Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

mój mąż przy pierwszym dziecku owszem,teraz dużo mniej. ja nie biore lekarza do porodu(mój już nie pracuje w szpitalu)a ze szpitala jakbym kogoś chchciała to dużo kosztuje-bez sensu-i tak muszą się mną i dzidzi dobrze zająć.prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ale cisza.Wszyscy śpią? Czy zajmują się mężami? Mój mąż w pracy. Mój synek chory. Właśnie wróciliśmy z pogotowia. Mały ma zapalenie krtani. Całą noc nie spałam razem z nim. Gorączka w nocy prawie 40 stopni. Biedaczek tak zawsze dokazuje a teraz leży pół przytomny w łóżku. I znów faszerowanie antybiotykami. A taka piękna pogoda.Słoneczko i cieplutko. U mnie jest 10 stopni. I niestety nie można iść na spacer. A wy wszystkie zdrowe? Dzieciaczki zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mi-wspolczuje:( biedny maly sie meczy. Bedzie dobrze, ja wlasnie jak zawsze sama, maz bedzie po 17tej, chamsko splawilam szwagra bo juz sie wybieral do nas w gosci,co mi nie pasuje. Jedyny wieczor sami w tygodniu i na pewno nie spedze go z dodatkowym towarzystwem. U mnie tez cieplutko,bylam w parku na spacerze, zrobilam rosol i mysle co by porobic, jutro szkola, moze sie poucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was brzuchatki dla czego nikogo tu dzis niema w tym tygodniou bede miala szlaban na kompa wiecie u nas zaczely sie ferie zimowe i corcia zajeła komputer.ale jak bede miala chwilke czasu to oczywiscie cos napisze .co to sa te skurcze braxtona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaG27
Witam Drogie Panie. Jak widzicie ja też nie mogę spać. Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam, ale byłam w szpitalu. Okazało się, że mam anemię i trzymali mnie cały tydzień. Teraz jestem na zwolnieniu i chyba będę już do końca ciąży w "dupie " mam pracę moja Julcia jest najważniejsza. W szpitalu mi powiedziały połozne, że najlepiej spać na lewem boku, ponieważ leżenia na plecach nie lubi dzidzia i naciska na pęcherz stąd te nasze spacerki do łazienki a na prawym gdyż dzidzia naciska na główną aortę stąd nasze dretwienia i słabniecia. Było nas 5 na sali i powiem wam szczerze, że się tyle nasłuchałam o ciązy bólach itp że miałam dość. Co do mojej Julci, to z niej straszny leń. Jeden dzień wariuje, a 2 śpi. Nawet mężunio do niej mówi a ta nic kompletnie nic ją nie rusza nawet pół tabliczki czekolady. aaa i to też mi pwoiedziały położne, że jak nie czujemy dziecka zjeść bułkę z dzemem i za pół godziny dzidzia zacznie szaleć bo poczuje słodki smak. Gratuluje wszytskim mamom wymarzonych córeczek i synkow. Mam nadzieję że moja Julcia będzie Julcią do końca, zawsze może byc tak że w czercwu na ręcę dostanę "fiutecka" hiiihhihihihihihihiihihihihi. No kochaniutkie słodkich snów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaG27
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...25...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...20......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...23..Aleksander *Melania*/27.................Jasło.......synuś......05.0 6.....23...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....24.......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31................Bremen.............x........... .12.06.........20...x Demiluna..27..........Anglia...............x............ ..12.06.........22..x goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......22. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..22..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......21..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....22..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....21..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............corcia.......1 9.06....18.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......15....x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Ale tu cisza była w weekend!Mam nadzieję, że dziś będziecie bardziej rozmowne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!w wekend mnie nie było,zalatana jakoś byłam.Całą sobotę pzesiedziałam u rodiców a niedzielę u tęściów.Tak mam prawie co tydzień bo Krystian tęskni za dziadkami.W tyg.do przedszkola chodzi,zresztą bardzo ich kocha...Mieszkałam 4lata u teściów-koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jak kupiliśmy własne mieszkanie to Krystian miał 2,5lat,bardzo był z nimi zżytytak jest do tej pory!Ja mu nie ograniczam żadnych kontaktów z dziadkami ale co za dużo to nie zdrowo.Moze mam głupie podejście ale jak mieszkałam u yeściów to jak mały zapłakał to teściowa jużbyła w pokoju...Takiego miała sprinta....Przez takie rzeczy,które mnie denerwowały były tylko kłótnie a teraz wpadne w tyg.i nie ma kłótni...I tak jest ok.W ogóle to młodzi powinni sami mieszkać. Jutro mam wizytę u gina tzw.usg połówkowe mam tera z 21tyg.i4 dni ciąży.Będzie dziewczynka .KINGA!na 100procent takie imię!Oczywiscie szczegółową relacyjkę z badania przestawię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie czekamy z niecierpliwością na relację z badania! Ja kontrolę mam dopiero za tydzień i już się nie mogę doczekać! Już podczas ostatniej wizyty lekarz powiedział że to chłopak, bo jak to określił z \"taakim ptaszkiem nie może być inaczej\" ale ja i tak czekam jeszcze na potwierdzenie tego w przyszłym tygodniu. Obiecałam sobie że do tego właśnie badania wstrzymuję się z jakimikolwiek badaniami, a po 18tym lutego, zaszaleję troszkę i kupię coś naszemu Frankowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...25...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...20......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...23..Aleksander *Melania*/27.................Jasło.......synuś......05.0 6.....23...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....24..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31................Bremen.............x........... .12.06.........20...x Demiluna..27..........Anglia...............x............ ..12.06.........22..x goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......22. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..22..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......21..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....22..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....22..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............corcia.......1 9.06....18.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......15....x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka-uwazaj na siebie-! ja tez zauwazylam, ze jak zjem cos slodkiego to maly od razu mnie kopie, ale jest strasznie ruchliwy, ma duzo energii, wiecej kopie jak spi, od czasu do czasu leniuchuje. Ja nie moge spac na lewym boku bo mnie cos ciagnie z prawej i boli, wiec tylko na prawej. beja- wspolczuje teciow, ale dobrze. ze jestescie juz sami, gartuluje corci :) masterek-mamy chlopakow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka78
Czesc laski, troche zalatana bylam przez ostatnie pare dni, ale juz melduje sie poslusznie. U mnie piekna wiosenna pogoda wiec spedzamy z mezem aktywnie dni w ogrodzie, albo jezdzimy zalatwiac rozne sprawy. W sobote kupilam pare ciuszkow dla corci, i tak przez weekend co chwile wyciagalam je z szafy i ogladalam te maciopstwa, takie to sliczne. Masterek ale masz fajnie ze lekarz ptaszka widzial, u mnie nie mogl dokladnie sprecyzowac "bulki",a ptaszka nie widzial, no i dal 90% na dziewczynke. Bedzie Zosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny no nareszcie ktoś się odzywa w końcu jutro jedziemy na usg maleństwo kopie coraz mocniej, w końcu można poczuć kopniaczka przykładając ręke do brzucha, ale przed tatusiem czuje respekt i ani drgnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka78
demiluna ja mam to samo, maz przylozy reke do brzucha, a dzieckonagle ogarnia spokoj, moze wyczuwa jakis obcy dotyk, i w tym momencie przestaje sie ruszac, sama nie wiem. Przyszla Mamuska podeslij mi ten przepis na ciasto, chetnie zrobie cos nowego, zwlaszcza, ze na slodkie mam teraz chetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...25...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...20......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...23..Aleksander *Melania*/27.................Jasło.......synuś......05.0 6.....23...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....24..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.06....22.....Zosia Demiluna..27..........Anglia...............x............ ..12.06.........22..x goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......22. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..22..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......21..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....22..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....22..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............corcia.......1 9.06....18.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......15....x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Jaka piękna pogoda! Szkoda, że wczoraj tak nie było. A co do ruchów dziecka przy tacie, to ciekawe, że nasze maluchy reagują tak samo :) Moja mała nie reaguje na jego dotyk, ale jak mówi do niej to zaczyna sie ruszać. I nie dziwię się, śmiałam sie, że to chyba ze strachu, bo głos ma tubalny :) Mam pytanie do mam z małymi brzuchami, czy macie wrażenie, że ma was \"rozsadzić\" czasami od środka? Nie wiem czy dobrze to ujęłam, ale ja mam takie wrażenie, że moja mała bardzo sie rozpycha do wewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAk wam zazdroszczę tych ruchów. Ja nic nie czuję. I moge bez problemów położyć się na brzuchu bo nic mi nie przeszkadza. Boję się i nie umiem mimo tłumaczeń lekarza uspokoić się. Najlepiej to dopóki nie poczuję ruchów robilabym sobie codziennie usg. Oszaleje chyba przez te myśli i strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Brzuchatki !! Weekend minął szybciutko i znowu tydzien pracy sie zaczął - na dodatek zastepuje koleżanke z pokoju to mam małe urwanie głowy... no ale chwilke na kafe znalazłam, no to i jestem... Zdjec nadal od nikogo nie dostałam :-( spróbujcie jeszcze raz, proszę !! Majka - gratuluje szczescliwej wiadomosci !! AnetkaG27 - dbaj i siebie zebys w szpitalu wylądowała dopiero w czerwcu :-) Mała Mi - bedzie dobrze, zobaczysz... NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...25...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...20......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...23..Aleksander *Melania*/27.................Jasło.......synuś......05.06.....24...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....24..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....22.....Zosia Demiluna..27..........Anglia...............x............ ..12.06.........22..x goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......22. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..22..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......21..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....22..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....22..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............corcia.......1 9.06....18.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......18....x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niesamowite babeczki bo ja mojemu mężusiowi też co chwilke robie nadzieję że poczuje ruchy dziecka, kiedy się rusza a jak tylko mężuś się do nas zbliży uspokaja się i ani drgnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Melania, milego dnia w pracy, i oby czas szybko mijal. Mala Mi nie martw sie niepotrzebnie, jak lekarz mowi ze jest dobrze to tak powinno byc, a wiesz ile dzidzius wazy? Ja moja czuje dobrze, ale ona wazy juz ponad 400 gr, i lozysko mam na tylnej scianie umiejscowione, do tego mam brzuch duzy i odstajacy, taki "zewnetrzny" ze tak to okresle, no i dlatego czuje jak sie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka-napisze Ci przepis wieczorkiem :) moj maly szaleje jak tatus polozy reke lub postuka, ale jest bardzo ruchliwy, no i jestem troche do przodu bo prawie 26 tc, wiec to tez ma wplyw. pogoda pikna, kupilam buleczki w piekarni, zjedlismy sniadanie, maz do roboty ja siedze troche przy ksiazkach i do szkoly dzis ide, ale chyb wyjde troche wczesniej to polaze po sklepach :p potrzebuje spodnie ciazowe :/ albo jakies dresowe, nie mam w czym chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe mamusie a ja sie tak słabo dszis czuje i nie wiem dla czego moze cos z cisnieniem posprzatałam pozmywałam i wstawilam obiadek dzis zurek na białej kiełbasce ja juz w srode na usg juz nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Właśnie wróciłam z badania 3d, na szczęście wszystko z malutką w porządku. Tak się bałam tego badania, że lekarka, która robiła mi to usg spytała mnie, czy dobrze się czuje. Na 100% to dziewczynka, słabo jeszcze było widać jej twarz no ale to zawsze coś. Wyglądała troszkę jak ufoludek. Moja mała kochana kruszynka. Załapałam się na jakiś program, którego celem jest badanie u kobiet w ciąży tarczycy i w ramach tego programu będę miała jeszcze badanie 3d w 30 tyg ciąży. Pozdrawiam wszystkie mamusie. Melania spróbuje wysłać te zdjęcia ponownie. wtedy wysłałam 3 więc może dlatego nie doszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka - dostalam dzis zdjecia - prawdopodobnie od Ciebie, tylko ze z innego mail\'a niz ten podany w twoim profilu i nie bylam pewna czy to od Ciebie faktycznie ... Sprawdz poczte !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam jeszcze zdjęcia z brzuszkiem. Ale jestem tak gruba że aż strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Mi - dzieki :-) !! Syna dużego już masz !! Bardzo fajne zdjecia... Czekam na bardziej aktualne !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×