Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Goba, tobie tez wysłałam... Nie mam problemu z drętwieniem rąk ani nóg... A na którym boku Majka śpisz??...Bo powinno sie jak najwiecej na lewym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka81
staram sie jak najwięcej na lewym ale jak juz nie wytrzymuję to na prawy się przekręcam-a cała noc wygląda w tak, że rzucam sie non stop z jednego na drugi bok, a pospać mogę dłużej jak nieświadomie bedę leżała na plecach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam ten problem,coś okropnego z tym drętwieniem ja też śpię na lewym boku dużo a na plecach nie mogę bo zaraz mnie dusi-niewiem czy dzidzia już teraz na pęcherz naciska? a jak ruchy?mój mały tradycyjnie leń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przepone miało być-mysli maiłam nie tam gdzie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka81
ja na szczęście mogę spać na plecach nic nie czuję- może jak będzie większe? A co do ruchów to moje jest podobnie leniwe jak twoje wciągu dnia spokojne, wieczorem trochę się powierci a rano to jak tam mu się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba już do końca ciąży tak będzie,w cią dnia też tak mam nawet jak siedze-wtedy kłade sie na chwile na lewy bok i przechodzi.masz termin 2 dni po mnie.a macie już skurcze braxtona-hicka?ja mam od 2,5 tyg.słabe ale wyczuwalne napięcia brzucha-lekarz mówi że to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój Franio ma na odwrót. Rano-tak pół godzinki posniadanku wariuje jak szalony, a wieczorkiem jest o wiele spokojniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jak już pisałam co 2 dzień-szaleje a co 2 dzień śpi.ciekawe w kogo się wrodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka81
goba- coś mi się wydaje, że mimo to i tak urodzisz pierwsza bo terminy z USG mam późniejsze (24,17) jutro idę na kolejne USG to pewno i trzeci termin sie pojawi :) a co do tych skurczów to nie wiem sama, tylko czasami czuję, że brzuch na dole taki twardy sie robi a po chwili puszcza- ale czy to to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczko raczej tak-tylko nie na dole a cały.a termin z usg ostatniego 15.01 miałam na 16.06.a według @na 13.06. siora moja miała na 14.06 a urodziła 6.06.też bym tak chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka81
może rzeczywiście cały twardnieje tylko jakoś na dole najbardziej to odczuwam :) A to ci dowiedziałam sie że mam skurcze ;) Co do porodu to tak szczerze wolałabym przenosić i poczekać aż znak Raka się zacznie, bo Bliźniaka juz mam - swojego męża i ciężka sprawa ;) a jak dwoje bedzie ..... :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka81
cofnęłam się właśnie do tabelki i widzę goba, że synusia się spodziewasz-gatulacje:) Ja z niecierpliwością czekam do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to majeczko życzę Ci (płci której sama sobie życzysz)dzięki za gratulacje.córcie mam w domu-5 letnią więc będzie parka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka81
masterek- to rzeczywiście na odwrót bo ja to nad ranem (7-11) mogę sie dopiero wyspać ;) Mam nadzieję, że po narodzinach trochę zmieni swoje przyzwyczajenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka81
Gobi to gratuluję "parki" nie jedna by tak chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak szczerze to czekam na usg w poniedziałek-niech mi to powie 2 raz to będę pewna na 100% i kupie sobie coś do dzidzi-Kubusia,cieszę się bardzo ale boję też że powie że się pomylił.moja mama juz kupiła cos do małego ja jeszcze nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka81
Jak w 16 tc byłam na USG to lekarz coś wspomniał, że na dziewczynke mu to wygląda ale nie chciał tak na 100% powiedzieć, więc jak jutro sie potwierdzi to też obiecałam sobie, że juz coś kupimy :) Dlatego tak nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka81
chyba częściej mylą się z dziewczynkamia niż z chłopcami - więc masz większe szanse ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że dasz szybko znać.ja czekam na poniedziałek-ale już niecierpliwie,chcę zobaczyć na usg moje maleństwo. chyba każda tak czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka81
na bank dam znać! a często chodzisz na USG ? Ja to w sumie tak jak w karcie przebiegu ciąży zalecane tylko pierwszy raz poszłam za wcześnie i nie było wszystkich wymiarów i musiałam iść drugi raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melania-przeslij mi tez prosze ms-dudek@o2.pl kurcze tez rzucilam palenie miesiac przed ciaza,nawet nie caly, ciagnie mnie , zapalilabym sobie z checia bo palilam prawie 5lat :/ ale nie odwaze sie teraz wziasc papierosa do ust majka-mam to samo ale nogi mi dretwieja, bola jak diabli, nie wiem czy to zmiana pogody czy co w dodatku znow alergia mnie lapie..i tylko na prawej stronie moge spac, bo na lewej strasznie brzuch mnie boli..nie wytrzymuje kurcze poszlam po tusz do rzes a kupilam znow ubranka,myslalam ze maz mi leb urwie :p kasia-wiem co czujesz jesli chodzi o palenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka81
ja wczoraj jak sie naczytałam, że wy już kupujecie to też poleciałam do Smyka i już nawet chodzilam z parą bucików w ręku ale jednak odlożyłam :) ale tylko do jutra, bo jak bedę pewna co mi sie urodzi to od razu lecę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja paliłam ok.10lat,w pierwszej ciąży popalałam do 5 dziennie-lekarka powiedział ze tyle jest dopuszczalne jak było się nałogowcem.teraz rzuciłam na początku ciąży ale jest czasem taki dzień że mnie ciągnie-wtedy jak mam od kogo to zapalę-ale nie całego bo są niedobre. ja usg mam co miesiąc robione bo mój lekarz mnie nie bada od środka. przyszła-jesteś niemożliwa.ja nie kupiłam nawet pary skarpetek. zastanawiam sie co z wózkiem skoro mają być droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z wami jest?dawno nie było surfitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...25...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...20......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...23..Aleksander *Melania*/27.................Jasło.......synuś......05.0 6.....23...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31................Bremen.............x........... .12.06.........20...x Demiluna..27..........Anglia...............x............ ..12.06.........22..x goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......22. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..22..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......21..x abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....21..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............corcia.......1 9.06....18.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......15....x majka81/27............Szczecin...............x.......... 15.06........22...x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez przyslijcie tego meila zebym nie wrociła juz do fajek bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co chodzi do spania to jest tragedia w nocy przekrecam sie z boku na bok bola mnie strasznie boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu i Przyszła Mamusko - maile poszły... a ja uciekam do domku... mam nadzieje ze dzis noc bedzie przespana w 100%... zycze Wam tego samego !! Do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba- mam juz multum ciuchow na 56 i 62,juz zaczynam na 68kupowac :p sa takie sliczne, ale gdybym miala miec dziewczynke fiksowalabym jeszcze bardziej :p no,lozeczko i materacyk jest, ale jeszcze tyle brakuje :( czekam na swieta bo bede w polsce, zobacze co tam kupie ;) melania-dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×