Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Martusia zapytam jeszcze raz bo chyba nie przeczytałaś-gdzie kupiłaś taki kojec dla Julci bo strasznie mi się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas leje brrrrrr,my po zakupkach i teraz relaksik przy lampce winka i kominku,życzę wszystkim mamusiom i ich rodzinkom miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirzejka to super że udało się Ani stać teraz bedzie coraz lepiej a wagą się nie martw ona poprostu bedzie taka szczuplutka a potem zobaczysz jak zacznie nadrabiać... el-mir-ka Kajcia to super mondra dziewczynka bo nie wiele dzieci takie rzeczy potrafi w jej wieku... katrina kojec kupiłam na Alegro chciałam ci linka wysłać ale tą strone przeniesli do archiwum jak znajde to ci wyśle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,co robicie ,ze was nie ma??????????????????????? jest tu ktooooooooooooooooooo??????puk puk puk,pisac dziolchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam z ranka i stawiam kawusie... Kurcze ta moja mała cholera tak mało mleka pije rano tylk 40ml to jest koło7:30 potem zjada kaszke koło 10:30 o 13:30 zupke po godzinie deserek o 17:00 80 ml mleka no i koło 19:30 daje jej 210ml to jak nie wypije wszystkiego to jak zaśnie podaje jej reszte no i o 23 daje jej troche cycka ale nie wiele juz wypija jak myslicie nie zamało tego mleka pije??????? Ide podszykować obiadek bo potem jedziemy do kościoła to będe miała mało czasu... To miłej niedzielki kochane buziaki dla szkrabów😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,witam!!!!!! Martusia ja mysle ze ok,oprocz leczka je deserek i zupke,no i kaszke i cycusia ,uwazam ze nie masz powodow do zmartwien. A moj mial w pietek szczepienie jak wiecie,wszystko ok,nie ma tempki,nie marudzi ,ale za to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale mialam noc,az mi sie wierzyc nie chce,bo u nas to nocki zawsze cale byly przespane ,a tym razem dzisiaj jak przebudzil sie okolo 24 to zasnal o 3 rano.Nie plakal ,nie marudzil,tylko byl tak wyspany ,ze byl bardzo zadowolony,tryskal energia,bawil sie ,smial,a oczy jak 5 zlotych takie wielkie,nawet mnie nie denerwowal tym ,bo nie plakal tylko byl slodki i zabawny,ale co jest przyczyna???????Mysle ze moze szczepionka...... Dodam ze w dzien spal jak nigdy raz,a nie dwa razy i tylko 1 godzinke,w sumie byl zmeczony okolo 16 ale nie mogl zasnac ,wiec pozniej juz go nie kladlam,polozylam go o 19.30 jak zawsze i myslalam ze bedzie lepiej spal,a tu taki cyrk w nocy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Napisałyscie duzo od piątku, pół godziny prawie czytam !! :-P Elmirka, Martusia__witajcie po dłuższej niobecności !! Gosiek__ciesze się razem z tobą, że synek zdrowy...to przecież dla nas najważniejsze... U nas marudzenia ciąg dalszy, choć troszkę łagodniejsze - na dodatek jeść za bardzo nie chce - parę łyżek i dość - kręci głową NIE NIE NIE i na siłę albo sposobem muszę mu dawać... u was też takie problemy z jedzeniem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu takie pustki...pewnie z okazji niedzieli:) Gosiek, rzeczywiście ta pobudka nocna to u twojego Kubulka bardzo dziwna rzecz, ale napewno wszystko ok skoro był zadowolony:) napewno to jednorazowy wybryk Melania moja Ania tez od kilku dni najchętniej to by piła tylko mleczko a jedznie z łyżeczki bleee, mam nadzieję, że to od ząbków i że wkrótce jej to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania, Mierzejka ... moja to samo , jedzenie lyzeczka jest bleee , dobrze , ze mleko pije :) Pamietam, ze starsza jak nie chciala jesc to dawalam jej do raczki chrupki kukurydziane i w momencie gdy otwierala buzke aby ugrysc chrupka to ja wkladalam jej lyzeczke z zupka :P , i raz byla chrupek a raz lyzeczka . Ale z Gabrysia nie tak latwo, bo jak poczuje zupke w buzi to pluje. Gosiek... no to mialas nocke ... zycze, aby dzisiaj juz wszystko wrocilo do normy ze spaniem Kubusia :) Martusia wydaje mi sie , ze Julia je ladnie i mleka tez pije wystarczajaco. Moja ostatnio je tak 8-9 - 150 ml mleko + kaszka 14-15 - 120 ml mleka 17 - owocki 19.30 - 180 ml mleka i w nocy ok 12 jeden cycek , a drugi ok 4 Oczywiscie w dzien probuje podac jej jakis obiad , nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka, Agula Dziewczyny, no to mi ulżyło że nie tylko u nas strajk z jedzeniem łyżeczką - to chyba faktycznie przez ząbki, choć u nas już niby wyszły na wierzch - ale może jeszcze go boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. U nas wszystko bez zmian, wrzucialm kilka zdjec na bobasy i interie. Gosiek, a moze pelnia jest i mu sie spac nie chcialo ??? My spalysmy dzis jak zabite ;) Padlam razem z Nina o 8.30, wstalam dac jej jesc o 6 rano i dalej do 8 :D Ale nadrabialam zaleglosc poprzedniej nocy, kiedy to nie usnelam do 3 przez mojego chrapacza, nijak nie moglam zasnac, tak chrapal..a biedna Ninka tez sie wiercila przez niego. Juz ma zapowiedziane ze w Pl spi w osobnym pokoju, albo idzie do lekarza cos z tym zrobic. A moze nasze dzieci chca jesc juz bardziej roznorodnie ? Moja odpukac ladnie wcina z lyzeczki, ja staram sie jej dodawac rozne warzywa do zupki, chcoiaz i tak podstawa za ziemniaki i marchew. Gratulacje dla Anusi ze stoi :) A o wage Mierzejko sie nie martw, mysle ze wazne ze przybiera, a moze bedzie nalezec do szczuplaskow, ty tez raczej kawal baby mie jestes ;) Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mierzejka,ja mysle ze twoja niunia to po prostu do kruszynek nalezy ,ale przynajmniej nie bedzie miala problemow pozniej;) No ciekawe jaka nocka dzisiaj bedzie,masle ze normalna ,zobaczymy. Melania,moj tez od kilku dni nie za bardzo chce jesc zupki,daje mu na sile ,ale ciezko idzie bo zeby zaciska,ale wymyslam sposoby przez zabawe i troche mu wcisne,jakos nie wiem czy to przez zeby ,bo nie narzeka ogolnie i jest spokojny,nie marudzi,wiec ie wiem dlaczego robi strajk z jedzeniem,ale mysle ze to normalka,juz tak maja te nasze dzieci. Moj jesli chodzi o rozwoj to chyba ok,tak jak zapewnial mnie pediatra,dzisiaj jak siedzial,a umie juz siedziec z raczkami do gory in wyprostowanymi pleckami,to podciagnelam go,tzn.dalam rece swoje a on sam podciagnal sie do stania,ladnie na wyprostowanych nozkach,tak wiec ok,ale tylko sprawdzilam ,bo nie chce go zmuszac,sam musie sie nauczyc. o 20 spanko,jeszcze tylko troche pocwiczymy,bo ostatnio malo cwiczylismy i choc juz nie musimy,to sumienie mnie dreczy i i tak bede z nim jeszcze cwiczyc tak dla zabawy.pozdrawiam kochane,milego wieczorku zycze. Ja jestem dzisiaj wyrodna matka,bo byl u nas znajomy i wypilam delikatnie,maz oczywiscie nieeeeee,bo byl kierowca,ale mimo tegp cwiczenia musza byc pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka ja mojej naprawde probuje podawac rozne rzeczy do jedzenia , rozne smaki i konststencje , nawet ostatnio pozwolilam dac tesciowej rosolek z makaronem i mieskiem z kury i nic. A przy okazji mialam ubaw , bo tesciowka twierdzila,. ze pewnie nie smakuje malej moja zupka, albo wpycham w nia sloiczki. No i Gabrysia przy rosolku zrobila bleeee i usta zacisnieta . Ale jak daje jej owoce , to dziubek otwiera jak ptaszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołaj już spi - zasnął po drugiej stronie łóżka, głową w przeciwnym kierudnku - spryciulek :-P taki sie zrobil niedobry przez te zęby że ciężko z nim wytrzymać - tylko rączki albo na stojaka ( oczywiście podtrzymywany :-) ) - a jak nie to płacze, ale tak złośliwie !! Wymusza jak nic... Niewiem o co chodzi z tym jedzeniem, ale wieczorem np nie mam problemu, dzis zjadł ekspresowo - 5 min 160ml kaszki... a w dzień nie chce... widocznie taki etap buntu przechodzą te nasze pociechy, skoro nie tylko u mnie tak jest... Agula__to twoja widać słodka dziewczynka jest - deserki jej podchodzą, może spróbuj do zupek jakiegoś owoca dodać ?? :-) ok uciekam kobietki - zycze wszystkim spokojnej nocki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Surfitko - chyba żartujesz z tym kupieniem Oli smoczka:) Nie po to wychowywałam bezsmoczkowo, żeby dać jej smoka w 8 miesiącu:) Zresztą ona smoka ma, ale bawi się nim tak jak wszystkimi innymi gryzakami - gryzie te twarde części:) Dziś zakupiłam jej kubek niekapek na użytek domowy, bo u teściów już dawno ma i ładnie pije z niego. Zakupiłam też mleko na dobry sen czy coś takiego i jak się mała obudzi przed północą to dostanie kubek mleka. No, zobaczymy, co z tego będzie. Oby się sprawdziło, bo już mnie męczą te noce. U nas z jedzeniem na szczęście nie ma problemu. Ola je wszystko, co dostanie, a najchętniej coś z talerza mamusi:) Dziś skosztowała jajecznicy na bekonie i było mlaskania co niemiara:) No i banan został naszym smakołykiem - wystarczyło, że mamusia też jadła:) Dobra, idę bo mnie małżon ściga od kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aischa jak mozesz to jaki kupiłaś kubek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Gosiek wiesz, że dwie noce temu Kajcia nie chciała mi zasnąć i po każdej minucie zaśnięcia budziła się nagle z taaaaakim rogalem do zabawy. I tak do północy. Więc wiem o czym mówisz ;) ale przy tym to taka rozkoszna i śmieszna była jak nie wiem. My dzisiaj byliśmy cały dzień we Wrocławiu na zakupach. Pojechaliśmy do factory (bardzo tanie centrum handlowe) i obkupiłam Kajcię jak nie wiem. Nie wiem czy wszystkie z Was wiedzą co to za CH więc powiem tak. Same markowe sklepy i wszystko o połowę tańsze niż w innych centrach. Pokupiłam Kajce piżamki w 5-10-15 za 10 zł taniocha no i tam jest taki sklep Besta Plus - znacie? Super tanie ciuchy i strasznie wypasione. Nakupiłam jej bodziaków, teściowa też jej trochę ubranek pokupiła, w każdym razie na prawdę opłaca się pojechać. Potem oczywiście pojechaliśmy do hipermarketu i Kajcia w niebo wzięta bo siedziała w koszyku tak jak to dzieci - wiecie o co chodzi. Także wydaliśmy sporą część wypłaty ale jesteśmy zadowoleni. Dobra uciekam, bo jestem taaaaaka padnięta, że masakra. To do jutra dziewczynki papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania, z tym wymuszaniem to bardzo dobrze to znam :) Mati tez czesto tak wymusza, a jak cos nie jest po jego mysli to strasznie sie zlosci... No ale jak na razie takiemu malenstwu trudno odmowic, moj maz mowi, ze ja rozpieszczam dziecko i potem bedziemy mieli problemy, zeby to wszystko odkrecic, ale ja nie umiem inaczej. U nas z jedzeniem ostatnio tez strajk. Zwlaszcza jak chodzi o mleko i deserek. Obiadek maly zje, ale mleko i deserek to niestety musze mu wmuszac :( Aisha, ja tez zakupilam niekapek, ale jeszcze Mati z niego nie pil. Jakos odwlekam to w czasie :) elmirka, super, ze takie fajne zakupy zrobilas :) Sama chetnie bym sie wybrala i rzeczywiscie bardzo tanio :) Surfitka, zdjecia Ninki śliczne, a te z mamusia, jeszcze piekniejsze :) My wczoraj dalismy do zbadania mocz Mateusza, bo ma podejrzenie o infekcje. Wyniki beda jutro wiec zobaczymy. A tak na marginesie to ile ja sie nameczylam zeby mu ten woreczek zalozyc. I to jak spal, bo pani w laboratorium powiedziala, ze to musi byc nocny mocz. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry :) Jestem pierwsza - ale się poprawiłam hihi. Kaja już godzinkę urzęduje, rozgadała się strasznie, a ja mam dziś dużo zajęć zaplanowanych, więc dobrze, że pobudkę mi zrobiła. Stawiam kawkę! Ciasteczek do kawki nie mam ale mam miśki haribo - może być? :P :P :P Później mam nadzieję uda mi się coś poczytać. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się melduje - herbatka zielona z pigwą + placek jakiś kupny :-) ale wygląda apetycznie... Mikołaj podczas tej całej choroby i ząbkowania nauczył się budzić w nocy o 1 i 4 na cyca... i nie ma zmiłuj się... Jeszcze teraz póki ma katar to mu daje, ale jak wyzdrowieje to bedziemy znowu oduczać :-( juz mam ciarki jak o tym myślę... kubek niekapek też mamy, na razie bardziej służy jako gryzak, ale jak trzeba to się z niego napije... ja sobie dokupiłam tylko uchwyt + ustnik do pojemnika na pokarm ( canpol babies ) i mam kubek niekapek za grosze :-) pomarańczowa__trzymam kciuki za dobre wyniki !! pobudka dziewczyny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia na interii świetne :) Mateuszek__afro ma przepiękne !! Ninka__slodziutka jak zawsze, też ma czuprynke niczego sobie... a teraz do roboty czas się zabrać...na razie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa mamo na pewno wyniki będą dobre, będę trzymać kciuki za Maleństwo. Wczoraj pooglądałam fotki na naszej klasie i jak patrzę na włoski niektórych dzieciaków to nie mogę się napatrzeć. Kaja była łysa jak kolano, teraz w porównaniu do tego po porodzie to ma włosy ale jak ktoś ją widzi pierwszy raz to mówi, że łysa hihihi. Ja już sobie posprzątałam, poprasowałam mężowi koszule na cały tydzień, miałam jeszcze prasować Kajki pranie, ale właśnie mi schnie następne, to poczekam i jutro albo wieczorem wyprasuję wszystko razem. Teście się bawią z Kajcią więc ja zabieram się za dalsze wertowanie ogłoszeń i szukanie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) pom.mamo trzymam kciuki aby wynikły wyszły dobrze. Synuś ma zarąbiste te włoski,pierwszy raz widzę dzieciątko z taką czuprynką :) surfitko Ninusia jak zawsze piękna,kochaniutka nasza dziewczyneczka :)!!!!!!! Ty kwitnąco wyglądasz !!!!!!!! ślicznie,mąż pewnie dumny bo ma takie 2 ślicznotki w domku :D elmirko super zakupy - ja też tak chce :) życze znalezienia szybciudko dobrej pracy. Melania zdróweczka dla Mikołajka 🌻 i oby szybciudko odłuczył się tych nocnych pobudek na cycusia. Kubek niekapek Eryś od samego początku ma,ale tylko soczki i herbatki pije bo mleko beeee :( a posiadamy niekapek z canpol babys - rewelacja jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki u nas tak sobie uwazam ze kosmici porwali mi dziecki;) bo miałam spokojna usmiechnieta córunie a teraz to istny diabełek. Wymusza wszystko a jak sie czegos jej nie daje to strasznie krzyczy. Mój mąż jadł pomarancze i mała to zobaczyła i krzyk wiec dał jej polizać i zaraz zabrał a ta jak na niego zaczełą krzyczeć i płakać ten skapitulował i dał jej znowu wiem że nie powinna jeszcze dostawać cytrusów ale już macznęłam ręką i powiedziałam jej że jak będzie miała wysypke to jej sprawa. Oczywiście wszystko zrozumiała;) Postanowiłam od dziś używać często słowa nie ale nie wiem czy to poskutkuje bo jak wczoraj mówiłam nie wolno nie z groźną miną i podniesionym troszke głosem moje dziecko śmiało sie w najlepsze i finał był taki że i ja nie wytrzymałam i zaczęłam sie śmiać. Co do jedzonka to nie ma większych problemów u nas wygląda to tak; 6-30 7-30 mleczko 210 ml 11 zupka 15 mleczko 210 17 deserek 20 mleczko 210 no i w miedzy czasie jakis chrupek i picie w nocy czasem mi sie budzi ale dostaje pic i znowu spi Zagęszczałam mleczko jej kleikiem ale miała problemy z brzuszkiem pierdziała kręciła sie i widać było że coś jest nie tak więc zrezygnowałam( czy któraś z was miała takie przejścia po kleiku?) pozdrawiam i dużo zdrówka dla maluszków i mamuniek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka__fajny ten suwaczek - tylko zły link chyba wkleiłaś... zresztą zaraz się przekonamy czy ja dałam ten dobry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba - kupiłam kubek z NUKa i jest rewelacyjny!!! U teściów ma z Aventu, ale z niego strasznie szybko sie leje i nie jest za dobry jeszcze. O 23 Ola się obudziła, dostała zagęszczone mleko - wypiła 100 ml i zasnęła na... 2 godziny:( I pobudki jak zwykle o 1, 3, 5 i 6. Ratunku!!!! Mi chyba też UFO podmieniło dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×