Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Hej. Od rana nie chciało mi się forum włączyć, cały czas mi jakiś błąd wskakiwał :( ale nareszcie się udało :p Chciałam się pochwalić, że moja Kajcia dzisiaj to już wstaje w łóżeczku jakby robiła to od zawsze, ale mało tego. Dziś posadziłam ją na nocniczku, kiedyś już próbowałam, ale płakała. A dziś siedziała sobie, ja się z nią bawiłam i po jakichś 4-5 minutach zrobiła siusiu!!!!!!!!!! Więc pierwszy nocnikowy sik za nami :D :D :D Melania i Oliwka100 dlaczego nie przyjmujecie mojego zaproszenia na nk już od dawna :p i jeszcze jedna ale nie wiem która. Co to ma znaczyć!!!! Wiecie co w prawdzie długo mnie nie było i może coś mnie ominęło ale zastanawiam się gdzie jest elektryczna czarownica i co się z nią dzieje chyba, że zmieniła nic :p albo coś. Jeśli to ja jestem gapa to sorry. A mnie dzisiaj łeb boli, że masakra. Zresztą już od kilku dni :( Masaż by się przydał ale kaski nie mamy teraz, bo tak mniej więcej co roku zamawiam sobie masażystę do domu, bo inaczej łeb mnie boli dniami i nocami i widzę, że znów się zaczyna, a lekarze tylko faszerują mnie lekami, a tu wystarczy masażysta kręgarz odpowiedni. A i tak pomimo bólu głowy to jakieś siły witalne we mnie siedzą aż dziwne. Poukładałam sobie w szafce, mężowi posortowałam bieliznę i poparowałam skarpetki, poprasowałam i jeszcze bym posprzątała jemu w szafce ale wtedy miałby za dobrze :p Może jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo! Elmirka super ta twoja Kajcia! Gratuluję nocnikowego siusiu i wstawania!!!!!!!!!!!!!!!! Moja za szczebelki sie łapie tylko i podciąga za nie A tez by piła non stop mleko............ A powiem Wam,ze mój syn jak był mały to pił nan mleko i miał strasznie problemy z kupka miał zatwardzenie nin stop dochodziło do tego ze termometrem w dupcie z oliwką pobudzałam dupke do kupki.........lekarka zaleciła jak miał 10miesięcy mleko krowie 3,2i tak mu dawałam z odrobina cukru i pił rano i wieczorem aKINIa to pije bebilon pepti na recepte kosztuje 5zł wychaxczyłam taka apteke co po tyle mają w niektórych po n12mają ai kupy robi codziennie nie ma problemu. Elmirka jak sie nudzisz to apraszam do mnie poukładasz mi w szafie!!!!!!!!!!!!!!!!!ja raz w tyg,se układam bo zawsze coś chlapne do szfy byle jak a jak czegos szukam to masakra!!!!!!!ale u dzieciaczków w szafie jest elegancja! HAnio k.zdrowiej nam kobitko! a Goba se wolne zrobiła czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale jestem zla , mialam dzis jechac do gina a z dziecmi zoastac tesciowa, a tu rano telef od niej , ze nie moze przyjechac :O , chlop w robocie , nie da rady sie wyrwac . Teraz nowy termin na jakas godz popoludniowa ( jak bedzie maz w domu, bo teciowej juz nie bede prosic ... ) mam za 2 tyg. .... dobrze, ze jajniki przestaly mnie bolec, ale wolalabym to sprawdzic.... do dupy z tam zyciem za granica... ja chce do Polski !!!! , tutaj nie mam na kogo liczyc :( :( Do innego nie bardzo chce isc , bo ten juz sprawdzowy . Jak bylam ostatnio z zapaleniem persi u innej babki , to wyszlam wkurzona na maksa na jej metod leczenia i podejscia do sprawy , ze nawet recepty nie wykupilam i leczylam sie domowymi sposobami . Wszystkiego najlepszego dla Claudi i Oli 🌻 Elmitka , brawo za pierwsze siuski dla Kaji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, mam nadzieje ze rzeczywiscie szybko wyzdrowieję. juz jest lepiej, wracam dzis do sypialni do chlopaków na noc, bo nie cierpię sama spać ;) a od jutra znow sama w domku z maleńkim, wiec musze byc twarda ;) niezle z tym bebilonem pept - po 5zł! u nas w aptece 11/12! MUSZE się rozejrzec, moze znajde tańszą aptekę... wlasnie dziś dałam Rubenkowi pierwszy raz bebilon pepti. wygląda na to, że mu smakuje... tylko waham się troszkę, bo nie skonsultowałam z perdiatra, nie chce sie pchac do lekarza skoro wszyscy choruja, poki jest zdrowy to wolę omijać to miejsce no a od kiedy Rubi zaczal jesc troche wiecej bebilonu HA to ma bardziej szorstką skore na nozkach no i na twarzy. stad tez poprosilam lekarke o recepte na pepti. Mam tylko wątpliwości co do tego, czy pepti jest tak samo wartościowy jak ha? czy Rubi czegoś "nie straci" na tym pepti? tym bardziej ze ciagle nie chce piersi a butlę ciągnie. ech... dylematy młodej mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) agula a to cię teściówka załatwiła :( hanio ja też nienawidzę sam spać elmirka gratulacje dla Kajci za obydwa wyczyny -super ja Erysia też zawsze po spaniu sadzam na nocnik i zazwyczaj też się wysika,a gdy kupke robi też go sadzam,sądze że jest mu łatwiej na siedząco bo on ma czasami straszne zatwardzenie :( a co do elektrycznej czarownicy to zagineła :( wszystkiego naj,naj dla Claudi i Oli 🌻 surfitko a to ciężki brzucholek ma Nineczka :) reszta dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia .. Eryczek nie przestaje mnie zadziwiac :) Ale on szybki we wszystkim , juz zalatwia sie na nocnik !!!! Brawo!! Ja zaczela sadzac Kamilke na nocnik jak miala 9 m-cy . Zawsze rano po mleku robila kupke i udawalo sie zrobic do nocnika . W wieku 15 m-cy sama zaczela wolac kupke, ale z sikaniem zaszlo nam dluzej :) Gabrysia tez zazwyczaj robi kupe z rana i chyba wyciagne juz nocnik dla niej, zobaczymy czy bedzie chciala siedziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam zamiaru kupowac nocnika poki co. Dopiero w Polsce. :P Super, ze Erys tak sobie radzi :) Inteligentny chlopczyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka... wiecie juz dokladnie kiedy wracacie do Polski ? Zostane sama tu buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 99 % w czerwcu. Chociaz powiem szczerze, ze troszke sie boje. Juz sie przyzwyczailam do tego zycia tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie że sika,ale sądze że on jescze nie jest taki inteligentny i wie że ma tam sikać po prostu jak mu się akurat zachce to się wysika ;) ja go zaczełam sadzać jak zaczoł sam siedzieć ze względu na te kupki.Eryś jak ma zrobić kupcie to bardzo stęka,a czasami płacze,aż cała główcia robi mu się czerwona :( i wymyśliłam tak sobie że na siedząco na nocniku będzie mu łatwiej się załatwić niż na leżąco,czy też siedząc dupcią w pampersie na podłodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czytam was i tez sobie tak mysle ze kupie juz ten nocnik tak zobacze co bedzie tylko niewiem czy z pozytywka cz zwykly normalny... a wy jak?? moj juz spi łobuzek mały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelona ja mam zwykły i z pozytywką po Oskarku,Eryś korzysta z tego bez pozytywki ponieważ lepiej,stabilniej mu się siedzi :) a więc warto popatrzeć jak wyprofilowane jest to siedzisko nocnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suritka.. ja jak sie wkurze to pojade z toba ;) ewelona najwazniejsze, to zeby mial jakies oparcie z tylu jak dla takiego malucha :) Ja mam jeden taki wlasnie maly z pleckami a drugi juz wiekszy, ktory dziala tez jako podnozek np. przy myciu rak przy zlewie czy siadaniu na duzy sedes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy za zyczenia🌼:) no niezle wyrodna matka ze mnie,bo o tym ze mala dzis konczy 8 miesiecy przypomnialam sobie czytajac forum:P:PW glowie mialam 4 luty,date egz ktory jutro mialam zdawac,a ze z nauka jestem daleko w lesie to zobaczymy 20:P Moj Pershing nocuje dzis u cioci-sama poprosila o nia na 1 dzien,wiec jutro od rana dam z nauka... My nocnika nie mamy ale trzeba na dniach kupic,moze sie spodoba...ona zeby zrobic kupe musi byc na brzuchu-inaczej jej nie pasuje a teraz z innej beczki-mam juz mleko,a raczej siare:)Jestem w szoku ze tak wczesnie,poprzednio do samago porodu bylo sucho,jak myslicie to moze byc znak ze tym razem bede miala duzo mleka??Ostatnim razem cycki mi sie wcale nie powiekszyly,a teraz juz mam conajmniej o rozmiar wiekszebo stanik ciasny sie zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho, camomilla, no to pięknie. mozliwe, ze bedzie wiecej mleka. chociaz ci powiem, u mnie do samoego porodu bylo suchutko a potem to az kapalo ;) z tym ,ze rzeczywisice piersi urosly w ciąży... obys miala duuzo, duzo mleczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beja nie ma sprawy mogę Ci poukładać. ;) Kiedyś tego nienawidziłam robić ale teraz jak mam mało miejsca to drażni mnie bałagan, bo się szafki domknąć nie chcą. :p Agula wcale Ci się nie dziwię z tymi ginekologami. Ja przez częste problemy ginekologiczne to byłam już chyba u 20 ginekologów i jeżdżę teraz tylko do jednej kliniki, jak nie ma mojego lekarza (w kolejce czekam około 2 m-ce) to idę do innego, bo ufam tylko tamtym. Ewcia to super, że Eryś już od dawna taki bohater. Ja wcześniej raz ją posadziłam ale płakała, a dziś siedziała chwilkę. Ale ma troszkę za małą dupkę hi trzeba ją dobrze usadzić. Hihihi. Ewelona ja poszłam do sklepu z myślą, że wezmę jakiś zwykły i tani. Kupiłam taki z przykrywką. Jak nie zapomnę to zrobię fotki i puszczę na interię. W sumie fajny, a tylko 14 zł chyba. Camommila no to powodzenia jutro na egzaminie. No i faktycznie szybko z tym mlekiem. Buziaki dla Twojej niuni z okazji ósmego miecha. 🌻 Dobra uciekam bo piszę żółwim tempem, bo stukot klawiatury budzi Kajusię. Dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry zapraszam na kawusie ;) U nas nocka ok :) Wczoraj sam wipił mleczko jestem w szoku bo mleka nie pił :( dzisiaj też rano wipił,super może mu już zasmakowało :) Teraz buszuje u Oskarka,bawią się balonem moje chłopaki :) Życze milusiej środy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ewcia__Twoj synus zdolniacha straszny !! nocnik w dziewiątym miesiącu !! brawo !! Ja popijam herbatke zieloną tradycyjnie :-) nocka znowu ciężka, ten cholerny katar nie pozwalał mu spać spokojnie, przez co i ja się nie wyspałam :( Elmirka__gdzies mi umkneło twoje zaproszenie, ale już wysłałam do ciebie, to jest ok :-) Camomilla__jestem pełna podziwu !! Małe dziecko, ciąża i na dodatek egzaminy !! Prawdziwa matka Polka !! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie:) Ola dziś pospała do 8, a ja razem z nią:) W nocy dawałam jej wodę do picia i zasypiała przy niej, czyli, że nie jest głodna. Jak dostała mleko, to wypiła może z 25 ml. Ale najgorsze, że o 3 obudziła się wyspana i do 4 turlała się między nami po łóżku. Ja już na prawdę nie wiem, o co chodzi. A wczoraj wieczorem zasnęła sama na naszym łóżku. Turlała się, siadała, przewracała, aż nagle zasnęła:) Może to będzie dobry sposób na zasypianie, bo jak nie zaśnie przy piersi, to ja nie mam siły jej nosić. Camomilla – podobno z drugim dzieckiem karmienie jest łatwiejsze, ilość mleka szybko przystosowuje się do potrzeb maluszka. Ja w pierwszej ciąży miałam siarę już koło5 miesiąca, a jak się urodziła Ola to i tak miałam za mało pokarmu, więc nie sądzę, że to ma jakieś znaczenie. Nocnik mamy taki: http://www.allegro.pl/item545862373_fisher_price_muzyczny_nocnik_royal_potty_hit_2009.html teściowie kupili, bo ja chciałam raczej zwykły. Ale jest OK, sprawdza się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jestem ale miałam nygusa do pisania za to czytałam was namietnie bo siediałam na kompie i poszukiwałam auta dla nas hihi a iwec u nas ok.byłam wczoraj na wizycie w sprawie tej główki i pani doktor powiedziała mi ze moze to byc od oczu i ze mam obserwowac jezeli dalej tak bedzie to mam isc do okulisty bo poprostu on tak kładzie sobie główke bo mu sie wtedy lepiej patrzy-no cóż zobaczymy ale powiem wam ze zaczełam go kłaść na tą strone na którą mu główka leci ipodkładam poduszke taka dekoracyjna z tapczanu i niby jest leiej chyba ze ja sobie tak mówie no ale poczekamy zobaczymy zaczął sie ładnie przekrecac ale na prawy bok jeszcze gorzej mu idzie niz ne lewy ni i zaczyna mi sie podnisic z pozycji leżacej ale nie całkiem do siadu bo widze ze jeszcze niema tyle siły,ładnie siedzi sobie sam(ale i tak go obkładam bo sie jeszcze boje )bo jak sięga zabawki to się momentami przewraca.a jak fajnie mu idzie sieganie zabawek-siedzi pochyla się na bok próbuje sięgnąć ale jak mu nie wychodzi to przyjmuje pozycje do raczkowanie sięgnie i pad na brzuch-jeszcze ma rączki za słabe i dlatego nie utrzymuje długo cięzaru ciała na rączkach. jedzenia jak było 1 pobudka w nocy-nie zawsze ale najpóźniej o 6 rano no i chodzi spac jak mu pasuje nawet po 22. gratulacje dla naszych małych nocnikowych dzieci ewcia czy ty wiesz ze ty masz w domu cudo:-) elmirka twoja kajcia to mała spryciulka jest no i mądrala mała ci rośnie, a mój kuba nie pełza-czy to źle?wczooraj lekarka powiedziała ze rozwojem jest ok i narazie niemam sie czym martwic bo dzieci różnie różne rzeczy robią. podajcie linki do niekapków jak mozecie bo juz surfika prosiła teraz moja kolej no i znowu milka zanikła hihi dobra koniec bo sie rozpisałam ale nadrobilam wam 2 dni hihi acha i mojej wiki wyszło coś na cycuszku taki pryszcz i lekarka powiedziała ze moze to byc chłonniaczek ale mam obserwowac i isc do dermatologa-juz sie zapisałam na 3 marca. no i 🌻dla solenizantow byłych i obecnych jak są bo juz niepoamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Canomilla wszystkiego naj dla córci 🌼 El-mir-ka i Ewcia jestem pełna podziwu dla dzieciaczków, ze próbują już korzystać z nocniczka, ja jeszcze nie próbowałam ani sadzać, bo nie mamy jeszcze kupionego a poza tym to jakoś tak ostatnio z tymi kupkami bywa różnie, wcześniej też były o stałej porze a teraz jak jednego dnia je mniej drugiego więcej to bywa różnie. Moja znajoma, która ma synka w wieku 9,5 miesiąca, sadza go na sedesie i on jej wtedy robi kupkę, jak to zobaczyłąm to byłam w szoku i bardzo mu sie to podobało:) Pojętny jest. Dziś dziewczynki jestem super wyspana, bo moja Ania przespała UWAGA - 8 GODZIN(pierwszy raz tyle spałą ), z mężem byliśmy w szoku, bo spała jak zabita nawet nie zapłakała, jeju żeby jej to tak zostało , bo to całkiem inne życie, dodam, ze wszystko było jak zwykle i nie zastosowałam w usypianiu nic nowego:):):) Rewelacja:) Beja jaki tani u Ciebie ten Bebbilon, ja płacę 12 zł, chyba będę wysyłać recepty i będziesz mi kupywać u siebie, hihihi, bo z kaską w tym miesiącu u nas ciężko(zmieniliśmy auto i wydaliśmy wszystkie oszczędności, ku mojemu niezadowoleniu, ale mąż się uparł no i nie było rady) Hanio, wydaję mi się, ze ten Bebilon Pepti jest tak samo wartościowy, jak normalny po prostu białka mleka są tam rozbite na bardzo małe cząstki i tym się różni(mam nadzieję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedzi w sprawie beblonu. jak na razie sie sprawdza, zadnych wysypek itp nie ma, tylko Ruben pierdzi strasznie, nie wiem czy to tym mleku, czy po czym innym. bede obserwowala. ja juz dzis sama z małym w domu no i jednak strasznie slaba jestem, ledwie sie ruszam, teraz poszedl na 45 min spacerek z dziadkiem, wiec chyba sie poloze bo sie ledwo na nogach trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba wiem że mam cudeńko w domku :) nawet 2 cudeńka ;) każde dziecko dla matki jest prawdziwym cudeńkiem,nie wazne jakie :) fajnie że Kubuś przekręca główcie może to znim wyćwiczysz i wszystko będzie ok :) Melania ciekawy artykuł.Pewnie jest to cała prawda o szczepionkach. Aisha bardzo fajny nocniczek :) mierzejko to super że Anulka tak świetnie pospała :) życzę aby jej już tak pozostało :) hanio dużo,dużo zdróweczka bidulko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, U nas ok, mala wlasnie ucina dzemke, a ja przy kolejnej kawce. Maya wczoraj skonczyla 8 msc!!! Rozwojowo ok- pelza, przekreca sie na boki, siedzi jak sie ja posadzi, stoi na nogach- nogi ma silne, z raczkami troche gorzej- nie potrafi dlugo utrzymac ciezaru ciala na raczkach, a to potrzebne jest do raczkowania , no i rozgadala sie ostatno bardzo. Dziewczyny moze znacie jakies cwiczenia wzmacniajace rece- probowalam z walkiem, ale mala wrzeszczy niemilosiernie, wiec zaprzestalam. Gosiek tez mam ten sloiczek z obiadkiem zawierajacy sol, i mala nie chce tego jesc;( Trzeba rozejrzec sie za czyms innym. Jedzonko u nas wyglada tak, ze czasem gotuje, czasem podaje sloiczki- na zmiane. Mala pije z niekapka wode, mleczko tylko z butli. W piatek wybieramy sie na basen, zobacze jak zareaguje, bo kapac cos sie ostatnio nie lubi. Dziewczyny mam konto na NK, moje namiary to: Magdalena Patyniak, Bremen- zapraszam. Sorry, ze ostatnio nie bylam na bierzaco, ale jakos czasu mi brakuje. Obiecuje poprawe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka - wysłałam Ci zaproszenie na NK:) Nie mogę znALEŹĆ takiego niekapka na Allegro. Jak znajdę gdzieś to dam link, ale z tego co pisała Surfitka, to chyba to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanio kuruj sie dziewczyno- duuuuzo wit C, i cynk Goba no ciekawe co okulista na to powie????? A co do cycuszkow u dziewczynek, to ja jestem przewrazliwiona na tym punkcie, bo czesto cos sie tam robi. Mojej znajomej corce, gdy miala roczek, zrobil sie na sutku taki siniaczek, ktory sie powiekszal. Zaczeli to badac- masakra przez co to malenstwo przeszlo!!!! Dlatego codziennie ogladam moja mala bardzo dokladnie. O nocniczku narazie nie myslalam, ale chyba juz zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×