Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Jeszcze raz dziękuje,popatrze i troche też poczytałam na necie o tym także od dzisiaj biorę się do dzieła bo podejrzewam że jeszcze kilka takich nocek i się wykończę a muszę byc silna dla mojej córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wspolczuje wam tych nocek,moj zasypia zawsze sam o 20 i spi do 8 rano i tak zawsze bez rzadnej pobudki i zawsze do 8,tak sobie to unormowal bo kedys to nawet do prawie 10 spal,ale wole jak spi do 8 ,bo tak mi lepiej pasuje jesli chodzi o karmienie.badzcie dzielne laski,zycze przespanych nocek i co dziwne to ja nigdy malego nie uczylam zasypiania,sam tak sie nauczyl,ale ja mam dobrze do potem kochane bo obiad sie przypali hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrina, kafe jak zwykle wstawiła spacje (2 pod rząd). musisz skopiować cały link, usunąć spację i wtedy zadziała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej witam po dłuższej nieobecności. U nas po staremu, Juleczek śpi całkiem ładnie(19:30-7:30 z pobudką na mleko ok 3-5 Dzisiaj byłam go zważyć i jak się okazuje waży 9500 health visitor powiedziała że ok bo wzrost wagi jest regularny. Powiedziała że ładnie siedzi i wogóle wszystko ok i żeby starać się wyeliminować karmienie nocne bo z czasem będzie coraz trudniej. U nas ząków jeszcze nie ma ale nie przejmuję się tym widać taki jego urok. Mały nie uleży na pleckach, ale ostatnio kilka razy udało mu się przewrócić też na brzuszek i nauczył się pełzać do tyłu - nie są to może duże odległości ale zawsze coś. Pozatym bawi się w akuku i pokazuje jaki jest duży jak się go zapyta(wyciąga wtedy obie rączki do góry). Do raczkowania mu jeszcze daleko(to chyba przez to że mały grubasek z niego), ale wyluzowałam ostatnio bo wiem że wszystko przyjdzie w swoim czasie. A tak pozatym wszystko ok. Pozdrwiam wszystkich razem i każdego z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane dodałam pre foteczek Juleczki na interie z dzisiejszecho dzia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde klawisze mi sie pomieszały miało byc tak dodałam pare fotek z dzisiejszego dnia Juli na interie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my już po tym badaniu usg, ta jedna nereczka jest cały czas mniejsza, ale z porównaniem ostatnich wymiarów to wynika z tego, że rośnie, lekarz powiedział, że najważniejsze, że jest wszystko poza tym ok, stwierdził, że niedługo wogóle o tym zapomnimy, bo to w niczym jej nie będzie przeszkadzać, także troszkę nas uspokoił. Dziś też robiliśmy małej mocz i troszkę się przestraszyłam, bo wyszły jakieś moczany bezpostaciowe, ale na szczęście to nic groźnego, bo dzwoniłam do pediatry, po prostu muszę małej dawać coś do picia, bo pije już też mleczko sztuczne a ja jej nic nie dawałam , ale ze mnie matka wyrodna, poza tym Anulka nie za bardzo chce cokolwiek pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie pochwalic że moja Vanesska dzisiaj po raz pierwszy wstała!!!!Złapała moje ręce i hop do góry,jestem dumna:)W takich chwilach zapominam o tych nieprzespanych nockach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajo Mierzejka, no konicznie dawaj pic. Moja duzo pije wody, herbatek, soczkow. Ciesze sie ze Julianek i Kubus sie dobrze rozwijaja. Super chlopaki :) No i Vaneska mala spryciula. Tylko czemu nie chce spac? Moja tez dzis sie obudzila o 2.30 i zabawa w glowie. Dalam pic i powiedzialam ze jak nie pojdzie spac to jej wtluke, albo zostawie sama z tata ;) Odwrocilam sie na drugi bok i poszlam spac. Ona tez ;) Wiem, wyrodna matka jestem, ale zeby w srodku nocy sie krecic,obracac na brzuch, kopac, gadac, spiewac...no bez przesady. Wiecie, w Europie to tak inaczej. Bylam w Niemczech i jakbym znala niemiecki moglabym tam zyc. A tu w tym plastikowym kraju z patyka nie. Z Niemczech to mozna wsiasc w samochod i pojechac w rodzinne strony, a stad to wyprawa :o hanio, mieszkasz w malowniczych stronach :) A ja bede musiala zajac sie polskim obywatelstem po powrocie dla Niny. Podobne sporo zalatwiania :o A teraz zajmujemy sie obywtalestem USA dla meza. 4 marca ma egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka sama się zastanawiam czemu nie chce spac,w sumie ona śpi tylko tak się kręci że wybudza się do tego stopnia że marudzi co chwila,najgorzej że słyszę jak czasami uderzy się o łóżeczko główką i ona to robi w półśnie,dziwnie tak. Skoro moja gwiazda już wstaje to dzisiaj obniżamy łóżeczko bo jeszcze mi wypadnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) Katrina gratuluje Vanessce wyczynu :) Kasia Juleńka jest slodziutka,taka mała śliczna pusia :) goba przecudną masz parke dzieciaczków,genialni są :) gosiek widzisz z Kubusiem wszystko ok,rehabilitacje pomagają :) a ty możesz być spokoina,fajnie że Kubuń ma już 2 ząbki,mój nadal szczerbak mały ;) może wyjdą mu tak jak Oskarkowi jak mial 10 mc :) hanio Rubenek mądry chłopczyk,super że rozróżnia muzyke :) Beja witaj :) napewno niebawem będziesz maiła swoje wymarzone 60 kg - tego ci życze :) Fajny taki wyskok synka z tatusiem do kina :) Melania to ładną miałaś pobudke w nocy :( ale pewnie dzisiaj Mikołajek już będzie ładnie spał :) Demulina Juleczek ładny pączuś :) mądry chłopczyk taki duuuży :) mierzejko to suprt że nereczka Anulki rośnie :) oj mamuśka dziecku herbatki nie daje - wyrodna hihihi ;) pamiętam Eryś też nie chciał nic pić,ja mu bardzo często wciskałam,troszkę to trwało i nie pił zbyt wiele zanim polubił picie z butelki czegoś innego jak moje mleczko,teraz naszczęście już ładnie wszystko pije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryś też jak się w nocy budzi to walnie głowką w łóżeczko :(,bardzo często na śpiąco usiądzie i taki zaspany marudzi :( wtedy ja mu daję smoczek i układam na boczek i spowrotem zaśnie,czasem jest tak że on się podniesie i łazi po łóżeczku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie, ze Erys juz taki ruchliwy.. Moja spi w lozeczku, ale jak sie obudzi w nocy to mi sie nie chce nad nia stac, to ja biore do lozka. Dzis rano obudzila mnie kopem w glowe. nie mam pojecia jak to zrobila, ale tak sie pokrecila, ze nogi miala przy mojej glowie. Potem ja zostawilam ( obkladam krawedz poduszkami, ale i to mi sie zaraz skonczy), to nie dosc ze sie obrocila na brzuch oczywiscie, to zaczela pelzac, doszla do naszych nog i 180 odwrocona byla. A wszystko w 3 min. Tylek mocno do gory podnosi i stara sie udzwignac przod, cos czuje ze raczkowanie zaraz, zaraz. Na parkiecie to metry juz pokonuje, na dywanie troche gorzej ( wieksze tarcie) ale tez idzie :) Ale do stania to jeszcze daleko mysle. Chociaz na nogach zaczyna sztywno stac, ale nadal nie sprezynuje. A dziasla juz wybielone ( normalnie widac taka kreseczke gdzie ma byc zab) i twarde. I mam wrazenie ze stukaja jak sparawdzalam lyzeczka. Tylko nie kluje mnie nic jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzyłam na interię wszystkie dzieciaczki śliczne i jakie zdolne,w końcu to już 7 miesięcy są na świecie:)Czas szybko leci...Też dorzuciłam kilka fotek na interie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas chyba zeby maruda płaczek i 2 luzne kupki-o chyba 3 bo czuje zapach:-( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko no nie wiem czy to tak fajnie ;) juz raz mi fiknoł z łóżka :( muszę mieć oczy do okoła głowy po mieszkaniu zapiernicza na czworaka(jeszcze nie tak szybko,ale po swojemu wszędzie dotrze),czasmi jak się poślizgnie na płytkach to się biduniek uderzy :( teraz już tak grzecznie nie usiedzi wszystko go interesuje,wszędzie musi doiść i wszystko dotknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka, tereny malownicze, z tym ze ja mieszkam chya w najroszym mozliwym miejscu w tym skoczowie. miedzy drogą ekspresowa, stacja benzynową i przedsiebiorstwem spedycyjnym. masakra! no i nie chce marwic, ale Rubenek takie kreseczki juz od miesiaca ma... i nic. ale nie stuka, moze u ciebie szybciej pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za błędy :O Vanesska jest słodziutka,takie ma śliczne duże czarne oczka :) super goba biedny Kubuś 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vaneska sliczna dziewczynka :) I jaka juz silna :) Juleczka cudenko, pucus malenki :) Ojej, biedula Kubus..tak jak i moja Ninka. Nie ma biegunki ale mecza ja zebulce paskudne :o Hanio, oby poszlo szybciej niz miesiac. Te kreseczki ma kilka dni, od tego czerwonego, przerobilo sie w takie cos. Ewcia, fajnie. trzeba uwazac, to fakt, ale wiesz ze synus ci sie dobrze rozwija. Ja tez chyba bede musiala pomalu myslec o obnizenich lozeczka, bo przewraca mi sie na brzuch i chwyta krawedzi lozeczka i ciagnie do gory..a jak pewnego dnia nabierze sil i myknie ? Nigdy nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko tak trzeba bardzo uważać,koniecznie obniż łóżeczko,bo nasze szkrabiki już są takie sprytne i nigdy nie wiadomo co wykąbinują :) Eryś siedzi teraz w huśtawce,dawałam mu bananka odeszłam na sekunde do kompa a on już krzyczy aaaaaaaa !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, widze ze dzieciaki juz tak maja. Zauwazylam jedna zaleznosc. Jak sie bawi czyms sama to nie nalezy jej przeszkadzac, bo jak sie jej pojawie na horyzoncie i znikne to jest zaraz aaaaaaaaaa. Chce zeby od razu sie z nia bawic lub na raczki brac. Ale to juz szkola babci :o Ale ciesze sie bo wiem ze nadal mama jest dla niej najwazniejsza. Dzis rano dziadek ja wzial na rece i bardzo sie cieszyla. Potem babcia wyciagla rece, to nie poszla do niej, ale do mamy poszla :D I nie chciala juz do nikogo od mamy isc. Taka mamina jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba jak masz Nurofen w syropie to posmaruj dziąsełka Kubusiowi, Ani to pomagało i te luźne kupki to na pewno na ząbki u nas tak było U nas pierwszy ząbek już kłuje i chyba lada dzień wyjdzie. Surfitka to Ninka niezłe Wam wygibasy urządza w łóżeczku, spryciulka mała Ja trochę zajęta bo pisze tą pracę dyplomową, niestety nie wyrobie się do soboty, a takie miałam plany Tak więc chętnie bym coś więcej popisała, ale czasu brak, obiecuje nadrobić jak już się ze wszystkim uporam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka, powodzenia w pisaniu pracy :) Ale jak juz kluje to chyba sie wyklul, no nie? U nas wyglada tak jakby dwa na raz szly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko - moja Ola też nie sprężynuje, co nie przeszkadza jej wstawać wszędzie, jeśli tylko jest się czego przytrzymać. Właściwie jak tylko ją wsadzę do łóżeczka albo do kojca to od razu kombinuje i wstaje:) A jak stoi to się chowa za taką materiałową część kojca i bawi się w nie ma Oli:) Ja mam podejrzenia, że wychodzą Oli górne dwójki. Będzie dość dziwnie wyglądać z dolnymi jedynkami i górnymi dwójkami:D Aha, a konsekwencji w samodzielnym zasypianiu brak, bo... padła przy cycusiu:) Dziewczyny jakie przekąski dajecie swoim pociechom? Czytam, że Eryk dostaje bananka, a ja Oli nie dawałam jeszcze. Jutro spróbujemy. Za to takie długie pałeczki kukurydziane to Oleńka uwielbia:) Wczoraj czytałam na onecie artykuł, w którym autor namawiał do... ignorowania dzieci. Brzmi strasznie, ale ma sens. To, co pisze Surfitka - jak się mała bawi sama grzecznie, to nie trzeba ingerować w tą jej zabawę i dać dziecku dużo wolności i czasu na taką samodzielną zabawę. Oczywiście my z mężem praktykujemy i sprawdza się nawet:) Dopóki Ola nie stanie przy ławie i zacznie ściągać wszystko, co w jej zasięgu:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha, to sie teraz dzieje jak juz Olusia rozrabia ;) Ja tez nie daje poki co przekasek, no chyba ze jablko. Banana dawalam , nie lubi. W lodowce leza gruszki i sliwki z Gerbera, ale mam jakies obawy jej podac :o Nie wiem czemu. W niedziele mam zamiar dac malej zoltko. Jak bedzie dobrze, to dostanie biszkopcika. Tak jak Kubus Goby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Erysiowi daję biszkopciki,chrupki kukurydziane,deserki owocowe,skórke z chlebka,żółtko raz mu podałam. Erysiowi narazie wszystko smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żółtko to daję Oli pół na 2 dni. Deserki gerbera - wszystkie owoce po 6 miesiacu. Jabłka z suszonymi śliwkami są super zwłaszcza na zatwardzenie. Biszkopta też jeszcze nie dawałam, ale spróbuję, bo po żółtku nie ma żadnych skutków ubocznych, to nich sobie pomamla cos słodkiego:) A co do rozrabiania, to faktycznie trzeba mieć oczy dookoła głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja te zmam zamiar dac pol na dwa dni :) Prawie skonczy 7 miesiecy to pora. I musze pogadac z M by kupil malej te dlugie chrupki kukurydziane, dam w lapke i niech mieli ;) Kupilam takie siateczki do mlemalania, zeby sie nie dlawila, ale nie lubi tego. Wsadzalam jablko, to sie krzywila, marchewe, banana. Nudzi mi sie jak diabli poszlabym juz do domu, podobno Nina dzis daje do wiwatu, zeby cd :o Aisha, a kto ci jest z Ola jak idziesz do pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis sie przestraszyłam bardzo Juleczka siedziała sobie na podłodzi i normalnie chwilenka odwrociłam sie do starszej corci a ona bach tak jak by chciała raczkowac ale jej nie wyszło i upadła na buzke nie miała nawet czerwonego nic tylko tak sie przestraszyła ze az sie zaniosła i to trwało pare sekund zamarłam na ten czas az sie zrobiła fioletowa jak jej to przeszło to zaczeła sie smiac mowie wam chwile grozy...Julcia dzis prawie sama staneła włozeczku jest taka szybka jak nie wiem och te moje malenstwo trzeba miec oczy na około głowy ,ja ja juz przez dłuzszy czas ja nie posadze na podłodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×