Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Agula, cos jak to: http://mojeciasto.pl/ciasto,834,ciasto_orzechowe_z_powidlami.html Natomiast ta przyprawa do sledzi to nic innego jak zwykle maggi :) Tylko winiary tak nazywaja ja u siebie. Ale przepis kuszacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ;) jestem,jestem agula :) teraz właśnie was przeczytałam i idę Erysia wykąpać bo już śpiący, jak skończę to coś więcej skrobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc już jestem :) Eryś wykąpany,pachnący już sobie smacznie śpi :) Katrina kochana ja drugi poród miałam bardzo szybki :) tak jak i agula :) a jeśli chodzi o opkurczanie się macicy to u mnie nie było tak źle ;) jeśli chcesz szybciej urodzić do polecam sex :D Stosunek płciowy. „Wykorzystywanie nasienia mężczyzny do indukcji porodu znane jest już od starożytności. Sperma zawiera prostaglandyny, które powodują dojrzewanie szyjki macicy i wyzwalają czynność skurczową. Udowodniono również, że pobudzanie stref erogennych u ciężarnej wywołuje reakcję w postaci skurczów macicy, niezależnie od etapu ciąży. a także czasem w wywołaniu porodu pomóc może długi spacer lub ciepła (nie gorąca!) kąpiel. Masowanie brodawek sutkowych. Pod koniec ciąży rzeczywiście może wyzwalać wydzielanie się oksytocyny, która powoduje skurcze macicy. kochana życzę ci szybciutkiego i jak najmniej bezbolesnego porodu :) ewelona fajnie,że Maciusiowi podoba się kibelek :) Eryczek niezabardzo lubi sprawy nocnikowo - kibelkowe :( yhm jeśli chodzi o życie w polsce to zgadzam się z surfitką.... niestety czasami z pracą jest bardzo ciężko a płaca jest marna :( aisha twoja Olunia jest genialna,cudnie mówi !!! Eryś też już dużo mówi ale jeszcze nie mówi zdaniami agula te moje synowe to są nie złe aniołeczki :) papuszki nierozłączki ;) ciekawe co u goby,camomilli,elmirki,beji i u pozostałych dziewczynek ? ja zmykam myju,myju i lulu :) dobranoc dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nasza zguba sie znalazla ;) Ewcia, widze ze z Eryczka to nocny marek , moje o 7.45- 7.50 maja byc juz w lozku . Surfitka ten link cos mi sie nie otwiera , nawet jak go skopiuje i zlikwiduje spacje po slowie ciasto , to nie idzie . A jednak bedzie na swieta ten sernik orzechowy na ktory podalam wam przepis :D Myslalam , ze wszyscy maja go juz dosyc, ale nie ! Tesciowa nawet ser juz kupila, byle go tylko zrobic :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) agula bardzo smakowicie ten serniczek wygląda :) zrobiłabym sobie go ale się boje,że mi nie wyjdzie :( ja do ciast nie mam ręki :O jedynie stefanka mi wychodzi ;) u nas po tym przestawieniu czasu jakoś ciężko nam się przestawić :( Eryczek zazwyczaj śpi mi 2 razy dziennie tak około 1,5 do 2 godzin :) ja zaraz biore się za porządki a później za obiadek,po południu jedziemy do teściowej będe jej włosy farbować. my na święta jedziemy do rodziców i teściów :) a więc wielkich przygotowań nie robię,pewnie tylko jakąś sałatke ciachne :) dziewczynki miłego dzionka Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agula, no nie wiem czemu sie nie otwiera :o A moj maz zadecydowal, ze ma byc z powidlami a sernika nie chce. Wiec bedzie orzechowe z powidlami. Ewcia, a moze sprobuj Eryczka przetrzymac tak, by chodzil spac raz dziennie i wczesniej zasypial? Nam przestawienie czasu zajelo jeden dzien :) Po prostu wstala wczesniej, wczesniej ja polozylam i juz tak zostalo. Nina wstaje ok. 7 - 7.30 , potem dzemka ok 12. na 1,5 - 2 h i wieczorem do lozka ok. 20-20.30. Co prawda zasypia teraz kolo 21..ale ja ja klade wczesniej, niech sie przyzwyczaja, ze czas zmieniony, zwlaszcza ze rano nie ma problemu z wczesniejszym wstaniem. To ja bym jeszcze sobie pospala, a moje dziecko mowi mama, Ania chce mniam i nie ma wyjscia ;) My tez na pierwszy dzien swiat do tesciow, a na drugi nie wiem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, otworz link moje ciasto i wpisz w wyszukiwarce orzechowe i pojawia sie orzechowe ciasta, to z powidalmi to to o co mi chodzi. A tak wogole z tej stronki pieklam juz kilka przepisow i wszystkie wyszly. Po prostu dodaja je babki i sa sprawdzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej surfitko :) wiesz mi wcale nie przeszkadza to ,że on tak późno chodzi spać my z mężem i Oskiem również późno zasypiamy a więc wieczorkami mamy bardzo wesoło ;) jakoś nigdy Eryś nie miał wyznaczonej pory snu, czasami śpi już o 20 (wtedy w ciągu dnia śpi raz tak około 2 godzin) a czasami zasypia o 22 (wtedy śpi 2 razy) a mi się otwiera ten link ;) mmm jakie tam pyszności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, jak ci nie przeskadza to ok. Ale jak Oskarek? Tez chodzi pozno spac? Jak wstaje rano do zerowki? Ja tam wole polozyc ja kolo 8, tedy zasnie kolo 9 :P Przynajmniej mam chwilke dla siebie i meza. Z reszta ona sama ustala sobie rytm dnia i tak juz mamy od dluzszego czasu . A tam na tej stronce sa takie pysznosci ze tylko brzuchy uroslyby gdyby tak zaczac to wszystko wypiekac ;) ale niektore przepisy brzmia tak oblednie ze slinka sama cieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka , znalazlam ! Znam to ciasto pod nazwa Pani Walewsaka albo Pychotka . Wcale nie dziwie sie twojemu mezowi , ze wybral to ciasto bo to poezja smaku :D Jest bardzooooooo dobre. Ja lubie piec ciasta ( wczoraj robilam chlebek bananowy ) , tylko ,ze tylek od tego rosnie 😭 . Wiec zazwyczaj robie cos na weekend , jak jedziemy do tesciow wiecej ludzi do podzialu blaszki ;) Jak P jest w domu wieczorem , to dzieci lataja do pozna, ale jak jestem na tygodniu sama to chce miec jak najszybciej spokoj wieczorem i nie ma zmiluj sie - przed 20 w lozku . Z zasypianiem jest oczywiscie roznie , czasem usna po 5 min a czasem rozrabiaja z pol godziny. Ewcia a o ktorej Eryczek rano wstaje ? Dzis jade do gina z tym moim pokreconym okresem . Ciekawe co mi powie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) surfitko Oskarek też późno chodzi spać tak między 21 a 22 a teraz gdy się cieplej zrobiło to zdarzyło mu się nawet położyć spać o 23. Do przedszkola ma na 9 więc do 8.20 może sobie pospać :) (droga do przedszkola samochodem to 5 min.) on i tak zazwyczaj budzi się o 8. Eryczek też wstaje o 8 ale jakiś czas temu potrafił już wstać o 7 :( Wczoraj od teściów wyjechaliśmy po 21 i Eryś w samochodzie nam się ululał :) agula daj znać co u gina,mam nadzieje że wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj 28 C w cieniu !!!! ( to nie pryma aprylis ;) ) Ewcia u gina wszystko OK :) to tylko niedobor hormonow , nic groznego . Dostalam srodki anty i wszystko ma sie uregolowac. Wybralam pierscien dopochwowy Ring Nova , zobaczymy jak to sie sprawuje w uzyciu .Czy ktoras z was miala to , jak odczucia ? Wiem , ze kiedys Elmirka uzywala go , ciekawe czy nas jeszcze czyta ? Gabi wczoraj znowu nie spala w dzien 😭 , za to wieczorem poszla sama do lozka o 6.30 :D Najpierw ciagnela ze soba Kamilka, ale dla tej to bylo za wczesnie , wiec sam wpakowala sie do lozka, przykryla i po 1min juz smacznie spala . Dzis wywiozlam ja na inny plac zabaw i wracalysmy akurat w godzinie jej spania , no i zasnela w samochodzie, tak jak Erys .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zurku smacznego,baranka cukrowego,pisanek wymarzonych.Swiat mile spedzonych,dyngusa mokrego i wszystkiego najlepszego. DZIEWCZYNKI ZYCZE WAM ZDROWYCH, POGODNYCH I RADOSNYCH SWIAT WIELKIEJ NOCY!!!!!!! WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!! my swieta spedzamy u rodzinki takze mam luz i nic nierobie..... a i tak mam takiego lenia ze szok, nic mi sie niechce, nic kompletnie......... niewiem moze to przesilenie wiosenne czy co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁYCH ŚWIĄT Moc prezentów od zajączka co kwiatuszka trzyma w rączkach Wielu wrażeń,mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego! . . . . . . . . . . . .... ... ___ . . . . . . . . . .... . .-.'. . .. . .-. . . . . . . . . .....-(. . . \. . /. . . )-. . . . . . . . .... /. . . '..oOOo..'. . .. \ . ,. . . . . . ....\.--.oOOOOOOo.--. '/ .......... . .... (. ...oOOOOOOo:. . ) ............ .... /''---'oOOOOOOo'---'\ ..................\. . . .''oOOo''.. . .. ./ ................ ' .-..(. . . /.. \. . . )-' ...._.........,-"--,_....//' .../..\....../...____\.//. . . .. . /| ...||.\\..../.../......'((. .. . |\/./_ ...||..\\._ |...'.'-....\\. .| \;. . . - ' ...|.\_.\\........6 \....\\| \: . . ' --. ....\_........6...._..\..\\,. . ' . . --' ..... |.._......... \.)... |..))' ._ ,-' ......\/.....= \......;_ '/.//- ' ......|...........--__ ;// ........,____....-'......| ........._/........... .._-.__/ ... ..,-..............,-| || ...,-/................/....| \\ (..|.............../_..../.\| ..-\.................\--;. ..... -.................|....| ........).............../.._/. ......./...........__. '...'--,. ......(.......... )...(........) ......--------- WESOŁYCH ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_$$$$_________$$$ __$$$_$$$_______$$$$ _$$$$_$$$$_____$$$$ _$$$_$$$$___$$$$ _____$$$_$$$ ___$$____$$$$_$$$$____ ________$_________$s_ ___________@___@____d _____________()________$ ___________\\\__///______ ____________________ _____________ _______________ $$________________$$ $$$$______________$$$$ _$$$$____________$$$$ __$$$$_________$$$$ ___$$$$___________$$$$ ____$$$$_$$$_$$$$ ______s$$$$$s .**...**. Niech czas wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy a wszystkie nasze życzenia aby okazały się do spełnienia ... aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości ... abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności a niech symbol Boskiego Odrodzenia będzie dla nas - celem do spełnienia. WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samych radości, kolorowych jajeczek, białych owieczek, uśmiechu bez liku i bakalii w serniku, kiełbaski tłuściutkiej i atmosfery milutkie) życzy iza,bartus,adam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołego jajka, kurczaków, baranka, ciasta z rodzynkami, ostrego chrzanu, tęczowych mazurków, mokrego dyngusa i ode mnie całusa 👄 Spokojnych świat życzy Ewcia z rodzinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!witam w świąteczny poniedziałek! WSzystkiego najlepszego ,mokrego dyngusu!!!!!!!!!!! troche mnie nie było no ale praca.............. Kochane jak wracam z pracy to jestem taka padnieta ze szok a teraz przed świetami to było cięzko jak to w handlu bywa! ja z moim P nie mozemy sie dogadać mianowicie chodzi oto ze jak on ma wolne to wprowadza swoje zasady w wychowywaniu dzieci a ja jak mam wolne swoje!nie sa to jakies wielkie rzeczy np.on na siłe usypia Kinge w dzień a ja robie tak-jak chce spać to sama usnie ,idzie do łózka i usypia sama ,a on ja na siłe ze ona z płaczu usypia! ech ale chociaz ciesze sie ze on siedzi z nimi niz by miał ktoś obcy być! Kinia juz lepiej mowi !coraz wiecej pojedyńczych słów do zdań jeszze daleko! Acha musze sie pochwalic w sobote ostatnia marca byłam na wieczorze panieńskim u kolezanki-wiem ze POST ale raz sie zyje! Był Pan tańczący na półnago,nawet wziecie miałam nie taka stara jestem!!!!!!ha !ha!było super!byłyśmy w lokalu gdzie sale miałyśmy wynajęta!wybawiłam sie ze szok!A P oczywiście z dziećmi w domciu!!!!!!!!!Ale w wielka sobote był na kawalerskim wiec jest remis! A tak poza tym ok! Juz niedługo nasze dzieciaczki bedąmiec 2latka! Ja jutro do pracy! PA trzymajcie sie!Bużka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam.... swieta swieta i po swietach..... unas pogoda do dupy..... przydzumiale jest, zero slonca zero niczego....az z lozka niechce sie wstawac.... ale co najwazniejsze to sprzedalismy nasze mieszkanie...... jak niebylo nikogo chetnego az tu w ciagu jednego dnia mielismy 2..... za tydzien podpisujemy umowe przedwstepna.... my tez juz w sumie znalezlismy mieszkanie, takie jakie chcielismy ale niechaca nam zejsc z ceny nawet zlotowki...mam nadzieje ze troszeszke spuszcza.... a tak to nic nowego.... maz chyba zmieni prace na lepiej platna ale nie bedzie go w domu po calych dniach ale trudno musimy wziasc kredytu troche takze trzeba byc dobrej mysli... beja zazdroszcze ci takiej imprezki.... sama by na taka poszla.... katrina jestes jeszcze??? a moze juz mateuszek pojawil sie na swiecie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Beja to super,że tak świetnie się bawiłaś :D trzymam kciuki aby się Wam z mężem udało dogadać co do wychowywania dzieci. ewelona gratuluje sprzedania mieszkania :) mam nadzieje,że ten gościu zjedzie Wam z ceny katrina już pewnie tuli swojego cudnego drugiego cukiereczka :) ja Eryczka odzwyczajam od smoka i jego kochanej podusi z którą wszędzie chodził :( wczoraj był pierwszy dzień i nie było aż tak źle...wieczorem w łóżeczku troszkę wołał smoka i podusie ale ja nie popuściłam i on zasnął bez swych ukochanych atrybutów. Dziś może raz tylko wspomniał o podusi i to wszystko :) mam nadzieję,że uda mi się go oduczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po świętach. Mam nadzieję, że wszystkie spędziłyście je miło. Przesłałam na interię fotki moich dzieci. Wiecej napisze jutro, bo dzis jak zwykle brak czasu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ja się melduje niestety nadal w dwupaku!!!!Ewcia bardzo bym chciała już tulić synusia ale chyba mu się za bardzo nie spieszy:(Już 2 dni jestem po terminie i nadal nic się nie dzieje.Wciąż czekamy...Dziękuje że o mnie pamiętacie,nadal trzymajcie kciuki!!!!Teraz jak się odezwe to mam nadzieje że już Mateuszek będzie na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki:) Wczoraj napisałam posta, ale mi go zjadło. Zatem jeszcze raz:) Mam nadzieję, że święta wszystkim minęły spokojnie. U mnie obydwoje rodzice chorzy, więc przygotowanie świąt spadło na mnie. Roboty miałam sporo, ale i tak było ok. Na interie przesłałam troche zdjęć ze święcenia baranka i nie tylko:) W sobotę jak bylismy z koszyczkami do święcenia, to Ola całowała krzyż na środku kościoła. Potem jak wyszliśmy to całowała wszystkie krzyże i figury wokół kościoła:D A w niedzielę jak tylko weszła do kościoła to na cały głos mówi: "mamo, schowali Bozię!":) bo tego krzyża na srodku juz nie było. Wszyscy dookoła mieli niezły ubaw:) Filipek tez był z nami w kościele i bardzo mu się podobało - tylu ludzi dookoła:) A mój synuś bardzo towarzyski jest;) Beja - no to zaszalałaś:D Super:) Troszke Ci zazdroszczę:) Ewcia - to macie wesoło wieczorkami:) Moje dzieciusie zasypiają między 19 a 20 i śpią do 6-7, tak, że wieczory są dla nas;) A rano i tak muszę wstać, żeby przed pracą nakarmić Filipka, poubierac ich i jeszcze trochę się poprzytulać w łóżeczku, więc mi to nie przeszkadza, że budzą sie wcześnie. Co do odzwyczajania to życzę sukcesu i konsekwencji:) Mój Filip już nie ma smoka na szczęście i obyło się bez płaczu, bo trafiłam na dobry moment. Agula - pytałaś, czy Filip raczkuje. Otóż jeszcze nie:) Juz sie zabiera powoli, ale jeszcze nie raczkuje. Wogóle zupełnie inaczej rozwija się ruchowo, niż Ola. Sprężynuje na okrągło - Ola wcale, siada z brzucha podparty ręką - Ola siadała z pozycji do raczkowania, Ola na 6 miesiecy raczkowała - on ledwie sie czołgał;) itp. itd. Jednak prawdą jest, że każde dziecko rozwija się inaczej:) Ewelona - no to teraz czeka Cię urządzanie nowego mieszkanka:) Katrina na pewno już z Mateuszkiem w ramionach:) My w święta byliśmy u teściów i u rodziny M, było bardzo sympatycznie. Po całym dniu na wyjazdach Ola wzięła połówkę cytryny, która dodawałam do herbaty, polizała i mówi: "wreszcie coś pysznego":D Chyba przejadła jej sie kiełbaska i jajeczka, które ogryza jak jabłka, a żółtko oddaje jako ogryzek do wyrzucenia:D No i nauczyłam ją wierszyka: Kto ty jesteś? - jajeczko jaki znak twój? - żółteczko gdzie ty mieszkasz? - w skorupce w jakim kraju? - w kurzej dupce:D Jak mi się uda ją nagrać, to wrzucę:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina - trzymam kciuki Kochana:) Trzymaj sie, już nie długo na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry laseczki :) Katrina trzymam kciuki za szybkie,szczęśliwe i bezbolesne rozwiązanie !!! a ja myślałam,że Ty już po wszystkim... a tu widać Mateuszkowi się bardzo podoba u mamuni w brzusiu :) Aisha boskie masz te swoje dzieciaczki !!! aniołki takie kochaniutkie są :) kurcze ja nie wiem co się dzieje z tą kafeterią ??? widziałam wcześniej posty a teraz ich już nie ma ?? :O ja jestem dumna z mojego synusia :D wczoraj zasnął bez smoka i podusi :) i dziś również nawet nie wspomniał o nich :)( oby nie zapeszyć ;)) a ja myślałam,że będzie mu bardzo ciężko rozstać się z tym jego ''nałogiem'' ;) dziewczynki życzę Wam miłego dzionka, a ja biore się za prasowanko póki Eryś jeszcze śpi ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No tez myslalam, ze Katrina juz podwojna mama :) Aisza, fajne masz dzieciaki. Ewcia, dobrze, ze sie wzielas za ten nalog. U nas to ciezko widze. Smoczki nadal maja byc dwa. Jak kiedys specjalnie schowalam i mowilam ze sie zgubily to byl taki placz, ze sie mury trzesly..wiec jeszcze ma. Ale juz takie wyrzute i okropne, ze tylko czekam az sie rozleca :P A nowych nie kupie. Co do pieluchy to cwaniara mala dyskutuje ze mna. Chce zeby zalozyc jej majtki ( kupilam, jej takie fajne, kolorowe), ja ze jej nie zaloze dopoki nie bedzie tak jak wszyscy wolac siku i robic na nocnik czy do kibelka. A Nina sie smieje i lobuzersko odpowiada nie mama, dzidzi Ania ;) A juz doskonale wie, ze bedzie robic sii czy kupke. Wezme sie za nia jak tylko zrobi sie cieplo, bedzie ganiac w samych majteczkach i mam nadzieje, ze sie nauczy robic do nocnika. Juz teraz kilka razy dziennie siedzimy i czesto cos mamy i pileluszek mniej schodzi. A ja jestem po resekcji korzenia, pol twarzy mam spuchniete. Dzisiaj mija druga doba, a ja nadal jak balonik :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko - współczuję:( A co do pożegnania z pampersami, to ja też czekam na cieplejsze dni:) Na razie jak ją posadzę, to robi, ale to tyle:) Natomiast informuje mnie "mamo ide robić kupkę", po czym chowa się za firanką i daje czadu, a jak ją posadze na nocnik to nic z tego. A ja sie totalnie nudzę w pracy. Na szczęście jeszcze tylko 20 minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki pozdrawiam was i całuje jakos ciezko mi teraz pisac czytam ale skrobnac cos to łuuu-przepraszam wiejm ze to grzech pisałyscie o spaniu:mój jak chce to spi jak nie to nie wczoraj np zasnał na łożku około 16 :-) poprostu sie połozył u nas i wiki woła mama tata kuba sli my lecimy a on w opakowaniu z dworu padł smoczka juz dawno nie miał w buzi ale nadal do mamay w razie co lezy sobie w ło.żeczku akuba ma go w nosie co do nocnika niestety nie ten etap jeszcze wezmie i w rezczach usiadzie ale jak sciagne wszystko to ucieka i nawet kropli nie zrobi :-)no cóz czekam do lata z paulinka pójdę na spacer na ogródek a kuba wtedy w samych gaciach i juz moze sienauczy ja mam do terminu jeszcze 3 tyg byłam na wizycie 7 i mała wazy 2900 i wszystko ok i pozamykane i nie zapowiada sie na poród w najblizszym czasie ale powiem wam ze nastawiam się na przeterminowanie taj jak poprzednie 2 ciaze :-) no ale cóż .wiec ciociami po raz kolejny zostanienie w maju. zmykam cos porobic. połuje i pozdarwiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) surfitko współczuję :( ja byłam we wtorek u stomatologa i miałam zakładaną nową plombe,bo stara mi się uksyła :( naszczęście nic mnie nie bolało.Eryczek też był ze mną,ząbki ma zdrowe ale niestety wygląda na to,że ma delikatną wade zgryzu :( prawdopodobnie jest to wina smoczka :( więc dla tego już go nie ma :) muszę wam powiedzieć,że Eryś nawet o smoku nie wspomina :) tak się ciesze,jak narazie jest git :D oby tylko sobie nie przypomniał o smoczku i podusi goba witaj kochana ale fajnie Paulinka już taka duża dziewczynka :) rośnie jak na drożdzach ;) katrina co tam u Was ?? jak jesteś to daj znać ;) a jak cię nie ma to pewnie jesteś na porodówce z maleńkim Mateuszkiem :) a ja już obiadek gotowy mam,chałpke posprzątałam i zaraz zmykam z Erysiem po Oskarka do przedszkola....papa dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) U mnie brak czasu na pisanie przez te dwa lobuzy , ciagle maja jakies problemy . Na dodatek dalej ciagnie sie nam ten remont , dzis wieczorem jak dziewczynki pojda spac, mam zamiar wziasc sie w koncu za malowanie salonu. Katrina , oj ja tez myslalm ,ze ty zajeta juz synusiem w domu a tu daje z brzuchem :) Moze dzis cos zacznie sie dziac ? Surfitka lacze sie z toba w bolach ;) Ja jestem po wizycie u ortodonty , kolejne podkrecenie aparatu i bol calej gornej szczeki 😭 Aisha , alez masz super dzieciaczki :D Fifi wyglada jak mala Olenka, bardzo sa do siebie podobni. Pytalam sie o rozwoj Fifiego, bo z tego co zaobserwowalam u siebie i u znajomych , to drugie dziecko zazwyczaj szybciej rozwija sie przy straszym rodzenstwie. Ale pobic szybkosc rozwoju Olenki to chyba niemozliwe ;) :) Goba , ale ten czas leci , ty juz prawie na finale ! Wozek juz napewno masz, ja tak gramolilam sie ze zrobieniem fotek naszemu wozkowi . Jaki wybralas ? Tak mysle, ze moje moj spsob wozenia dwoch dziewczynek w jednym wozki nie sprawdzilby sie w twojim wypadku, bo u nas jezdzilam z nim zaledwie 5-10 min przez osiedle do parku , zadnych zakupow czy dalszych spacerow nie dalo sie w ten sposob zalatwic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×