Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

ojojojoj a tu nikogo niema.wstawać serwuje kawke. miłej niedzielki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :)  wstawac ;)goba ja poprosze kawke ;) ja mam dla was ciacho,wczoraj pieklam  jablecznik i pierniczek :)  komu podac ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane goba poprosze o kawke a od ewci kawałek jabłecznika od rana sobie już osłodze życie hi hi hi Dzieki kochane za życzenia i kometarze na NK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze kochana ciacho :)milo dodawac komentarze do nk. fajnie ze mamy siebie w znajomych :) a dzieciaczki juz sa takie duze :) kochane nasze malenstwa :) Dzisiaj chce jechac na zakupy,musze malemu kupic pampersy bo sie juz koncza,i takie tam. U nas bardzo ladnie,piekna pogda sloneczko swieci,a wiec po powrocie ze sklepu pojdziemy cala rodzinka na spacer :( tylko w niedziele mozemy razem w 4 sie gdzies wybrac bo maz w tygodniu pracuje i jest w domu dosc pozno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia to tak jak u nas.ale wczoraj 2 godzinki spacerowali.smy było pochmurno ale cieplutko a dzisiaj mam w planach jechac do marketu i kupic wiki lampe wiszaca bo mam taką kule papierowa napewno wiecie o co chodzi i mało światła daje a wiki duzo przy biurku siaedzi i rysuje i takie tam inne dziewczyny jak urzadzieć pokój dla dziewczynki i chlopca taki 3*4m zeby sie pomiescic z rzeczami:komandor czykomody bo mam sosnowe i nici nie mieszcze sie komoda z nadstawka i szafa3 dzwiowa mam prpblem-komputer telewizor biurko 2 łóżka ach podpowiedzcie troche. macie klienta na meble sosnowe????chętnie odsprzedam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Jednak udało mi się odezwać,doleciałyśmy cało i zdrowo ufffff:)Malutka prawie całą podróż przespała także ok,nie było zle i cieszę się bo już jestem w Polsce,w końcu mam pomoc przy małej bo dziadkowie zachwyceni,noszą i bawią się a ja troszkę odpoczywam.Jutro idę do chirurga i zobaczymy co mi powie w sprawie zabiegu,chciałabym go mieć jak najszybciej ech:( Tyle co zdążyłam przeczytać to wiem że Camomilla jest w ciąży więc gratualcje!!!!Ja bym jeszcze nie chciała a nawet bym nie mogła bo przecież zabieg mnie czeka a teraz mąż daleko czyli stosujemy najlepszą antykoncepcję hihi:) Moją małą wysypało wczoraj na buzce normalnie nie wiem od czego,takie dosyć mocno czerwone te krosteczki ale ona teraz wszystko bierze do buzi więc pewnie wzięła coś co jej zaszkodziło,jak nie przejdzie to pójdę do jakiegoś dobrego pediatry,w końcu zbada ją ktoś kompetentny bo w Irlandii to masakra jest.Poza tym jest takim niejadkiem że szok,praktycznie je po 100 ml mleczka czasem troszkę więcej i pół słoiczka jakiegoś deserku zawsze jej daję,z zupkami u niej gorzej raczej jeśc nie chce,a soczki to po prostu wchłania,uwielbia każdy!!!Potrafi na raz wypić 150 ml.Ja zaraz idę odwiedzić rodzinkę,mała w końcu pozna swojego pradziadka:)Także życzę miłej niedzielki i posyłam buziaczki dla was i bąbelków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem już od czego mała miała zaparcia tak jak pisałyście od zupek wczoraj zamiast zupki dałam jej puding mleczny i zrobiła normalną, wiec dzisiaj tez to jej dam a jutro spruje jej dać troche tej zupki i zobaczymy... Katrina to super że podróz się udała a to że mało ci je mleczka to pewnie przez te soczki bo one są słodkie i jak pije ich dużo to mleczka jej się już nie chce. goba ja polecam komandora jest bardziej pojemna szafa i mozesz w niej zrobic też kilka szuflad.Ja mam taką w polsce sama sobie zprojektowalam wnętrze jestem bardzo z niej zadowolona... Ewcia dzięki ciacho pycha i miłych zakupów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wreszcie mnie mniej boli!! :):) Do wieczora jakoś przetrwałam z koleżanką. Wieczorem mąż pojechał po do apteki po jakieś leki i radę, co mam wziąć. Wypiłam smectę i położyłam się do łóżka. Zasnęłam w jedną sekundę, ale przeszło. Dziś rano było ok jakieś pół h, potem znów się zaczęło. Poszłam na 10 na korepetycje, było nawet w miarę, ale mąż musiał po mnie przyjechać tak mnie rozbolało. On potem pojechał na uczelnię, ja Kajcię zostawiłam teściowej i z teściem pojechałam na pogotowie. Dostałam zastrzyk przeciwbólowy i rozkurczowy, zrobili mi krew i mocz i po godzinie przeszło. Z wynikami ok, więc nie wiadomo od czego te bóle. Mam nadzieję, że już nie wróci. Cieszę się tylko, że już przeszło. Ale mówię Wam, co chwilę dzwoniłam z instrukcjami, a moje Słoneczko długo spało, potem babcia dała jej obiad, zmieniła pieluszkę i wszystko było ok, Kaja była bardzo grzeczna, a nie było mnie 2,5h. Doba lecę oglądać supernianię i rozkoszować się smakiem sucharów, bo wolę trzymać dietkę, żeby znów się nie zaczęło. Buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki jak moja julcia dzis o 6.30 rano zjadłmleko tak dopiero zjadła teraz 180ml no i o 13 poł słoika zupki ja juz nie wiem czemu ona nie chce jesc na kolacjie zapodam jej kaszke sinlak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzis niedziela . a ja wzielam sie za sprzatanie, zamiast swietowac :D . Ale taka okazja nie trafia sie dodziennie- mala spi juz 1,5h !!!!!!!, a starsza tata zabral do BABCI!!!!!!! Babcia nie widziala wnusi juz ho, ho . Maz musial do niej pojechac, a ja juz mam dosyc tego rozrabiaki w domu to ja wyslalam do babuni :P , ciekawe jaka mine stara zrobi, jak zobaczy Kamile. JA niegdy nie zabranialam kontaktow jej z dziecmi, tyle ze ona nidgy nie zabiegala o to :( . Kasiu, mojej Gabi tez zdarzalo sie odmawiac posilkow przez kilka godz, po 2-3 dniach apetyt jej wracal. Pytalam sie lekarki o to, kazala dawac dziecku wtedy duzo pic, zeby sie nie odwodnilo. A jak poszlo z kolacja, wipila sinlak? Milka salatka suuuuper, na drugi raz zrobie chyba podwojna porcje, bo moj P sam zjadl pol miski :D A ja zapraszam na babeczke cytrynowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula a jaka salatka? wrzuc no przepis bo cos mi chyba umknelo u nas dzien lenia siedzimy w domu i sie ciagle czyms obzeramy wrrr czuje jak puchne od jutra zas dieta scisla :-P moj maly je fajnie co ok 3-4 odz a wczoraj jak mu dalam kaszke ok 20 tak spal do dzisiaj do 8 rano i jak sie obudzil wypil 150 ml :-) zaraz ide go wykapac i zas powoli do spania szykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Gabrysia spala 2 h !!!!!! rekord, jak na nia :) Ale chyba dlatego, ze spala w lezaczku :( .Wiem, wiem , to nie zdrowe, ale on zaraz sie dusi przez ten cholerny katar jak spi na pleckach , czy boku i zaraz sie budzi. Milka ...dawaj na topik swoj przepis na salatke, bo jak widzisz jest wiecej chetnych :) Ja robilam jeszcze inna , tez b.dobra - podziele sie przepisem :P 1-2 piers z kurczaka, pokroic w drobna kostke, posypac przyprawa gyros, usmazyc kapusta pekinska- pokroic , wymieszac z kurczakiem sos 2-3 zielone ogorki zetrzec na tarce jarzynowej o,5 szkl. jogurtu o,5 szkl. majonezu , albo smietany 2-3 zabki czosnku sol, pieprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadła cała miseczke kaszki sinlak łyzeczka i popiła wada z glukoza ona jak widzi butle z mlekiem to strasznie płacze juz sama nie wiem dlaczego moze to od mleka ono jest okropne .Wiec na cały dzien zjadła tak rano 210ml mleka potem o 13 pol zupki potem 180 mle z 3 łyzeczkami kaszki i o 19 kaszke sinlak i to wszystko.Agula78 ja juz bardzo dawna robie ta sałatke wszyscy u mnie ja uwielbiaja jest przepyszna.Ajulcia wazy juz prawie 9kg moze poprostu stwierdziła ze idzie na diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta sałatka bedzie lepsza z ogorkami konserwowymi i z pieczarkami kapusta pekinska piers smazona z przyprawa gyros majonez i troche ketchupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wam napisze pokolei jak ja robie najpierw kroje i podsmarzam pieczarki potem kroje w małe kwadraciki piersi i podsmazam z przyprawa gyros potem kroje ogorki konserwowe w kwadraciki i to wszystko ma byc pokolei ułozone warstwami potem to wszystko smaruje po wierzchu majonezem i troche ketchupem a na wierzch kroji sie kapuste pekinska i dekoruje sie troche ketchupem i palce lizac ai nie załujcie sobie tej przyprawy gyros jak bedziecie smarzyc piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas niedzielka sympatycznie uplynela.Bylismy w 4 na spacerku nad woda,pozniej pojechalismy do hipermarketu.Erysiowi kupilam pampersy,deserki i bodziaki :) Wrocilismy do domu za jakis czas przyjechala Erysia chrzestna,posiedzielismy sobie przy winku ;) Ilonka czyli chrzestna Erysia jest masazystka wiec mnie wymasowala,zrobila mi masaz rak i plecow,czuje sie taka odprezona,super lubie jak od czasu mi zafunduje taki masaz :):) dziewczynki ja do tej salatki dodaje kukurydze,czasami fasolke czerwona - bo bardzo lubie ;) a piersi smaze z cebulka i przyprawa z gyrosa,wszystko ukladam warstwami i na koniec majonez i kapustke. ale z pieczarkami jeszcze nie robilam,musze sprobowac.mniam palce lizac;) dziewczynki zycze wam milej nocki,do jutra papa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi tez znam ta warstwowa salatke , z pieczarkami nie robilam jedynie z ogorkiem konserwowym, kukurydza, pekinska cycki w gyrosie, cebula no i chyba tym razem sprobuje zrobic z tartym zielonym ogorkiem swiezym bo tak jeszcze nie probowalam :-) zreszta chyba dzisiaj zrobie bo mam pekinska moj maly jeszcze spi a mnie sie juz nie chcialo dluzej i wstalam na kawke z mezem, on zaraz do pracy a ja chyba spowrotem do lozka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam kawke poranną dziewuszki juz z wyrek wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, widze ze ranek spokojny... u nas nocka super ok 6 mleczko i spaniu do 9 .... takze jestesmy wyspani niwiem czy mojemu zeby nie ida bo jest taki nerwos ze szok wklada wszystko do buzi i przy tym piszczy i krzyczy a haruje po dziasłach gryzakiem.... wczoraj po raz pierwszy dostał w zupie pare klusków i miesko z gołabka, zjadł wszystko pieronek bo oczywiscie babcia robiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki u nas nocka :( Erys budzil sie co 2 h szok ale rano jak wstal o 8 to jeszcze razem pospalismy do 10.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moze macie jakis przepis na dobre,szybkie ciasto :) odkada dowiedzialam ze Erys nie ma skazy,to sobie dogadzam :) no i rodzinnce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nocka tez nie ciekawa pobudka o 1.30 0 dziwo zjadła mleczko no i potem o 6.00 tez zjadła 200ml z 3 łyzeczkami kaszki i zobacze czy dzis jeszcze zje mleko bo w dzien wcale nie chce ,chyba tez cos sie ma na zeby bo jest srrasznie marudna jak nie wiem i wszystko pcha do buziaczki i tylko by chciala zeby ja nosic a ona jest kawał baby i kregosup mi siada ja dzis chyba wyjde z julcia na spacerek chociarz jest zimno to swieci słoneczko.. Dziewczynki mam pytanko czy jak od wczoraj został jej poł słoiczka zupki to mozna jej podac reszte dzis oczywiscie jest w lodowce bo ja sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mnie arelgolog powiedział ze po wygladzie skorki widac ze ma bo ma bardzo sucha i po wszystkim boli ja brzusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,ja tylko melduje ze zyje,juz po chrzcinach uffffffffffffffff,bylo fajnie a le opowiem potem,goscie dzisiaj wyjechali.do zobaczenia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEZ JUZ BYM CHCIAŁA BYC PO CHRZCINACH JUZ SIE NIE MOGE DOCZEKAC MUSZE SIE WRESCIE WYBRAC DO KOSCIOŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek czekamy na relacje z chrztu :)kasiu moj Erys jak mial miesiac mial takie plamki na cialku,poszlam do pediatry i powiedzial mi ze jest to skaza a wiec dietka :(  scisla dietke trzymalam tak ok 2 miesiecy i poprawy nie bylo :( po jakims czasie skorka sie robila z dnia na dzien coraz ladniejsza.Czasami nie moglam sie powstrzymac od niejedzenia zakazanych produktow i sobie pojadlam np: ciasto,salatki z jajkiem majonezem no prawie wszystko.Obserwowalam cialko Erysia i nic sie nie pojawialo,dziwilo mnie to wiec postanowilam pojsc do dermatologa.Dermatolog mi powiedzial ze to nie skaza,maly ma ogniskowe zapalenie skory i wystarczy dobrze cialko natluszczac i bedzie ok.masc mi przepisala robiona z wit A+D3 i woda destylowana.Erys narazie nie ma tych plamek,ale po kapieli go smaruje ta mascia. Zapomnialam dodac ze te plamki byly widoczne najbardziej po kapieli,a gdy go zaczelam kapac zadziej to one wtedy zaczely zanikac,nie wiem moze to woda tak podrazniala skorke malego. A u Julci jak wyglada skaza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ja melduje się tylko i uciekam troche robótki mam to potem się odezwie.. Kasiu pewnie że możesz podać tą zupke na słoiku masz napisane że do 48 h moze być złuzyta po otwarciu przynajmniej na moich tak pisze to narazie buziaki gorace zasyłam pa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama i corka
Hej dziewczyny! bylam kiedys na tym topiku jak jeszcze bylam w ciazy a teraz mam a5 miesieczna coreczke i mama pytanie do was bo uznaam ze cos sie dowiem tu najszybciej karmie mala piersia i nic jej jeszcz nie daje ale chciala bym zaczac ja dokarmiac na wieczor lub rano i nie wiecz cojej dac czy wprowadzic mleko modyfikowane czy sama kaszke na wodzie. Jak myslicie co lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wpadlam na chwilke , bo lece chalupe ogarnac mama i corka... ja niedawno tez zaczelam dokarmiac cycusiwe malenstwo. Zaczelam od kaszki na moim mleczku , dawalam lyzeczka, bo mala nie chce ssac butli. no, ale moja panna pluje kasza dalej niz widzi :( . Wczoraj znow meczylismy ta kaszke, az w koncu wszystko zwymiotowala. Dostala pierwszy raz jabluszko , smakowalo, nic nie wyplula. narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×