Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Melania, mój mąż stwierdził, że jesteśmy do siebie troszkę podobne. Brzuszek mam mniej więcej taki jak ty. Piszecie, że ciężko Wam spać , ja mam to samo. Cała noc z boku na bok, do tego dziś drętwiały mi ręcę, ale jestem gotowa znieść wszystko dla mojego maleństwa. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka - zaintrygowałas mnie :-) prosze zatem o twoje zdjęcia !! Wogóle chetnie pooglądam sobie Wasze brzuszki - jak macie aktualne to slijcie na anka_poniatowska@yahoo.es ... z góry dzieki !! Surferek - a co sie stało, że na zwolnieniu jestes ?? Majka - czekamy na wiesci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka81
mierzejka- mi ręce też drętwieja i to nie tylko w nocy wystarczy, że czytam gazetkę :) ale masz rację to nic w porównaniu do szczęścia jakim jest bycie mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania, jak tylko mój mąż zrobi mi jakies fotki i wgra je na komputer to wyślę ci je na meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka81
to ja ubieram się- idę na spacer z piechem i lecę na USG-oczywiście dam znać ale raczej wieczorkiem a i jeszcze jedno, czy któraś z dziewczyn posiadających obecnie dziecko miała w domu przed narodzinami psiaka? Ja się troche obawiam, że moja rozpieszczana do tej pory sunia będzie trochę zazdrosna, oczywiście nie zamierzam jej odstawiać na dalszy plan. Jak macie jakieś doświadczenia to dajcie znać-dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Majka, moi znajomi mają suczkę, również rozpieszczoną :) Po urodzeniu dziecka była trochę zagubiona, a potem pokochała małego jak swoje - skutek, mały \"wchodzi jej na głowę\", a ona znosi wszystko cierpliwie. Miłego dnia babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, czasami was podczytuję, i widzę w was samą siebie sprzed roku czasu ;) jestem siostrzyczką melani z tego topiku i mamą 5,5 miesiecznego Kubusia.... piszę w sprawie pieksa..ja też mam suczkę, mieszaniec z amstafem( ale wbrew pozorom bardzo przyjazną) jest z nami praktycznie od urodzenia kubusia, myślę, ze powinno trzymać się pieska od początku( mniejsze prawdopodobieństwo alergii), tylko wiadomo, na poczatku raczej nie wpuszczać pieska do pokoju maluszka, tak po miesiącu , dwóch cały dom może być już dla pupila :) jeśli chodzi o zachowanie psiaka- to rzeczywiście, jest na początku zagubiony, -musisz uważać, bo jak to mówi mój mąż- tajga( moja psina) robiła często "zamachy", a wygląda to tak, że kłądła się cichaczem pod nogami jak stałam z maleństwem, albo po prostu chodziła krok w krok za nami, nie raz się o nią potykałam..teraz jest już wszystko ok, Kuba próbuje ją nawet zaczepiać, a ona liże go po rączkach :) a tu zdjęcia kuby z tajgą, żeby nie było, że wymyslam :) http://picasaweb.google.com/badeve.one/SzStyMiesiC/photo#5160136971678699714 pozdrawiam wszystkie mamuśki brzuchate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i co najważniejsze- zawsze psiaka i maleństwo trzeba mieć na oku, NIGDY nie zostawia się pieska i dzidziusia razem bez opieki- nawet jak psinka jest przekochana i nigdy nikogo nie skrzywdziła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatankA*.*
witam :) chciałam dopisać się do was jako, że i ja mam termin na czerwiec 2008. Mam odrazu małe zapytanko do was wszystkich: odnośnie ruchów dzidzi, tzn od kilku dni czuje takie delikatne puknięcia z lewej strony i zastanawiam sie czy to może już ruchy dzidzi, a czy może mi po kichach coś jeździ ;) wiele z was pisze, że czuje bąbelki, a ja odczuwam puknięcia i sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania, fotki już zostały wysłane na twoją pocztę! Napisz, czy zgadzasz się z opinią , mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka 81, my z mężem mamy również ten sam problem, bo mamy bardzo rozpieszczoną suczkę rasy ratlerek (jest z nami już 3,5 roku)i bardzo się martwimy jak to będzie, gdy urodzi się dzidziuś. Napewno będzie zazdrosna, ale będzie musiała się jakoś przyzwyczaić. Tak jak napisała badeve, że początek był trudny a teraz jest wszystko ok. Jak badanie usg? tatanka to co czujesz to napewno są ruchy twojej dzidzi ja mam tak samo - delikatne puknięcia na dole z lewej strony brzucha. Teraz są już coraz mocniejsze, chociaż dziś jakaś spokojna ta moja dzidzia, ale tak czasami jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka - nic nie dostałam jeszcze - dużo zdjec wysyłałas ?? bo do mnie to lepiej po dwa maksymalnie, nie wiem czemu ale mi poczta nie przyjmuje duzych wiadomosci... tatankA to na pewno dzidzius - ja tez miałam takie odczucia... zresztą ciezko to uczucie pomylic z czyms innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! co do spania to ja nie mam żadnych problemów!W ogole to mogę spać wieki!!!w ciagu dnia zawsze jakaś drzemka!A dziś winda się zepsuła i na 2 piętro szłam z buta i tak jakoś ciężko!!Ach brak ruchu!Mam pytanko Jak tam u Was(no wiecie z tymi sprawami intymnymi)bo mnie wcale sie nie chce!Biedny ten mój mąż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam jeszcze stu procentowej pewności, ale już się cieszę na samą myśl że to mogą być maleńkie stópki, które \"ze środka\" wysyłają sygnały do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Melania, ja tez ci podesle zdjecia i pochwale sie swoim skaczacym brzuszkiem. Wczoraj po raz pierwszy poczulam corke przez brzuszek :) Kopala chyba ile ma sil, bo naprawde bylo dosc mocno. Ja nie mam problemu z pieskiem, mysle kupic szczeniaka, ale za jakis rok dopiero :) Oczywiscie pod warunkiem ze mala nie bedzie uczuleniowcem. W nocy tez dosc dobrze spie, oprocz koszmarow ktore mnie czasem nawiedzaja. A snia mi sie najstraszniejsze rzeczy i to tak realnie, jak nigdy w zyciu. Budze sie zaplakana :( Siku robie czesciej, ale w dzien, w nocy jeszcze nie wstaje do wc :) Tatanka, a ja mysle, ze to ruchy. Dziewczyny przeciez to juz 20 tc albo wiecej, wiec nasze dzieciaki sa dosc duze ;) i silne. Na razie gilgaja, ale ja coraz czesciej przekonuje sie, ze to gilganie zmienia sie na krecenie, albo normalne kopanie :D Beja, ja codziennie w tym cywilizowanym kraju ktorym zyje wychodze jakby 3 pietra do gory po schodach, wiec kondycja w normie ;) Po prostu zaledwie kilka stacji metra w NY ma windy, a reszta dosc strome schodki :) Surferek napisz co sie stalo, ze jestes na wolnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! myslałam, że tylko ja mam taki problem tez mam sunię od 3 lat mała rasy lhasa apso ale bardzo zadziorna, rozpieszczona i rzadzi całym domem w dodatku nie lubi dzieci i jest bardzo halaśliwa. Dlatego też bardzo sie obawiam jak zareaguje na dzidiusia w domu mam nadzieję, że będzie dobrze i się przyzwyczai. TatankA ja miałam dokładnie takie same obiawy pierwsze w 17 tyg i tez na poczatku myslałam, że to w jelitach ale nie teraz już wiem, że tego nie da sie pomylić z niczym innym. Teraz moja dzidzia kopie i wierci się juz porządnie nawet po przyłożeniu reki do brzucha ją czuję. To jest chyba najwspanialsze uczucie jakie do tej pory miałam przyjemniśc doświadczyć, Za każdym razem nawet jak mam podły humor a czuję ruchy geba sama mi się zaczyna śmiać. Pozdarawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Ja niestety nie posiadam w tej chwili pieska,ale mam zamiar też tak za rok kupić już mam wybraną rase Golden retriever:))))mam nadzieje,ze dzidzia nie bedzie uczulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka81
No juz po USG i będę mamą córeczki (Zuzia) :) :) abii i bedeve wielkie dzięki za inf na temat piesków, po prostu początek ciężki dla nas wszystkich a później już się ułoży :) śliczne zdjęcie bedeve!!!! Ja mam 3 letnią labradorkę-nie należy do najmniejszych psiaków ale bardzo łagodna. tatanka- to na 100% ruchy dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka gratulacje córeczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka81
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...25...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...20......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...23..Aleksander *Melania*/27.................Jasło.......synuś......05.0 6.....23...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31................Bremen.............x........... .12.06.........20...x Demiluna..27..........Anglia...............x............ ..12.06.........22..x goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......22. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..22..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......21..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....22..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....21..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............corcia.......1 9.06....18.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......15....x już poprawione bo ostatnio to tak na końcu się dopisałam, a tu hronologia panuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka gratulacje fajnie że już wiesz ja mam nadzieję że też się dowiem we wtorek kto mnie tak kopie, a jak nie to będziemy mieli niespodziankę w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka81
Iza wielkie dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka81
z tego co widzę to mamy na ten sam dzień termin :) a u ciebie co w brzuszku sie wierci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka81
demiluna- trzymam kciuki oby pokazało co trzeba ;) no i żeby wszystko było ok! Ja mam kontrolę za 6 tyg bo w serduszku jest jakaś plamka, która powinna zniknąć ale trzeba kontrolować- mam pozytywne nastawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, ale fajnie, ze mala ksiezniczka :) Gratuluje :D I wierze, ze z serduszkiem bedzie dobrze. A termin masz zaledwie dzien po mnie :D Ciekawe ktora z nas czerwcowek rzeczywiscie bedzie pierwsza ? demiluna, my sie tak nastawiamy na plec, a tak naprawde to 100% potwierdzenie bedzie w czerwcu :) Nie rzadkie sa pomylki w usg..chociaz juz bym nie chciala aby okazalo sie to pomylka, ze mam miec dziewczynke :) Juz sie przyzwyczailam do tej mysli. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko masz racje tak na 100 % będziemy wiedzieć w czerwcu ale jednak ciekawość...trudno sobie z tym poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam że ostatni z koleżanką dla zabawy sprawdzałyśmy sobie płeć wg tablic chińskich-wszystko z przymrużeniem oka- ale powiem wam że wszystko co sprawdzałyśmy sprawdziło się(moja córka jej syn , bratanek i jeszcze kilka przypadków. Więc jak ktoś chcew się pobawić to podaję link https://www.fortunebaby.com/predict_future_child_birth_1031.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie nie zgadza, kolezance z pracy tez nie i siostrze jedno sie zgodzilo a drugie juz nie :P Ale zabawa przednia :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×