Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

dziewczynki dzieciaczki to taka wielka nie wiadoma :) nigdy do konca sie nie dowiemy czemu tak w nocy wstaja,nie chca jesc,nie chca spac,placza :O gdyby mogly nam tak powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciu moja klaudia ma 11 lat a julcia juz od paru dni je tylko 3 razy flaszke i raz kaszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze Julence wystarczy to jedzonko ? a kiedy do szpitala ma isc Klaudia ? i co alergolok powiedzial ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu a ta kaszka na gęsto??? mój tez 3 razy mleko i raz kaszke je w sumie 2 razy bo zamiast 1 mleka ma zupke i zamiast 2 mleka ma kaszke 8-mleko 12-kaszka na gęsto-zamiast mleka 16 zupka-zamiast mleka 20 mleko z kaszką(3 miarki) a jak zuplki nie je to mleko mu daje wiec ma 4 karmienia dziennie nie martw się dzieci juz tak duzo teraz i co chwile nie potrzebuja jeść jak na początku zresztą w dziennym zapotrzebowaniu pisze 4-5 karmień na dobe a twoje je 3 mleka i 1 kaszke tak?to w sumie 4 a dajesz jej pić?tzn.czy chętnie pije bo mój z reguły po kazdym jedzeniu 2 godz dostaje herbate albo soczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a apropo nutramigenu 2 ma nowy smak-mój mąż próbuje zawsze i mówi ze to nowe jest słodkie może sprubój jej to podać i tak jak pisałam 1 miarka kaszki smakowej tez zmieni smak-tak mi kazała p.doktor ona tak robi córce bo tez pije gorzkie mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej goba i papa ja juz uciekam,moja godz. nadeszla :) "widzimy" sie jutro na kawce ;) dobrejnocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa ja tez spadam bo mnie krzyze bolą masakra normalnie moze od noszenia tłuścioszka???albo za duzo dzisiaj zrobiłam;-);-);-);-) kasia głowa do góry kochana bedzie ok zobaczysz a mała jest dużą dziewczynką i nie musi duzo jesc teraz starsza na liście i ty?a tak aprpo to co ci dolega ze masz takie badania robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja tak na chwilke jestem po basenie a raczej po ściemnianiu na nim.Byłam z koleżanką i zamiast pływac to my w gadu bo dawno się nie widziałyśmy no i basen skończył się na kebabie i małym piweczku w pabie.Jej jak dobrze czasem się jest tak rozerwać chociaż na prawie 3 godziny.Mała juz spała pod opieką tatusia to sie nie martwiłam chociaż troszeczka mu marudziła. Kasiu to naprawde dużo zdrówka dla małej a czytałas o tym co ci pisałam.Dawaj znać nam na bierząco jak wyniki u niej i napisz cos więcej o tym co się z nią dzieje... Kobitki dzieciaczki mogą wam mniej jeść i marudzić przez ząbki teraz weszły nasze pociechy w ten okres.Ciekawe ktora nasza pociecha dostanie pierwszego ząbka.. Dobra uciekam spać bo mąż juz się nie cierpliwi hi hi hi pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski!!! Pobudka, stawiam kawke :) Ja dopiero skaczylam ogladac film z mezem i sadam do lozka, ale wam zycze milego poranka. Martusia pierwsze zabki na naszym topiku juz sa !!!! O ile dobrze pamietam to Mikolajek Melani byl pierwszy. Camomillla .... ten link \"Jezyk.... \" nie otwiera mi sie :( Jak tam twoja mala, lepiej sie czuje ?? Kasia ...duzo zdrowia dla dziewczynek i dla ciebie 🌻 trzymaj sie Ewcia.. moja mala tez czesto tylko poczuje cycka w buzi i juz spi z powrotem, w dzien spokojnie wytrzymuje 3h , nie to co w nocy. Daje jej kaszke lyzeczka, ale nie chce jej jesc, pluje jak lama , za to banana futruje az jej sie uszy trzesa. Butelki nie chce nadal pic ! Mysle , ze moja panna najada sie ( 8200 !!!! a waga wyjsiowa byla 3400 ) , tylko brakuje jej mamusiowego cycusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja po dlugiej przerwie stawiam sie na porannej kawce:P Martynka załapala mi katar:( Nocki wygladaja u nas roznie,kilka dni temu zrobila mi niespodzianke i spala 12 godzin :);) a tak to zazwyczaj budzi sie okolo 4 rano na mleczko i idzie dalej spac do 8,9 takze jest dobrze. Je mi tez roznie,ostatni nie chce pic mleka rano,ale tak wszystkie deserki ibiadki czy kaszke wcina :) moze zbrzydlo jej mleczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się też prosze o kaweczke. U nas nocka ok przespana cała.Wczoraj postanowiłam że bede małej narazie dawać jeden posiłek dodatkowy dziennie do cyca bo jak miała dwa czyli zupke i deserek to ma zatwardzenia i bidulka przy robieniu tak się męczy.Teraz będe dawała jej pół słoiczka dziennie albo zupki albo deserku.Pewnie te zatwardzenia ma dla tego że mało mi pije ale nie ma mowy żebym jej wcisneła na siłe... agula a to nie wiedziałam że mamy już pierwszego ząbka pewnie dla tego że mnie nie było a nie dałam rady tego nadrobić.To gratulacje dla melani no i oczywiście dla Mikołajka 🌼 goba witaj🖐️ martynka bidulka mala pewnie się męczy zdrowka dla niej😘ale teraz jakoś wszystkie dzieci go łapią taka pogoda pewnie... No i Juleczka kończy 5 miesiecy dzisiaj jeju jak to szybko zleciało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Kajcia mi właśnie zasnęła, a ja też padam na pysk. Miałam dzisiaj straszną noc. Po północy obudziłam się z takim bólem brzucha jakbym skrętu żołądka dostała, bolały mnie nawet plecy i boki od tego. Wyłam w poduszkę, żeby małej nie obudzić. Obudziłam męża, podał mi krople żołądkowe, wypiłam i nagle mnie złapało rzyganko. Ledwie do kibelka doleciałam. Trochę mi ulżyło, ale i tak bolało :( Wzięłam sobie poduchę elektryczną na brzuchola i herbatkę miętową. Ale niestety Kaja się obudziła. Ledwie zebrałam siły, żeby dać jej cyca. Zjadła i się chciała bawić. Mąż zrobił jej butlę, wypiła i usypiał ją pond 0,5 h. Jak zasnęli oboje to ja trochę przymknęłam oko. Wzięłam jeszcze nospę forte i trochę mi przeszło. Ale w nocy przebudziłam się i znów bolało. Jedyna pozycja jaka nie sprawiała mi więcej bólu to siedząca. Więc \"wyspałam\" się na siedząco. Wygodnie było jak cholera :( Od rana niby nie bolało, ale jakąś godzinę temu znów złapało i mnie trzyma. Zeżarłam nospę i wypiłam miętę ale coś nie przechodzi. Na dodatek całą rodzina pojechała na pogrzeb, a mąż na uczelnię. A ja nie jestem w stanie Kajci wziąć na ręce. Zadzwoniłam po koleżankę, zarz ma do mnie przyjść na cały dzień, żeby mi pomóc, bo tragedia normalnie. Jak mi do wieczora nie przejdzie, to chyba pojadę na pogotowie. Masakra straszna :(:(:(:(:(:( Kasiu trzymaj się, na pewno będzie wszystko w porządku z córcią. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki poprosze kawke,mmmm pycha kawka :) martusia to zaszalalas ;) U nas nocka oki :) maly spal do 6 i teraz wstalismy o 9.30 :D:D Agula moj maly tez nie chce kaszki :( ale za to banana wcinal z apetytem :) goba Martynko duzo zdroweczka dla coruni 🌻 cos ostatnio ten wstretny katar meczy nasze skarby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety jesien ,zima to sa dwa najgorsze miesiace,njawazniejsze zeby z tego kataru nie wyniklo nic wiecej MArtynka teraz zasypia a wlasciwie juz spi :) Co do banana ,sluchajcie czy wy dajecie takiego surowego banana czy ze sloiczka? Bo ja daje surowego i nic jej po nim nie jest ale moja kolezanka baaaaaardzo sie zdziwila jak o tym uslyszala,ze to niby za szybko na surowe owoce? No ja juz sama nie wiem ale wydaje mi sie ze skoro nic jej o nim nie jest to moge jej podawac co?? Elmirka a moze to na tle nerwowym? Albo sie czyms zatrułas?Sprobuj jeszcze gorzka herbate-tez pomaga na zoladek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow 2 postow nie przeczytalam martusia moze zaparcia to ma po zupkach. kolezanka mi mowila ze zupki maja to ze lubia na poczatku jak sie wprowadza zapierac :( elmirka bidulko oby jak najszybciej ci przeszlo,to sie biedna wymeczylas w nocy.kochana zycze ci szybkiego powrotu do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mała zrobiła kupke i nawet była taka ok troche żadsza. Ewcia wlasnie dla tego chce dawać jej mniej i zobaczyć po czym ,czy po zupce czy może po jabłuszku bo tez słyszałam ze czasem powoduje zaparcia.Więc prze 3 dni bede dawac jej to samo i pokoleji sprawdzać od czego to... elmirka bidulko faktycznie jak nie przejdzie do wieczora to jedz na pogotowie . Martynka nie martw się jezeli jej nic nie jest to dawaj tylko słyszalam żeby nie podawać tego co jest w sirodku takich pesteczek. Dobra zmykam i biore się za robote dzisiaj wymyśliłam sobie gołąbki na obiad.Mała śpi to do kuchni i do garów uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po jabluszku tez moze zapierac? nie wiedzialam.mojej kol.synek ma zatwardzenie po zupkach i ona wlasnie jabluszko mu daje aby latwiej mogl kupcie zrobic. ja tez dalam kiedys Erysiowi troszeczke swiezego banana,tylko bez tych czarnych pestek,nic mu nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłaszam swoją obecność ;) i lecę do nauki, bo za tydzień znó studia.... aaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robile badania bo mam czesto zawroty glowy i nie wiadomo od czego .Elmirko nie czekaj jedz na pogotowie albo wezwij lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja julcia zostala dwa leki na alergie czyli na skaze cropozg i xyzol to ma jej pomuc w przyswajaniu pokarmow bo on ma cały czas wzdecia brzuszka i kazal mi podawac juz normalnie zupki i nutramigen2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia na niektóre dzieci działa tak jabuszko.Mojej kuzynki córa ma zaparcia wlasnie po nim i lekarka zbroniła podawać jej jablko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,ja tylko na krotko.mowia ze ciaza to nie choroba,ale chyba mnie to nie dotyczy.jestem tak slaba,jakby ktos wyssal ze mnie ostatnie soki zyciowe,zero apetytu,zimno mi i gdyby nie mala to bym caly dzien spala chyba.wlasnie przed chwila wstalysmy,zaraz kolejna butla,nie chciala dzis jesc zupki,placz byl taki,jakby sie jakas krzywda straszna dziala,rano miala 37,widac jeszcze ja trzyma,bo brak apetytu to u kolezanki rzecz niecodzienna.. agula u mnie dziala jezyk...a ty masz sciagniety adobe reader?bo bez tego nie otworzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie... nieźle, pierwsza z nas w kolejnej ciąży - dopiero teraz doczytałam. Serdecznie gratuluję, z wszystykimi rodzicami, z którymi rozmawiałam, a którzy mieli dzieci rok po roku, byli z tego faktu bardozadowoleni. wiadomo ze na początku jest ciężej, ale potem dzieci jakby nie było, bo zajmują się sobą ;) serdecznie gratuluję raz jeszcze i aż mi serducho szybciej bije, bo w zeszłym roku ja byłam \"lipcówką 2008\', no wyszedł czerwiec, też fajnie... cieszę się z Tobą i życzę duuużo, dużo sił i zdrowia i jedz mnóstwo witaminek etc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziś pojechałam na studia i nawet udało mi się być na dwóch zajęciach, bo Ania wytrzymała 7 godzin bez cyca i nawet nauczyła się ssać smoka. Hura żeby tylko jej to zostalo. W sumie to niewiele jadła przez ten czas jak mnie nie było - pół słoiczka zupki z indykiem i pół słoiczka jabłuszka i troszkę kaszki sinlac, butli oczywiście nie chciała. Martusia moja Ania tez ma zatwardzenia po tych zupkach, tydzień temu to nawet już chcieliśmy jechać z nią do szpitala bo tak strasznie płakała a ja nie wiedziałam z jakiego powodu, dopiero jak jej dałam czopka na uspokojenie to odeszły jej gazy i po godzinie zrobiła takie twarde bobki, więc troszkę zmniejszyłam te porcje zupkowe a jabłuszko u nas chyba działa rozluźniająco. Dziś u nas nocka rewelka, pobudka o 2 i o 5.30 może to przez to że poszła spać o 22 bo przyjechała babcia i Ania nie mogła się z nią nagadać:) a tak zawsze zasypia 19-20 i wtedy pobudki bardzo częste Dla wszystkich chorowitków dużo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka, jednak przepusila cie ta fladra! Pamietam , jak sie martwilas , ze nie chce ci zaliczyc semestru, a gdzies przeoczylam jak to skaczyla sie ta sprawa :) Gabi opedzlowala pol sloiczka bananow , popila cycusiem i poszla spac. Starsza tez spi, a meza wyprawilam po zakupy :P , a sama sie obijam - a mialam sprzatac. Katarek troszke przechochodzi, nocka tez juz byla lepsza. Goba1 ... sliczna parka byla by z naszych dzieciaczkow :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dla Juleczki na 5 miesiacy Elmirko...jak sie czujesz, przeszlo troche? Dobrze , ze ma kto ci pomoc przy malej Camomilla , mam ten program, no nic sprobuje jeszcze raz :) O, ho juz sie naspala moja krolewna , 20 min spania :O Milka , robie dzis twoja salatke !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula nie przepuściła tylko kierowniczka studiów z nią tak ustaliła, że mam mieć jeszcze w lutym(jak koncze studia) zajęcia z inną grupą i ja mam wtedy chodzić na nie. Dobre i to, ale wkurzyła mnie i to nieźle tym bardziej, że koleżanki mówią, że te jej zajęcia to kompletna porażka i nic z nich nie wyniosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :)dla Juleczki 🌻🌻🌻🌻🌻 hanio.k camomilla mierzejka elmirka jak sie czujesz? przeszlo ci ? ja dzisiaj sie ciesze jak male dziecko :D moj komputer juz szwankowal :( a wiec maz zrobil mi prezent i kupil mi laptopa :)bylam na interii i wszystkie fotki mi sie otwieraja :) fajnie tak powspominac,az lezka w oku mi sie zakrecila. - widzialam nasze malenstwa,jak to szybko zlecialo.kurcze teraz sie biore za uzupelnianie moich ulubionych stronek.  tylko mam jeden problem,zapomnialam swoich danych na gg :(     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć melduje sie teraz bo mieliśmy dzisiaj znajomych na \"flaszeczce\"hihi i ja jeszcze musiałam swój nałóg 0odwiedzić do jutra babeczki papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×