Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Wecia, no nie wiem co z tymi pajakami u ciebie, ze tak bardzo im dobrze :) I niewiem jak sie ich pozbyc. A filmik to dwa razy kliknelam jak na zdjecie, poczekalam az sie zaladuje i bum sie otowrzyl ;) Moze musisz wybrac program z listy - windows media player powienien odtworzyc. tylko najpierw musisz sciagnac na swoj komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka to ewcia dzisiaj robi party u siebie w kuchni,zaraz wpadamy!!!!!!!Surfitka zwolaja cala zaloge ,nie zapomnij o Nince hehehhe; a ja mam nalewke z wisienek zaraz sobie walne,juz ze dwa miesiace stoi nietknieta,zapomnialam calkiem ,bo ta z zurawinki juz pusta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,tak zapraszam was wszystkie chętne :) jak narazie obzeram się chipsami i popijam colą ;) ja bardzo lubię słodkie drinki takie jak : sobieska żurawinowa z sokiem pomarańczowym i likierem grenadine,adwokat z soczkiem mmm pycha słodziutki i słaby :) a więc kobitki zapraszam dla kazdej z nas coś się w moim barku znajdzie :) kurcze z tym filmikiem lipa :(,chyba musze ściągnąć z internetu jakiś program bo nie działa :( szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzi ś bylam u Krystiana na przedstawieniu i sie wzrusyłam takłdnie mówił a Kinga tyko patrzyła i patrzyła taka skupiona była tyle ludzi ze szok było!zauwazyłam ,ze jak jest w nowym miejscu to obczaja dziwi sie i sie nie uśmiecha pełna powaga... Co do @to ja mam bezbolesne i w pon.ide po tabsy-mam zrobione badanie krwi na podstawie ,któego dobierze mi odpowiednie .Ja cały czas dietuje!wiec niech wezmie to pod uwage bede z nia gadac fajna babeczka! I chce zeby dała mi skierowanie na mammografie lub usg piersi bo mi wykryto cyste w prawej piersi taiki groszek 4 lata temu to nie żaden rak ani nic z tych rzeczy ale mam raz w roku badac ...Mowie aWam jak sobie to wykryłam to pełna panika...........wiadomo nie wiedziałam co to... ide sie uwalic do wyraka pa! udanej imprezki drinkowej! wypijcie moje zdrowie i dzieciaczków naszych forumowych kochanych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia ti ja wezme ze soba Malibu,pije z mlekiem mniam mniam,a tak ogolnie to ja tez na slodko jesli chodzi o alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja przyniose likierek Baileysa :) Moze tez biale lub rozowe Martini. A Ninka jako maloletnia ma wstep wzbroniony :P Trzymajcie sie dziewczyny, zmykam do domu. Weekend!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to my dzisiaj zabalujemy hihihi :) a inne dziewczynki co się nie stawiły na nasz topik niech żałują ;) :P dobrze dość tych przyjemności idę do wyrka,mężuś woła :) kochane kobitki kolorowych snów :) a tobie hanio życze nocnych harców z mężusiem i wielu wspaniałych doznań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko jak wrócisz do polski to będziesz go miała pod dostatkiem :) buziolki papa do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam w lodowce Baileysa :D , ale poczekam az dzieciaki poloze spac :P . Od wczoraj sciagam mleko i podaje Gabrysce przez butelke , bo wciaz molestuje mnie z tymi nockami :( . Bralam ja na przetrzymanie, plakala jakis czas i zasypiala, ale po 0,5-1 h bylo to samo . Nie dalam rady.... Pisalyscie, ze wasze dzieci po takim dluzszym placzu , spaly dluzej, u mnie niestety bez rezultatu. Na dodatek , zaraz budzila sie Kamilka i wtedy obie ryczaly :( . Spia w oddzielnych pokojach, ale te sciany papierowe i wszystko sie niesie .... Dzieki za mile slowa pod adresem moich dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula dziewczynki sa cudowne,przeslodkie!!!!!!!!!!!!!! hanio nie ma czasu bo zabawia sie z mezem;)hanio milych igraszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu wesoło!!!A ja wpadłam wam oznajmic że moja Vanesska ma 2 ząbki,dwie jedyneczki jej wyszły na dole,pukałam łyżeczką i pięknie dzwonią!!!W końcu się doczekałam!!!!Z tej okazji wypiłam lampeczkę winka,mniam:)Teraz rozumiem skąd te niespokojne nocki i brak apetytu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrin Gratuluje zabkow !!!! Dwa na raz to dopiero wyczyn :) Gosiek , a ty juz spisz ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrina rowniez gratuluje!!!!! agula,a gdzie tam,nie spie!!!!!!!!!!Ale zaraz sie wybieram najpierw jeszcze zachacze o lodowke hehehehjuz chyby tylko ja zostalam u nas no i ty agula ale u ciebie inna godzinka,chyba spadam do zobaczenia jutro na kawce,kto pierwszy ten lepszy hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) zapraszam na kawuśke :) jestem pierwsza :) Katrina gratuluje ząbków 🌻 super !!!!!!! hanio jak tam nocka ? żyjesz jeszcze :P ;) U nas nocka :( mały co troche śię budził :( mężuś wstawał i Eryśkowi herbatke co troche dawał,chyba mały załapał i celowo na tą herbatke się budził :( u nas było - 13 C agula jak u ciebie ? miłej sobotki wam życze - narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,a ja druga na kawce,rowniez milej sobotki Hanio,jak wieczorek ,udany????????Rubenek nie przeszkadzal,czy wyczul sprawe co sie swieci?????????? ide wypic kawke,maz sie polozyl po pracy i dzien jak codzien papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ja jestem wczoraj dostałam w kośc od małego jezusssssssssss co ja miałam jaki marudny pierwszy raz takie cos spanie po 20 min i maruda buuuuuuuuuuuuuuuu dobrze ze dzisiaj juz jest inny szkoda ze sie wczoraj nie załapałam na drineczka ale moze dzisiaj wieczorem ktos mi cos poleje hihi do potem papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zima stulecia Gosiek na kafeterie przywitała hihi wszystkie zamarzły razem z agula hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mnie nie zamrozilo :) Wstalysmy o 9-ej. Sniadanko, zabawa, zupka ugotowana i teraz zaraz pojdzie spac. Mam pytanie, jak podajecie te pol zoltka? tzn. w jakiej postaci? Ja mysle jej ugotowac na twardo i po prostu pol zoltka rozdrobnic i wsypac do zupki. Czy moze tak samo podac? Wczoraj dalam jej skorke od chleba. I super smakowala, a jaki byl placz jak zabralam taka rozmemlana. Zeby juz tak glucho stukaja, i tak lekko wystaja, ale nie przeciely jeszcze dziasel. Ida jak u Vaneski dwa na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli odmarzam :P , mamy juz -7 , calkiem niezle :D Wzielam sie dzisiaj za wypieki i salatki. Znajomi maja wpasc wieczorem. A Kamilka mi pomaga kroic warzywka do salatki - sa teraz wszedzie na stole i pod stolem , ale przynajmniej ma dzieciak jakies zajecie ;) Ja tez dzisiaj chce podac Gabrysi zoltko. Podam jej , tak jak piszesz Surfitka, ugotowane i wkruszone do zupki. Moze jej posmakuje, bo miesko jej nie podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×