Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

te na samochodzie sa z zeszłego roku z lata. i dzisiaj poprosze męża żeby zrobił mi zdjęcie brzuszka. A synek w tym roku kończy 5 lat(z sierpnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mamuska to prosze tez o zdjecie brzuszka razem z przepisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny-melduje sie. byłam dzisiaj na wizycie.lekarz mnie zaskoczył-powiedział ze chyba dziewczyna(a na poprzednim-chłopak)ale jak na niego ruszyłam delikatnie ze ma patrzeć dobrze to znalazł fiutka-nawet zdjęcie zrobił.ogólnie wszystko dobrze-tylko nie wiem ile waż i mierzy-tego nie zrobił ale mam inne wymiary i jest gites. wkurzył mnie bo nie chciał mi zmierzyć i zważyć małego bo jak stwierdził to się robi dokładnie w 26-27 tyg a nie teraz. ale cóż-grunt że wszystko ok.i że mały zdrowy-ciekawa jaka płć wyjdzie na następnym usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba to super, ze wszystko ok. Ja mialam teraz robione pomiary lacznie z wazeniem, widocznie co kraj to obyczaj. Z okresleniem plci to nie jest takie proste, u mnie szukal, szukal tych jaderek, a znalazl cos innego. Zobaczymy co w czerwcu sie okaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milko!masz tak słodziutką ksywkę, że jak tylko czytam Twoje posty od razu mam ochotę na czekoladę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masterek oj jem ja czekolady duzo, jem... ale za to jak sie dzidzia po takiej przekasce pieknie rusza, ze ho,ho. Masterek a tak wracajac do tematow wozeczkowych, to nadal chcesz tego x landera kupic? Bo ja tak tylko niestety przez internet, i nie wiem jak one na zywca wygladaja. Gdybys miala okazje obejrzc, naskrobiesz pare slow np jakie te kolory sa, material i jak sie prowadzi. Bylabym wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka sama jestem ciekawa-mam nadzieję że za 4 tygodnie powie mi to samo-już się przyzwyczaiłam do kubusia-najważniejsze to zdrowe.cieszy mnie to że wszystko ok. z malutkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie zdrowe, ja tez przyzwyczailam sie do mojej Zosi, i teraz trudno byloby mi sie przestawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że napiszę!Ale tak poważnie to za zakup wózka będę brała się dopiero w kwietniu, więc bądź proszę cierpliwa. Póki co też nie widziałam go na żywa a na pewno będzie mi na tym zależało. Możliwe, że w przyszłym tygodniu wybiorę się do Krakowa, więc możliwe, że tam go gdzieś uda mi się przetestować na żywo! Podobnie jakby Tobie udało się go gdzieś przetestować to czekam na opis wrażeń!Ale sprawdzałam na forach i ten model ma bardzo dobre opinie (żadnej negatywnej) i już jestem zdecydowana że kupię x landera xa z pełnym wyposażeniem. Co najważniejsze mężusiowi też się bardzo podoba więc sprawa jest już chyba przesądzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a apropo wagi-masakra przez 4 tygodnie przytyłam3 kg.teraz mam 67,5 masakra.więc już całkiem od poczatku to ok.5-6kg. w poprzedniej ciąży przez 9 miesięcy 10-12kg.a teraz jak potworek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK masterek ja w marcu jade do Polski, to pojezdze troche po hurtowniach to ocenie i napisze moje wrazenia, poki co jestem pozytywnie nastawiona, i w sumie juz niczego innego nie ogladam. goba nic sie nie przejmuj, gdybys mnie zobyczyla... nogi, rece ok zmiany niewielkie, ale brzuch...wszystko idzie mi w brzuch. Czuje sie jakbym polknela arbuza. A od poczatku przytylam juz 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece cos pichcic, bo moj chlop do domu sie zbliza. Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...25...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...20......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...23..Aleksander *Melania*/27.................Jasło.......synuś......05.0 6.....23...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....24..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....22.....Zosia Demiluna..27..........Anglia...............x............ ..12.06.........22..x goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......22. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..22..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......21..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....22..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....22..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............corcia.......1 9.06....18.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin........córcia..........0 6.07.......15....x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...25...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...20......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...23..Aleksander *Melania*/27.................Jasło.......synuś......05.0 6.....24...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....24..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....22.....Zosia Demiluna..27..........Anglia...............x............ ..12.06.........22..x goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......22. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..22..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......21..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....22..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....22..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............corcia.......1 9.06....18.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......18....x Czesc Dziewczyny... Piekny dzis dzionek - sloneczko swieci, chociaz mrozek spory, minus osiem rano było... dzisiejsza noc znowu nieprzespana do konca... znowu pobudka o 2...powoli zaczynam sie do tego przyzwyczajac :-) Mała Mi - sama zmieniłas sobie tydzien z 18 na 15 :-) no to poprawiłam ... Wczoraj zakupiłam krem przeciw rozstępom, chociaz nie do konca wierze w skutecznosc tych specyfików... no ale wole spróbować, a nóż sie uda :-) wy sie smarujecie ?? jakie macie doświadczenia z poprzednich ciąż ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaG27
Witam. Ja się smarowałam praktycznie od początku i wraz mam na piersiach, fakt, że powiększyły sie praktycznie o 2 numery ale i tak od spodu mam duze czerwone krechy :-( a na brzuszku odpukać nie ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...25...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...20......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...23..Aleksander *Melania*/27.................Jasło.......synuś......05.0 6.....24...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....24..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....22.....Zosia Demiluna..27..........Anglia...............x............ ..12.06.........22..x goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......22. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..22..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......21..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....22..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....22..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............corcia.......1 9.06....18.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz..................syn..... ...20.06......22....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......18....x noo kochane witam z ranca z kawka :-) wlasnie wrocilam od lekarza wszystko jest ok, wody w sam raz maly zdrowy no i jaja jak cytryny ma :-P czyli na 100% facet, ja tez mam wszystkie wyniki z badan krwi moczu itd ok, przytylam przez ostatnie 4 tygodnie pol kilo z czego sie baaardzo ciesze bo mam wystarczajaco duzo kiloskow do noszenia :-P ja sie juz ponad miesiac smaruje taka oliwka na rozstepy, po 1 ciazy mam ich sporo na brzuchu mimo smarowania ( ale niestety niesystematycznrgo :-( ) teraz co dzien smaruje sie nia...brzuch cyce i potem leze i schne jak foka bo to dosc tluste i sie wchlania dlugo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! U mnie pogoda do kitu, dlatego polezalam dzis nieco dluzej w lozu. Przyszla Mamuska wyslij zdjecia na ten adres: lajelka@gmx.net Czekam z niecierpliwoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ciesze sie, ze wszystko ok, gratuluje chlopaka, a corke juz masz? A co z tymi jaderkami chyba nie sposob ich zauwazyc na usg jak dzidzius jest dobrze ulozony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie przyszłe mamusie u mnie pogoda piekna sloneczko swieci zero mrozu tylko ja taka słaba jestem nie mam doslownie do niczego siły moze to od cisnienia bo mam niskie .,ale lepiej nizsze niz Julia zaczela wrescie mnie kopac najlepiej jej pasuje w dole mojego brzuszka:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kasia, oj jak zazdroszcze pogody. Piszesz w ostatnich postach, ze slabo sie czujesz, ja tez tak mialam i nawet raz zemdlalam na szczescie w domu- maz mnie cucil. Okazalo sie ze niedosyc, ze mam niskie cisnienie, to jeszcze hemoglobina znacznie spadla, i stad te zaslabniecia. Teraz biore zelazo i czuje sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam jednego syna teraz sie drugi szykuje no ale spoko najwazniejsze zeby bylo zdrowe a moj syn straaasznei sie cieszy na brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melania wysłałam Ci jeszcze raz to zdjęcie, tym razem zmniejszyłam wymiary, więc mam nadzieję, że tym razem dojdzie. mała_mi tez wysłałam Ci moje zdjęcie z brzuszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaG27
Melania -perfecta mama. czasami też mleczka pielęgnacyjnego nivea ale to tylko na inne partie ciała bo coś mi sie wysusza. Biust perfecta na pierści a brzuszek tym na brzuszek, ale jak to moja mama mówi, że na te nasze ciązowe rozstepy to i nawet tony kremu nie pomogą. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaG27
Milka76 ja też sie źle czułam dlatego byłam w szpitalu, tam sie okazało ze mam anemię i też mi przepisali żelazo, ale moja droga po kilku dniach odtsawiłam i powiedziałam "nigdy w zyciu" miałam straszne zaparcia no i do tego kolor ale nie będę o tym pisać publicznie powiem ci tak wolę jeść codziennie buraki z mięsem wołowym niż brać to żelazo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka ja biore od paru dni zelazo, ale chyba bede brala co 2 dzien tabletke, na zmiane z dieta, bo mnie ten klop wykonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka - dzieki, tym razem doszło ... Faktycznie podobne jestesmy do siebie :-) ale brzusio to masz chyba troszke wiekszy od mojego... to jest moje najnowsze zdjecie z weekednu http://motylki.multiply.com/photos/album/61#9 ;-) Anetka dzieki za opinie odnosnie kremów... ja tez nie do konca jestem przekonana - kupilam taki z eris\'a http://www.kobiety.nietykalni.biz/content/view/5351/104/ - nie jest tłusty i ładnie pachnie... Kasiu78 odpoczywaj dużo, to na pewno przesilenie wiosenne daje o sobie znać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×