Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

ja małemu żółtko juz podaje w zupce np.krem dyniowy z żółtkiem gerbera a dzisiaj jadłam sobie berlinke i kuba sie rwał bo miałam go na kolanach i mu obrałak z tek skórki i rozkruszyłam widelcem i zjadł około 1/4 berlinki a jak mu smakowało szok poprostu-moja wiki miała 7 miesięcy jak podałam jej cielęcą kielbaske i tak do dzisiaj kielbasiara bardzo lubi sniadanie kolacja i czsami w ciagu dnia(oczywiście jak ma dzień na jedzenia bo jak nie to zyje powietrzem hihi)zobaczymy jak dalej z tym moim szkrabem znowu był marudny ale wykapałam go właśnie i sie troche uspokoił a żęby juz są takie spuchniete ale nic mu nie wyszło jeszcze.ciekawe ile to potrwa jeszcze.podam wam zaraz link do wózka który chce sprzedac kumpela a ja chyba kupie do kuby kolor zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba wozek fajowy :) Ja tez musze pomyslec o jakiejs lekkiej spacerowce . Kiedys dostalam od kogos taka zwykla parasolke , ale dziecko wyglada w nim na strasznie zgniecione . U nas tez sa fajne spacerowki z chicco, widzialam podobna , tyle ze mniej wypasiona ;) A co to jest ta berlinka, jakis rodzaj kielbasy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, porowka cieleca. Rewelacja :) Ninka zjadla zupku z zoltkiem, bardzo smakowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja pisze po polskiemu, z Ninka na rekach . Parowka, zamiast porowka. I zjadla zupke a nie zupku. A teraz popila herbatki owocowej i bedzie spac. Ile razy dziennie spia wasze dzieci? Bo mpja nadal 3. Ide do niej bo zaraz zejdzie z lozka, a raczej spadnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jajko sie gotuje, zupka bedzie dopiero za pol godzinki. Parowka :D , ale ja ciemna. Surfitka ile ty jestes w stanach ? Ja to zawsze tyle bledow narobie jak pisze, ze nie dalabym rady ich popoprawiac :P , jezykowiec to ze mnie do dupy . Gabrysia spi 2 razy dziennie .Pierwsza drzemka jest o 9.30-10.00 i spi jakies 1-1.5 h ( choc dzisiaj spala 2,5 h !!!! , bo wstala mi o 5 rano ) , a kolejna ok.4 i wtedy pospi 0,5 h . A 19.30 idzie spac juz na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu ruch wiekszy sie zrobil i agula nie zamarzla na szczescie;) Moj spi od 20 a ja mam labe ,pan now w pracy;) Moj Kubek ma juz od dawna,tak od 2miesiecy dwie drzemki, o 11.30 i 15.30 a potem o 20 na noc i tak codziennie o stalych porach.Ja musze w koncu sprobowac z tym zoltkiem;)mysle ze bedzie ok,bo dotychczas jadl wiele sloiczkowych potraw i bylo ok np jadl spaghetti bolognese z makaronem ryzem ,wiadomo üpomidory w tym i cebula troche sie balam ale jest spoko,jadl naprawde juz wiele warzyw ,mies owocow,przystosowanych oczywiscie do jego wieku, z miesa jadl kurczaczka ,indyka,wolowe i miesko z owcy chyba po naszemu to lamm,nie pamietam dokladnie co to po polsku jest ale sie dowiem zaraz heheheheh Jadl nawet jogurcik od 7 miesiaca i bylo ok wiec chyba uczulony na nic nie powinien byc ufffffffffff papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj sama siedze bo mój mąż poszedł do kolego popić a ja tez popijem zapraszam na drinka zrobiłam sobie z wódki soczku jabłkowego(z zielonu\\ych jabłek) agula tez mi sie podoba spacerówka ze śpiworkiem na nóżki i folia tylko musze sprzedac mój graco kuba spi wiki ględzi i ciąga cos mi gada zamiast spać hihi ale wiem jest coraz starsza i bedzie coraz gorzej laski mam pytanie bo mój kuba na mleko ostatnio ma jakies widzimisie i nie bardzo chce [ić wiec daje mu 4-5 rano jak sie udzi potem kaszka miedzy 9-10 potem obiadek potem deserek i na noc znowu ma problem czy stanie sie cos jak doatanie 2 razy dziennie kaszke???czy moze mocno przytyć????przez ostatni miesiac nie przytył nic jak miał 9200 tak ma wiec niewiem co mam zrobic dzisija o 20 wypił 110 mleka no i w nocy sie znowu obudzi a niechciałambym juz zeby sie bus\\dził na noc wiec doradzcie mi coś/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello jest tam kto?????? acha mój kuba juz teraz coraz lepiej z przekretami na brzuch ale z powrotem niet hihi no i nie wytrzymuje długo na brzuchu ostatnio chwila i ryk juz taki ze niewiem wkurzyłam się dzisja na tego mojem M bo juz w zeszłym tygodniu był popic u kolego i teraz znowu- ja mu nie brobnie ale ja tez cały tydzień siedze sama z dziećmi i myslałam ze posiedzimy razem w sobote a tu klops ach ale mi sie zebrało na wyżalanie co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam gadać sama ze soba hihihi gdzie was wywiało dzisiaj jak ja jestem to was niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba nie wiem co Ci doradzic,znajac mnie to pewnie dalabym mu kaszke zamiast tego mleka ,a potem znow probowala wrocic do mleka moze mu sie odwidzi,mysle ze nie powinien nagle przytyc,moj janek jak skonczyl rok to naokraglo jadl kaszki 3-4 razy dziennie, jadl je do 3lat nawet jak jadl normalne jedzenie to kaszka musiala byc,a nawet i w nocy raz o zgrozo co ja z nim mialam z tymi kaszkami byl ryk i musialam dac ,a jest szczuply nie chudzielec ale zgrabniutki szczuplaczek. Goba ja tez bym sie wkurwila jakby moj pan mi tak zrobil,na szczescie moj wypije sobie tylko piwko od czasu do czasu a od 2 mieisecy nie pije w ogole hehehhe tak seeee postanowil on ma takie naloty ale mi to nie przeszkadza i jemu tez nie jak ja sobie lykne likierek albo drinka,sam mi robi i namawia,mysli ze bede latwiejsza hehehe Ale my mamy taka zasade od poczatku czyli od 7 lat ze nie chodzimy nigdy ososbno,mamy wspolnych znajomych i wszedzie chodzimy razem,nawet jak mi sie nie chce isc i mowie no idz sam to on nie chce,mowi ze beze mnie mu sie nie chce isc,cieszy mnie to nawet , w sumie 7 lat po slubie i nadal tak jest.Ja tez mu narzekam ze caly tydzien sama w domu bo on w pracy, i jak ma wolne w weekend to w zyciu by mu przez mysl nie przeszlo zeby samemu wyjsc,kiedys ktos go namawial a on do kumpla mowi:wiesz nie ide bo Gosi nie chce samej zostawic!Nie pomyslcie ze jest pantoflarzem hehehe tak nie jest ma chlopina swoje zdanie ,ale z wyjsciami tak juz jest ze lubimy razem chodzic. No to pochwalilam chlopka mojego i na tym koniec Goba upij sie hehehehheszybciej ci zlosc przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek chyba tak zrobie hihi no my zadko chodzimy osobno ja mu ogólnie nie bronie-męskie tematy rybki pipki ale 2 tydzień juz buuuuuuuuuuuu ale za to szusuje po necie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha nic z tego bo przyjechała jak co miesiąc ciocia z krakowa hihihi z wami to mi od razu lepiej ide zapalic dzisiaj mam pallmall gosiek zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze to normalka jak chlop sam tez wyjdzie oczywiscie do zaufanych kolegow:) ale masz prawo i swieta racje sie wkurzac Goba bo tak jak napisalas dwa razy z rzedu w weekend a ty biedulka sama,upij sie i daj mu w jaja jak sie zjawi heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba dobrze ze mamy ten internet hehehhe na nude i samotnosc to jak grom z jasnego nieba ,najlepszy wynalazek,co nie???;) A agula przymarzla znowu heheheheh,Surfitka ratuj ja jestes najblizej hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie Gabryska wkurzyla 😠 Zacisnela usta i koniec , zupka jest bleeee Tak machala rekami i nogami broniac sie przed wcisnieciem jej lyzeczki do buzi, ze kopnela w miske z zupka i cala zawartosc wyladowala na podlodze i szafkach kuchennych ... :O A przeglodzilam ja niezle. Ja zjadla o 8.30 kaszke , to dostala ta nieszczesna zupke dopiero o 2 !!! Moj raczej tez nie chodzi nigdzie sam, bo nie mila by kto go do domu odwiesc , bo tu u mnie bez samochodu to nigdzie sie nie ruszysz , takie zadupia na przedmiesciach :D . Ale za to zaprasza ciagle jakis znajomych jak chce sobie wypic . Bo teraz to ja nie mam ochoty ciagac sie po nocy z malymi dziecmi. Gosiek moja Kamilka to taka sama jak twoj Jasiek , moglaby przezyc caly dzien na kaszkach. Staram sie jej ograniczac , jakos ja oszukiwac bo ona do drobnych nie nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek jestem, tylko musialam doprowadzic kuchnie do porzadku :( Kuzwa musze isc do gina, bo juz od miesiaca bola mnie jajniki, myslalam, ze to na @ , ale ciotki nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula mnie tak bolą jajniki jak mam dni płodne-gin tak stwierdzil a z bólu mozna ocipiec ze chodze zgieta w pół a mój mąz patrzy jak na inwalidke za to wczoraj tak mi mocno leciało ze w nocy jak sie mały obudził musiałam sie przebierac bo pywałam masakra normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja tez myslalam ze to mam plodne i za jakies 2 tyg dostane @ , ale ciagle boli a ciotka nie przyjezdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście, jnie było mnie tu od wczoraj, więc troszkę czytania miałam. Tak trzymać dziewczynki. Dzisiaj byłam cały dzień na zajęciach i wróciłam dopiero po 18. Agula twoje dziewczyny są naprawdę rewelacyjne, takie małe śmieszki, ach tylko je całować. A te zaszronione gniazdko, super zdjęcie, niesamowite, dobrze, że w mieszkanku macie cieplutko Goba współczuję samotnego wieczorku, mój P to jak wyjdzie na chwilkę do kolegi to ciągle dzwoni i mówi, że zaraz wróci, bo wie, że ja strasznieeeeeeeeeee nie lubię jak wychodzi sam, zresztą to mu się bardzo rzadko zdarza(na szczęście) a jakbym wyczuła alkohol to wogóle wie, że nie będę się do niego odzywać, taka już jestem nie tolerancyjna Katrina gratulki dla Veneski z okazji pierwszego ząbka🌼mojej Anulce też idą dwa ząbki naraz, jeden już jest na wierzchu a drugi się jeszcze nie przebił Surfitka wszystkiego naj dla Ninki z okazji skończenia 7 miesiączków Ależ mi narobiłyście ochotki z tymi drineczkami. Ja tak jak Gosiek uwielbiam Malibu z mleczkiem(teraz niestety wogóle niedozwolone dla mnie, bo alkohol no i wogóleto mleko a ja nie jem nabiału) no i uwielbiam też sheridana, jak już przestanę karmić to zaszaleję A tak wogóle to już tylko karmię cycem tylko w nocy i tak naprawdę to chyba wogóle chyba bym wolała już przestać karmić cycem, chociaż z drugiej strony to mi szkoda tego słodkiego mruczenia itp Co do wprowadzania żółtka to ja jeszcze w lesie wogóle to muszę jechać do pani alergolog, żeby wypytać się kiedy mam Anulce dać żółtko i gluten Hanio. gdzie jesteś? Czyżby mąż cię tak wczoraj wymęczył, że nie masz siły dziś na kompa??/HihihiSuper mi też brakuje takich nocek, Anulka nam za bardzo nie daje, bo tak jak dziś np położyłam ją po 20 a ona wstała już po 21, gotowa i cheętna do zabawy Ania ostatnio nie chce wogóle już leżeć w wózku na płasko tylko od razu się dźwiga i siada a jaką ma przy tym radochę, siedziała tak by godzinę taka roześmiana, pociecha nasza kochana Tylko te nocki, jak ją wezmę do łóżka to jeszcze w miarę śpi ale też budzi się kilka razy na cycora Pozdrawiam Was wszystkie razem i z osobna Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam sie myc i spać bo zmeczona jestem ostatnio przesilenie zimowe czy co????ja od 7 codziennie na nogach momentami to mi się wstac niechce ale obowiazki-za to jutro poleze dłuzej bo tatus wstanie do dzieci hihi mam nadzieje ze bedzie w stanie hihi dobranoc kochane moje zycze miłej iudanej nocki do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie nazarlam na ciemna noc,ale to dlatego ze okres sie zbliza:) ;) Chyby kuzwa ze 3 kilo dzisiaj przytylam od jutra odchudzanie!!!!!!!!!!!!Zawsze tak mowie hehehe;)ale od jutra naprawde,na wage jutro nie wchodze boje sie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka ja tez w dzien juz jej nie daje cycka, ale musze sciagac bo robia sie twarde. A w nocy dostanie jeszcze ze 2 razy . Gosiek, ja ostatni tez sie obzeralam, wmawialam sobie ze to przed @ :P , a efekt taki , ze 1,5 kg poszlo w gore. Goba ..kolorowych snow , daj chlopu jutro popalic :) Moj jak czasem popije i zdycha na drugi dzien , to ja wsiadam w samochow i na zakupy. A potem wnosze pokazowo torby z butami i ciuchami , a jego az skreca ( bo uwaza , ze nie potrzebnie wydaje kase ) ale slowem sie nie odedzwie :D . Nastepnym razem , jak chce sie znowu napic , to mu mowie : OK, ale ja w niedziele ruszam na zakupy ;) i wtedy odechciewa mu sie nastepnego kieliszka :D Spadam sciagnac mleko , bo mi cycki rozerwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy zeba :D Jeden sie przebil i stuka i kluje :D A drugi jest tuz, tuz. A ja schudlam kilogram :) I w poniedzialek startuje z ostrzejsza jeszcze dieta, do wiosny musze wazyc 10 kg mniej, a jak sie uda jeszcze wiecej. Bedzie cos na styl diety nielaczenia z niskoweglowadonowa. Wybieram to co lubie i na czym da sie przezyc, ale koniec z obzarstwem. Ten tydzien to bylo takie przygotowanie i kilo poszlo. :D Agula, na stale razem z chlopem 3,5 rooku tu jestesmy. Ale pierwszy raz przekroczylam granice USA ponad 16 lat temu. Troszke sie martwie, bo Ninka nie zrobila dzis kupki. Mama mnie opierniczyla, ze dalam jej cale pol zoltka a powinnam dac troszeczke na poczatek. Dla mnie pol zoltka z malego jajka to malo jest, ale moze ma racje. Brzuszek ma miekki, i nic jej nie jest oprocz pchania wszystkiego do buzi przez zeby. Mam nadzieje, ze jutro kupa bedzie. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomnialam wam napisac jaki numer odwalila wczoraj Ninka babci. Babcia prasowala a dziecko sie bawilo na dywaniku. Nagle babcia patrzy dziecka nie ma. No to mama ja wola - cisza. Schylila sie, bo moze weszla pod kanape. Nie ma. Znowu wola, cisza. Patrzy a tu zaslonka od kojca sie poryszyla, podnosi zalonke a tam Nina lezy i sie smieje na glos na jej widok :D Nie wiem jak cala sie tam zmiescila, i jeszcze wpadla na taki pomysl, zeby sie calkiem schowac przed babcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dolaczam do kawki,witam w niedziele,pozdrowionka Surfitka gratulacje zabka w konscu sie doczekalas mamusiu,sprytna ta twoja ninusia,ale ma pomysly hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×