dlugo trwale leczenie,przewlekle ? - nie wiem i czy wlasnie to jest od srodka organizmu ? ide,zapytam w aptece,moze mi cos aptekarka powie.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek moze maly wyrosnie z tego. Ale masz racje , nalezaloby znalesc przyczyne tego. Moj chlop jest dzisiaj w domu, to go poprosze , zeby mi tego cycka pomasowal :P , napewno sie ucieszy. Jade dzis z dziecmi do lekarza. Gabi nadal ma katar i siedzi jej gdzies wysoko w nosku, bo nie smarka sie , tylko ma broblemy z oddychaniem. A Kamilka dostala uczulenia na nozce i raczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem u nas wszystko ok.Kinius od 5dni spi całe noce od21.30 do 8!!!!!!! miałam pietra....myślałam że no wiecie....że zostane mamusią po raz tzeci...ale na szczęscie ok!!!!!! No nic by sie nie stało ale....dwójeczka starczy. Podaje malej żelazo i wit.B przez miesiąc mam dawać i ma kupki czarne troche lekarka mówiła ze to od zelaza. ja mam do 10grudnia urlop wypoczynkowy a potem ide na wychowawczy ....sama nie wiem na ile wziąć2-3lata mam dylemat.... do jutra musze zdecydowac i zaniesc wniosek do pracy i latac i załatwiac w zusie,skarbówceech tyle latania...objedziemy samochodem w srode wsystko ... Ta moja mała to juz by siedziec by chciała!!!!!!!!!!!!!tak sie rwie ze szok!a na dworzu to jak spi to jest ok ale jak sie obudzi to ryk i na rece chce!!!!!!!!!!!!! Dzis ide do lekarza po 15 ze sobą bo mam straszny kaszel a z Krystim do dentysty a mala u babci osiedzi z godzinke... Awiecie co jak byłam w piatek odebrac Krystiana z przedszkola to pani powiedziała,ze żre baboki z nosa -no do buzi !!!!!!!ale wstyd!!!!!!!!!!!!!on tak ma jak oglada bajki czasem pilnuje go no ale nie zawsze zauwaze . A Kinius nadal jest słodziutkim łysolkiem!!!!!!!!!!włosów nie widać nie słychać!!!!!!!!!!! co do deserków to ja na razie kupuje gotowce ale różnych firm,hipa.bobowita,gerber i soczki tak samo!a jak ktos przyjdze to czasem kupi deserek i soczek dla małej!no jak na razie to ma poł słoika na 2 dwa dni jak nie chce to na siłe nie pcham i wytrzyma do butli tzn.4godz,i ładnie pije herbatke hippa dzika roza i maliny od 4miecha. zmykam bo daje czadu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane sorki że nie zaglądam ale nie moge się ze wszystkim ostatnio wyrobić.Kurcze jakaś nie zorganizowana jestem ostatnio.Małej chyba ząbki idą bo marudzi ostatnio i spać nie chce w dzień.Nocki mamy bez problemu ale w dzien śpi bardzo mało..Ide nadrabiać co tam nadrukowałyscie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia daj znac jak wrocisz z apteki ,ciekawe co ci powie aptekarka.Mi tez lekarz powiedzial,ze po masci zginie to i tak sie stalo b szybko,ale uwazam ze trzeba poznac przyzcyne. Agula zycze zdrowka dzieciaczkom paaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beja ,no to nie gratuluje hehehehehe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wstrzemiezliwosc,najlepsza antykoncepcja na swiecie hehehehe,ale nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pa buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! Przepraszam że tak rzadko tu zaglądam ale jakoś podobnie jak Martusia nie mogę się coś zorganizowac,ale z czytaniem jestem na bieżąco,zawsze zdążę coś podpatrzec co piszecie:) Moja niunia ostatnio strasznie się wierci w nocy i przez to ja jestem ciągle niewyspana,co chwilę muszę wstawac bo smoczek wypadł albo nie tak jej się leży masakra:(A już tak ładnie mi spała prawie całą nockę:(Poza tym ciągle ją męczą dziąsła,czasami daje jej czopka bo normalnie aż bordowa jest od płaczu i rączki ciągle w buzi,szkoda mi jej normalnie.Poza tym nie chce mi jeśc,ma dni kiedy je ładnie ale te dni są nieliczne,jedyne co pije chętnie to soczki różnego rodzaju normalnie wciąga bardzo dużo,uwielbia je,a mleczko albo coś ze słoiczka to musi miec naprawdę dobry dzień,ja normalnie czasami ręce załamuje,może to taki okres.... W czwartek lecę do Polski z jednej strony się cieszę a z drugiej jest mi troche smutno bo mąż tutaj zostaje:(Poza tym boję się podróży z moją gwiazdą samolotem,nie wiem jak ona to wytrzyma a ja razem z nią ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) moja mala dzis ma rowne 5 miesiecy:)no jeszcze brakuje 2 h:)szybko to leci...wczoraj wyczytalam ze dzieci w tym wieku zaczynaja rozrozniac jezyki,tzn zaczynaja rozrozniac ze mama mowi do niej w innym jezyku niz tata:) ja tez mam obawy ze druga ciaza mnie czeka,ostatni okres mialam 2.10,do tego jestem caly czas ospala.Mam taka cicha nadzieje ze to przez wysilek fizyczny jaki sobie ostatnio serwuje.Poczekam jeszcze pare dni a jak nie to pojde do lekarza po skierowanie na badanie krwi,do testow nie mam jakos zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na inny temat... znacie moze lobby biusciastych? wiecie te tematy dobrania odpowiedniego stanika...ponoc ponad polowa kobiet ma zle dobrany rozmiar..za male miski i za duzy obwod...wszedzie o tym sie ostatnio mowi i programy na ten temat itd..naczytalam sie troche naprzymierzalam bylam w pozadnym sklepie ... no i sama nabylam taki cudo stanik w nowym rozmiarze, pozbieram mi cycki spod pach i wsadzil w miski tam gdzie maja byc :-P...troche dziwnie mi sie go nosi bo w obwodzie tak mocno dopasowany ze mam wrazenie ze mi zebra zmiazdzy :-P ale za to w miskach to bosko...chodze po domu i sie obmacuje i ilekroc przechodze obok lustra to dzwigam koszulke zeby podziwiac moje nowe cycki :-) chyba mi odbilo ale pochwalic sie chcialam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chcialabys juz drugie cammomila? w sumie jedno za drugim dobrze bo sie razem dzieci chowaja, u mnie roznica 9 lat :-O jakos sie nie moglismy wczesniej zdecydowac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj lobuz tez ostatnio bardzo niesopkojnie spi przewaznie od ok 2 biore go do nas do lozka bo mam juz dosc wstawania co 15 minut :-O nie budzi sie na jedzenie a tak troche marudzi spi niesopkojnie nie wiem ale moze to zabki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
targaja mna sprzecnosci.Z jednej strony to tak,mala mialaby rodzenstwo,rok roznicy to prawie nic,bylaby od razu dwojka i potem spokoj:)Z drugiej strony to nie wiem czy by udalo sie nam pod wzgledem logistycznym...tzn ja teraz wracam na studia i z mala szt 1 jakos sobie poradze,ale 2 nie wiem:)do tego dochodzi obawa,ze tym razem bedzie na odwrot,ze po ciazy bede baba rozmiaru xxl:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja powiem wam szczerze ze chciałabym byc znow w ciazy... brakuje mi tego... pomimo tego ze ciaze mialam niezawesolam ale chciałbym miec 2 bobasa... ale coz niemoge jeszcze po cesarce niepozwalaja tak szybko.... moj spioszek spi juz 1,5godz taki dzien do dupy jest... zjadl mi dzis mojej zupki wreszcie... az 220 zjadl.... jutro znow mu ugotuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Ja chyba też ostatnio mało zorganizowana jestem, czytam w miarę na bieżąco ale na pisanie brak czasu i siły. Julek ostatnio źle sypia w dzień, góra 3x 20 min prześpi, a było tak dobrze. Jutro mamy termin na szczepienia ale odwołam to bo czytałam że ospa ma czas wylęgania nawet do 3 tygodni więc wolę nie ryzykować. A tak ogólnie to jakaś słaba jestem ostatnio, nic mi się nie chce poza spaniem, no ale nie ma tak kolorowo żeby w dzień się zdrzemnąć. Dobrze że mały w nocy dobrze śpi. Widzę że temat @ zagościł, ja też właśnie czekam na @, powinnam dostać wczoraj a tu nic... Mój Julek bardzo lubi zupki ze słoiczków, wczoraj zjadł pół słoiczka (marchewka, ziemniak, kalafior i zielony groszek - wiem wiem wzdymające ale tutaj przeznaczone dla dzieci od 4 miesiąca), trochę się obawiałam ale nic mu po tym nie było, a smakowało mu bardzo. Dzisiaj też dostał pół słoiczka i płakał jak się skończyło. Rano dostał przetartego banana i to jeden z jego ulubionych deserków. Coraz ładniej radzi sobie z jedzeniem z łyżeczki, już prawie nic na brodzie nie ląduje. Teraz śpi w wózku, mam nadzieję że jeszcze troche pośpi, a ja idę dokończyć obiad dla męża, a właściwie kolację bo w domu będzie dopiero ok 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camomila na szczęście na razie ból minął ufff:)Ale teraz bardzo się pilnuje,dietka jest trzymana bo boję się że przed samym wylotem dostanę kolki i wtedy chyba zwariowałabym. Moja mała zjadła przed chwilką 1/3 słoiczka zupki jarzynowej i chyba jej bardzo smakowała bo wczoraj też chętnie jadła,chociaż tyle.I zauważyłam że też coraz lepiej je z łyżeczki.to chyba dobrze. Gosia29 ja też muszę iśc do sklepu i kupic sobie nowe staniki bo w tych starych zle się czuję,chyba są zle dobrane właśnie zwłaszcza że po ciąży piersi się zmieniły mi i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) 🌻🌻🌻🌻🌻 dla dzisiejszej solenizantki bylam w aptece,aptekarka mi powiedziala ze jak dla niej to do samo:( nie byla zbyt rozmowna,a wiec ? nie wiem :( w koncu udalo mi sie wrzucic fotki mojej chalpki na interii :) na nk tez sa nowe zdjecia. Moj maz siedzial sam z synami ok.2h,pierwsz raz a ja u kolezanki siedzilam,ona mi fotki wrzucal - bo ja slimok :O Nawet tatus jakos sobie poradzil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia to twoje te foty z chaty i chrzcin? suuuper! domek mi sie badrio podoba taki oj styl hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×