Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Ja mam niekapek z NUKA, buteleczka taka sama jak do herbatki, tylko ustnik jest potrzebny, i raczki- nie wiem czy mozna osobno dokupic jak w Avencie Aisha dzieki za zaproszenie- bardzo mi milo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka wysłałam ci zaproszenie :) a my mamy taki kubeczek. Canpol babies Kubek Niekapek BALONIK 250 ml 21/708

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam środowo :) powoli dochodzę do siebie po tej nieszczęsnej grypie, jeszcze troszke kaszel mnie meczy. Mati na szczescie zdrowy, nie zarazilam go wiec mam nadzieje, ze juz ode mnie tej grypy nie zlapie. Niestety w moczu Mateusza wyszły bakterie :( I teraz czekam na termin do lekarza, chce koniecznie isc jak bedzie przyjmowala zdrowe dzieci, ale taki termin ma tylko raz w tygodniu i nawety nie wiadomo dokladnie kiedy (mam dzwonic i dowiadywac sie co i jak). Pozniej napisze, musze lecieic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. No to najlepszego dla Mayeczki :) Milka malo sie udziela to zapomnialam ;) I zaraz posle zaproszenie. No to u nas tak to wyglada. Jeszcze nie kupilam. Chyba to samo co wasze :) A w Pl te butelki sa biale ? http://www.drugstore.com/products/prod.asp?pid=165750&catid=26965&aid=337953&aparam=gerber_nuk_learner_cup_&CAWELAID=61281225 Nastraszylyscie mnie tymi zmianami z cycusiami, bo juz od 2-3 dni zauwazylam jak Ninke nosze, ze ma malenkie zgrubienie pod jednym sutkiem. Ale mysle, ze to chyba normalne u dziewczynek. Nina zaczela stawac jak do raczkowania, nogi podkurczone i rece proste i sie chwieje do przodu i do tylu. Jeszcze sie w tej pozycji nie porusza, ale mam nadzieje, ze wkrotce zacznie. Wczoraj przyszedl nowy fotelik. Zdecydowalismy sie jednak na Recaro, moj maz sie uparl. Twierdzi, ze to firma co robi fotele do samochodow sportowych i co jak co ale sie znaja na bezpieczenstwie ;) http://www.elitecarseats.com/Recaro-Young-Sport.pro Wsadzilismy Nine i tak dumnie siedziala ze szok :) Aisza, to sie corcie zmowily, moja dzis o 3.30 sie obudzila i tez oczy jak 5 zl i bawic sie chce. Turlala sie miedzy nami z pol godz i poszla spac. Oczywiscie z nami, bo w lozeczku to wogole bylby problem ;) Ja od zawsze usypiam Nine na swoim lozku, po prostu klade sie kolo niej, 3 min bez placzu i dziecko spi. I jak usnie to wkaldam ja do lozeczka. Jak sie przebudzi w nocy biore ja do nas do lozka. Moj m sie zastanawia czy ona wogole wie, ze spi w lozeczku ;) Tylko ze jak sie mala budzi to on zawsze spi :P Pomaranczowa mamo, bedzie dobrze :) Goba, u mojej siostry corki wykryto zeza wewnetrznego czy jakos tak sie to nazywalo. Objawialo sie to tym, ze mala zawsze siedzac w przedszkolu trzymala glowe w jedna strone, schodzac po schodach zawsze jedna nozke stawiala i druga dostawiala ( a 5 letnie dziecko juz powinno normalnie schodzic), i cos tam jeszcze ale nie wiem dokladnie. Wogole tego zeza nie widac jak na nia patrzysz, wzrok ma bardzo dobry. I nic sie nie da zrobic oprocz zabiegu podobno, na ktory siostra sie nie zdecydowala. Wiec tez jest taka mozliwosc, ze Kubus przechyla glowke od oczu. Mierzejka, Hanio ja chce mleko po nawet 15 zl :P Tutaj za 700 gr mleka w przeliczeniu place prawie 100 zl. Wystarcza na tydzien. Pozdrawiam wszystkich !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka🖐️ Niekapki z Nuka sa tez w innych kolorach- ja mam rozowy;) Z tym zgrubieniem u Ninki, to moze skonsultuj z lekarka przy najblizszej okazji- lepiej na zimne dmuchac w takich sprawach. Super, ze Ninka przyjela juz pozycje do raczkowania:), my ciagle czekamy,a mala cos sie nie rwie do tego typu cwiczen;(, troche mnie to martwi, ech, chyba jednak musimy cwiczyc na walku. Fotelik planujemy kupic juz w tym miesiacu, jeszcze nie wiem jaki, ale chyba Maxi Cosi. A mleko u mnie tez tanie niejest 600gr- 13 Euro- to duzo. Uciekam obiad robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, no duzo tez :o z tym, ze ja kupuje to najzwyklejsze, a wszystkie inne AR, nutramigen itd sa jeszcze drozsze :o A i tak widze, ze w Niemczech taniej niz u nas. Nie mam pojecia dlaczego mleko w USA jest takie drogie. I ta pozycja do raczkowania to od wczoraj dopiero i tylko chwilke tak byla ze dwa razy. Wiec jeszcze zanim zacznie to troche wody uplynie mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazla sie nasza slodka zguba :) , witaj Milka Spoznione zyczenia dla Maji 🌻 Czy malej przeszedl juz katar ?? Surfitka, ty nadal kupujesz Enfamil ? Dziewczyny jakie herbatki ( jaki smak ) wasze dzieci pija najchetniej ? Bo moja cos nosem kreci na malinowa z dzika roza , a ze sie juz konczy to nie wiem jaka jej teraz kupic, aby ladnie pila. Melania.. ale sie mamy z tymi nockami :( , u mnie tez ciagle pobudki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, no dalej Enfamil. Moja pije wszystko ;), ale najbardziej smakuje jej soczek jablkowy Gerbera. Na drugim miejscu jest herbatka wieloowocowa z Hippa, wczoraj wypila az 140 ml. Musialam dorabiac bo z reguly pije 60 -80 ml, zrobilam 100 i bylo malo, dorobilam 50 ml i prawie wszystko poszlo :) Malinowa tez lubi, ale woli wieloowocowa. Ale moje dziecko to prawie wszystko lubi ;) Byle nie szelescilo i strzelalo :P A ty jakie mleczko serwujesz Gabi ? I zycze wam dziewczyny w koncu przespanych nocek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja bardzo lubi soczek jablkowo-sliwkowy z Gerbera i dobrze, bo czasem ma twarde kupki , to wtedy soczek dziala rewelacyjnie ;) Inne z soczki z Gerbera tez jej smakuja . Wypija na lacznie ok 250 -300 ml ( sok rozcienczony woda i herbatki, samej wody nie chce pic ) Gabi pije Similac Organic , w Walmart place ok $ 25 za 728 g .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli podobnie, ja place 26,50 za tyle samo Enfamila. Nina jeszcze nie pila tego sliwkowego. zamierzam dac jej sprobowac sliwke w ten weekend, bo my probujemy jedna rzecz na tydzien. Moja mama nie chce jej dac nic nowego. W niedziele jadlysmy gruszke. Dobra byla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze u mnie mrozow ciag dalszy :( Teraz o 13 mamy -9 C , przez te mrozy prawie nie wychodzimy na spacery :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! Ja jakaś padnięta jestem także tylko na chwilkę,też mam nocki nieprzespane i od rana na nogach a że mała już wszędzie wlezie to mam ręce pełne roboty,czasami nie daję rady ach czemu to człowiek na obczyznie siedzi tak to by babcia podeszła troche pomóc:((( A tak poza tym to mojej małej wyszła jakaś wysypka na plecach i nie wiem od czego,takie drobne kropeczki czerwone,myślałam że od nowego proszku i kupiłam płyn ale wydaje mi się że jest ich więcej może to od czegoś w jedzeniu?Może to od glutenu jak myslicie?Na razie odstawiłam kaszkę manną zobacze co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy bedziemy dzis probowac deser Gerbera - Banana Yogurt , moja wcina wszystko co bananowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula ja ci współczuje tych mrozów chociaż u nas prawie codziennie pada także też nie za ciekawie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie to nie wiadomo co gorsze : moroz czy deszcz, bo i tak trzeba siedziec w domu :( Ja tez jestem zdana sam na siebie tutaj , na pomoc tesciowej to nawet nie licze juz , zawsze obiecuje a jak co do czego to sie wykreca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas na odwrot dzis było bardzo fajnie na dworze +9 stopni bylismy na spacerku.... jutro jedziemy do naszego lekarza od brzuszka do kontroli moze juz nam sprobuje odstawic leki na ta nietolerancje laktoza... a moze ktoras z was ma ta nietolerancje laktozy tzn wasza dzidzia? i od razu poradze sie jej w sprawie jego stania na nozkach.... 2lekarz wiec zobacze jego opinie... a tak to u nas ok... zdrowi jestesmy... chociaz my... bo mojej szwagierki corka lipcówka jest chora od 2dni wymoituje bardzo ciagle goraczka ok 39 i nic nie spada i biegunka... szok... kazdy sie martwi bardzo chodza wykonczeni wszyscy... biedna jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelona.. biedne dzieciaczki :( A probowalas dawac malemu mleko sojowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn w proszku tyle, ze robione na bazie mleka sojowego a nie krowiego , nie zawiera laktozy w swoim skladzie Mojej starszej podawalam przez jakis czas bo czesto ulewala i podejzewali alergie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina jak to plyn ? Do plukania ? Biedna dzieciaczki, duzo zdrowia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawalam bo najpierw jak wykryla ze to nietolerancje to kazala zostac przy bebilku ale przed kazdym karmieniem mlecznym ma leki i jak to miało niepomoc to wtedy mielismy zmienic na mleko bez laktozy ale pomogło i leki juz bieze jak mial 3,5miesiaca... ale na przyklad jak mu daje deser ze sloika w ktorym jest mleko czy jogurta to mu nic niejest dlatego moze zaczniemy pomało odstawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) dziekuje za odpowiedzi-mam taka nadzieje ze tym razem karmienie pojdzie sprawniej:)tak mysle czy nie kupic laktatora zeby nie musiec caly czas karmic cyckiem-Claudia potrafila i 2 h wisiec:o co do mleka to u nas za 900 gr puszke placimy 16 euro,mleko nazywa sie Nidina,nie pamietam jaki odpowiednik ma w Polsce-albo Bebilon albo Bebiko-na puszce jest narysowany ptak w gniezdzie z piskletami:) Egzaminu dzis nie mialam,bo nie przerobilam jeszcze 6 rozdzialow:o tak wiec 23 ostatnie podejsie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych herbatek owocowych to moga byc zwykle owocowe??Tutaj z hippa i innych maja albo rumianek albo na trawienie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camomilla, moj amam tak miala, ze przy starszej siostrze slabo, a mnie to juz karmila ponad rok. A co sie tyczy trzymania dziecka przy cycu. Claudia napewno nie jadla przez 2 h, possala troszke i przysypiala. I wtedy nalezalo ja budzic, jej po porstu bylo wygodnie przy mamusi. Laktatore nic tu nie zmieni, jedynie rozleniwisz dziecko karmiac je mlekiem z butelki. Ale to moje zdanie. Dla mnie laktator byl zbawieniem przy nawale pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×