Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gość mama i corka
jablko tez dalam raz i bardo smakowalo ale potem cos czesto zwymiotowala i jej sie odbijalo. cos mi sie wydaje ze to bedzie truna droga przy wprowadazniu nowych pokarmow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie ciągle pada normalnie pogoda straszna.Mała dostała zupke popiła soczkiem i spi w najlepsze jak się obudzi to dostanie deserek. mama i corka ja tez karmie piersią i mała jest tylko na moim mleczku więc ja jej nic nie podawałam z dodatkowych kaszek bo mam wystarczajaco duzo pokarmu.Na poczatek wprowadziłam małej jabuszko a potem zupke w poże obiadowej tak w godzinach od 13-15 wtedy dostaje zupke a potem deserek.Od rana dostaje tylko moje mleczko i wieczorkiem też.Więc może zacznij od wprowadzania posiłków stałych a jak byś zauważyła że nie najada sie twoim mleczkiem to wtedy zagęść jej klejkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama i corka no musisz po malutku stopniowo dawać i organizm dziecka się z biegiem czasu przyzwyczai a dawalaś wczesniej soczki np z jablka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Jakos nie mam weny na pisanie. Poslalam zdjecia na interie. W sobote dalam inie zupke z indykiem. W niedziele do 3 nie zrobila kupki i sie przestraszylam i nie podalam jej zupki..a o byla 5 duuuza kupa. I dzis moja mala dostanie zupke znowu. Moj maz jej gotuje zupki, bardzo jej smakuja, gotowce to dostaje tylko jabluszko lub slodkiego ziemniaka. Mam zamiar w tym tygodniu podac jej banana - gotowca. Chrzciny...my dopiro w przyszlym roku... Buzaiki dla was i malenstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ewcia24 a twój Eryś gdzie miał te plamki na całym ciele?, bo moja Ania od niedawna ma właśnie takie plamki szorstkie na nóżkach w zgięciu pod kolankami na początku myślałam, że jej się poodparzało bo były one w pachwinkach, ale właśnie zauważyłam, że ich stan pogarsza się po kapieli, bo jak nie kąpałam Ani przez cztery dni to prawie znikły a teraz znowu są, zaczęłam się martwić,że to jakaś alergia, ale wygląda na to, że jest to samo co u Erysia. w tym tygodniu chyba bedziemy musieli pójść do lekarza, oj zawsze coś. Pozdrawiam i życze miłego wieczorku, jeszcze zajrzę później, bo teraz jestem u rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja julcia ma tylko na brewkach i ma sucha skorke kapiemy ja w oliatum i to ja bardzo swedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzejka takie plamki to moze byc atopowe zapalenie skory moj starszy syn to mial wlasnie pod kolanami nie kap za czesto bo to pogarsza a dobrze robi do kapania dodac maki kartoflanej, testowalam na moim i pomagalo, albo jakas masc ale to idz z tym pokarz lekarzowi a mnie gardlo boli i zle sie czuje buuu gosiek wrzucaj no jakie foty z chrzcin a jak tam prezenciki? maly zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze etap chrzcin przed wami... my mielismy w sierpniu bo chcialam od razu zeby potem miec spokoj... poreszta cieplo bylo u tesciowej na podworku bo u mnie w 1pokoju to niebyloby szans.. moj łobuzek juz spi po kapaniu zjadl 180 mleczka z kaszka i padł... dzis zjadł ciag dalszy zupki z golabka i zrobił takiego smierdziucha ze szok po raz pierwszy pewnie po miesku, moj robi kupki ze 3-4 na dzien i wszystkie taki twardawe takie bobki... pomimo ze je jablko i pije kompot z jablek... zycze spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzejko moj Erys te plamki mial na calym cialku. gosia a moze Erys ma to asz ? A czy z tego sie wyrasta,ma to twoj synek jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to , spicie juz ? Ja mialam jechac dzi z moim cyckiem do lekarza, ale odwolalam wizyte. Ta gula juz znika, ale przede wszystkim szkoda mi dzieciakow ciagnac ze soba na takie zimno , u nas 0 C , brrrrr. Mala ma nadal katar, wiec nie chce pogorszyc sytuacji, z mezem tez ich nie zostawie, bo musze liczyc jakies dobre 3 h na wyjazd ( akurat najwieksze korki ) . Ewcia mam dobry i bardzo szybki przepis na babke bananowa, chcesz ? My na szczescie tez juz po chcinach, Gosiek czekamy na relacje i zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, ja jestem i nie spie ;) Chociaz troche przysypiam przed ekranem monitora :P Dobrze, ze guzek sie rozchodzi. Ciekawe skad sie to wzielo ? Wczoraj kupilam Ninie spiworek do wozka. Ciekawe czy zabrali ja na spacerek. Nawet nie dzwonie zeby sie nie denerwowac ;) Nina miala takie suche placki na brwiach - smarowalam oliwka na zmiane z kremem Weledy i zeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!!!!!!!! u nas ok!Kiniusia sama do siebie od soboty gada i gada i sie pluje,ze ho,ho!!!!!!!!!!!normalnie mówieWam cały czas by gadała !dałam jej do zabawy zwykły worek foliowy to go z reki do reki brała i tak sie dziwiła poł godz,sie nim bawiła ale oczywiscie pod kontrolą! ELMIRKO-ciesze sie ,ze z tobą juz lepiej!A I zwracam honor Tobie i Kajuni!!!!!!!!!!!!!!!-co do wagi!hi,hi! A mój szanowny małżonek zapowiedział,ze w sylwestra pracuje i moze mnie wziąć!!!!!!!!!!!!!!rece opadają!no tak bede siedziec jak taki cep a on bedzie gotował zarcie dla ludzi!!!!!!!fajny sylwester!nie ma co!On sie cieszy ze kase zarobi!no nie moge narzekac zarabia niezle ale tylko za kasą goni!Mamy w planach kupic mieszkanie tzn.mamy swoje ale ma my tylko 40m a chcemy to sprzedac a kupic wieksze. ech dzieciaczki śpią,on w robocie a ja mam doła!zezarłam czekolade całą!!!!!!!!!!pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko i agula wiecie co moja ma na powiece takie czerwone od urodzenia i to sie jej zmienia zaleznie od nastroju tzn.jak sie denerwuje to sie robi bardziej czerwone jak znamiono wyglada!raz jest raz nie ma!lekarka gada la ze to juz na cale zycie zostanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie spie zrobiłam sobie drinka iusiadłam wrescie przy kompie moja Jula poszła dopiero spac zjadła dzis cały sloiczek zupki kurcze musze sama zaczac gotowac dla julci tylko zapomniałam jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinno jej to zostac mojej kolezanki coreczka to miała miedzy oczkami i noskiem to sie nazywa taki ogien powinno sie do roku czasu schowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mala ma na powiece i miedzy brwami i na nosku..lekarze mi wytlumaczyli ze od przedluzajacego sie porodu. I powiedzieli, ze do roku powinno zejsc. Mam nadzieje, bo ma w 3 miejscach na twarzy i tez jak jest cieplej ma bardziej czerwone, chlodniej to blednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze narobilyscie mi ochote na słodycze tymi przepisami na ciasto teraz mam ochote na lody grykan o smaku kafe latte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej kol.synek tez mial takie czerwone plamki na glowce i tak do 2 latek mu to zniklo.jak rozmawialam z nia to ona mi mowila od porodu sie to malemu zrobila. Surfitka bylam na interii ogladalam zdiecia,Ninka jest sliczna,wspaniala dziewczynka :) nie widac jej nic na buziunce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja starsza miala na brzuszku czerwone znamie , lekarka nazwala to uszczypnieciem bociana i rzeczywiscie , zeszlo jej po jakims roku . Ewcia przepis wysle pozniej, jak dzieci pojda spac :) No Ninka to sliczna panienka, a jakie ma boskie wloski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez siedzimy w domku w tamtym roku z brzuszkiem a w tym z Juleczka i Zuzanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja pierwsza corka ma na imie Klaudia ale wszyscy na nia wołaja Zuzia juz tak jest od zawsze nawet w szkole i na podworku wszyscy na nia tak mowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×