Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

surfitka z tym opisem to wiele sie zgadza ,ja mam 1blizniaka jasia,jedno co sie na szczescie nie zgadza to te choroby,bo na razie moj blizniak nie chorowal jeszcze,odpukac...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka , wiec z Kamilka to by sie sprawdzalo :) U nas tak zimno na zewnatrz, ze kontakt , ktory znajduje sie na scianie obok okna balkonowego zaszronial :O posylam fotke na interie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my sie wlasnie gilgoczemy i piescimy,moj niunius ma wszedzie laskotki heheheh i ciagle mnie zaczepia a teraz kopie bo ja pisze .U nas kolacyjka zaraz a o 20 spanko dzieciaczkow,a potem mam wolne bo jestem sama dzisiaj w domku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie z tym spaniem masz gosiek :) Moja czasem nie che, ale w sumie to tez jest spoko. Ostatnio opowiadam jej bajki, slucha z wielkim przejeciem i gada czasem, potem sie uspokaja i usypia. Bez bajek tez usnie, ale chce z nia byc. Ciekawa jestem tego blizniaczka mojego, jaki bedzie, jak podrosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek postaram sie dotrzymac ci towarzystwa :) Wyslalam ci fotke i filmik na e-mail Internet mi strasznie wolno chodzi, chba druty od internetu pozamarzaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka,jaka bedzie?????? Twoim najukochanszym skarbem na swiecie:)jaka by nie byla,tak to juz jest mamusie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula dzieki,domyslam sie ze twoj pan tez w pracy!mroz 30stopni??????????juz dawno czegos takiego nie przezylam brrrrrrrrrrrrrrzima cie zaskoczyla agula;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja panienka już od 15 minut śpi. I znów padła przy cycu:) Strasznie była umęczona, bo cały dzień wstawała. Już jej to świetnie idzie, po prostu czworakuje do ławy albo kanapy i spindra się. I hop - na proste nogi, a rączki już szukają, co by tu można ściągnąć na ziemię:) Słodka jest strasznie, ale widzę, że teraz nie można jej na moment nawet spuścic z oczu. Co do kalendarzyka, to my tez tak dziełaliśmy i anty i pro:) Tylko teraz lipa, bo miałam dopiero 2 @ od porodu, więc nie można mówić o regularności. Ale co tam, najwyżej będzie jakis Maciuś:P Mnie nie szyli po porodzie, więc nic mnie nie boli. Miałam dużo szczęścia trafić na położną, która wierzyła, że można urodzić bez nacinania. Deserki podaję lekko podgrzane. Dziś dałam Oli banana, ale wykrzywiła się tylko i zaczęła go wsmarowywać w koszulkę:) Nie będę nalegać, bo pamiętam, że ja jak pierwszy raz spróbowałam banana, to myślałam, że to zgniły ziemniak:) Miłego wieczoru mamuśki:) Idę, bo mi się pranie kisi w pralce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha, no to Olcia nie lubi banana jak Ninka. I tez sie jej nie dziwilam, bo ja nie przepadam za tym owocem. No i spryciula z niej niesamowita :) Po mamusi :P Agula, az 30 ? U nas teraz w Cental Parku pokazuje -10. Musze isc po cos do jedzenia i nie chce mi sie wychodzic :( To nic, nie zjem to schudne :P Aisha, rodzilas u siebie w Tarnowie? Gosiek, a no pewnie ze tak. Juz jest najukochansza :P Agula, jaki filmik, jaka fotka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) agula u nas wzeszłym tygodniu była temp. - 28 C - masakra teraz mamy tylko -4 C a śniegu napruszyło ho,ho pomarańczowa mamo ja też mam nadżerke,gin. kazał mi przyjść jak skończe karmić małego - chyba na wypalanke :( troche sie boje :( nie mam pojęcia w jaki inny sposób można się jej pozbyć,nie słyszałam o takim sposobie jaki ci twój gin. proponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek moj P bedzie dopiero na jakas 18 w domku dzisiaj ( jedzie po pracy do dentysty ) , wiec u was to 1 w nocy :) Surfitka , teraz u mnie pokazuje -22 , czyli troche juz lcieplej :P Fotka i filmik dopiero poszly, bo mi poczta zamarzla i wyslalam z innego adresu na wp.pl. Moja Gabi uwielbia bananka, to byl pierwszy owoc ktorego posmakowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko !!!!!!!!! agula szok widziałam gniazdko zaszronione - zamarznięte :( chyba macie tam bardzo nieszczelne mieszkania ??? kurcze nie umiem otworzyć filmiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, no pisaam, ze ten kraj jest plastikowo - drewniany ;) Szok jakie tu maja domy patykowe i wogole mi sie tu nie podoba. A filmiku to chyba Agula nie zalaczyla, bo nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu mamy cieplo , ale to gniazdko jest zaraz przy balkonie , a okno balkonowe , tez nadole oblodzone. Takie to budownictwo amerykanskie, dom ma konstrukcje drewniana , a reszta scianki gipsowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak filmiku nie ma,jest tylko podpisane - a ja jak głupia próbuje go włączyć :O u nas domek jak budowaliśmy to był akerman,steropian - nie ma prawa się mróż przedostać do środka :) a ciepło jest w takich domkach jak u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam jeszcze raz ten nieszczesny filmik Ewcia , o dziwo jest cieplo :) , papierowe te domu, ale trzymaja ciepelko. Musze pilnowac Kamilke, bo ona to ciagle biegalaby bez skarpet . Nawet w taki mroz chodzi w zwyklej koszulce z dlugim rekawem, jak jej zalozylam sweterek to zaraz zapocona. Ale ona ciagle skacze, biega to jej cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze że macie ciepło,dziewczynki nie zmarzną :) a wy w domku mieszkacje czy w blokach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane,moj maly panicz spi od 19.30 padniety byl a ja mam teraz luzik. Agula no zapomnialam,myle ten wasz czas z naszym ,ale ja glupia i zapominalska. Agula masz lod przy drzwiach balkonowych to niezle te drzwi musza byc szczelne,a nie mozecie tego zglosic i zeby wam naprawili?U mnie w domu jest jak w ulu,cieplutko,grzejniki czasami przykrecone bo jak dam ognia i sie nagrzeje to wytrzymac nie idzie,ale ja lubie ciepelko,oczywiscie u dzieci i w sypialni jest chlodniej bo sie lepiej spi.Moj janek to tez uwielbia bez skarpete biegac a ja sie tylko dre na niego,i jeszzce w krotkim rekawku,patrzec nie moge ale jemu jest zawsze cieplo,jak to dzieciom,wybiegaja sie ale na szczescie nie choruje. Ewcia jak tam pajaki hehehehehwygonilas wszystkie,ja juz bym u ciebie nie posiedziala za dlugo przez te pajaki ja sie ich nie tylko boje,ja sie ich pANICZNIE boje,mam fobie pajakowa,mnie pajakiem to zabic mozna,zawal na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia , nie wiem co jest nie tak z tym filmem :( Gosiek... okna sa nowe, maja ok.4 lat . Ale przy takich temp. trudno sie dziwic , ze obmarzaja, tym bardziej , ze jest bardzo duze, ma jakies 3 m szerokosci . Skarge to moge zlozyc co najwyzej do meza :P , bo to my jestesmy wlascicielami mieszkania. Mieszkam w bloku, ale sa to mieszkania prywatne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale slodziuchne Aguli dziewczynki :) Przekochane. U mnie tez cieplo, ale okna fiufaja, sciany nieizolowane, mieszkam w domu. Ale ja nic nie moge zrobic, tylko sie wyprowadzic i zmienic mieszkanie. Co prawda lodu w domu nie mam ;) , ale rachunki za ogrzewanie tak malego mieszkania fiu, fiu...wieksze niz za dom w Polsce. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek właśnie takiego maleńkiego zabiłam :( kurcze nie mam pojęcia gdzie te dziady się mnożą i mają swoje gniazdo ale są straszne takie duże czarne :(:( buuu ja też się ich boje,brzydze :(:( biedna co ja mam zrobić,gdzie szukać pomocy ? gosiek posiedziałyby my w kuchni tu ich jeszcze nie widziałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×